>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

K 13

kapa3991

Użytkownik
Witam,
Mam takie pytanko do Was, jak najlepiej rozlokować pieniądze u buków, załóżmy, że mam do dyspozycji 3k zł, podzielić sobie je na połowe i grać w całorocznym i Bahu, czy zdecydować się trzymać całą kwotę u jednego bukmachera?
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Witam. Według mnie bwin ma bardzo małą ilość zakładów live i to masakrycznie w porównaniu do Bet365. Muszek się w końcu przenieść
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Możesz nie zdążyć się przenieść do Bet365, który z podjęciem decyzji co do dalszej obsługi Polaków czeka na ostateczną notyfikację Ustawy o grach przez KE.
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Możesz nie zdążyć się przenieść do Bet365, który z podjęciem decyzji co do dalszej obsługi Polaków czeka na ostateczną notyfikację Ustawy o grach przez KE.
A jak mam konto tyko nigdy nie uzywane, jeszcze nie zweryfikowane dowodem osobistym

?
 
D 0

dzikidejw

Użytkownik
To polecam zweryfikować póki można ???? a co będzie dalej to pokaże najbliższa przyszłość. Ja do dziś polecalem be365, niestety coraz więcej problemów stwarzają przez limity i zawieszanie konta.
 
B 0

b3sure

Użytkownik
bet365 do dziś, nawet po zlimitowaniu konta 95% kuponów przechodziło przez tradera pomimo kilkukrotnie wyższej stawki niż max
 
Z 0

zabson07

Użytkownik
Witam,
chciałem się zorientować czy jest jakiś bukmacher z którego strony nadal można korzystać w Polsce, w którym występują bonusy podobne do &quot;bezpieczny zakład live&quot; (czy jak on sie tam nazywał) ze strony Bet365? Widzę że chyba na wszystkich stronach jest bezpieczny zakład na start za rejestrację, ale to tylko jednorazowa sprawa.
 
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Co powiecie na temat Unibetu? Warto tam grać jako nowy użytkownik? Jakieś problemy z wypłatami?
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Hej, witajcie.

Mam pytanie, ogólnie grałem na bet365, ale z powodu zamknięcia wszystko poszło w pierony. Ktoś mi powie może jaki bukmacher jest podobny do beta? Chodzi i o live, możliwości np. sum kwart itp. Z góry dziękuję za odpowiedź. Gram na BetClicu, ale lipa trochę.
 
Do góry Bottom