>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
J 0

januszjanusz

Użytkownik
Mam problem z rejestracją w mb przy wypełnianiu danych osobistych ???? Jak się nazywam wiem adres swój znam ........... ale wypełniam wszystkie pola i daje następne a tu wyskakuje następujący komunikat :
&quot;Prosze wprowadzic wazne informacje Kod pocztowy&quot;
Myk w tym, że zawsze podaje ten walnięty kod pocztowy i zawsze ten sam komunikat.
Czy ktoś wie o co im chodzi? HELP
 
H 0

hotmelt

Użytkownik
Mam problem z MB, chciałbym wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe w Polsce ( PKO BP Sa ) Żądają wreyfikacji konta bankowego, mogłem wypłacić jednorazowo tylko 55 zł, a reszte moge wypłacić po weryfikacji. Weryfyfikacja miała się odbyć za pomocą &quot;kodu weryfikacyjnego&quot;, który miał się znajdować w polu adnotacji przelewu tego na 55 zł. I teraz mam problem, przelew oczywiście doszedł, ale raz w banku nie wiedzą co to jest pole adnotacji, a dwa na wyciągu gdy patrze na tranzakcjie, nigdzie nie widze tego kodu. Może mi ktoś pomóc?
 
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Wypłaciłem 6-tego grudnia kasę z mb na konto(w inteligo) no i jak narazie jeszcze nie ma kasy.Długo jeszcze trzeba czekać?
 
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
No dzisiaj już mi kasa doszła ale troche długo to trwało biorąc pod uwagę że przelew z inteligo do expekta trwał niespełna dwa dni. Ktoś jeszcze czekał tak długo?
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
Dzieje sie cos jak np z buka internetowego przesylam kase w walucie dolary na Moneybookers gdzie mam w PLN??
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Trzeba im przesyłać jakieś skany dowodów, żebym mógł obracać pieniędzmi?
nie trzeba wysyłać żadnych skanów, aby móc obracać pieniędzmi
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2006-12-26, 20:48 ]
A może jakaś edycja postów... :roll:
 
M 0

mullenek

Użytkownik
Witam :mrgreen:
Mam takie pytanko... Czy można zmienić dane w koncie na MB. Bo zakładając konto nie zauważyłem i nazwisko napisałem sobie z małej litery :;/: :;/: :;/:
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
w celuu weryfikacji karty a MB trzeba podac kwote jaka &quot;obciagneli&quot; ;] mi z konta, tyle ze na koncie pokazuje mi sie kwota w PLN a oni chca w euro zeby im podac, i jak to rozwiazac ? raczej sam przeliczac nie bede

przeliczylem sam ...

&quot;Proszę sprawdzić ponownie na wyciągu z Pana/Pani karty kredytowej właściwą wartość w EUR. Jeśli Pana/Pani bank nie podaje wartości w EUR, nie bedzie Pan mógł zweryfikować swojej karty kredytowej w Moneybookers. Prosze NIE wprowadzać wartości przypuszczalnej!&quot;

co za skurw... 10 zl juz pewnie nie odzyskam, nie mogli tego napisac wcesniej tylko juz po obciazeniu konta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom