>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Najlepszy polski utwór hip hopowy.

ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
&#39;przeciez to jakis pseudonim z agentury, gloria to znaczy chwała&#39; sokol juras - ostatni moment przech*j kawalek
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Popek z ekipą dorobili sie nie na Hip-Hopie tylko na nielegalnych ..... że tak powiem &#39;&#39;interesach&#39;&#39; i spierdolili do Anglii.HH to dla ekipy Popka tylko przykrywka do robienia szmalu.Ale Szacun dla nich
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
az tak duzo sie nie dorobil a po2 on caly czas trenuje do MMA dlatego ciagle te wyjazdy itp
Taka przykrywka...Koks,dziwki,jointy,liczenie plików banknotów(chyba nie z Rapu w Polsce?)Cała Firma to przekręty i w Polsce zaczęło sie robić gorąco to wylecieli do Anglii
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Generalnie co do tekstów w ostatnim czasie wymiata Pezet.Dla każdego fana Hip-Hopu jego płyta Muzyka Rozrywkowa jest kapitalna pod względem tekstów(chyba Pezet każdego z nas do tego przyzwyczaił),fajne wokale Mesa ,dobra zwrotka Onara ,chłopaki z 2cztery7 nie dali zbytnio popisu.Fajnie Pezet uzupełniał sie z Wdową(ten kawałek &#39;&#39;Niegrzeczna&#39;&#39; chyba o czymś świadczy..).Teksty naprawde wypas,nowe flow ,takie troche pod publike po ostatnim konflikcie z Tede.
Druga płyta warta uwagi to oczywiście KodeX III.Przekozackie bity Laski i Magiery(wg mnie najlepsi producenci w Polsce).Najlepsze kawałki wg mnie to Wyrok Gurala a&#39;la gangsta mexico ,Tede i Verte-Teoria Fikcji(dobre dwie zwroty Verte i kontrowersyjna zwrotka Tedego na której po długim czasi znowu dissuje Decksa).Grubson z Juniorem naprawde bujający kawałek Siłą z Pokoju .Płomień tez ładnie pojechał ale wg mnie po raz pierwszy Onar wjechał lepiej od Pezeta.3WKasta też konkretny kawałek .Mes z Psykiem też spoko fajny bicik ja zresztą i wszystkie na tej płycie.
Wielki Respekt dla White House za ich produkcje
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Taka przykrywka...Koks,dziwki,jointy,liczenie plików banknotów(chyba nie z Rapu w Polsce?)Cała Firma to przekręty i w Polsce zaczęło sie robić gorąco to wylecieli do Anglii
Dokładnie , to miało też poprawić jego wizerunek.chociaż trzeba mu oddac ze Polske reprezentuje nie jako w siłowaniu ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
wystarczy jak wkleisz link z youtube i sam sie zrobi filmik :p
bo teraz cos nie wyraznie z tym linkiem
edit: znam :p
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Mezo - Aniele
Ascetoholix - Suczki
Liber - Skarby
100% HARDCORE NIGGAS BLACK RAP!!!!!!!!!!!!! ????????????
YO ????
Jak ty Meza, Libera i Ascetoholix nazywasz Hardcorowcami to kim jest dla Ciebie Hg, WWO, Peja itd. ??????
O gustach się nei dyskutuje, ale przynajmniej nei pisz, że to Hardcorowcy. I odrazu się przyznam, że jak byłem młodszy to słuchałem tego, ale to już przeszłość.
 
Do góry Bottom