>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy sysyem - Valuebetting

malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ty tak z tym graniem się nie rozpędzaj bo już zagrałeś 56 zakładów bez podatku przy jednej jednostce po 1000 PLN to jest 6720 PLN. Jak cię urząd skarbowy dorwie i ci do.....lą  karę to dopiero będzie.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Już zazdroszczę a jeszcze pochwalam. Trochę za dużo zabierają moim zdaniem już na początku. A jeszcze później od tej wyższej wygranej 10% . W innych krajach unii mniejszy jest podatek i jakoś państwo egzystuje i pewnie jeszcze większy zbija zyski z podatku z branży bukmacherskiej.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

18:30
AS Monaco – Boulazac
Basketball - French LNB Pro A
Over 86.5 OT 1st team1.91   

01:00
Milwaukee Admirals – Rockford Icehogs
Hockey - AHL
Win 2 OT+SO2.38   

18:30
AS Monaco – Boulazac
Basketball - French LNB Pro A
Over 78 1st half1.91   

20:00
Pau-Lacq-Orthez – Strasbourg
Basketball - French LNB Pro A
H2(+2) 1st period1.91   

04:08
Edmonton Oilers – Calgary Flames
Hockey - NHL
Under 1.5 1st period2.40   

20:00
Nanterre – Roanne
Basketball - French LNB Pro A
H1(−4) 1st half1.91   

01:05
Hartford Wolf Pack – Springfield Thunderbirds
Hockey - AHL
Over 6.5 OT+SO2.00   

20:30
Unicaja Malaga – Baskonia
Basketball - Spanish Liga ACB
Over 75.5 OT 2nd team1.91  
Bilans: -15,34j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 30 stycznia 2020 16:13 przez ksawery-iksinski

Nadszedł temat...
Otworzę wam oczy...
pokażę różnicę ...
Mój temat walnie was prosto w mózg...
doprowadzi do rozpaczy, gniewu i frustracji...
Pozwól, że ja udzielę Ci również lekcji nr 1.
Taka dobra rada, zejdź na ziemię, okej?
Mnie Twoje wpisy zamiast do frustracji i gniewu doprowadziły jedynie do śmiechu. ????
Tak nikomu tutaj nie zaimponujesz, nie tędy droga, miły kolego. A teksty o "walnięciu w mózg" to już niezły kabaret.
Ale lubię ludzi z poczuciem humoru, więc nie mam Ci za złe, że wprowadzasz troszkę wesołości w nasze forumowe progi.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 01:47 przez kamilcia21

Pozwól, że ja udzielę Ci również lekcji nr 1.
Taka dobra rada, zejdź na ziemię, okej?
Mnie Twoje wpisy zamiast do frustracji i gniewu doprowadziły jedynie do śmiechu. ????
Tak nikomu tutaj nie zaimponujesz, nie tędy droga, miły kolego. A teksty o "walnięciu w mózg" to już niezły kabaret.
Ale lubię ludzi z poczuciem humoru, więc nie mam Ci za złe, że wprowadzasz troszkę wesołości w nasze forumowe progi.
Nie wyjaśniłaś o co ci dokładnie chodzi. Jeśli o styl wypowiedzi to tak, prawda. Może nieco zbyt ekspresyjnie, ale dzięki temu zainteresowaliście się tematem. Jeśli natomiast chodzi ci o bilans, który na razie nie potwierdza buńczucznych wypowiedzi - będzie o tym w jednej z późniejszych lekcji, tak więc na chwilę obecną wybaczam niewiedzę.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

17:30
Asseco Gdynia – Slask Wroclaw
Basketball - Polish PLK
H1(−11.5) OT2.63   

17:30
Asseco Gdynia – Slask Wroclaw
Basketball - Polish PLK
Under 77.5 OT 2nd team2.38   

17:30
Asseco Gdynia – Slask Wroclaw
Basketball - Polish PLK
1 1st half1.50   

11:00
Afyon Belediyespor – Bahcesehir Koleji
Basketball - Turkish BSL
Over 85.5 OT 1st team2.30   

11:00
Afyon Belediyespor – Bahcesehir Koleji
Basketball - Turkish BSL
Over 83.5 OT 2nd team2.38   

18:30
Villarreal – Osasuna
Soccer - Spanish La Liga Primera
red cards: Yes5.00   

16:00
Madrid CF (Women) – Tacon (Women)
Soccer - Spanish Women's Primera Division
2 90 min3.25   

21:00
Barcelona – Levante
Soccer - Spanish La Liga Primera
red cards: Yes5.50   

21:00
Barcelona – Levante
Soccer - Spanish La Liga Primera
goals: Yes 15 min2.63   

16:00
Dijon – Bourg-en-Bresse
Basketball - French LNB Pro A
H1(−1.5) OT1.50   

16:00
Dijon – Bourg-en-Bresse
Basketball - French LNB Pro A
H1(−3) 1st half1.91   

16:00
Dijon – Bourg-en-Bresse
Basketball - French LNB Pro A
Over 84.5 OT 1st team1.91   

13:30
Hamilton – Celtic
Soccer - Scottish Premiership
penalties: Yes3.75   

21:35
River Plate – Central Cordoba
Soccer - Argentinian Superliga
Under 12 - corners1.50   

17:00
Frisk Asker Tigers – Stjernen Fredrikstad
Hockey - Norwegian GET Ligaen
2 / DNB2.50   

17:00
Metz – St. Etienne
Soccer - French Ligue 1
penalties: Yes3.75   

15:00
AC Milan – Verona
Soccer - Italian Serie A
2(0:2) - corners2.25   

15:00
AC Milan – Verona
Soccer - Italian Serie A
2(0:4) - corners1.53   

15:00
AC Milan – Verona
Soccer - Italian Serie A
2(0:3) - corners1.80   

15:00
Lazio – Spal
Soccer - Italian Serie A
2(0:4) - corners1.95   

18:30
Sevilla – Alaves
Soccer - Spanish La Liga Primera
red cards: Yes5.00   

15:30
Anadolu Efes – Bandirma BIK
Basketball - Turkish BSL
Over 74.5 OT 2nd team1.85   

12:30
Real Madrid – Joventut Badalona
Basketball - Spanish Liga ACB
H2(+5) 1st period1.91   

14:00
Lada Togliatti – HK Torpedo Gorky
Hockey - Russia VHL
Under 4.52.00   

11:00
Irbis Kazan – Altay Ust-Kamenogorsk
Hockey - Minor Hockey League MHL
H2(+2.5)2.00   

15:00
FC Bayern Munich – s.Oliver Wurzburg
Basketball - German BBL
H2(+4.5) 1st period1.91   
 
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Lekcja nr 4
Nadszedł temat, przez który 90% graczy nie osiąga profitów w związku z obstawianiem. Jeśli chcesz stać się profesjonalistą to musisz wyeliminować w zakładach jeden czynnik czyniący z nas ludzi. Tym czynnikiem są emocje. To one autosabotuja twoje inwestowanie. Zdaję sobie sprawę, jak trudna jest ich eliminacja w obstawianiu, ale jest to konieczne. Sam jak dziś pamiętam, kiedy przed zamknięciem dnia próbowałem się odkuć, aby poczuć się lepiej. Jak to się kończyło chyba nie muszę mówić. Po pewnym czasie nauczyłem się zamykać okresy rozliczeniowe pomimo żółci zalewającej serce z powodu serii nieudanych transakcji. To był mój pierwszy krok transformacji. 
Aby nauczyć się niepodlegania emocjom w biznesie, najpierw musisz dostrzegać w sobie emocje, które pojawiają się podczas obstawiania. I mam tu na myśli wszystkie emocje - zarówno te negatywne jak i pozytywne. Niewielu zdaje sobie sprawę, że euforia jest równie szkodliwa jak rozpacz. Kiedy zidentyfikujesz moment, w którym emocje biorą górę, natychmiast przerwij obstawianie i zajmij się czymś w ogóle nie związanym z bukmacherka. 
Aby poprawić swoje umiejętności w kontroli własnego umysłu, mam dla ciebie dobrą radę. Niech twoja strategia obstawiania będzie niezależna od subiektywnych opinii. Twoje przekonanie co do wejścia w transakcje musi zależeć tylko i wyłącznie od liczb, nie od tego "co ci się wydaje". Tym samym zrobisz ogromny krok na drodze przemiany od gracza do inwestora.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

18:30
EC Bad Nauheim – EV Landshut
Hockey - German DEL2
H2(+1.5)1.60   

18:00
Orzinuovi – Roseto
Basketball - Italian A2 Est
H1(−4.5) OT1.85   

19:00
Treviso – Fortitudo Bologna
Basketball - Italian Lega Basket
H2(+2) 1st period1.91   

20:30
Racing Santander – Alcorcon
Soccer - Spanish Segunda
Under 10 - corners1.85    

18:00
Ravenna – Urania Milano
Basketball - Italian A2 Est
Win 2 OT3.40   
Bilans: -19,74j
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Czy ty w ogóle grasz cokolwiek i obstawiasz , czy tak po prostu założyłeś temacie żeby odwiedzali , sprawdzali . "Postawię trochę , pobajeruję a nuż się uda wejdzie tyle kuponów , żeby yield był na bardzo pozytywnym plusie . A potem będę sprzedawał sobie typy."
Pochwal się takimi 20 kuponami po 1000 PLN ale jeszcze przed rozpoczęciem spotkań i wtedy określimy twoje predyspozycje na typera , który przedstawia nam swój wspaniały i najlepszy system . Czekamy. Pozdrawiam.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

18:00
HC Frydek-Mistek – SK Horacka Slavia Trebic
Hockey - Czech 1. Liga
H1(−1.5)2.38   

10:30
Admiral Vladivostok – Amur Khabarovsk
Hockey - Kontinental Hockey League
2 / DNB2.00    

16:30
Khimik Voskresensk – Dynamo Saint Petersburg
Hockey - Russia VHL
Under 4.51.66   
Widzę, że macie coraz więcej wątpliwości, czy typy które podaję są warte uwagi. Rozumiem to, bo bilans jest na razie niezadowalajacy. Dzisiejsza lekcja powinna dać wam świadome spojrzenie na to co robię, jak interpretuję i dlaczego ta strata w ogóle mnie nie martwi. A screenów kuponów potwierdzających typy mam mnóstwo. Ale ich nie podam, bo założyłem ten temat, abyście czerpali z niego, nie z tego co robiłem wcześniej. Przekonacie się na własne oczy jak podchodzi do tematu inwestor, nie gracz. Ten temat mogę nazwać "świętym Graalem" zakładów bukmacherskich i udowonię wam to tutaj. Nie żadnymi screenami tylko typami, które w tym temacie zamieszczam.
Czekajcie na dzisiejszą lekcję. Wytłumaczę w niej wszystkim wątpiącym jak należy podchodzić do strat.
PS Przed założeniem tematu, chciałem aby początek był minusowy, bo wtedy mój temat jeszcze mocniej "walnie was w mózg". Na tej dotychczasowej stracie tylko wy skorzystacie, bo zobaczycie na własne oczy co oznacza w bukmacherce matematyka. Za miesiąc bądź dwa będziecie mieć mnie za guru, ale ja wtedy po cichutku się stąd ulotnię. Korzystajcie póki chce mi się przekazywać wam jakąkolwiek wiedzę. No i nie wierzcie mi dopóki bilans nie będzie potwierdzał tej wiedzy :) Pozdrawiam
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Lekcja nr 5
Będzie to niejako kontynuacja lekcji poprzedniej. Usuń ze swego typowania emocje i zawierz matematyce.
Wyobraź sobie następującą sytuację: zakładasz się z bukmacherem o wynik rzutu monetą. 50/50 % szans. Tyle że ty w razie reszki płacisz bukowi złotówkę, natomiast buk tobie w przypadku orła 1,20zł. Na tej transakcji jesteś średnio do przodu 10%. Czy jesteś w stanie przewidzieć na którą stronę padnie moneta? Nie. Większość graczy jednak tak postrzega bukmacherkę. Nie zajmuj się tym czego nie możesz kontrolować, wynik rzutu jest czysto losowy i nie próbuj zgadnąć jaki będzie. A teraz do sedna: czy na 50 rzutów może się zdarzyć tak, że 40 będzie reszką? Oczywiście, że tak. Czyli będziesz dużo na minusie pomimo tego, że średnio zarabiasz na rzutach 10%. Czyli jak zniwelować tę stratę? Rzucając jak najwięcej i pozwalając, by twoja przewaga dała ci profit. Na 500, 1000 czy 2000 typów rozkład losowych wyników będzie dążył do rzeczywistego prawdopodobieństwa 50/50%, a wtedy twoja przewaga da ci wspaniały profit. W chwili obecnej jestem na dużym minusie w temacie, ale to tylko kwestia ilości typów, aż znajdę się na poziomie mojej średniej przewagi nad bukmacherem. Matematyki nie oszukam, a ona działa na moją korzyść.
I takie myślenie jest wymagane od inwestora: zero emocji i pewność tego, co robisz. Chwilowa niedyspozycja nie ma żadnego, powtarzam żadnego, znaczenia. Bo mój średni zysk jest bardzo dobry.
Tak więc już wiecie, dlaczego odzywam się w nieco arogancki sposób do was. Po prostu nie mieliście świadomości jak to interpretować. Teraz już wiecie, więc liczę na to, że już nie spotkam tu niedowiarków. Dajcie mi czas na to, by moja średnia zaczęła na mnie pracować. Wtedy będziecie mieć naoczny dowód na potęgę matematycznej przewagi.
Konkluzja z tej lekcji: zero emocji, pewność co do liczb i puszczanie jak największej ilości typów. Na tym polega mój temat.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

20:00
Bolton U23 – Burnley U23
Soccer - English Professional Development League
1X8.50   

14:30
Gornyak Uchaly – Yuzhny Ural Orsk
Hockey - Russia VHL
1 60 min2.00   

14:30
Gornyak Uchaly – Yuzhny Ural Orsk
Hockey - Russia VHL
H1(−1.5)2.63   

17:30
Al-Wehdat – Ramtha
Soccer - Jordan Shield Cup
12 2nd period1.50   

15:00
Metallurg Magnitogorsk – Avangard Omsk
Hockey - Kontinental Hockey League
X21.55   

16:00
Izhstal Izhevsk – Sokol Krasnoyarsk
Hockey - Russia VHL
Under 4.51.80   
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

22:00
Peru – Colombia
Futsal - FIFA Futsal World Cup Qualification
Under 6.52.00   

17:00
HK Brest – HK Mogilev
Hockey - Belarus Extraliga (ADJ98280)
Under 5.51.91   

18:00
Crvena Zvezda – Partizan
Basketball - Adriatic League
Win 2 OT3.25   

20:00
Chile – Bolivia
Futsal - FIFA Futsal World Cup Qualification
Under 5.52.00   

04:05
Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings
Basketball - NBA
H1(−2.5) OT2.63   
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

20:45
Werder Bremen – Dortmund
Soccer - DFB Cup
penalties: Yes3.75   

21:00
Granada – Valencia
Soccer - Spanish Copa del Rey
red cards: Yes5.00   

13:00
Arjun Kadhe – Jiri Vesely
Tennis - ATP Pune - Tata Open Maharashtra
H1(+5.5)2.00   

20:45
Derby – Northampton
Soccer - English FA Cup
penalties: Yes4.33   

18:30
Heerenveen (Res) – Feyenoord (Res)
Soccer - Dutch Reserve League
2 90 min2.50   

18:30
Heerenveen (Res) – Feyenoord (Res)
Soccer - Dutch Reserve League
X21.70   

20:45
Cardiff – Reading
Soccer - English FA Cup
penalties: Yes4.33   

20:45
Birmingham – Coventry
Soccer - English FA Cup
penalties: Yes4.50   

18:30
Frankfurt – Leipzig
Soccer - DFB Cup
penalties: Yes3.75   

15:00
Racing – Les Astres
Soccer - Cameroon Ligue 2
121.44   

14:00
JKT Tanzania – Coastal Union
Soccer - Tanzania Premier League
121.40   

15:00
Renaissance – Ofta de Kribi
Soccer - Cameroon Ligue 2
121.44   

18:00
CSKA Moscow – Anadolu Efes
Basketball - EuroLeague
Over 80.5 OT 2nd team1.91   
 
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Lekcja nr 6
Nawet najlepszy system polegnie w starciu ze źle zrównoważonym budżetem i nadmiernym ryzykiem. W chwili obecnej mam ponad 20j na minus w temacie. Gdybym grał jeden zakład solo za 5% mojego całkowitego budżetu przeznaczonego na inwestycje, ten temat już by się skończył, a ja wylądowałbym w rynsztoku. Grając zakłady solo po średnim kursie 2,00, co odpowiada 50% szansie na trafienie zdarzenia ( nie wliczając podatków, marż czy przewagi ), bezpieczny zakres stawki na jeden zakład wynosi maksymalnie 1% budżetu. Sam proponowałbym, aby był to mniejszy stosunek ( do 0,5% ). Pamiętaj, że może ci się przytrafić bardzo czarna seria ( w ruletce ilość wyrzuconych pod rząd liczb jednego koloru ( ~48,5% szans ) wyniosła około 40 razy ). Grając wyższe kursy, musisz oczywiście zmniejszyć ilość inwestowanego kapitału na jeden zakład, ponieważ średnio będziesz trafiał je rzadziej. Ta lekcja jest bardzo prosta do wdrożenia w życie, ale nie lekceważcie jej. Nie stosowanie się do zasad zrównoważonego budżetu może położyć nawet najlepszy system. Zasady te są niezbędne w systematycznym zarabianiu za pomocą inwestowania.
 
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik

20:00
BC Andorra – Joventut Badalona
Basketball - EuroCup
H1(−3.5) OT2.50   

20:00
BC Andorra – Joventut Badalona
Basketball - EuroCup
Win 1 OT2.00   

16:00
Lada Togliatti – Bars Kazan
Hockey - Russia VHL
Over 5.52.63   

19:00
Sergiy Stakhovsky – Pierre-Hugues Herbert
Tennis - ATP Montpellier - Open Sud de France
Over 21.51.80   

19:00
Zalgiris Kaunas – Olympiacos
Basketball - EuroLeague
Over 156.5 OT1.91   

04:05
San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers
Basketball - NBA
Win 2 OT [race to 20 regularTime]1.53   

21:00
Real Madrid – Baskonia
Basketball - EuroLeague
H1(−6.5) OT1.50   

19:00
Zalgiris Kaunas – Olympiacos
Basketball - EuroLeague
Over 80.5 OT 1st team1.91   
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Tak obserwuje i coś mi się wydaje że przy 8 lekcji będzie po wszystkim bo po 1 zaden inwestor jak to nazywasz nie postawi na chybił trafił swojego kapitału a liczac na szczęście mając 50/50 szans to już jest hazard zawsze inwestycja musi być oparta na wiedzy doświadczeniu itd a i szczęście też musi dopisywać ale na nie trzeba najmniej liczyć tak czy siak powodzenia w typowaniu"inwestycji" jak na razie to szału nie ma  
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ksawery-iksinski 83

ksawery-iksinski

Użytkownik
Dzięki za powodzenia, ale ja wciąż jestem spokojny o wynik tego tematu. Nie wiem czy będzie 8 lekcji, bo wszystko co było istotne już przekazałem. Przed rozpoczęciem tego tematu, szansa na tak zły początek nie była duża, a jednak się trafiła.
Tak czytam to, co napisałeś i chyba wciąż nie do końca rozumiesz co chciałem przekazać we wpisie 32-gim. W słowniku inwestora nie ma takich pojęć jak "chybił trafił", "hazard" czy "szczęście". Jest tylko czysta, niezmącona emocjami kalkulacja. Może się wam wydawać, że idę w zaparte, ale naprawdę jestem pewny tego co robię, a co bardziej istotne, matematyka jest po mojej stronie. W całej mojej półtorarocznej historii inwestowania w zakłady bukmacherskie, takie straty ( ba, nawet większe ) też miały miejsce. Ale zawsze je odrabiałem z nawiązką i tak samo będzie tutaj. Ręczę za to moim całym bukmacherskim doświadczeniem.
 
Do góry Bottom