>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Dotychczas grałem na bah, lecz nie mogę dłużej tam wytrzymać, bo 8 rodzajów zakładów na jeden mecz to zdecydowanie za mało. Interesuje mnie głównie oferta na piłkę nożną, inne dyscypliny nie grają roli; przyjazny support no i sprawne wpłaty i wypłaty. Co polecacie?
 
R 0

red

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego tematu więc tutaj pytam - jaki bukmacher ma najlepszą ofertę do sportów zimowych(głownie skoków narciarskich)?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dotychczas grałem na bah, lecz nie mogę dłużej tam wytrzymać, bo 8 rodzajów zakładów na jeden mecz to zdecydowanie za mało. Interesuje mnie głównie oferta na piłkę nożną, inne dyscypliny nie grają roli; przyjazny support no i sprawne wpłaty i wypłaty. Co polecacie?
Jezeli chodzi i PN to mysle ze najlepszym Bet365 Unibet biorac jeszcze pod uwage kursy to wg mnie te dwa i jeszcze Expekt.
Co do pinnacle nie polecam na pilke oferta bardzo slaba i mozna grac tylko singlowo i nie raz szokujace limity na kupon
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jesli chodzi o p. nozna to dobra oferte maja rowniez betsson i betsafe, na najsilniejsze ligi zazwyczaj jest ponad 30 opcji w 1 meczu w tym min. 3 linie u/o na spotkanie oraz dwie na HT a betsafe dodatkowe 3 linie hc
 
A 0

__alex__

Użytkownik
Witam
Poszukuje dwóch firm bukmacherskich z bogata ofertą przede wszystkim na koszykówkę.
Super by było jak by średni kurs na handicap i over/under wynosił w granicach 1,90.
Sam trochę przeglądałem i zastanawiam się nad wyborem
-Expekt oraz Sportingbet.
Co do przelewów i wypłat to będę to robił za pomocą zwykłego przelewu bankowego ze zwykłego konta w ING.
Chciałbym zapytać jak sprawa wygląda w tych firmach bukmacherskich z tego typu wpłatami i wypłatami,czy mogą być jakieś trudności?
Następne pytanie to czy przy rejestracji u buka trzeba od razu podawać dane konta bankowego z którego będzie szła kasa i na które będą wypłaty ,czy dopiero przy pierwszej wypłacie?
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Witam
Poszukuje dwóch firm bukmacherskich z bogata ofertą przede wszystkim na koszykówkę.
Super by było jak by średni kurs na handicap i over/under wynosił w granicach 1,90.
Sam trochę przeglądałem i zastanawiam się nad wyborem
-Expekt oraz Sportingbet.
Co do przelewów i wypłat to będę to robił za pomocą zwykłego przelewu bankowego ze zwykłego konta w ING.
Chciałbym zapytać jak sprawa wygląda w tych firmach bukmacherskich z tego typu wpłatami i wypłatami,czy mogą być jakieś trudności?
Następne pytanie to czy przy rejestracji u buka trzeba od razu podawać dane konta bankowego z którego będzie szła kasa i na które będą wypłaty ,czy dopiero przy pierwszej wypłacie?

jeśli chodzi o kosza a szczegolnie NBA to polecam pinnacle, nie ma chyba lepszego do sportow amerykanskich ..kurs 1.95 (wszedzie jest zwykle 1.91)
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja również mogę Tobie polecić pinnacle do US Sports lepszego nie ma no i z tego co wiem to nie musisz podawać tych danych do konta, to podasz dopiero przy wypłacie...
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Czesc
,strasznie tu zdania podzielone.
Podpowiedzcie jakiego wybrac ????
Potrzebuje takiego zeby;
-mial dosyc dobre kursy
-kompletna oferte
-nie oszukiwal
-dobrze rozliczal kupony
-strona w jezyku polskim
-zeby mial bank w polskim banku(aby nie placic za przelewy europejskie po100zl)
-zeby mial biuro obslugi klienta w jezyku polskim
-byl bezpieczny
Jak znacie bank ktory w wiekszym stopniu+odpowiadalby na te wymgania to dajcie namiary w ktorym warto grac.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Czesc
,strasznie tu zdania podzielone.
Podpowiedzcie jakiego wybrac ????
Potrzebuje takiego zeby;
-mial dosyc dobre kursy
-kompletna oferte
-nie oszukiwal
-dobrze rozliczal kupony
-strona w jezyku polskim
-zeby mial bank w polskim banku(aby nie placic za przelewy europejskie po100zl)
-zeby mial biuro obslugi klienta w jezyku polskim
-byl bezpieczny
Jak znacie bank ktory w wiekszym stopniu+odpowiadalby na te wymgania to dajcie namiary w ktorym warto grac.
Unibet i bet365
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja polecam unibet bo bet365 podobno nie ma konta w pl banku. To konto masz gdy zalogowany chcesz dokonać depozytu w zakładce &quot;Bank&quot;. Konto mają w Banku Ochrony Środowiska.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja polecam unibet bo bet365 podobno nie ma konta w pl banku. To konto masz gdy zalogowany chcesz dokonać depozytu w zakładce &quot;Bank&quot;. Konto mają w Banku Ochrony Środowiska.
bet365 ma konto w polskim bank tylko że pobierają prowizje chyba 3% od wpłaty.
 
M 0

michuuu

Użytkownik
witam szukam buka który przede wszystkim jest wypłacalny i mnie nie oszuka, to jest priorytet!! nawet jeśli np wpłacę 100 a będę chciał wypłacić 4000 to nie będzie mi robił problemu, reszta czyli kursy, live są sprawa drugorzędna.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zdecydowanie unibet, kursy dobre, mecze live są i to w miarę dużo, live czat czynny dzięki któremu załatwisz szybko jakiś problem, jeżeli wystąpi. Jedyny minus to bonusy jest ich bardzo mało, prawie zero.
 
P 1

premi

Użytkownik
witam szukam buka który przede wszystkim jest wypłacalny i mnie nie oszuka, to jest priorytet!! nawet jeśli np wpłacę 100 a będę chciał wypłacić 4000 to nie będzie mi robił problemu, reszta czyli kursy, live są sprawa drugorzędna.
Pinnacle z wypłatami do 3000 czekasz kilka minut bo idą automatem ok. 15 do 30 (używając mb). Pierwsza wypłata w miesiącu za free. Większe chyba troszkę dłużej ale nigdzie nie znalazłem zarówno na polskich jak i zagranicznych forach by kiedykolwiek mieli kłopoty z wypłatą. Unibet też nie słyszałem by miał kłopoty z wypłatą ale pinny ma chyba lepsze kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom