>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Wg mnie na początek najlepszy bet-at-home . Maja trochę słabą ofertę, ale na początek wystarczy :spokodfhgfh:
Gdzie ty u nich widziałeś słabą ofertę ? Można typować pełno sportów i pełno lig. Jak dla mnie za ofertę dla bah spory ✅
No i proszę o podpowiedź od ciebie gdzie jest ta rozbudowana oferta jeśli ta jest słaba ? No może oprócz bwin.
 
K 18

klakson

Użytkownik
a ja polecam interwetten ;) Wyplacałem z niego duze sumki i nigdy nie bylo problemu na mb hajs byl na 2 dzien na bank ok 2 tyg ???? troche sporo ale nie maja w polsce banku
co do bet365
Fajny bukmacher ale poczatkujaca osoba moze sobie nie poradzic z menu stawiania ;)
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Szukam dobrego bukmachera internetowego. Ale szczegolnie wazna jest dla mnie oferta NBA. Niestety Bet-at-Home czy Expekt to cienizna w tym zakresie. O Bwin sie za dużo złych rzeczy naczytałem. Sportingbet wygląda dobrze ale nie mozna wplacac z kart osob 3 takze dla mnie odpada. Jaki jest jeszcze dobry buk z ofertą NBA taka jak Bwin ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
Szukam dobrego bukmachera internetowego. Ale szczegolnie wazna jest dla mnie oferta NBA. Niestety Bet-at-Home czy Expekt to cienizna w tym zakresie. O Bwin sie za dużo złych rzeczy naczytałem. Sportingbet wygląda dobrze ale nie mozna wplacac z kart osob 3 takze dla mnie odpada. Jaki jest jeszcze dobry buk z ofertą NBA taka jak Bwin ?
o ile się nie myle to Bet365 bo mozesz sam sobie ustawiac linie Handi ????

PzdR
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Jesli chodzi o kursy to bah ma jedne z najniższych w sieci z racji najwyższej marży, więc nie wiem jak możecie tak wychwalać tego bukmachera. Jeśli ktoś chce przykład to prosze, pierwsze z brzegu:

Ferrero J.C. - Safin M 1,4 - 2,7 np. betfair 1,42 - 3,35
Andreev I. - Korolev E 1,35 - 2,9 betfair 1,43 - 3,15
Vesnina E. - Govortsova O 1,8 - 1,8 czerwona: marża 10%????
betfair 1,78 2,26
Granollers-Pujol M. - Gulbis E 1,8 - 1,8 czerwona: marża 10%????
betfair 2,0 - 1,96

rożnice chyba każdy widzi i tak jest w każdym meczu
 
K 18

klakson

Użytkownik
Grałem ostatnio w Bah i bukmacher jak dla mnie za slaba ma oferte. Brakuje Handicapow i wogule marne kursy. Kiepski Livebet . Ostatnio Grałem w sportingbecie i polecam. Polecam rowniez betgun ktory jest bardzo dobrym bukmacherem :p Jest Bardzo dobry dla maloletnich bo nie sprawdzaja dowodow ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
thepilator, chyba troszkę się zagalopowałeś. Każdy tradycyjny bukmacher w porównaniu kursów do betfair wymięknie, bo jest to giełda. Porównuj bet-at-home do innych bukmacherów, a nie do betfair. Tym bardziej, że dałeś się złapać i zapomniałeś o marży betfair (a.k.a. prowizja), która odliczana jest od wygranej, więc te kursy wcale nie są takie, jak przedstawiasz.
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
to były tylko przykładowe kursy i doskonale obrazujące różnice w kursach na betfair a bah który jest tak w tym temacie tak wychwalany. O prowizji wiem doskonale i bazowo wynosi 5% więc i tak kursy byłyby sporo wyższe, nie mówiąc już o tym, że sporo tam grając prowizje masz dużo niższą. Zresztą kursy na te mecze i tak nie były najwyższe dostępne na rynku, podałem je tylko z betfair chociażby na spotkanie Marcel Granollers-Pujol v Ernests Gulbis można w tym momencie zrobić surebeta gdyż w pinnacle na Gulbisa jest kurs 2,13 a w bet365 na Pujola 2.0

Tak więc aby osiągać jak największe zyski z bukmacherki trzeba grać na betfair i do tego posiadać konto np moneybookers, korzystać z serwisów porównujących kursy i wpłacać kase tam gdzie na dane spotkanie oferują najwyższy kurs.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tak więc aby osiągać jak największe zyski z bukmacherki trzeba grać na betfair i do tego posiadać konto np moneybookers (...)
Niepotrzebnie tak kategorycznie się wypowiadasz. Oprócz moneybookers są też inne instytucje tego typu. No i sam powiedziałeś, że u innych buków można znaleźć wyższe kursy niż na betfair.
Nie zapominajmy też o dużej wadzie betfair - kursy są ok, ale tylko na popularne rynki. Na tych mniej popularnych nie jest już tak różowo.
Edit: Przepraszam, nie zauważyłem słówka &quot;np&quot; przy Moneybookers, więc cofam tę wypowiedź ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
ja niektorych z was nie rozumiem. Dla mnie sprawa absolutnie kluczowa to kursy. Nie wiem dlaczego glosujecie na BAH Chyba dlatego, ze daja bony 5zl... Przeciez ten buk ma tragiczne kursy, na obie opcje z handicapem oferuja ledwo 1.85 podczas gdy u innych bukow mozna spokojnie znalezc 1.91 a nawet 1.94(pinnacle). Stawiacie jeden zaklad za jakies normalne pieniadze i ten bon 5zl mozna se w dupe wsadzic...
BAH to taki typowy bukmacher, ktory ma slabe to co istotne ale nadrabia roznymi bajerami i reklamami np. bony 5zl, ladna stronka itp. Owszem to jest wazne ale w pierwszej kolejnosci powinno sie patrzec na kursy, profesjonalalizm, uczciwosc. Na BAH z tego co slyszalem od znajomych sa tez niezle zamieszania np. w wypadku kreczu w tenisa, trzeba sie nieraz dobrze wyklucic zeby dostac zwrot.
Na popularne rynki polecam Betfair, na sporty amerykanskie niezly jest Pinnacle ale to juz buk dla zaawansowanych. Grubo gram tez czasem na Sportingbecie, maja swoje wady ale nigdy nie mialem jakis problemow, wplaty w miare szybkie, wyplaty tez w miare szybkie. Oferta moze byc nie liczac tenisa, w tenisie maja najczesciej tylko opcje 1 i 2 a niektorych turniejow nie ma wcale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom