>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepszy polski utwór hip hopowy.

vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Emazet/Procent - Ładuj
SIWERS - klasyk indywiduales
donGURALesko - trenuj karkiem
TPWC - bierzemy sprawy w swoje rece
JWP Mafia - Bądź Mistrzem (prze kozak!)
Borixon Czas Leci Ft. PIH (PiH Mistrz!)
JurasWigor - Zabijamy Cisze
ParExcellence - Kartka, Pióro, Bit Feat. Muody
pelson-nonstop_bez_snu
Pezet - Lubie
p81- WWA
pono - niesmiertelna nawijka zip skladowa

mozna by dluuugo wymieniac ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja nie słucham za dużo hip-hopu ale są dwa kawałki, które uważam za najlepsze.

Kaliber 44 - Konfrontacje
WWO - W wyjątkowych okolicznościach

Poza tym wielki szacunek dla Liroya, który, mimo, że krytykowany przez wielu roazpoczął rap w Polsce i ogólnie całą kulturę hiphopową. Klasyka taka jak Kaliber 44 i Paktofonika, później WWO to jest dobry rap, teraz już takiego nikt nie robi.

A co do hiphopolo to też czasem słucham... :jezora:
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Coś natknęło mnie aby napisać w tym temacie.
Postanowiłem przeprowadzić sobie taki mały plebiscyt:
Widzę to tak:
* Paktofonika- fantastyczna muzyka, świetne teksty, każda piosenka wnosi coś nowego, to tak jak Kaliber, dlatego traktuje te grupy razem.
* Grammatik- poezja ;), ten typ muzyki, który najbardziej lubię... Co do najlepszej piosenki, też trudno wybrać... może &quot;Każdy ma chwilę&quot;, &quot;Rozmowa&quot; [płyty Eldoki też oczywiście klasyka! -&gt; &quot;Inny niż Wy&quot;]
* OSTRy- freestyle! fajna muzyka, chociaż bardziej cenię pierwsze produkcje tego łódzkiego artysty...
* Smarki/ Tetris- tak aby odnotować istnienie tych, o których na co dzień nie jest a też grają dobrą muzykę
* Pezet.
Pewnie o czymś ważnym zapomniałem ;)
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Mi ostatnio wpadł w ucho całkiem fajny kawałek (ale nie wiem czy to jakas nowość bo za bardzo tej muzyki nie słucham)
Fenomen-Bo to polska
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
dzisiaj na tapecie to Tede,Pono,Sokół...Uderz w Puchara.Co do kawałków to jest masa dobrych i mega miażdżących...jak będe miał czas to napisze o moim poglądzie na polski hh bo już pare ładnych latek w tym siedze...

Co można powiedzieć.Od 3h do Wfd od PFki do Kalibra...wiadomo klasyka ,pod wzgledem technicznym napewno nie ale pod względem tekstow na pewno tak
 
Do góry Bottom