>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
typper 2

typper

Użytkownik
Mój pierwszy buk to był expekt i jestem z niego bardzo zadowolony. Nigdy z niczym nie było najmniejszego problemu. Jak dla kogoś kto dopiero zaczyna - idealna oferta.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Mój pierwszy buk to był expekt i jestem z niego bardzo zadowolony. Nigdy z niczym nie było najmniejszego problemu. Jak dla kogoś kto dopiero zaczyna - idealna oferta.
wlasnie akurat Expekt ma beznadziejna oferte. Masa dziur np. w NBA w sezonie zasadniczym wszystkie mecze kolejki dostepne w ofercie Expekt to bylo wydarzenie, raz na dwa miechy gdzies cos takiego sie zdarzalo. Nie wspominajac juz o tym, ze potrafili dodac mecz do oferty 30 min przed jego rozpoczeciem. To samo z tenisem, prawie zawsze brakuje czesci spotkan, niezaleznie od turnieju. Z pilka nozna jest lepiej ale dziury tez sa. Buk mimo wszystko ok, dobre kursy, zadnych problemow z wplatami/wyplatami ale pod wzgledem oferty jest bardzo slaby i tyle... Buk dobry jako dodatek tzn. dobry dla osob ktore graja u conajmniej kilku bukow jednoczesnie, dobry dlatego bo mozna czasem zlapac wyzszy kurs niz u innych. Jezeli jednak zamierzamy grac tylko w Expekcie to nie polecam bo beda rozczarowania typu &quot;czemu tego nie ma?&quot;.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Expekt ostatnio obniżył noty jednak widać coraz większą poprawę niedawno znajomy grał i mówił że właśnie z wyżej wspominającymi dziurami już jest dużo lepiej i więcej spotkań. Jednak ja jak na razie wybrałbym Bet365 nie słyszałem jak dotąd negatywnych opinii o tym bukmacherze.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
ja gram od niedawna w Expekcie i jestem zadowolony ???? nie ma co narzekać aczkolwiek wiem, że kiedyś miał lepszą renomę ???? gram też na Bwinie ale jakoś nie jestem przekonany do nich, mimo najlepszej oferty, oraz do Bet-at-home też ciekawy bukmacher ale dla mnie pechowy hehe ????
 
typper 2

typper

Użytkownik
ja chce sobie założyć konto w bwin - napiszcie mi czy warto? jeszcze nie mam nigdzie konta, odpowiedzcie szczerze...
Dziś dostałem od nich 6 dych na urodziny, więc jakiś plus z tego, że ma się u nich konto i gra tam raz na ruski rok jest;]
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Polecam Ci Expekt.com gra dla zabawy w tej firmie sprawi Ci wiele radosci i unikniesz wszlekiego rodzaju klopotow z wyplatami itp.
Pozdro
 
L 237

lookash

Użytkownik
Ja polecam Bwin. Nie są może za duże kursy, ale za to są zakłady LIVE dzięki którym się trochę wzbogaciłem.
ty się wzbogacałeś a a żebyś wiedział na ilu oni się wzbogacili ???? ...ja zostałem raz przekręcony na grubo z tą firmą i już im podziękowałem...
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Jesli nie zalezy Ci na live to wybierz Expekt&#39;a , i nie bedziesz sie martwil tego rodzaju oszustwami lub bledami graczy wynikajacych z niedoczytania regulaminu ktory tak na marginesie zawsze jest na korzysc buka ????
 
munez 0

munez

Użytkownik
Lionel21- nie polecam zbytnio bwin-a......wg mnie dla Ciebie jako początkujacego gracza wystarczy narazie konto na Betgun
Wpłata jest błyskawiczna od 16zł.....wpłacisz dzisiaj możesz miec kase nawet jutro a napewno pojutrze....wypłacajac nawet skanu dowodu nie musisz miec......wg mnie dla podstawowych graczy taki buk jest idealny ????
 
typper 2

typper

Użytkownik
Gdzie Betgun jak koleś pisze, że chce LIVE...;] Jak live to według mnie najlepszy ma bet365 i jeszcze czasem można u nich coś ciekawego obejrzeć. Co do błędów - to zazwyczaj wynikają ze strony buka...taki bwin, ma w regulaminie, że może zamknąć konto bez podawania przyczyny, bosko, nie?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ciężko wskazać najlepszego. Każdy czymś przyciąga, każdy jest lepszy pod innym względem.

Osobiście polecam 4 bukmacherów:

bet365 - szeroka oferta we wszystkich dyscyplinach oraz zakładów LIVE, livechat, szybkie wypłaty, dość dużo ofert bonusowych.

betgun - livechat, dość wysokie kursy, żadnych problemów, szybkie wypłaty

Sportingbet - sentyment do tego bukmachera, dobra oferta, dobre kursy, przejrzysta szata graficzna, żadnych problemów, livechat

Unibet - spora oferta (zakładów LIVE też), ostatnio coś długo idzie od nich wypłata.

w/w firmy mogę w pełni polecić.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Mam kolejne pytanie, a mianowicie: jeżeli nie mam 18 lat, a założę konto na ojca i tylko ja będę z niego korzystał to czy mogą z tego wyniknąć jakieś nieprzyjemności?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam kolejne pytanie, a mianowicie: jeżeli nie mam 18 lat, a założę konto na ojca i tylko ja będę z niego korzystał to czy mogą z tego wyniknąć jakieś nieprzyjemności?
Jeśli ojciec da Ci dowód do ksera, będziesz korzystał z jego konta bankowgo do wpłat ( lub MB) to nie. Nikt nie wnika kto gra na tym koncie.
 
barlosz 0

barlosz

Użytkownik
No i nadal nieiwem w ktorym buku zagrac ?
mam 130zl chce to zainwestowac u dobrego buka... ostatnio gralem w BAH ale moze jest ktorys lepszy osobiscie nie moge na niego narzekac tylko slaby live...
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Betgun - niskie kursy, limity ( kupon max 400 zł a i zdarzało się 200 ), na wypłatę na MB czekam już ponad 14h...

NIE POLECAM !
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
mam pytanie bo czytalem wasze posty ale nie wiem nadal ktory jest najlepszy moze ktos wie,/widzial, napisze co zeby spelnial dlamnie nie licza sie bonusy bo slabo typuje itd. zeby mozna do niego wplacic minimalna kwota 5 albo 10 zlotych, zeby byli najwyzsze kursy ze wszystkich bukow w internecie, duzo dyscyplin sportowych a minimalna kwota kuponu 2zl, i zeby mozna bylo wplacic pieniadze przez Moneybookers bo slyszalem podobno jak przeznie to jest za darmo przelewem moze ktos zna kilka bukow i to napisze ktory jest wzgledem moich wymagan najlepsze??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom