>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy Moderator roku 2011

diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Hm, strasznie ciężki orzech do zgryzienia, bowiem modów których warto moim zdaniem wyróżnić jest kilku, a głos tylko jeden... Tak jak już większość z Was napisała i doceniła Redwitza, tak ja wyróżnię go także. Wspaniale trzyma w garści dział siatkówki, dużo tematów do ogarnięcia a w każdym znajdują się jego świetne analizy. Wielki szacunek dla Niego
Słowa uznania również dla moda Robsona_26 za pięknie prowadzona dział żużla. Zawsze można tam znaleźć pawniaka i piękną analizę. Jeśli chodzi o piłkarskie fora - tutaj są na prawdę świetni fachowcy: kudłaty089, Kuba86, Konrad140. Olbrzymia wiedza, bezbłędnie prowadzone tematy - tak trzymać panowie.
O adqs też nie zapomniałem. Objawienie roku moim zdaniem, tak jak On rozwinął dział piłki ręcznej - tego nie zrobił nikt. Olbrzymia wiedza o polskiej lidze, czego efektem jest stale rosnąca liczba punktów reputacji. Zawsze na posterunku w HP, poinformuje prywatnie o ważnych informacjach, człowiek orkiestra. Mój głos miał iść na adqs, ale że jest duze grono głosujących na Niego, więc myślę, iż brak mojego głosu i tak nie przeszkodzi mu wygrać tego plebiscytu ???? Zagłosuje zatem na kogoś, aby Go docenić za całokształt na Forum.
Tym Modem jest fox71. Może dla wielu z Was nie jest Modem Roku, ale ja zagłosuje na Niego, by docenić wiele lat pracy tutaj. Olbrzymia wiedza hokejowa (i nie tylko), super typki-wynalazki. Wiele lat prowadzi swój temat (w chwale czy w cieniu ale prowadzi), duża ilość punktów reputacji. Nikt tak jak On nie potrafi połączyć pracy zawodowej z pracą na Forum - a przy tym ogarnąc wyjazd na mecz i konkurs którego jest opiekunem ;). Prywatnie bardzo miły i skromny facet o młodzieńczej duszy, wielki szacunek dla Ciebie - i głos za to co robisz.
Przykro mi, ze tylko na jedną osobę można głosować, a zrobiłbym to na każdą o której wspomniałem. Ale wiem co zrobię... Każdemu spośród wymienionych kliknę chociaż te &quot;dzięki&quot; by chociaż w ten sposób Go docenić za świetną pracę na Forum. Tyle ode mnie, dzięki
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Moje TOP5 to zdecydowanie: kacmon, Konrad140, kukla, Redwitz i Ted i to właśnie z tej piątki wybrałem najlepszego moderatora kończącego się roku.. ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
A ja postawię na moda z prawie największą reputacją na forum - snoopdogg
Krótko jest jako Moderator, lecz widać u niego wielki zapał. Trzymaj tak dalej a daleko zajdziesz !
Nie znam się za dobrze na sportach walki, ale wiem, że Ty masz wiedzę ponadprzeciętną w tym temacie i za to Ci chwała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Ja zagłosuję na Redwitz-a, ponieważ interesuję się siatkówką, a on doskonale spełnia moje oczekiwania do działu którego jest opiekunem. Piszę fajne analizy, dobrze prowadził konkursy siatkarskie. Szkoda, że nie prowadzi działu ze swoją grą, ale mam nadzieję, że może zacznie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Zagłosowałem na christophera48. Nie przyglądam się wyczynom moderatorów, ale on zawsze myśli do przodu i często widzę jak zakłada temat do jakiegoś wydarzenia zanim ktokolwiek inny o tym pomyśli. Zawsze pomocny ✅
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Naprawdę ciężko oddać głos, gdyż każdy z moderatorów wkłada tyle wysiłki i sił w rozwój forum na ile mu czasu starcza. Ostatecznie mój głos zawędrował na foxa - za całokształt.
 
other 60

other

Użytkownik
Głos na fox71. Solidna i systematyczna praca w Hockey Cup. Nie marudzi, nie wywyższa się. Wykonuje swoje obowiązki jak należy.
Ps. Głosowanie na anty-moda też by się przydało...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Głos na Redwitza. Jak już było wspominane wcześniej bardzo dobrze prowadzi dział siatki. Miałem okazję współpracować z nim przy okazji konkursów z siatki i muszę bardzo wysoko ocenić jego zaangażowanie oraz stosunek do innych osób.
 
Do góry Bottom