>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

lewypl 14

lewypl

Użytkownik
Grałem już w zasadzie prawie wszędzie i zostałem przy Bet365.. nigdy nie miałem problemów z wypłatami, wszystko jak trzeba. I możliwość wcześniejszego zamknięcia, która czasem się przydaje ????
 
majster9012 18

majster9012

Użytkownik
Bet365 to klasa sama w sobie - najlepsza oferta live, bonus od pierwszej wpłaty korzystny przy małych warunkach obrotu, nagradza lojalnych klientów, nigdy nie miałem problemu z wypłatą, bardzo prosty kontakt z supportem, opcja zamknięcia zakładu...i tak mógłbym wymieniać bez końca ???? jedyny minus jak dla mnie to nie do końca przejrzysta szata graficzna do której trzeba się przyzwyczaić.
 
A 332

abes1

Użytkownik
Muszę się przyłączyć do pozytywnych opinii na temat bet365, brakuje mi tylko jakiejś funkcjonalnej wyszukiwarki na ich stronie, bo niekiedy można się pogubić przy szukaniu zdarzenia z bardziej &#39;egzotycznych&#39; lig/krajów. Anyway, najlepsza opcja dla początkujących. ????
 
A 5

adam-wang

Użytkownik
Widzę, że Bet365 zdominował Wasza opinie.
Nic dziwnego, też korzystam z tego bukmachera niemal od początku swojej przygody.
Aczkolwiek Bet365 najlepsze oferty ma live, ale rzadko kiedy z nich korzystam.
Mogliby trochę popracować nad przejrzystością szaty graficznej, ale nie narzekam, tylko sugeruję ????
Z innych buków, to mogę polecić Betgun, młody projekt, rozwijający się, z &quot;ciekawymi&quot; typami.
Jeszcze sporo pracy przed nimi, ale idą ku lepszemu.
 
R 0

ramed

Użytkownik
Widzę, że Bet365 zdominował Wasza opinie.
Nic dziwnego, też korzystam z tego bukmachera niemal od początku swojej przygody.
Aczkolwiek Bet365 najlepsze oferty ma live, ale rzadko kiedy z nich korzystam.
Mogliby trochę popracować nad przejrzystością szaty graficznej, ale nie narzekam, tylko sugeruję ????
Z innych buków, to mogę polecić Betgun, młody projekt, rozwijający się, z &quot;ciekawymi&quot; typami.
Jeszcze sporo pracy przed nimi, ale idą ku lepszemu.
Często głos o szacie graficznej powtarza się, piszmy e-maile z sugestią do obsługi, może coś zmienią :] Np dodadza zmianę &quot;skórki&quot; stronki jak na forach ????
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Dla amatorów bukmacherki zdecydowanie bet365. Ze względu na różnorakie opcje, takie jak zamykanie zakładów, rozwinięta gra na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
betme 138

betme

Użytkownik
dla początkujących również Marathonbet, niemal zawsze najwyższe kursy na underdogi, bardzo szeroki rynek, nawet jaki tenis z Mozabiku, albo młodzieżowe ligi z egzotycznych krajów. fajne kursy live, jak rosną zawsze masz przyjęty zakład, jak spadają to pytanie o akceptację.
 
adrian277 1

adrian277

Użytkownik
Jak wiekszosc piszacych tu osob polecam Bet365. Szeroka oferta, zamykanie zakladow, bonusy lojalnosciowe itd itd. Ostrzegam jednak osoby chcace obstawiac tenis. W porownaniu do innych bukow w Bet365 oferta jest po prostu slaba (szczegolnie jesli chodzi o deble).
 
H 0

haras

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim. Mam pytanie do tych którzy mają limity na kontach. Czy bukmacher rozpoznaje konto po danych osobowych czy również po adresie IP? Jeśli założę konto na inną osobę grając na tym samym adresie IP to nie zostanę po krótkim czasie zlimitowany również na tym nowym koncie? Chodzi głównie o sportingbet, unibet, betsson,bo na bet.365 nie mam limitu. Pozdrawiam serdecznie
 
Y 0

yolomordeczko

Użytkownik
Jest zasada jedne dane jedno IP, mogą ci zlimitować konto szybko ,a nawet zablokować do czasu złożenia wyjaśnień. Miałem taką sytuacje na bahu, przy wypłacie przyczepili się że z jednego IP grane były różne konta (nie napisali ile i jakie) i cofnęli wypłatę. Odpisałem że mój współlokator też gra u nich i hajsik na skrillu był w pół godziny. Taka sytuacja z bahem ale to jak dla mnie jeden z najbezpieczniejszych i przyjaznych buków.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jedno IP to jest kij jak założysz sobie na kolegę z naprzeciwka czy sąsiada do takiej sytuacji przecież dojść może, najwyżej nie dostanie powitalnego bonusa.Tak czy siak konta z bliźniaczym IP są pod lupą i jeśli łączy je sposób grania wtedy zaczynają się problemy, czyt. dają ci limit lub bana bez gadki.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Powiem wam, że ostatnie pare lat z przyzwyczajenia grałem na expekcie, ale jak tylko raz założyłem konto w B365 i posiedziałem chwile na nim to już wiem, że nie zmienię.
 
Do góry Bottom