>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Moderator roku 2011

miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Wiadomo nie lada wyczynem jest wskazać moda, który pracuje ciężko. Bo jeden moduje w dziale Biathlon, drugi w piłce nożnej itd. A nie wszystkie działy są przez moją osobę przeglądane. Wybrałem Konrad140, dlaczego? Dlatego, że gdyby nie on i jego ciężka praca, nie jeden konkurs miałby kilkunastodniowe opóźnienia... A poza tym, dzielnie walczy w temacie Wielka Brytania, w którym jestem najczęściej i to właśnie tam widzę jego ciężką pracę!
Pozatym oddałbym chętnie głosy na Robsona i Flamastra, ale niestety musiałem wybrać. Tych dwóch także wykonuje kawał dobrej roboty, co więcej prze sympatyczni, mili moderatorzy, którzy zawsze, ale dosłownie zawsze! - służą pomocą.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Od niedawna sam jestem modem i wiem że nie jest to łatwa robota, sporo nowych obowiązków, prowadzenie konkursów, jednak mi jeszcze sprawia to przyjemność ;)
Tak jak rok temu miałem zdecydowanego faworyta - kukle, tak w tym nie mogę się zdecydować na kogo zagłosować. Chciałbym wyróżnić kilka osób.
Pierwszy z nich to Qozi z którym wspólnie prowadzę dział kolarstwo, z mojej perspektywy pracuje nam się dobrze, ciężką pracą i przy ogromnej pomocy userów mamy zamiar rozkręcić dział kolarstwo, by nie miało żadnej konkurencji w Polsce, zresztą już nie ma a to dopiero początek ;) No i z jednego okienka transferowego jesteśmy :razz:
Drugi to Konrad140 jak już ktoś wspomniał Typy Dnia i Angielska Piłka to jego dzieci. Nie wiem skąd bierze tyle chęci i czasu by to wszystko ogarnąć .
Kolejni to Redwitz i adqs którzy działy siatkówki i piłki ręcznej rozkręcili w nieprawdopodobnym tempie. Co prawda do tego drugiego działu tak często nie zaglądam ale różnica pomiędzy tym co jest teraz a co było rok temu jest masakryczna. Siatkówka to najlepszy dział na forum a zasługa w tym tylko jednej osoby ;).
No i na koniec mój nowy partner z działu Sporty Zimowe Ted jeszcze jak nie byłem modem z każdą sprawą zgłaszałem się do niego nigdy nie odmówił pomocy więc zasługuje również na wyróżnienie.
Głos idzie na jedną z tych 5 osób a na kogo nie powiem ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Mój głos nie będzie niespodzianką, zdecydowanie klikam na adqs.
Jak się rozwinął dział handballa pod jego czujnym okiem nawet nie ma sensu klepać, zawsze podpowie i doradzi co zagrać. Co tu dużo pisać, otwieram forum, loguję się i pierwsze gdzie patrzę to dział z handballem. No i zgromadzona reputa w tak krótkim czasie też o czymś świadczy. A poza tym jest pierwszy na liście a dalej mi się nie chciało zjeżdżać ;). Nie no, żartuję oczywiście.
Przed rokiem głosowałem na Redwitza i swoje o nim dobre zdanie jak najbardziej podtrzymuję. Dużo siatkarskich konkursów które trzeba było jakoś przecież ogarnąć poświęcając swój cenny czas. Szkoda, że np. nie głosujemy na TOP3 modów, byłoby to bardziej sprawiedliwe no ale cóż. Nie ja jestem autorem tegoż pomysłu ale za rok można pomyśleć o zmianach w tym zakresie. Stąd też nie mogłem poprzeć chłopaków, którzy przybyli do Przysuchej a szkoda :-|.
Termin &#39;wyborów&#39; nieco zniekształca obraz moim zdaniem. Mamy zimę więc już można zapomnieć o mrówczej robocie Vertiego w dziale speedway&#39;owym. Tylko on wie ile go roboty kosztowało opisanie każdej kolejki z osobna, plus inne imprezy. Kolejna odsłona Speedway Typera też zorganizowana sprawnie, można było liczyć na pomoc w każdej sprawie.
Btw, gdzie kursy na końcowy win ? Wszak forum bukmacherskie ????
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Głos na Konrada140. Podtrzymuję to co napisali o Konradzie koledzy wyżej. A od siebie dodam tylko, że opiekuje się jedynym działem tematycznym, w którym się udzielam i w porządku z niego gość.

Chciałbym jednocześnie wyróżnić RobsonaUnitedxD, za to że pisze w tematach o każdej czołowej lidze i na każdej się zna.
Również Tomson zasługuje na brawa, bo pisze co tydzień wyczerpujące analizy na temat kilku meczów Bundesligi. Jeśli byłby konkurs na użytkownika najlepiej udzielającego się w działąch tematycznych, mój głos poszedłby własnie na niego lub Robsona.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ja swój głos na Konrada pykłem no bo na kogo jak nie na kumpla.
Ale należy mu sie.Dzięki niemu dział boksu nie upadł.
A że ma checi na podliczanie w konkursach to chwała mu za to.
Drugi to Konrad140 jak już ktoś wspomniał Typy Dnia i Angielska Piłka to jego dzieci. Nie wiem skąd bierze tyle chęci i czasu by to wszystko ogarnąć .
Do szkoły nie chodzi żeby to wszystko ogarnąć
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Z mojej strony jeśli miałbym kogoś wyróżnić to :
=&gt; dawid.400
=&gt; fox71
=&gt; Konrad140
=&gt; kukla

Dość dobra współpraca jeśli chodzi o forum z całą czwórką , dość interesujące typy oraz dośc dobre prowadzenie działu , ale mój głos wędruje do
Qozi&#39;ego
Dobra współpraca , rozruszali dział kolarstwo wraz z dawidem , uczy się zasad jakże trudnej dyscpyliny jakiej jest baseball :razz: + ciekawe typy z francuskiej
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mój głos poszedł na konto robson United xD. Widzę, że jest twarda czołówka Konrad140, adqs i Qozi wiec chciałem trochę namieszać by rywalizacja ciągnęła się do końca :razz:. Co nie zmienia tego, że Robson zasłużył; ogrania wszystkie ligi piłkarskie, dużo pomaga innym moderatorom nawet przez takie błahe rzeczy jak usunięcie &quot;złego&quot; postu etc.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Suchoparek
Dział hazard to prawdopodobnie najtrudniejszy do okiełznania obszar forum.
Suchoparek wraz z Markiem wykonali w tym roku niesamowitą robotę w celu ustanowienia porządku w dziale związanym z kasynem, pokerem itp itd.
Wielki plus za wytrwałość w walce z &quot;multikontowcami&quot;, za organizowanie i wynajdywanie najrozmaitszych promocji, które przynoszą korzyści wielu użytkownikom.
Dzięki i powodzenia w przyszłym roku!
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
robson United xD o ile pamięć mnie nie myli to i w zeszłym roku oddałem na niego głos. Dlaczego on? Zawsze dobrze mi się czyta jego zdanie o danym meczu poza tym duża wszechstronność w działach piłkarskich dominujących na forum zawsze można znaleźć coś od niego. Poza tym typy również nieprzeciętne.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jest wielu świetnych modów i tak naprawdę każdego z osobna trzeba by było nagrodzić za trud i ogrom pracy włożony w to by Forum było przejrzyste itp. Co więcej masa konkursów i liczenie tego wszystkiego, to na pewno nie należy do przyjemnych zajęć ale jak widać można i za to szacunek dla większości ;) Mój głos wędruje tradycyjnie na kontu Baqu, bardzo dobry kontakt no i przede wszystkim człowiek instytucja w działach NHL i MLB. Cały rok rozlicza rankingi ???? a także czuwa nad wszystkim, trzeba to docenić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kiedyś ja byłem w czołówce... :p ale czasy się zmieniają i sam dałbym sobie punkty ujemne jeśli byłyby możliwe.
Teraz wyróżniam: adqs, robson_UnitedxD, dawid.400, konrad140, Redwitz, Qozi, flamaster, t0mson. Wymienieni w przypadkowej kolejności ;) Głos na adqs.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
✅ dla Konrada140 zwłaszcza za dział typy dnia w którym ogarnia całą tabele i ogólnie duży wkład na forum i za dział z angielską piłką, na prawdę podziwiam i szacun ;)
 
Do góry Bottom