>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Moderator roku 2011

lalo 36

lalo

Forum VIP
Wybór na prawdę trudny bo każdy z nich wykonuje dobrą robotę a dodatkowo większośc z nich to koledzy ???? Jednak głos poszedł na Snajpera ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Zastanawiałem się nad kilkoma modami, ale dwóch z nich widzę, że dosyć często jest nagradzana, lecz Qozi często wymieniany i wyróżniony, ale ostatecznie głosu nie dostaje, także za bardzo dobre wkomponowanie się w prace moda i jednocześnie na zachętę głos dla Qozi&#39;ego.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Bardzo dziękuję za wszystkie głosy !
Jestem naprawde zaskoczony ilością głosów- w koncu to forum bukmacherskie a ja zajmuje sie tylko kasynem i pokerem.
Jeszcze raz chciałbym podziękować za głosy i pogratulować adqs, Konrad140 oraz pozostałym
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To może i ja.
Możecie mi wierzyć albo i nie , ale nie spodziewałem się miejsca na podium. Przynajmniej kilka &quot;nazwisk&quot; widziałem przed sobą ;)
Miło się zaskoczyłem , ex equo drugie miejsce z Suchoparkiem , nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wszystkim za głosy , bo jednak na taką ilość moderatorów co byłą do wyboru to dostałem bardzo dużo tych głosów ;) ????
Na koniec gratulacje do adqsa :!: ???? tu nie miałem wątpliwości (w 95%) że wygra , 5% było przeznaczone dla Robsona.
Gratulacje adqs ;) gratulacje Suchoparek , pjona dla reszty ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Graty dla wszystkich ????

Generalnie widzę pewną prawidłowość, że im mniej robię na forum tym mam więcej głosów :p

Dzięki w każdym razie tym co docenili, że coś tam czasem zrobię ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki plebiscytu na najlepszego moderatora w 2011 roku:
1 miejsce: adqs - 44 glosy
2 miejsce: Konrad140 - 34 glosy
2 miejsce: Sucharoparek - 34 glosy
Gratulacje dla TOP3 za osiągnięty wynik. Wszystkim moderatorom należą się duże brawa i podziękowania za włożony czas i trud na forum. Pisanie m.in analiz czy podliczanie konkursów jest bardzo czasochłonne.
Wszystkiego dobrego wszystkim w 2012 roku ;)
Dane Moneybookers do przekazania nagrody proszę wysyłać do mnie na priv.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gratulację dla Tap3 w pełni zasłużyliście na wyróżnienie. ;)
Dziękuję za głosy oddane na moją osobę, nie spodziewałem się kompletnie że otrzymam w tej ankiecie chociażby 1 głos, bo modem przecież jestem zaledwie od 5 miesięcy. Dziękuję jeszcze raz zmobilizuje mnie to do jeszcze większego zaangażowania. ????
 
Do góry Bottom