>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepsza stawka za kupon

A 0

Athelstan

Użytkownik
Temat by pogadać o tym, ile powinna wynosić stawka za kupon przy indywidualnym budżecie.
Post automatycznie złączony:

Jeśli mam 1000 na granie, ile mogę maxa dać na kupon by się nie wystrzelać?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Łatwiej będzie odpowiedzieć na to pytanie, gdy powiesz jaki jest cel.
Czy chcesz zwiększyć saldo do 2000 zł i wycofać się z gry, czy może cel jest wyższy?
Generalnie zaleca się grać stawkami do 5 procent bankrollu (w tym wypadku po 40-50 zł), ale przy wysokich celach to jest to szalenie długoterminowa inwestycja.
 
A 0

Athelstan

Użytkownik
Łatwiej będzie odpowiedzieć na to pytanie, gdy powiesz jaki jest cel.
Czy chcesz zwiększyć saldo do 2000 zł i wycofać się z gry, czy może cel jest wyższy?
Generalnie zaleca się grać stawkami do 5 procent bankrollu (w tym wypadku po 40-50 zł), ale przy wysokich celach to jest to szalenie długoterminowa inwestycja.
Myślę, że ciągle chciałbym zwiększać saldo, nie chciałbym się zatrzymywać. Dzięki raczej ta odpowiedź wyczerpuje moje pytanie ;-)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z tymi 5% to bym nie szalał. To tylko 20 betow przy płaskiej stawce.
Zalecałbym większa rozwagę i max 0.2-0.3% calego bankrollu na zakład.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Z tymi 5% to bym nie szalał. To tylko 20 betow przy płaskiej stawce.
Zalecałbym większa rozwagę i max 0.2-0.3% calego bankrollu na zakład.
Nie twierdzę że nie masz racji 👍 Ale zauważ że sugerowane wartości to 2-3 złote 🙂 Czyli absolutna zabawa i tylko zabawa, bez względu na dochód.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Temat by pogadać o tym, ile powinna wynosić stawka za kupon przy indywidualnym budżecie.
Post automatycznie złączony:

Jeśli mam 1000 na granie, ile mogę maxa dać na kupon by się nie wystrzelać?
Najlepiej to sobie załóż ile z jednego zakładu chciałbyś wyciągnąć. Przykładowo 100 zł na czysto i wtedy pod kurs dobieraj stawkę.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
3-5% na jeden kupon z tego co masz na koncie. To jest optymalna stawka. Wiele osob wlasnie nie zdaje sobie sprawy jak wazne jest zarzadzane budzetem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Temat by pogadać o tym, ile powinna wynosić stawka za kupon przy indywidualnym budżecie.
Post automatycznie złączony:

Jeśli mam 1000 na granie, ile mogę maxa dać na kupon by się nie wystrzelać?
nikt nie jest jasnowidzem ani nie wie jakie kupony, mecze grasz. nikt nie wie jaki masz yield, wiec odpowiadanie na to pytanie jest jak wrozenie z fusow. masz dwie opcje, ktora wybierzesz zalezy od ciebie. bierzesz exel i grasz na sucho i dostosowujesz budzet i stawki do swojej gry. druga opcja to bierzesz kartke papieru, dlugopis i dostosowujesz budzet i stawki do swojej gry. papier wszystko przyjmie, ale... jak nie bedziesz chcial zafalszowac rzeczywistosci to wnet dostrzezesz co robisz nie tak, wyeliminujesz bledy itp. a takze dostrzezesz co robisz dobrze i zaczniesz to powtarzac. te procenty od budzetu sa dobre dla analitykow, ktorzy i tak sie tego nie trzymaja, bo wiedza jak podrasowac swoj yield nie tylko na papierze.

chyba ze chcesz sie uczyc na zywym organizmie... jak masz dodatni yield nie wiem na jakim poziomie powiedzmy 10 procent to twoja gra bedzie wygladala tak;

masz 1000zl grasz kupony za 100 i stawiasz 1000 masz juz 1100, wiec budzet ci sie zwiekszyl, wiec stawke mozesz zwiekszyc progresywnie itd. itd. ja tak gram. im mam wiecej pieniedzy na gre tym wieksze stawki. im mniej pieniedzy na gre tym mniejsze stawki. budzet gra razem ze mna. nie musisz zwiekszac co 100zl stawki... to przyklad... to co i na jakim etapie zrobisz zalezy wylacznie od ciebie.


jak masz ujemny yield to predzej czy pozniej i tak wszystko przegrasz a wygrana bedzie dzielem przypadku. twoje pieniadze, twoj wybor... policz sobie jaki masz yield na poczatek i z ta kartka papieru i excelem pisalem powaznie.


edit; i taka rada ode mnie... roznicuj stawki...
 
B 16

blue19795

Użytkownik
witam
Podłączę się do tematu i chętnie wysłucham opinii bardziej doświadczonych . Obstawiam dziennie po ok. 10-18 kuponów (single) i na koniec dnia notuje stan konta. Wykres takiego dziennego salda jest w załączniku. Zastanawiają mnie 4 kolejne dni spadkowe..czy to jakiś mój błąd (nieuwaga przy stawianiu..zbytnia pewność siebie po wcześniejszym wzroscie salda), że na ok. 50-70 kuponów był taki zjazd, czy tez to normalne wahnięcie w dół?
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
witam
Podłączę się do tematu i chętnie wysłucham opinii bardziej doświadczonych . Obstawiam dziennie po ok. 10-18 kuponów (single) i na koniec dnia notuje stan konta. Wykres takiego dziennego salda jest w załączniku. Zastanawiają mnie 4 kolejne dni spadkowe..czy to jakiś mój błąd (nieuwaga przy stawianiu..zbytnia pewność siebie po wcześniejszym wzroscie salda), że na ok. 50-70 kuponów był taki zjazd, czy tez to normalne wahnięcie w dół?
tak to normalne. ale poki co masz przed soba dwie drogi... pierwsze dni byly dzielem przypadku i skonczysz predzej czy pozniej osiagajac zero. druga opcja to ostanie kilka dni to dzielo przypadku i zaczniesz wychodzic na plus.

https://forum.bukmacherskie.com/threads/najlepszy-sysyem-valuebetting.158900/

https://forum.bukmacherskie.com/threads/najlepszy-system-valuebetting-cz-2.158979/

tutaj jest temat kolegi ksawerego. na jednej ze stron po tym jak gro ludzi smieszkowalo z niego... ja bym dal im pale z matematyki na poziomie 3 klasy i nie pozwalal sie dalej edukowac dopoki sie jej nie naucza. narysowal wykres jak bedzie wygladalo to w praktyce. tzn. narysowal jak w praktyce wyglada jego budzet i wahania. byla to sinusoida pnaca sie pod gore. czasem w dol czasem w gore, ale trend boczny wykazywal zysk. xd
 
B 16

blue19795

Użytkownik
tak to normalne. ale poki co masz przed soba dwie drogi... pierwsze dni byly dzielem przypadku i skonczysz predzej czy pozniej osiagajac zero. druga opcja to ostanie kilka dni to dzielo przypadku i zaczniesz wychodzic na plus.

OK. Mniej więcej ile kuponów potrzeba żeby wyelimonować działanie tego przypadku? 500? 1000? . Ja mam za soba 300 kuponów..czekać do konca następnych 300 aby zobaczyć czy przyjety przeze mnie system w ogole ma sens?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
OK. Mniej więcej ile kuponów potrzeba żeby wyelimonować działanie tego przypadku? 500? 1000? . Ja mam za soba 300 kuponów..czekać do konca następnych 300 aby zobaczyć czy przyjety przeze mnie system w ogole ma sens?
tylko ty znasz odpowiedz na to pytanie, bo to twoje kupony. nie mam do nich wgladu, wiec nie wiem czy kursy, ktore grasz sa za wysokie czy nie. moze miales pecha i tyle. zdarzalo mi sie miec wieksze zjazdy niz ty, ale wiedzialem ze im dluzej bede gral tym wieksze beda moje szanse, bo zla passa byla wynikiem pecha. i nie mowie tutaj mam pecha, bo padla bramka w 90 minucie meczu a mogla pasc rownie dobrze w kazdym momencie tego meczu... to nie jest pech a zaklinanie rzeczywistosci... mowie tutaj o pechu w stylu 10 meczow z rzedu z bramka w doliczonym czasie gry przy jednym strzale w meczu... tego nie przewidzisz... i nie wyeliminujesz ale...

all in all... jesli grasz za wysokie kursy - liczba, stawiajac na to pieniadze - liczba to z matematyki wynika ze i tak zarobisz, bo czym jest yield jak nie roznica miedzy rzeczywistymi kursami a naszymi wlasnymi... ale kiedy to sie stanie i czy to sie stanie tego nie wiem.

edit; nie wiem jak to wyeliminowac, ale jak bedziesz wystawial swoje kursy, bo przeciez obstawiasz na to ze wydarzy sie cos po jakims kursie... to bedziesz wiedzial po 100 typach czy twoje kursy sa lepiej wystawione od tych ktore wystawia bukmacher czy nie... tzn. ja bym tak zrobil, bo na mnie to zadzialalo na kogos innego niekoniecznie.
 
Ostatnia edycja:
B 16

blue19795

Użytkownik
tylko ty znasz odpowiedz na to pytanie, bo to twoje kupony. nie mam do nich wgladu, wiec nie wiem czy kursy, ktore grasz sa za wysokie czy nie. moze miales pecha i tyle. zdarzalo mi sie miec wieksze zjazdy niz ty, ale wiedzialem ze im dluzej bede gral tym wieksze beda moje szanse, bo zla passa byla wynikiem pecha. i nie mowie tutaj mam pecha, bo padla bramka w 90 minucie meczu a mogla pasc rownie dobrze w kazdym momencie tego meczu... to nie jest pech a zaklinanie rzeczywistosci... mowie tutaj o pechu w stylu 10 meczow z rzedu z bramka w doliczonym czasie gry przy jednym strzale w meczu... tego nie przewidzisz... i nie wyeliminujesz ale...
"miałam"pecha ;). ja to dziewucha.;)
W meczach z moją czarną serią nie było tak "pechowych" i mniej standardowych sytuacji jak bramki w doliczonym czasie... itp. Bardziej stawiam na moje: "co to nie ja!!..krzywa wzrostowa, więc mogę poszaleć i postawić więcej meczy z mniejszym zastanowieniem co stawiam, bo przecież złapałam system jak to działa", ale to tylko gdybanie. . Obecny sposób gry i tak sprawdza mi się najlepiej spośród iluś przetestowanych, więc taki nagły spadek w dół zbił mnie z tropu

all in all... jesli grasz za wysokie kursy - liczba, stawiajac na to pieniadze - liczba to z matematyki wynika ze i tak zarobisz, bo czym jest yield jak nie roznica miedzy rzeczywistymi kursami a naszymi wlasnymi... ale kiedy to sie stanie i czy to sie stanie tego nie wiem.
staram sie stawiać kursy między 2,1-3,2? (nie schodzę niżej niż 1,8, wyższym nie bardzo ufam na dzien dzisiejszy). Przy tym sposobie powinnam mieć skuteczność min. 50% aby zarabiać, a nie tracić, Jeśli brać pod uwagę zakłady trójdrogowe to statystyczna szansa trafienia jest tylko 33%. Czyli ta skuteczność MUSI być większa niż czysto statystyczna szansa trafienia. Czyli kłania się tu oprócz matematyki rownież właściwy dobór zakładów, Tak to rozumiem.

edit; nie wiem jak to wyeliminowac, ale jak bedziesz wystawial swoje kursy, bo przeciez obstawiasz na to ze wydarzy sie cos po jakims kursie... to bedziesz wiedzial po 100 typach czy twoje kursy sa lepiej wystawione od tych ktore wystawia bukmacher czy nie... tzn. ja bym tak zrobil, bo na mnie to zadzialalo na kogos innego niekoniecznie.
czyli czekam co sie zadzieje...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
staram sie stawiać kursy między 2,1-3,2? (nie schodzę niżej niż 1,8, wyższym nie bardzo ufam na dzien dzisiejszy). Przy tym sposobie powinnam mieć skuteczność min. 50% aby zarabiać, a nie tracić, Jeśli brać pod uwagę zakłady trójdrogowe to statystyczna szansa trafienia jest tylko 33%. Czyli ta skuteczność MUSI być większa niż czysto statystyczna szansa trafienia. Czyli kłania się tu oprócz matematyki rownież właściwy dobór zakładów, Tak to rozumiem.



czyli czekam co sie zadzieje...
przepraszam pania ;p no dobra stawiasz takie kursy, ale... jaki masz punkt odniesienia? obstawiasz kurs 2,1 a jaki wg ciebie jest prawidlowy kurs? na tym polega ta zabawa. nie wiem, dlaczego nie ufasz sobie przy wyzszych kursach ;p

jezeli obstawiasz kurs 2,1 i ten kurs jest prawidlowo wystawiony to ze wzgledu na marze i ewentualne podatki przegrasz na duzej probie.

jezeli obstawiasz kurs 2,1 a prawidlowy kurs to powiedzmy 1,8 to kurs 2,1 bedzie wchodzil z czestotliwoscia kursu 1,8 czyli czesciej niz obliczyl bukmacher na duzej probie. powiedzmy, ze ten kurs 2,1 bedzie ci wchodzil z 50 procentowa skutecznoscia, bo taka jest prawidlowa dla kursu 1,8... to bedziesz na plus na duzej probie.

stad te wahania yieldu... tzn stad spadki i wzrosty na tym wykresie. im mniejszy odcinek tym lepiej to widac i dobrze, ze takie rzeczy zauwazasz.
 
B 16

blue19795

Użytkownik
przepraszam pania ;p no dobra stawiasz takie kursy, ale... jaki masz punkt odniesienia? obstawiasz kurs 2,1 a jaki wg ciebie jest prawidlowy kurs? na tym polega ta zabawa. nie wiem, dlaczego nie ufasz sobie przy wyzszych kursach ;p

jezeli obstawiasz kurs 2,1 i ten kurs jest prawidlowo wystawiony to ze wzgledu na marze i ewentualne podatki przegrasz na duzej probie.
hmm..podatki powiedzmy, że pominę :p..dla teorii przyjmijmy "czystą" stawkę do obstawiania.

Kursy rzędu ok. 2,1-2,4 jestem po prostu w stanie szybciej wyłapać jako średnio wartościowe niż wyłapać kursy np. 3,1-3,4 jako bardziej wartościowe. Dość często zresztą okazuje się, że ten kurs 2,1 bardzo szybko spada do powiedzmy 1,8 i po spadku już nie byłby dla mnie tak wartościowy (nie obstawiłabym już za tyle). Wyższych po prostu nie potrafię tak często wyłapać..jak tafie to bedzie to raczej przypadek.
Chociaż nic tak bardzo nie wkurza, że właśnie teraz wchodzi mecz za 4.8, który rano brałam pod uwagę , ale się go bałam i nie obstawiłam :( :(
No i kolejna rzecz -> niżej to przypadkowy wycinek dzisiejszych meczy i tego co powchodziło..Na 19 meczy (wiem..próba mała) weszło ok. 5 meczy z kursami jak dla mnie wysokimi . 5 na 19 to troche mało. Powiedzmy że dałabym radę oszacować prawidłowo połowe z tych wysokich, więc wychodzi jakieś 2-3 mecze trafione na 19. Czyli jeszcze mniej, Oczywiście mówie tu tylko o swoim obsawianiu.
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
hmm..podatki powiedzmy, że pominę :p..dla teorii przyjmijmy "czystą" stawkę do obstawiania.

Kursy rzędu ok. 2,1-2,4 jestem po prostu w stanie szybciej wyłapać jako średnio wartościowe niż wyłapać kursy np. 3,1-3,4 jako bardziej wartościowe. Dość często zresztą okazuje się, że ten kurs 2,1 bardzo szybko spada do powiedzmy 1,8 i po spadku już nie byłby dla mnie tak wartościowy (nie obstawiłabym już za tyle). Wyższych po prostu nie potrafię tak często wyłapać..jak tafie to bedzie to raczej przypadek.
Chociaż nic tak bardzo nie wkurza, że właśnie teraz wchodzi mecz za 4.8, który rano brałam pod uwagę , ale się go bałam i nie obstawiłam :( :(
No i kolejna rzecz -> niżej to przypadkowy wycinek dzisiejszych meczy i tego co powchodziło..Na 19 meczy (wiem..próba mała) weszło ok. 5 meczy z kursami jak dla mnie wysokimi . 5 na 19 to troche mało. Powiedzmy że dałabym radę oszacować prawidłowo połowe z tych wysokich, więc wychodzi jakieś 2-3 mecze trafione na 19. Czyli jeszcze mniej, Oczywiście mówie tu tylko o swoim obsawianiu.
sluchaj, jak sie boisz to do swoich podstawowych typow dodawaj 'na papierze' te ktorych sie boisz grac. zrobisz sobie w ten sposob symulacje i bedziesz wiedziec czy slusznie sie boisz... nic cie to nie bedzie kosztowac a wiedza bezcenna. ja nie obstawiam wszystkich meczow co do ktorych mam watpliwosci, ale je obserwuje i wyciagam wnioski na przyszlosc.

skoro kursy, ktore grasz spadaja to juz jest z toba ok (y)

edit; nie potrzebujesz moich rad tylko wiecej wiary w siebie ;)
 
Do góry Bottom