>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy sysyem - Valuebetting

ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

18:30
Kaiserslautern – Fortuna Dusseldorf
Soccer - DFB Cup
Win 1 to qualify2.63   

20:30
Antibes – Aix-Maurienne
Basketball - French LNB Pro B
H1(−2.5) OT1.50   

20:00
SLUC Nancy – Saint-Quentin
Basketball - French LNB Pro B
H1(−7.5) OT1.50  

20:30
Evreux – Gries-Oberhoffen
Basketball - French LNB Pro B - YYUZJR
H2(+10.5) OT1.44   

19:00
Sergiy Stakhovsky – Pierre-Hugues Herbert
Tennis - ATP Montpellier - Open Sud de France
Over 22.52.00   
Bilans: -23,74j
 
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

13:30
Annick Melgers – Nora Ayala Serra
Tennis - ITF W15 Palmanova
Win 27.00   

10:00
Soonwoo Kwon – Prajnesh Gunneswaran
Tennis - ATP Pune - Tata Open Maharashtra
Over 22.51.91   

01:30
Gimnasia – Ciclista Olimpico
Basketball - Argentine Liga A
Under 164.5 OT1.85   

01:08
Vegas Golden Knights – Tampa Bay Lightning
Hockey - NHL
Under 1.5 1st period2.40   
 
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

21:30
Pablo Cuevas – Gianluca Mager
Tennis - ATP Cordoba - Cordoba Open
Over 20.51.85   

21:30
Pablo Cuevas – Gianluca Mager
Tennis - ATP Cordoba - Cordoba Open
H2(+4.5)1.85   

17:30
Tsmoki Minsk – CSM Oradea
Basketball - FIBA Europe Cup
Win 2 OT3.75   

20:30
Dunkerque – Creteil
Handball - French LNH Starligue
Over 53.52.75   

17:30
Rauman Lukko – JYP Jyvaskyla
Hockey - Finnish Liiga
X22.50   

17:30
Rauman Lukko – JYP Jyvaskyla
Hockey - Finnish Liiga
2 / DNB4.00   

21:00
Valencia Basket – FC Barcelona
Basketball - EuroLeague
Over 80.5 OT 1st team1.91   

17:30
U-BT Cluj-Napoca – Ironi Ness Ziona
Basketball - FIBA Europe Cup
Over 79.5 OT 2nd team1.85   

20:45
Bayern Munich – Hoffenheim
Soccer - DFB Cup
Over 2.5 2nd period2.63   

20:45
Bayern Munich – Hoffenheim
Soccer - DFB Cup
goals: Yes 15 min2.63   

19:30
Mors-Thy Handbold – Bjerringbro-Silkeborg
Handball - Danish Handboldligaen
Over 57.52.75   
 

21:00
Vasek Pospisil – Denis Shapovalov
Tennis - ATP Montpellier - Open Sud de France
Over 22.51.91   

19:00
Reims – Nice
Soccer - French Ligue 1
penalties: Yes3.50   

13:30
Enisey Krasnoyarsk – Leiden
Basketball - FIBA Europe Cup
Over 174.5 OT1.85   

18:00
Team Tvis Holstebro (W) – Ajax Copenhagen (W)
Handball - Danish Damehandboldligaen
Under 46.52.75   
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Koniec dalszych lekcji, temat wyczerpałem. Każdy kto chciał skorzystać ten skorzystał. Sporadycznie będą się tu pojawiać, oprócz typów, jakieś ciekawostki. Temat porzucę jak osiągnę zysk.
A na dzisiaj taka mała ciekawostka dla wszystkich, którzy testują na forum martingale'a, hehe :)
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

18:00
Vindbjart – Arendal
Soccer - Club Friendlies
1 90 min4.20   

18:00
Vindbjart – Arendal
Soccer - Club Friendlies
1 / DNB3.25   

18:00
Vindbjart – Arendal
Soccer - Club Friendlies
1X2.25   

18:00
Vindbjart – Arendal
Soccer - Club Friendlies
HA1(+1)1.78   

18:00
Vindbjart – Arendal
Soccer - Club Friendlies
1(1:0)2.15   

18:00
Vindbjart – Arendal
Soccer - Club Friendlies
Over 1.5 1st team2.00   

19:30
Lemvig – Aalborg
Handball - Danish Handboldligaen
Under 54.52.63   
 

17:00
MBA Moscow – BC Vostok-65
Basketball - Russian Superleague
Win 1 OT3.50   

20:00
Twarde Pierniki Torun – BC Oostende
Basketball - Basketball Champions League
Win 1 OT2.88   

18:00
Zenit St. Petersburg – Fenerbahce
Basketball - EuroLeague
H1(+3.5) 1st q1.91   

18:30
Bakken Bears – SL Benfica
Basketball - FIBA Europe Cup
H2(+11.5) OT1.44   
 

18:30
Bandirma BIK – Pau-Lacq-Orthez
Basketball - Basketball Champions League
Under 167.5 OT1.91   

18:30
Bandirma BIK – Pau-Lacq-Orthez
Basketball - Basketball Champions League
Under 78.5 OT 2nd team1.91   

20:00
Strasbourg – Turk Telekom
Basketball - Basketball Champions League
H1(+10.5) OT1.44   

20:00
Strasbourg – Turk Telekom
Basketball - Basketball Champions League
Win 1 OT2.88   

20:00
Manresa – Dinamo Sassari
Basketball - Basketball Champions League
H2(+9.5) OT1.44   

19:00
Villa Lidkoping – Frillesas
Bandy - Sweden Elitserien
Over 8.52.20   
Dzisiaj dużo meczy. To cieszy
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

18:30
Leverkusen – Stuttgart
Soccer - DFB Cup
penalties: Yes3.75   

22:00
Argentina – Bolivia
Futsal - FIFA Futsal World Cup Qualification
H1(−3.5)1.91   

20:45
Bayern Munich – Hoffenheim
Soccer - DFB Cup
penalties: Yes3.25   
Bilans: -38,49j
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

15:30
Japan – Croatia
Hockey - Men's Winter Olympics Qualification
1 60 min1.35   

16:00
Loko Yaroslavl – Amurskie Tigry Khabarovsk
Hockey - Minor Hockey League MHL
Under 5.52.05   

15:00
Irbis Kazan – Snezhnye Barsy Astana
Hockey - Minor Hockey League MHL
H2(+3.5)1.73    

15:00
Irbis Kazan – Snezhnye Barsy Astana
Hockey - Minor Hockey League MHL
Under 6.51.90   

21:00
Gael Monfils – Adrian Mannarino
Tennis - ATP Montpellier - Open Sud de France
Under 23.51.85   

21:00
Gael Monfils – Adrian Mannarino
Tennis - ATP Montpellier - Open Sud de France
H1(−2.5)2.00   
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 5 lutego 2020 12:07 przez ksawery-iksinskiKoniec dalszych lekcji, temat wyczerpałem. Każdy kto chciał skorzystać ten skorzystał. 
Nadal traktuję Twoje wpisy w dosyć humorystyczny sposób. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie jest to moje czepialstwo ale Ty naprawdę sądzisz, że udzieliłeś użytkownikom "wartościowych lekcji"? Kto i na czym miał skorzystać? Rozumiem Twoje dobre chęci, chwała Ci za to ale często bywa tak, że na dobrych chęciach się kończy. 
Bo mam pewne wrażenie, że troszkę się pogubiłeś. To jak w szkołach. Osoby uczące innych dzielą się na nauczycieli oraz uczycieli.
Od tych pierwszych naprawdę można nabyć sporej wiedzy, która później, w dalszym życiu będzie ewoluować przynosząc nam korzyści. Problem edukacji jest jednak taki, że zdecydowana większość wykładowców, profesorów to uczyciele. Coś próbują przekazać ale efekt mizerny i w zasadzie czas stracony. 
Rozumiesz, prawda? Ale to moje odczucia tylko. Być może dla innych jesteś nauczycielem. Wypowiadam się wyłącznie za siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 11:24 przez kamilcia21

Nadal traktuję Twoje wpisy w dosyć humorystyczny sposób. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie jest to moje czepialstwo ale Ty naprawdę sądzisz, że udzieliłeś użytkownikom "wartościowych lekcji"? Kto i na czym miał skorzystać? Rozumiem Twoje dobre chęci, chwała Ci za to ale często bywa tak, że na dobrych chęciach się kończy. 
Bo mam pewne wrażenie, że troszkę się pogubiłeś. To jak w szkołach. Osoby uczące innych dzielą się na nauczycieli oraz uczycieli.
Od tych pierwszych naprawdę można nabyć sporej wiedzy, która później, w dalszym życiu będzie ewoluować przynosząc nam korzyści. Problem edukacji jest jednak taki, że zdecydowana większość wykładowców, profesorów to uczyciele. Coś próbują przekazać ale efekt mizerny i w zasadzie czas stracony. 
Rozumiesz, prawda? Ale to moje odczucia tylko. Być może dla innych jesteś nauczycielem. Wypowiadam się wyłącznie za siebie.
Pozostaje tylko pytanie, czy jesteś sceptyczna wobec moich "lekcji" tylko z powodu niekorzystnego bilansu. Co jednak w przypadku, gdy bilans będzie korzystny? Dalej one będą bezwartościowe, czy jednak nagle staną się "prawdą objawioną"?
Temat ten dał mi wiele do myślenia, doświadczenie w kwestiach psychologicznych i obserwację zachowań ludzkich. Za to wam dziekuję, bo wychodzi na to, że to ja najwięcej skorzystam z tego tematu chociaż miało być inaczej. Dzieląc się wiedzą miałem pewne obawy, że nagle znajdą się ludzie grający jak ja, a to byłoby niekorzystne dla mnie osobiście (wiadomo jak jest w tej branży). Ale teraz jestem absolutnie spokojny o mój sposób gry, nikt mi go nie ukradnie, bo nikt w niego nie wierzy :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
rozumiem, ze juz robiles testy tego systemu i masz jakas probe na ktorej to robiles? jak tak to jaki masz procent zwrotu z zakladow typu czerwona kartka/rzut karny? te kursy nie sa skolerowane z innymi. i z jakiego rodzaju zakladow masz najwiekszy zysk czy to nie ma znaczenia jaki jest rodzaj zakladu, bo mniej wiecej wychodzi to samo?

zakladam, ze zalozyles iz znaczna czesc osob grajacych single kreci sie wokol10-20 procent strat a wiec grajac kursy wyzsze niz inni osiagniesz zysk bezwzgledu na wszystko.

matematyka nie klamie, ale jestes pewien czy ciebie nie oklamuje? i czy na pewno grasz najwyzszy kurs w wh na dany rodzaj zdarzenia? chodzi mi o typy rodzaju hc oraz dc. czesto sa roznice miedzy tymi rodzajami zakladow u danego bukmachera. 

duzo napisales o budzecie i zasadach jakich sie trzeba trzymac. zazwyczaj sie to okresla jako budzet poczatkowy i sie mowi za ile procent tego budzetu powinno sie grac. jak mam na poczatku 1000zl a pozniej 100zl to dalej mam grac za 1procent z 1000? albo jak zrobie 10000zl z 1000 to czy powinienem grac za 10zl czy juz 100?  czy budzet powinien byc raczej elastyczny i dostosowany do aktualnych mozliwosci a nie powinien sie odnosic do stalej ustalonej na poczatku? z matematyczego punktu widzenia to przez staly budzet chyba ludzie bankrutuja, bo nie zmieniaja stawki robiac cos jednostajnie nie tak. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 12:09 przez ksawery-iksinski

Pozostaje tylko pytanie, czy jesteś sceptyczna wobec moich "lekcji" tylko z powodu niekorzystnego bilansu. Co jednak w przypadku, gdy bilans będzie korzystny? Dalej one będą bezwartościowe, czy jednak nagle staną się "prawdą objawioną"?
Temat ten dał mi wiele do myślenia, doświadczenie w kwestiach psychologicznych i obserwację zachowań ludzkich. Za to wam dziekuję, bo wychodzi na to, że to ja najwięcej skorzystam z tego tematu chociaż miało być inaczej. Dzieląc się wiedzą miałem pewne obawy, że nagle znajdą się ludzie grający jak ja, a to byłoby niekorzystne dla mnie osobiście (wiadomo jak jest w tej branży). Ale teraz jestem absolutnie spokojny o mój sposób gry, nikt mi go nie ukradnie, bo nikt w niego nie wierzy :)
myślę że twojego sposobu gry na pewno ci nikt nie ukradnie bo ludzie będą bali się zbyt dużych strat. na razie z twoich lekcji za dużo nie wynika a wręcz przeciwnie . Sam zresztą zadajesz sobie pytanie co będzie gdy bilans będzie korzystny?  Zadajesz pytanie czyli nie jesteś pewna do końca. Ja osobiście ten twój temat traktuje tak jak kamilcia. Podchodzę do niego bardzo humorystycznie bo patrząc na niektóre typy to naprawdę się wydaje że podajesz na chybił trafił a nuż wejdzie . już na początku powiedziałeś że nie trzeba znać się na sporcie żeby stwierdzić czy typ jest value , a to dla mnie istna głupota i naprawdę brak wiedzy na temat obstawiania. A matematykę to musisz mieć naprawdę w jednym paluszku. . Moim zdaniem temat prowadzony naprawdę bardzo chaotycznie.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

01:00
Diego Schwartzman – Jaume Munar
Tennis - ATP Cordoba - Cordoba Open
H2(+4.5)2.00   

01:00
Diego Schwartzman – Jaume Munar
Tennis - ATP Cordoba - Cordoba Open
1 Under 0.5 sets8.00   

20:45
Kortrijk – Royal Antwerp
Soccer - Belgian Cup
Win 1 to qualify2.50   
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Też zrozumcie mnie - nie jestem w stanie wam podać wszystkiego na tacy, bo pracowałem nad tą wiedzą dobre 7 lat. Nie podam wam wszystkiego i wcale tego ode mnie nie oczekujcie. Ale gdybyście czytali moje lekcje ze zrozumieniem, to wynieślibyście następujące wnioski: postulowałem granie za maks. 0,5% budżetu początkowego na typ, czyli stać mnie na -200j. W chwili obecnej bliżej mi do plusa niż do bankructwa, więc czym się tu przejmować?
Kolejna sprawa: ludzie boją się zbyt dużych strat? Pomyślcie logicznie: skoro strata 40j przytrafia się w systemie dającym value, to ile straty może przynieść system NIE dający przewagi?
To kolejna lekcja dla was: trzeba być niesamowicie twardym psychicznie człowiekiem, aby zarabiać na inwestycjach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mi chodzi np. o to, ze grasz 1x po kursie 8,5 a inwestorzy graja handicap plus 2 w tym samym czasie... skad pewnosc, ze wybierasz dobre kursy? na kursach, ktore sa ze soba w relacji to widac. na karnych i kartkach tego nie widac. inwestor nie czeka na wynik meczu, bo zysk realizuje przed rozpoczeciem spotkania. i nie to nie jest spekulacja, sa rynki gdzie kursy naprawde mocno sie odwracaja. moim zdaniem za duzo niescislosci w tym co i jak grasz i mozna to spokojnie udoskonalic. albo po prostu lubie liczby jak rainman i widze troche inaczej swiat.

 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 18:18 przez ksawery-iksinskiTeż zrozumcie mnie - nie jestem w stanie wam podać wszystkiego na tacy, bo pracowałem nad tą wiedzą dobre 7 lat. Nie podam wam wszystkiego i wcale tego ode mnie nie oczekujcie. Ale gdybyście czytali moje lekcje ze zrozumieniem, to wynieślibyście następujące wnioski: postulowałem granie za maks. 0,5% budżetu początkowego na typ, czyli stać mnie na -200j. W chwili obecnej bliżej mi do plusa niż do bankructwa, więc czym się tu przejmować?
Kolejna sprawa: ludzie boją się zbyt dużych strat? Pomyślcie logicznie: skoro strata 40j przytrafia się w systemie dającym value, to ile straty może przynieść system NIE dający przewagi?
To kolejna lekcja dla was: trzeba być niesamowicie twardym psychicznie człowiekiem, aby zarabiać na inwestycjach.
Strata 40j rzeczywiście może się przytrafić i można ją odrobić , tylko w jak długim okresie czasu . Możesz postawić jeszcze 500 jednostek i dopiero wyjść na mały plus . Yield byłby wtedy nie za duży . Uważasz że jedynie twój sposób jest najefektywniejszy a inne sposoby gry nie są warte uwagi . Pytasz ile strat może przynieść system nie dający przewagi . System daje grającemu przewagę , a to co ty tutaj proponujesz to sposób .
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 18:46 przez przestrzalninjami chodzi np. o to, ze grasz 1x po kursie 8,5 a inwestorzy graja handicap plus 2 w tym samym czasie... skad pewnosc, ze wybierasz dobre kursy? na kursach, ktore sa ze soba w relacji to widac. na karnych i kartkach tego nie widac. inwestor nie czeka na wynik meczu, bo zysk realizuje przed rozpoczeciem spotkania. i nie to nie jest spekulacja, sa rynki gdzie kursy naprawde mocno sie odwracaja. moim zdaniem za duzo niescislosci w tym co i jak grasz i mozna to spokojnie udoskonalic. albo po prostu lubie liczby jak rainman i widze troche inaczej swiat.
 
Każda opcja ma swoje prawdopodobieństwo trafienia. Jeśli zagram po zawyżonym kursie to osiągnę długoterminowo zysk. Zgodnie z równaniem p*k&gt;1.
Skąd mam wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo? Od kursów bukmacherów doliczając marżę. Tak więc już to pisałem wcześniej: nie wszystkie valuebety pozostają valuebetami w miarę upływu czasu, ale zawsze są nimi w MOMENCIE puszczenia typu. Przykład: gram zakład na 1x po 3,20. Po 2 godzinach kurs podskoczył do 3,30 u większości buków, więc mój valuebet już nie jest valuebetem. Nie jestem w stanie kontrolować ruchu kursów, więc się nimi nie zajmuję ( o tym też było w jednej z lekcji ). Mam natomiast kontrolę nad czasem, w którym puszczam dany typ. A moja praktyka pokazuje, że typów przestających być valuebetami jest znacznie mniej niż typów zwiększających swoją wartość w miarę upływu czasu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja rozumiem o czym piszesz, nie musisz mi tego tlumaczyc ;p mi chodzi o to, ze najpierw leca kursy na handicap... i to nie ma wiele wspolnego z prawdopodobienstwem wyniku 1x2 zwlaszcza przy wysokich kursach tak sie dzieje. co innego sie dzieje z kursami na 1x2 a co innego z kursami na handicap zwlaszcza azjatycki.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Z tym to się na pewno zgodzę bo zauważ mi że na przykład jakby był typ na mecz Barcelona -Legia 1,8 na Barcelonę to wiadomo żeby gwałtownie spadał i po godzinie uzyskałby pewnie stan1.1  to jest tylko przykład ale wiadomo że w jakiś sposób te kursy trzeba wyszukiwać i do tego na pewno potrzebna jest jakaś tam wiedza i dużo statystyk według których bukmacherzy ustalają kursy na dane mecze . Także nie mów że na sporcie za bardzo nie trzeba się znać, bo ta wiedza jest potrzebna i tak jak pisałem wyżej matematyka również. To tak jakbyś nie znał się na chemii a twierdził byś że z kwasu azotowego da się ugotować zupę szczawiową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 19:34 przez malyenter1Z tym to się na pewno zgodzę bo zauważ mi że na przykład jakby był typ na mecz Barcelona -Legia 1,8 na Barcelonę to wiadomo żeby gwałtownie spadał i po godzinie uzyskałby pewnie stan1.1  to jest tylko przykład ale wiadomo że w jakiś sposób te kursy trzeba wyszukiwać i do tego na pewno potrzebna jest jakaś tam wiedza i dużo statystyk według których bukmacherzy ustalają kursy na dane mecze . Także nie mów że na sporcie za bardzo nie trzeba się znać, bo ta wiedza jest potrzebna i tak jak pisałem wyżej matematyka również. To tak jakbyś nie znał się na chemii a twierdził byś że z kwasu azotowego da się ugotować zupę szczawiową.
Pozwolę się nie zgodzić. Ale dlaczego to niestety nie mogę udowodnić, bo wtedy za bardzo bym się odkrył. Wg mnie sposób wyłapania takich sytuacji jest niezależny od wiedzy o sporcie.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 6 lutego 2020 12:09 przez ksawery-iksinski

Pozostaje tylko pytanie, czy jesteś sceptyczna wobec moich "lekcji" tylko z powodu niekorzystnego bilansu. Co jednak w przypadku, gdy bilans będzie korzystny? Dalej one będą bezwartościowe, czy jednak nagle staną się "prawdą objawioną"?
Temat ten dał mi wiele do myślenia, doświadczenie w kwestiach psychologicznych i obserwację zachowań ludzkich.
Źle mnie troszkę rozumiesz. Mnie Twój bilans absolutnie nie interesuje. Życzę Ci jak największych zysków. Nawet gdybyś pokazał 100% skuteczności byłabym "sceptyczna" odnośnie Twojego sposobu przekazu. 
Po prostu nic nie wnosi. Uważam, iż nie udzielasz żadnych lekcji.
Wszystko o czym piszesz czyli ograniczonym stawkowaniu, dyspozycji budżetem to nie są nauki dla ludzi, którzy przebywają w tym dziale. Gdybyś swoje spostrzeżenia umieścił w dziale dla początkujących chyba wyglądało by lepiej. Odnośnie stawkowania, value itp. Tak mi się wydaje. 
A jeśli dotykasz tak trudnych tematów jak emocje (związane z grą), działanie umysłu na potencjalne zdarzenia, postrzeganie własnych reakcji, kreatywność związana z podejmowaniem decyzji to musisz wiedzieć, iż to są skomplikowane zagadnienia i nie można pisać w sposób w jaki to robisz. To co dla Ciebie wydaje się łatwe dla innych będzie nie do przeskoczenia. W kwestii powyższych zagadnień. Więc nie są to żadne lekcje jak to nazywasz a jedynie Twoje własne przemyślenia. ☺ Pozdrawiam. I zacznij w końcu wygrywać. ☺
 
Do góry Bottom