>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy sysyem - Valuebetting

ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Witam. Przez pewien czas będę podawał w tym temacie moje typy oparte na valuebettingu. Tematem tym udowodnię, że nie trzeba mieć wiedzy o sporcie aby konsekwentnie osiągać zadowalający profit na zakładach bukmacherskich. Wystarczy tylko grać spotkania o zawyżonych kursach.
Wszystkie kursy spotkań brane z William Hilla. Zakłady solo po stałej stawce 1000 zł (1j).
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

20:30
Belgium – Scotland
Futsal - UEFA Euro Futsal Championship Qualifiers
Over 8.52.2  

19:00
Barcelona – Leganes
Soccer - Spanish Copa del Rey
red cards: Yes6.5   

17:00
Azerbaijan – Russia
Futsal - FIFA Futsal World Cup Qualification
Over 5.52.0   

20:00
Croatia – Slovakia
Futsal - FIFA Futsal World Cup Qualification
Under 6.52.0   

16:00
Cyprus – Switzerland
Futsal - UEFA Euro Futsal Championship Qualifiers
12.1   

21:00
Mirandes – Sevilla
Soccer - Spanish Copa del Rey
red cards: Yes6.00   

18:00
Estonia – Latvia
Futsal - UEFA Euro Futsal Championship Qualifiers
H2(−2.5)1.80   

17:30
Lithuania – Northern Ireland
Futsal - UEFA Euro Futsal Championship Qualifiers
Over 7.52.00   

05:00
Jamie Murray/Bethanie Mattek-Sands – Astra Sharma/John-Patrick Smith
Tennis - Australian Open Mixed Doubles
Win 2 1st set4.00   

19:45
ZSC Lions – HC Fribourg Gotteron
Hockey - Swiss National League
X22.15   
Tyle na dobry początek
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 14:16 przez ksawery-iksinskiWitam. Przez pewien czas będę podawał w tym temacie moje typy oparte na valuebettingu. Tematem tym udowodnię, że nie trzeba mieć wiedzy o sporcie aby konsekwentnie osiągać zadowalający profit na zakładach bukmacherskich. Wystarczy tylko grać spotkania o zawyżonych kursach.
Wszystkie kursy spotkań brane z William Hilla. Zakłady solo po stałej stawce 1000 zł (1j).
Zaprzeczasz sam sobie. Żeby stwierdzić  czy typ jest value trzeba naprawdę znać się na sporcie.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 15:59 przez malyenter1

Zaprzeczasz sam sobie. Żeby stwierdzić  czy typ jest value trzeba naprawdę znać się na sporcie.
Nadszedł temat, który zgładzi Wasze błędne przekonania na temat zakładów bukmacherskich. Otworzę wam oczy na ten biznes, pokażę różnicę w sposobie myślenia między graczem a inwestorem. Mój temat walnie was prosto w mózg, doprowadzi do rozpaczy, gniewu i frustracji. Ale ten kto wyciągnie z niego wnioski, wstąpi na nowy etap swojego życia bukmacherskiego.

Lekcja nr 1.
Aby zarabiać na zakładach nie musisz mieć jakiejkolwiek wiedzy o sporcie. Wśród graczy panuje błędne przekonanie, że wielogodzinna analiza meczy jest niezbędna do osiągania profitów. Prawda jest natomiast taka: możesz zarabiać na drużynach, których nazw nawet nie potrafisz wymówić. Pierwsza różnica między graczem a inwestorem polega na sposobie myślenia. Gracz skupia się na tym, aby mecz wszedł. Inwestor skupia się na dostrzeżeniu okazji dającej mu matematyczną przewagę i wykorzystaniu jej. Analiza meczy nie gwarantuje dostrzeżenia tej okazji, więc szkoda na nią czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
rozumiem, ze grasz pod spadki kursow i tendencje tak? i starasz sie grac najwyzszy mozliwy kurs na dane zdarzenie, dzieki czemu grasz bez marzy albo z marza dodatnia tak?
dlaczego grasz stala stawka? czy value w kazdym meczu, ktory grasz jest takie same?
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
jak sam piszesz "zawyzone kursy"czyli trzeba sie znac zeby to wylapac  co do analiz to jest pojecie ogolne znajadz lige zespoly starcza ci 5 min na sprawdzenie skladu i masz obraz w glowie potem patrzysz kursy i najwazniejsze pojecie szukasz gdzie sie da informacje o danym wydarzeniu tak czy siak bede zagladal jak ci idzie i powodzenia ci zycze
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
przestrzalninja już wszystko wyjaśnił.
Tutaj kolejny dowód: https://www.oddsportal.com/futsal/europe/uefa-futsal-euro/cyprus-switzerland-8GWAxPTG/
Nie sprawdzałem żadnych składów, h2h, pozycji, tabeli ani kto dostał zatwardzenia na 30 min przed meczem. Bez tych informacji znalazłem value na poziomie 20%.
A twierdzenie, że wh najpóźniej reaguje na spadki nie jest prawdziwe. Potrafię znaleźć value nawet u polskich bukmacherów.
 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
najpozniej z nielegalnych bukmacherow reaguje wh tak wynika z moich obserwacji. tez potrafie znalezc value u polsich bukow. ciekawe czy wiesz ile razy ktos taki jak ja z magicznym kontem dla jaj wywolywal owczy ped, zeby sprawdzic, w ktora strone pojda kursy ;) powodzenia
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Hehe, widzę że nie mam do czynienia z amatorem, przestrzalninja :)
Ale ja nie gram pod owczy pęd, inwestowanie wyklucza grę pod wpływem emocji. Fakt, że niektóre z tych spotkań, które podaje nie zawsze pozostają valuebetami w miarę upływu czasu, ale moja średnia i tak jest bardzo wysoka. Dzięki za powodzenia, ale nie jest mi ono potrzebne. Wystarczy czysta matematyka. Pozdrawiam
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
moj bukmacher sie pomylil tak sadze i dal mi limity powodujace spadki nie tylko u mnie, ale takze w calej swojej ofercie xd  do pewnego czasu moglem 3 razy zagrac jedno spotkanie powodujac bardzo duze spadki kursow za stosunkowo niewielkie kwoty. moj bukmacher byl uczestnikiem rynku i byl dostepny na stronie oddsportal. pisalem w swoim temacie jak cos gralem i jaki bedzie spadek kursu wraz z linkiem do oddsportal. wg mojej wiedzy najpierw spadal kurs u mnie a strona oddsportal podawala, ze pinnacle i asianconnect pierwsze reagowaly.  wiem, ze ci sie uda, bo mam takie samo zdanie, ze nie trzeba nic wiedziec tylko ja gram na zywo tak mi latwiej. to takie zwyczajowe powodzenia a nie kasliwe ;p pozdrawiam
 
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

20:00
Benfica – Belenenses
Soccer - Portuguese Primeira Liga
red cards: Yes4.50   

20:00
Benfica – Belenenses
Soccer - Portuguese Primeira Liga
goals: Yes 15 min2.75   

20:00
Benfica – Belenenses
Soccer - Portuguese Primeira Liga
Over 2.5 2nd period3.00   

17:30
Iisalmi Peli-Karhut – KOOVEE Tampere
Hockey - Finnish Mestis
Under 6.52.50   

16:30
MHK Dynamo Saint Petersburg – Atlanty Mytischi
Hockey - Minor Hockey League MHL
Under 5.51.58   

17:00
Krylia Sovetov Moskva – MHK Dynamo Moscow
Hockey - Minor Hockey League MHL
Under 5.51.58   
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Lekcja nr 2.
Bierz pełną odpowiedzialność za własne czyny. To nie bukmacher jest winny, to nie piłkarze są sprawcami twojego nieszczęścia. Ty sam jesteś w pełni odpowiedzialny za swoje typy, jak również za to, kim w chwili obecnej jesteś, jak myślisz i czego pragniesz. Twoje dzisiejsze czyny kształtują twoje jutro. To czy śpisz na pieniądzach czy na zagraconej kanapie, czy zarabiasz kokosy czy ochłapy to efekt twoich myśli i działań. Ludzie panicznie boją się wziąć odpowiedzialność na własne barki, a ty chcesz być kimś więcej niż statystyczny Kowalski. Psychika tłumu każe mu poszukiwać swojego opiekuna, dowód mamy na scenie politycznej Polski. Ludzie zagłosują na programy socjalne, nie na zwiększoną wolność w zakładaniu własnej firmy. Tylko od ciebie zależy czy będziesz należał do "ludzi", czy też stworzysz własną kategorię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ty nieźle zarobisz poza bukmacherką bo dużo ludzi pewnie będzie chciało pobierać korepetycje. Powodzenia w typowaniu , interesujący temat na pewno będę zaglądał . Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

20:00
Provence Basket – Antibes
Basketball - French LNB Pro B
H1(−2.5) OT2.50   

20:00
Saint-Quentin – UJAP Quimper
Basketball - French LNB Pro B
Under 81.5 OT 2nd team2.50   

20:00
KK Zadar – Mornar
Basketball - Adriatic League
Over 159.5 OT 1.73  

19:30
Wolfsburg Grizzly Adams – Adler Mannheim
Hockey - German DEL
H2(−1.5)2.75   

19:30
Krefeld Pinguine – Kolner Haie
Hockey - German DEL
2 60 min2.63   

20:00
Aix-Maurienne – Evreux
Basketball - French LNB Pro B
Win 1 OT1.75   

20:30
Rouen – SLUC Nancy
Basketball - French LNB Pro B
Under 76.5 OT 2nd team2.38   

19:30
Tolzer Lowen – ESV Kaufbeuren
Hockey - German DEL2
Under 5.52.63   

18:00
Kometa Brno – Mlada Boleslav
Hockey - Czech Extraliga
X22.05   

20:00
Vichy-Clermont – Nantes
Basketball - French LNB Pro B
Win 1 OT1.95   
Bilans: -3,16j
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

14:45
Larisa – Ionikos Nikaias
Basketball - Greek A1
Over 94.5 OT 1st team3.00   

15:00
Trapani – Cittadella
Soccer - Italian Serie B
2 - corners2.30   

15:30
Mainz – Bayern Munich
Soccer - German Bundesliga
red cards: Yes7.00   

16:00
Real Madrid – Atletico Madrid
Soccer - Spanish La Liga Primera
red cards: Yes3.40   

15:30
Dortmund – Union Berlin
Soccer - German Bundesliga
red cards: Yes7.00   

15:00
Spezia – Pordenone
Soccer - Italian Serie B (ADJ98280)
2 - corners2.38   

16:00
Ballyclare – Larne
Soccer - Northern Ireland Irish Cup
2 90 min1.40   

16:45
Promitheas Patras – Ifaistos Limnou
Basketball - Greek A1
H1(−1.5) OT1.50   

15:00
Livorno – Ascoli
Soccer - Italian Serie B
2 - corners2.60   

16:50
Franca SP – Corinthians
Basketball - Brazilian NBB
Win 2 OT3.00   

17:30
MKS Start Lublin – Wilki Morskie Szczecin
Basketball - Polish PLK
Over 88.5 OT 1st team2.38   

18:30
Mallorca – Valladolid
Soccer - Spanish La Liga Primera
red cards: Yes4.50   

20:00
Amiens – Toulouse
Soccer - French Ligue 1
red cards: Yes4.50   

13:00
Karlsruhe – Holstein Kiel
Soccer - German Bundesliga 2
Over 10 - corners2.00   

13:00
St. Pauli – Stuttgart
Soccer - German Bundesliga 2
2 - corners1.75   

20:00
Pau-Lacq-Orthez – Strasbourg
Basketball - French LNB Pro A
H2(+10.5) OT1.44   

17:00
Banik Sokolov – Benatky nad Jizerou
Hockey - Czech 1. Liga
2 / DNB1.91 zw

17:30
Paris Saint-Germain – Montpellier
Soccer - French Ligue 1
2(0:5) - corners1.60   

18:00
Empoli – Crotone
Soccer - Italian Serie B
2 - corners2.10   

16:00
Birmingham – Nottingham Forest
Soccer - English Championship
1 - corners1.67   
Bilans: -11,16j
 
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Lekcja nr 3
Określ swój cel w zakładach bukmacherskich.
Swego czasu rozmawiałem z pewnym socjologiem interesującym się sportem. Z jego badań wynikało, że ludzie obstawiają zakłady z 4 powodów. Przeżyłem swoisty szok, kiedy podał mi tą listę:
1. Dla emocji
2. Aby sprawdzić swoją wiedzę
3. Aby "uczestniczyć" w życiu swojej ulubionej drużyny/zawodnika
4. Dla zysku.
To co powinno być na pierwszym miejscu, znalazło się na ostatnim. Kiedy rozmawiałem o tym z graczami z punktu bukmacherskiego, większość z nich była obruszona i twierdziła, że ich główny cel to zysk. Ale jednocześnie ci sami ludzie typowali taśmy na pałę, dokładając kursy typu 1.10 aby zniwelować podatek, czy też emocjonowali się każdym zdobytym punktem w koszykówce(!). Ich świadomy cel był zyskiem, natomiast podświadome działanie było sprzeczne z tym celem i nie zdając sobie z tego sprawy, robili wszystko aby go nie zrealizować.
Ty również musisz jasno określić swój cel. Pamiętaj, że 3 pierwsze cele mogą ze sobą współżyć, natomiast cel 4 jest outsiderem. Jeśli chcesz osiągać zysk w zakładach, twoje podświadome działanie musi być tożsame z tym pragnieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom