>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Najlepszy system-Valuebetting cz.2

K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179
Nie mogę zalogować się na moje stare konto przez Facebooka, więc w tym miejscu będę kontynuował mój poprzedni wątek.
Bilans bez rozstrzygniętego tenisa z wątku poprzedniego: -40,24j

 

17:30
BC Khimki – BC Nizhny Novgorod
Basketball - VTB League
Over 182.5 OT3.25   

17:30
BC Khimki – BC Nizhny Novgorod
Basketball - VTB League
Over 177.5 OT2.38   

17:30
BC Khimki – BC Nizhny Novgorod
Basketball - VTB League
Over 81.5 OT 2nd team2.25   

17:30
BC Khimki – BC Nizhny Novgorod
Basketball - VTB League
H2(+5) 1st period1.85   

17:30
BC Khimki – BC Nizhny Novgorod
Basketball - VTB League
Over 172.5 OT1.85   

16:00
Michael Zhu – Gaston Erhardt
Tennis - ITF M25 Lima Qualifying
Win 12.05   

17:30
Lokomotiv Kuban – Zenit St. Petersburg
Basketball - VTB League
Over 79.5 OT 2nd team2.38   

17:30
Lokomotiv Kuban – Zenit St. Petersburg
Basketball - VTB League
Over 76.5 OT 2nd team1.85   

17:30
KTP Kotka – Kataja Basket
Basketball - Finnish Korisliiga
1 1st half1.30   

17:30
KTP Kotka – Kataja Basket
Basketball - Finnish Korisliiga
1 2nd period1.55    

19:00
Timra IK – BIK Karlskoga
Hockey - HockeyAllsvenskan
Over 5.52.00   

17:00
Kapitan Stupino – SKA-Varyagi Imeni Morozova
Hockey - Minor Hockey League MHL
H1(−1.5)2.00   

14:00
Ipswich U23 – Watford U23
Soccer - English Professional Development League
1X2.20   

20:45
Le Portel – Gravelines-Dunkerque
Basketball - French LNB Pro A
H2(+1) 1st period1.91   

20:45
Le Portel – Gravelines-Dunkerque
Basketball - French LNB Pro A
H2(−2.5) OT2.50   

19:00
Slask Wroclaw – Polpharma Starogard
Basketball - Polish PLK
Under 76.5 OT 2nd team2.38   

19:00
Slask Wroclaw – Polpharma Starogard
Basketball - Polish PLK
Under 168.5 OT2.38   

20:00
Silkeborg Voel (W) – Nykobing FH (W)
Handball - Danish Damehandboldligaen
22.20   
 
 
M 0

marcim2

Użytkownik
Dołączył
04/2011
Posty
1
Miasto
Biala Podlaska
A nie lepiej skupić się tylko na kursach powyżej 2.0? Grając płaską stawką takie kursy jak 1.30 raczej nic się nie osiągnie.
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179
cytat z dnia 11 lutego 2020 09:17 przez marcim2A nie lepiej skupić się tylko na kursach powyżej 2.0? Grając płaską stawką takie kursy jak 1.30 raczej nic się nie osiągnie.
Jeśli znajdę w tym kursie value, to nie widzę powodu dlaczego miałbym go nie zagrać.
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

20:00
Boulazac – Roanne
Basketball - French LNB Pro A
Over 79.5 OT 2nd team1.91   

20:00
Boulazac – Roanne
Basketball - French LNB Pro A
Over 165.5 OT1.91   

18:30
Fenerbahce – Kirklarelispor
Soccer - Turkish Kupasi
goals: Yes 15 min2.75   

20:30
EWE Baskets Oldenburg – Fraport Skyliners
Basketball - German BBL
Under 157.5 OT2.50   

19:00
Aalborg Pirates – Herning Blue Fox
Hockey - Danish Metal Ligaen
X21.80   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

20:30
EWE Baskets Oldenburg – Fraport Skyliners
Basketball - German BBL
Under 75.5 OT 2nd team1.91   

20:30
EWE Baskets Oldenburg – Fraport Skyliners
Basketball - German BBL
Under 72.5 OT 2nd team2.38   

20:30
EWE Baskets Oldenburg – Fraport Skyliners
Basketball - German BBL
Under 163 OT1.91   
 

20:30
EWE Baskets Oldenburg – Fraport Skyliners
Basketball - German BBL
Under 157.5 OT2.50 zw/powt

20:30
EWE Baskets Oldenburg – Fraport Skyliners
Basketball - German BBL
Under 41 1st period1.91   

20:00
Souffelweyersheim BC – Vichy-Clermont
Basketball - French LNB Pro B
Under 76.5 OT 1st team2.38   

20:00
Souffelweyersheim BC – Vichy-Clermont
Basketball - French LNB Pro B
H2(−2.5) OT2.63   

20:45
Levallois Metropolitans – Strasbourg
Basketball - French LNB Pro A
Over 80.5 OT 2nd team1.91   

19:15
Liwest Black Wings Linz – Orli Znojmo
Hockey - Austrian EBEL
1 60 min2.10   

19:15
Liwest Black Wings Linz – Orli Znojmo
Hockey - Austrian EBEL
H1(−1.5)2.75   

19:15
Liwest Black Wings Linz – Orli Znojmo
Hockey - Austrian EBEL
1 / DNB1.67   

20:00
Bourg-en-Bresse – Cholet
Basketball - French LNB Pro A
Under 159.5 OT2.50   

20:00
Bourg-en-Bresse – Cholet
Basketball - French LNB Pro A
Under 85.5 OT 1st team1.91   

20:00
Bourg-en-Bresse – Cholet
Basketball - French LNB Pro A
Under 82.5 OT 1st team2.38   

20:00
Bourg-en-Bresse – Cholet
Basketball - French LNB Pro A
Under 164.5 OT1.91   

18:00
Rapla – VEF Riga
Basketball - Latvian-Estonian League
H2(−2.5) OT1.44   

20:55
Belfort – Rennes
Soccer - Coupe de France
2(4:0) - corners2.00   

20:55
Belfort – Rennes
Soccer - Coupe de France
Win 2 1st corner1.40   

19:00
Ratiopharm Ulm – Alba Berlin
Basketball - German BBL
H1(+12.5) OT1.44   

19:00
Ratiopharm Ulm – Alba Berlin
Basketball - German BBL
Over 83.5 OT 1st team1.91   

20:00
Denain – Gries-Oberhoffen
Basketball - French LNB Pro B
H1(−3.5) OT1.85   

20:30
Evreux – Saint-Chamond
Basketball - French LNB Pro B
H1(−2.5) OT2.50   

22:00
Yoshihito Nishioka – Henri Laaksonen
Tennis - ATP New York - New York Open
H1(−4.5)2.38   

-44,72j
Bilans po rozstrzygnięciu tenisa z poprzedniego tematu: -41,62j
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

10:00
Shan United U21 – University (MYA) U21
Soccer - Myanmar National League U21
X27.50   

20:45
Celtic – Hearts
Soccer - Scottish Premiership
penalties: Yes4.00   

20:45
Celtic – Hearts
Soccer - Scottish Premiership
goals: Yes 15 min3.25   

20:30
Nantes – Ivry
Handball - French LNH Starligue
Under 55.52.75   

21:00
Athletic Bilbao – Granada
Soccer - Spanish Copa del Rey
red cards: Yes4.33   

20:45
AIX UC – PSG Handball
Handball - French LNH Starligue
Under 56.52.75   

14:00
Jan Zielinski – Daniel Little
Tennis - ITF M25 Barnstaple
Win 23.40   

21:05
Lyon – Marseille
Soccer - Coupe de France
1 - corners1.80   

01:30
Soonwoo Kwon – Milos Raonic
Tennis - ATP New York - New York Open
Over 21.51.91   

01:30
Soonwoo Kwon – Milos Raonic
Tennis - ATP New York - New York Open
H1(+4.5)1.80   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

19:00
Svendborg Rabbits – Naestved
Basketball - Danish Basketligaen
H2(−1.5) OT2.50   

17:00
ORG Juniors – Krasnaya Armiya Moskva
Hockey - Minor Hockey League MHL
Over 8.52.00   

17:30
Kobrat Lapua – Lahti Basketball
Basketball - Finnish Korisliiga
H1(−2.5) OT2.63   

18:30
Nove Zamky – Banska Bystrica
Hockey - Slovakian Extraliga
1X2.38   

18:30
Nove Zamky – Banska Bystrica
Hockey - Slovakian Extraliga
H1(+1.5)1.80   

01:30
Incarnate Word Cardinals – Northwestern State Demons
Basketball - NCAA Basketball
Win 1 OT4.60   

19:00
THW Kiel – Veszprem
Handball - Men's EHF Champions League
Under 55.52.75   

00:00
CRB Maceio – ASA
Soccer - Brazilian Alagoano
1 1st period2.38   

23:00
Central (TTO) – W. Connection
Soccer - Trinidad and Tobago T&amp;T Pro League
2 90 min2.40   

23:00
Sohyun Park – Charlotte Kempenaers-Pocz
Tennis - ITF W15 Hamilton
Win 23.10   

18:00
Miomir Kecmanovic – Paolo Lorenzi
Tennis - ATP New York - New York Open
Under 22.51.85   
-43,36j
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

10:00
Henri Kontinen/Jan-Lennard Struff – Jamie Murray/Neal Skupski
Tennis - ATP Rotterdam Doubles - ABN AMRO World Tennis Tournament
Win 1 1st set2.20   

10:00
Qiang Wang – Leonie Kung
Tennis - WTA Hua Hin - Toyota Thailand Open
H1(−6.5)2.10   

04:05
Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
Basketball - NBA
H2(−1.5) OT2.63   

10:00
John Isner – Jordan Thompson
Tennis - ATP New York - New York Open
Even 2nd set2.63   

01:35
Milwaukee Bucks – Indiana Pacers
Basketball - NBA
H1(−3.5) OT2.63   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

19:00
HSG Wetzlar – Rhein Neckar Lowen
Handball - German Bundesliga
Under 53.52.75   

11:00
Mallaurie Noel – Anastasia Tikhonova
Tennis - ITF W15 Monastir
Win 22.05   

19:30
Gael Monfils – Gilles Simon
Tennis - ATP Rotterdam - ABN AMRO World Tennis Tournament
H1(−3.5)2.00   

18:30
Shuko Aoyama/Ena Shibahara – Anastasia Potapova/Yulia Putintseva
Tennis - WTA St. Petersburg Doubles - St. Petersburg Ladies Trophy
Win 11.50   

17:30
CSKA Moscow – Barys Nur-Sultan
Hockey - Kontinental Hockey League
Over 1.5 2nd team2.50   

10:30
Magda Linette – Shuai Peng
Tennis - WTA Hua Hin - Toyota Thailand Open
Win 22.38   

10:30
Magda Linette – Shuai Peng
Tennis - WTA Hua Hin - Toyota Thailand Open
Win 2 1st set2.30   

10:30
Magda Linette – Shuai Peng
Tennis - WTA Hua Hin - Toyota Thailand Open
Win 2 2nd set2.30   

10:30
Magda Linette – Shuai Peng
Tennis - WTA Hua Hin - Toyota Thailand Open
Under 0,5sets 1st team4.00   
 

19:00
SG Flensburg-Handewitt – HSG Nordhorn Lingen
Handball - German Bundesliga
Under 48.52.50   

14:00
Caroline Garcia/Johanna Konta – Cornelia Lister/Renata Voracova
Tennis - WTA St. Petersburg Doubles - St. Petersburg Ladies Trophy
Win 22.25   

14:30
Aljaz Bedene – Stefanos Tsitsipas
Tennis - ATP Rotterdam - ABN AMRO World Tennis Tournament
Over 21.51.85   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

20:00
Jason Jung – Cameron Norrie
Tennis - ATP New York - New York Open
Win 2 1st set2.30   

20:00
Jason Jung – Cameron Norrie
Tennis - ATP New York - New York Open
Win 2 2nd set2.20   

19:00
HC Erlangen – HBW Balingen-Weilstetten
Handball - German Bundesliga
Under 53.52.50   

19:00
EHC Steelwings Linz – Die Adler Kitzbuhel
Hockey - Alps Hockey League
H1(+2.5)2.20   

19:30
Paris Basketball – Antibes
Basketball - French LNB Pro B
Under 152.5 OT2.38   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

10:00
Dominic Inglot/Aisam-Ul-Haq Qureshi – Roman Jebavy/Frederik Nielsen
Tennis - ATP New York Doubles - New York Open
Win 2 1st set2.75   
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

13:45
Shahin Bushehr – Machine Sazi
Soccer - Iranian Pro League
1X1.67   

14:00
Samut Prakan City – Chiangrai Utd
Soccer - Thailand League 1
X21.80   

20:30
Limburg United – Okapi Aalstar
Basketball - Belgian BLB
Over 166.5 OT2.38   

21:00
Valencia – Atletico Madrid
Soccer - Spanish La Liga Primera
red cards: Yes4.50   

18:00
Dinamo Sassari – Brindisi
Basketball - Italian Cup
Under 86.5 OT 1st team1.91   

11:00
SKA-1946 Saint Petersburg – SKA-Varyagi Imeni Morozova
Hockey - Minor Hockey League MHL
H2(+2.5)2.50   

19:30
Schwenninger Wild Wings – Kolner Haie
Hockey - German DEL
2 60 min2.25   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

17:00
SKA Neva – Buran Voronezh
Hockey - Russia VHL
Over 5.52.95   

20:30
Nottingham Panthers – Fife Flyers
Hockey - British Elite League
H1(−1.5)2.00   

00:00
Cearense – Bauru
Basketball - Brazilian NBB
Win 2 OT1.61   
-54,24j
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

19:30
Diego Schwartzman – Pedro Sousa
Tennis - ATP Buenos Aires - Argentina Open
H1(−3.5)1.85zw

19:30
Diego Schwartzman – Pedro Sousa
Tennis - ATP Buenos Aires - Argentina Open
Under 21.51.91 zw

16:00
RoKi Rovaniemi – Kiekko-Vantaa
Hockey - Finnish Mestis
Under 6.51.72   

17:00
Stadion Litomerice – Pirati Chomutov
Hockey - Czech 1. Liga
Over 5.51.95   

21:00
Granada – Valladolid
Soccer - Spanish La Liga Primera
red cards: Yes4.75   

16:00
Birmingham – Brentford
Soccer - English Championship
red cards: Yes7.00   

18:30
Fortuna Dusseldorf – M'gladbach
Soccer - German Bundesliga
1(2:0) - corners1.80   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

15:00
HK Zemgale/LLU – HK Mogo
Hockey - Latvian LHL
Under 6.52.25   

15:00
Torpedo Nizhny Novgorod – Amur Khabarovsk
Hockey - Kontinental Hockey League
X22.15   

19:30
Team Tvis Holstebro – Rhein Neckar Lowen
Handball - Men's EHF Cup
H1(+1.5)2.30   

15:30
Paderborn – Hertha Berlin
Soccer - German Bundesliga
1(0:1) - corners2.25   
 
 
K 201

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Dołączył
02/2020
Posty
179

15:30
Leipzig – Werder Bremen
Soccer - German Bundesliga
Under 1.5 2nd period3.00   

19:30
Boca Juniors SE – America EC
Soccer - Brazilian Sergipano
1 1st period2.60   

17:00
AZ Havirov 2010 – HC RT Torax Poruba
Hockey - Czech 1. Liga
H1(−1.5)2.25   

18:00
IF Bjorkloven Umea – Tingsryds AIF
Hockey - HockeyAllsvenskan
Over 5.52.25   

15:15
Dinamo Minsk – Avtomobilist Yekaterinburg
Hockey - Kontinental Hockey League
1X3.10   

17:00
SK Kadan – Banik Sokolov
Hockey - Czech 1. Liga
H2(+1.5)1.50