>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Dotychczas grałem na bah, lecz nie mogę dłużej tam wytrzymać, bo 8 rodzajów zakładów na jeden mecz to zdecydowanie za mało. Interesuje mnie głównie oferta na piłkę nożną, inne dyscypliny nie grają roli; przyjazny support no i sprawne wpłaty i wypłaty. Co polecacie?
 
R 0

red

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego tematu więc tutaj pytam - jaki bukmacher ma najlepszą ofertę do sportów zimowych(głownie skoków narciarskich)?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dotychczas grałem na bah, lecz nie mogę dłużej tam wytrzymać, bo 8 rodzajów zakładów na jeden mecz to zdecydowanie za mało. Interesuje mnie głównie oferta na piłkę nożną, inne dyscypliny nie grają roli; przyjazny support no i sprawne wpłaty i wypłaty. Co polecacie?
Jezeli chodzi i PN to mysle ze najlepszym Bet365 Unibet biorac jeszcze pod uwage kursy to wg mnie te dwa i jeszcze Expekt.
Co do pinnacle nie polecam na pilke oferta bardzo slaba i mozna grac tylko singlowo i nie raz szokujace limity na kupon
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jesli chodzi o p. nozna to dobra oferte maja rowniez betsson i betsafe, na najsilniejsze ligi zazwyczaj jest ponad 30 opcji w 1 meczu w tym min. 3 linie u/o na spotkanie oraz dwie na HT a betsafe dodatkowe 3 linie hc
 
A 0

__alex__

Użytkownik
Witam
Poszukuje dwóch firm bukmacherskich z bogata ofertą przede wszystkim na koszykówkę.
Super by było jak by średni kurs na handicap i over/under wynosił w granicach 1,90.
Sam trochę przeglądałem i zastanawiam się nad wyborem
-Expekt oraz Sportingbet.
Co do przelewów i wypłat to będę to robił za pomocą zwykłego przelewu bankowego ze zwykłego konta w ING.
Chciałbym zapytać jak sprawa wygląda w tych firmach bukmacherskich z tego typu wpłatami i wypłatami,czy mogą być jakieś trudności?
Następne pytanie to czy przy rejestracji u buka trzeba od razu podawać dane konta bankowego z którego będzie szła kasa i na które będą wypłaty ,czy dopiero przy pierwszej wypłacie?
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Witam
Poszukuje dwóch firm bukmacherskich z bogata ofertą przede wszystkim na koszykówkę.
Super by było jak by średni kurs na handicap i over/under wynosił w granicach 1,90.
Sam trochę przeglądałem i zastanawiam się nad wyborem
-Expekt oraz Sportingbet.
Co do przelewów i wypłat to będę to robił za pomocą zwykłego przelewu bankowego ze zwykłego konta w ING.
Chciałbym zapytać jak sprawa wygląda w tych firmach bukmacherskich z tego typu wpłatami i wypłatami,czy mogą być jakieś trudności?
Następne pytanie to czy przy rejestracji u buka trzeba od razu podawać dane konta bankowego z którego będzie szła kasa i na które będą wypłaty ,czy dopiero przy pierwszej wypłacie?

jeśli chodzi o kosza a szczegolnie NBA to polecam pinnacle, nie ma chyba lepszego do sportow amerykanskich ..kurs 1.95 (wszedzie jest zwykle 1.91)
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja również mogę Tobie polecić pinnacle do US Sports lepszego nie ma no i z tego co wiem to nie musisz podawać tych danych do konta, to podasz dopiero przy wypłacie...
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Czesc
,strasznie tu zdania podzielone.
Podpowiedzcie jakiego wybrac ????
Potrzebuje takiego zeby;
-mial dosyc dobre kursy
-kompletna oferte
-nie oszukiwal
-dobrze rozliczal kupony
-strona w jezyku polskim
-zeby mial bank w polskim banku(aby nie placic za przelewy europejskie po100zl)
-zeby mial biuro obslugi klienta w jezyku polskim
-byl bezpieczny
Jak znacie bank ktory w wiekszym stopniu+odpowiadalby na te wymgania to dajcie namiary w ktorym warto grac.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Czesc
,strasznie tu zdania podzielone.
Podpowiedzcie jakiego wybrac ????
Potrzebuje takiego zeby;
-mial dosyc dobre kursy
-kompletna oferte
-nie oszukiwal
-dobrze rozliczal kupony
-strona w jezyku polskim
-zeby mial bank w polskim banku(aby nie placic za przelewy europejskie po100zl)
-zeby mial biuro obslugi klienta w jezyku polskim
-byl bezpieczny
Jak znacie bank ktory w wiekszym stopniu+odpowiadalby na te wymgania to dajcie namiary w ktorym warto grac.
Unibet i bet365
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja polecam unibet bo bet365 podobno nie ma konta w pl banku. To konto masz gdy zalogowany chcesz dokonać depozytu w zakładce &quot;Bank&quot;. Konto mają w Banku Ochrony Środowiska.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja polecam unibet bo bet365 podobno nie ma konta w pl banku. To konto masz gdy zalogowany chcesz dokonać depozytu w zakładce &quot;Bank&quot;. Konto mają w Banku Ochrony Środowiska.
bet365 ma konto w polskim bank tylko że pobierają prowizje chyba 3% od wpłaty.
 
M 0

michuuu

Użytkownik
witam szukam buka który przede wszystkim jest wypłacalny i mnie nie oszuka, to jest priorytet!! nawet jeśli np wpłacę 100 a będę chciał wypłacić 4000 to nie będzie mi robił problemu, reszta czyli kursy, live są sprawa drugorzędna.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zdecydowanie unibet, kursy dobre, mecze live są i to w miarę dużo, live czat czynny dzięki któremu załatwisz szybko jakiś problem, jeżeli wystąpi. Jedyny minus to bonusy jest ich bardzo mało, prawie zero.
 
P 1

premi

Użytkownik
witam szukam buka który przede wszystkim jest wypłacalny i mnie nie oszuka, to jest priorytet!! nawet jeśli np wpłacę 100 a będę chciał wypłacić 4000 to nie będzie mi robił problemu, reszta czyli kursy, live są sprawa drugorzędna.
Pinnacle z wypłatami do 3000 czekasz kilka minut bo idą automatem ok. 15 do 30 (używając mb). Pierwsza wypłata w miesiącu za free. Większe chyba troszkę dłużej ale nigdzie nie znalazłem zarówno na polskich jak i zagranicznych forach by kiedykolwiek mieli kłopoty z wypłatą. Unibet też nie słyszałem by miał kłopoty z wypłatą ale pinny ma chyba lepsze kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom