>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy polski utwór hip hopowy.

ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
&#39;przeciez to jakis pseudonim z agentury, gloria to znaczy chwała&#39; sokol juras - ostatni moment przech*j kawalek
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Popek z ekipą dorobili sie nie na Hip-Hopie tylko na nielegalnych ..... że tak powiem &#39;&#39;interesach&#39;&#39; i spierdolili do Anglii.HH to dla ekipy Popka tylko przykrywka do robienia szmalu.Ale Szacun dla nich
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
az tak duzo sie nie dorobil a po2 on caly czas trenuje do MMA dlatego ciagle te wyjazdy itp
Taka przykrywka...Koks,dziwki,jointy,liczenie plików banknotów(chyba nie z Rapu w Polsce?)Cała Firma to przekręty i w Polsce zaczęło sie robić gorąco to wylecieli do Anglii
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Generalnie co do tekstów w ostatnim czasie wymiata Pezet.Dla każdego fana Hip-Hopu jego płyta Muzyka Rozrywkowa jest kapitalna pod względem tekstów(chyba Pezet każdego z nas do tego przyzwyczaił),fajne wokale Mesa ,dobra zwrotka Onara ,chłopaki z 2cztery7 nie dali zbytnio popisu.Fajnie Pezet uzupełniał sie z Wdową(ten kawałek &#39;&#39;Niegrzeczna&#39;&#39; chyba o czymś świadczy..).Teksty naprawde wypas,nowe flow ,takie troche pod publike po ostatnim konflikcie z Tede.
Druga płyta warta uwagi to oczywiście KodeX III.Przekozackie bity Laski i Magiery(wg mnie najlepsi producenci w Polsce).Najlepsze kawałki wg mnie to Wyrok Gurala a&#39;la gangsta mexico ,Tede i Verte-Teoria Fikcji(dobre dwie zwroty Verte i kontrowersyjna zwrotka Tedego na której po długim czasi znowu dissuje Decksa).Grubson z Juniorem naprawde bujający kawałek Siłą z Pokoju .Płomień tez ładnie pojechał ale wg mnie po raz pierwszy Onar wjechał lepiej od Pezeta.3WKasta też konkretny kawałek .Mes z Psykiem też spoko fajny bicik ja zresztą i wszystkie na tej płycie.
Wielki Respekt dla White House za ich produkcje
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Taka przykrywka...Koks,dziwki,jointy,liczenie plików banknotów(chyba nie z Rapu w Polsce?)Cała Firma to przekręty i w Polsce zaczęło sie robić gorąco to wylecieli do Anglii
Dokładnie , to miało też poprawić jego wizerunek.chociaż trzeba mu oddac ze Polske reprezentuje nie jako w siłowaniu ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wystarczy jak wkleisz link z youtube i sam sie zrobi filmik :p
bo teraz cos nie wyraznie z tym linkiem
edit: znam :p
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Mezo - Aniele
Ascetoholix - Suczki
Liber - Skarby
100% HARDCORE NIGGAS BLACK RAP!!!!!!!!!!!!! ????????????
YO ????
Jak ty Meza, Libera i Ascetoholix nazywasz Hardcorowcami to kim jest dla Ciebie Hg, WWO, Peja itd. ??????
O gustach się nei dyskutuje, ale przynajmniej nei pisz, że to Hardcorowcy. I odrazu się przyznam, że jak byłem młodszy to słuchałem tego, ale to już przeszłość.
 
Do góry Bottom