>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy polski utwór hip hopowy.

spinache 96

spinache

Forum VIP
Paktofonika - Chwile Ulotne
Łona - Miej Wątpliwość
WWO - Promienie, Życie Depcze Wyobraźnię
Pono - Hołd
O.S.T.R. - Z odzysku, Kochana Polsko, Początek, Komiks, 30 sekund i wiele wiele innych...
HHR - Nie jestem k... biznesmenem

Pierwsza kaseta jaka kupilem i od niej wszystko sie zaczelo byl : K44 - 3:44 to bylo jakies 7-8 lat temu. Teraz juz nie ma tego co kiedys, radio Eska puszcza &quot; prawdziwy &quot; hh a dzieciaczki słuchają ;)

edit/

Jeszcze zapomnialem dopisac, że kolego Ro$$i WWO nie nagralo nigdy kawałka Ken i Barbie, a jesli masz tak sciagniete z neta to bardzo mi przykro.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
A kojarzycie piosenke 52 dębiec, w której coś o świętach nawijał?? A tak ogólnie to najlepsze jak dla mnie jadąc po wykonawcach to Peja, Kaliber, Paktofonika, Płomień 81, Molestai może jeszcze PCP.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
A kojarzycie piosenke 52 dębiec, w której coś o świętach nawijał?? A tak ogólnie to najlepsze jak dla mnie jadąc po wykonawcach to Peja, Kaliber, Paktofonika, Płomień 81, Molestai może jeszcze PCP.
jako fan 52 Debiec ???? odpowiem ze chodzi pewnie o piosenke &quot;kryszmas alkoholiks&quot; ???? swietny utwór ???? był nawet teledysk do tego ????
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
Peja - &quot;Duchowo mocny&quot;, &quot;Szacunek ludzi ulicy&quot;, &quot;stoprocent tour&quot; (tutaj cała ekipa), &quot;odpał&quot;
donGURALesko - &quot;manewry&quot; (z ramona), &quot;Wyrok&quot;, &quot;Na żywo z poznania&quot; (rafi, kaczor, peja itd...), &quot;dobrze o tym wiesz&quot;
5 2 Dębiec - &quot;Kto&quot;, &quot;Konfrontacje&quot;
Molesta - &quot;Powrót&quot;, &quot;HWDP&quot;
Mezo i Donia wszystkie kawałki ????
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
wiekszosc z tego co było przedtem i
liroy - ekstradycja
liroy - moja autobiografia
popek - to co straciłem
hg - cudowny dzieciak
wwo - damy rade


no i oczywiscie jak mógłbym zapomnieć o verba - mogliśmy ahahahha ????
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Jak dla mnie wymiata sokół. Gość ma charakter a do tego jest niezwykle inteligentny. Polecam zwłaszcza kawałki &quot;Mogę wszystko&quot; czy &quot;Nienawiść obrócić w siłę&quot;. Rzadko się to w polskim hh zdarza, mocny a zarazem naprawdę pozytywny przekaz.
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
DunGuralesko - &quot;Otoczony oceanem&quot;, &quot;cisza&quot;,
Pono - &quot;Pierdolę to&quot; :d,
OSTRY - 1 na 100,
Peja - Kolejny Stracony dzień

Sokół - &quot;Mogę wszystko, flow sokola&quot; ;d
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
OSTR - Brzydki, zly i szczery, Historia Stylu, Poczatek, PRL Kontrast, Opowiesc, Ból Doswiadczen, Kochana Polsko, Gangsterskie opowiesci, Brother on the run, Czysty Biznes, Dzieki...
Ogolnie wszystko Ostrego jest dobre ;]
 
Do góry Bottom