>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
A ja mam takie pytnie. Czy kase z Moneybookers moge przelac na dowolne konto w banku nalezace np do mojego kumpla czy dane z moneybook musza sie zgadzac z tymi na koncie bankowym??Prosze o dokladna odp ;-)
Po pierwsze aby móc wypłacić na konto bankowe z MB trzeba najpierw dokonać depozytu.

Po drugie dane kont z MB jak i banku muszą się zgadzać

Po trzecie nie ma możliwości wypłaty na inne konto aniżeli swoje

Po czwarte za nadużycia MB blokuje konto, wiec radziłbym uważać żeby nie stracić pieniędzy
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Mam problem juz na samym koncu wyskauje mi jaka opcje wyplaty wybrac...

Pay via bank transfer (takes 2-3 days)

Deposit money via our site first. (your current account balance: PLN 0.00)


ktore mam wybrac?
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
chcialem przelac pieniadze do betguna przez opcje wplac z moneybookers i pokazuje mi sie ze nie moga zostac uzyte do hazardu, kiedys zaznaczylem ze nie jestem hazardzista ????
jak to cofnac ? bo chce dalej wplacac pieniadze przez money
jaki jest e-mail do supportu money ?
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Witam mam takie pytanie.Zleciłem wyplate 20 euro na moneybookers. Gdy wcodze na Moje konto miga mi komunikat &quot;[ Masz 1 zaległych płatności!] &quot; gdy na to wejde wyskuje mi taka tabelka i tam pisze ze oczekuje i moja kwota ktora zlecilem. Czy to wszystko jest dobrze i poprostu musze tylko czekac? czy zrobilem cos nei tak?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
chcialem przelac pieniadze do betguna przez opcje wplac z Moneybookers i pokazuje mi sie ze nie moga zostac uzyte do hazardu, kiedys zaznaczylem ze nie jestem hazardzista ????
jak to cofnac ? bo chce dalej wplacac pieniadze przez money
jaki jest e-mail do supportu money ?
wejdz w swoje konto
kliknij w kontakt
pozniej centrum wiadomosci
wybierz czego sie tyczy twoje pytanie
i tam juz dasz rade;)
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
napisalem do moneybookers juz dwa dni temu, chyba nie spiesza sie z odpowiedzia, ile czekaliscie na nia ?
ktos mial taki problem dotyczacy blokady funduszy na cele hazardu ?
 
B 0

bula_bomst

Użytkownik
Witam posiadam juz konto na MB. Zalozylem sobie drugie konto pocztowe i chcial bym je dodac na liste kont na MB. Poczta jest na onecie. Dostaje komunikat na stronie MB ze e-mail weryfikujacy zostal wyslany, a po godzinie czasu nadal nic nie mam na swojej poczcie na onecie ... Spam tez przejrzalem nic nie ma.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom