>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie masz się czego bać. Na wyciągu z konta będziesz miał napisane w euro
A kasa albo wraca na konto albo na MB, więc śpij spokojnie ;)
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
jeszcze jedno ... przecytalem wlasnie w expekcie o wyplatach na MB ...
&quot;Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza.&quot;

wplace 100 zl przez MB na Expekt&#39;a, troche pogram i zalozmy bede mial 500 zl, chce to wyplacic na MB i nie moge ?
jaki to ma sens ?
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
jeszcze jedno ... przecytalem wlasnie w Expekcie o wyplatach na MB ...
&quot;Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza.&quot;

wplace 100 zl przez MB na Expekt&#39;a, troche pogram i zalozmy bede mial 500 zl, chce to wyplacic na MB i nie moge ?
jaki to ma sens ?
na konto bankowe mozna przeciez wypłacić
 
K 0

karzek

Użytkownik
chcialem wczoraj wyplacic sianko z MB na konto bankowe i nie moge;/ na samym poczatku kaza mi wpisac NRB (Numer Rozliczeniowy Banku). domyslam sie ze to jest SWIFT, ale nie moge wpisac bo jest miejsce tylko na 8 znakow, a swift mbanku ma 11 znakow. co robic? pomocy!!!!!
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
karzek NRB to nie SWIFT, jest tutaj temat o tym juz, ktorys z podwieszonych niechce mi sie szukac ale napewno znajdziesz ;]
rangiz9 no wlasnie na konto w tym przypadku nie moge bo mozna wplacic ale tylko na konto wlasne imiennika, ... a akurat mam zalozone na expekcie konto troche na lewo ;]
 
L 0

lowca_wampirow

Użytkownik
Ok Ja Ci pomoge Wypelnic Druczek ( Ja bym to tak zrobil )


Nazwa Odbiorcy - Moneybookers
Nazwa Odbiorcy Cd. - ( BRE Bank SA ich bank nie wiem co to za bank ) W Warszawie
Nr . Rachunku Odbiorcy - 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Nazwa Zleceniodawcy - Wiadomo co ...
Tytulem - Podaj Swoj Numer ID z MB

No nie wiem ja bym to tak wypelnil ale nigdy nie wysylalem Srodkow z Poczty na MB zawsze wysylam kase z Poczty ale na Mbank badz na BAH jesli chcesz Moge Ci wpisac wzor Druczkow ich , a tak wogole slyszalem gdzies ze z Poczty na MB wplaty ida bardzo dlugooooo nawet do miesiaca , nie wiem czy to prawda jak wysylam kase na Mbank badz na BAH kasa idzie maksymalnie tydzien
 
L 0

lowca_wampirow

Użytkownik
ja wiem jak sie wypelnia bo kiedys czasami wysylalem do Bet-at-home :p ale raczej jak wplace tak jak napisales to chyba kiedys dojda?? raczej mi nie przepadna??

Po co sie martwic , nie wiem czy dobrze ten Druczek wypelnilem zreszta wedlug mnie dobrze , najlepiej jakbys kase wyslal na BAH , zrobil Skan i w ciagu 30 Minut mialbys kase na koncie a jesli chcialbys ja wyplacisz musisz odczekac tyle ile zajmuje dojscie Srodkow z poczty na ich konto w Banku ... tj od 2 do 5 Dni roboczych
 
ewcia111 0

ewcia111

Użytkownik
witam

dzisiaj nie wiem czy zostalam oszukana ale cos sie jednk stało

chodzi mi o mb wymienilam sie z kolega :przeklina: na srodki mb one doszły na konto i przyszło nawet potwierdzenie emailem ze doszły za pare minut chciałam wejsc a tu zonk konto mam zablokowane

I co zrobic w takiej sytuacj podejrzewam ze sie włamał i zakosił moją kasę

co napisac do supportu

poradzicie cos kużwa

mojje 200 zł :przeklina: :przeklina:
 
W 2

wislak

Forum VIP
napisz do supportu ze wsyallas i dostalas potwierdzenie itp i wchodzisz a tu zablokowane. o co chodzi?

i juz... czekaj co powiedzą
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
witam

dzisiaj nie wiem czy zostalam oszukana ale cos sie jednk stało

chodzi mi o mb wymienilam sie z kolega :przeklina: na srodki mb one doszły na konto i przyszło nawet potwierdzenie emailem ze doszły za pare minut chciałam wejsc a tu zonk konto mam zablokowane

I co zrobic w takiej sytuacj podejrzewam ze sie włamał i zakosił moją kasę

co napisac do supportu

poradzicie cos kużwa

mojje 200 zł :przeklina: :przeklina:
będą chcieli przeprowadzić weryfikację konta. Zapewnie będziesz musiał wyslać skan dowodu. Związane jest to z nadużyciami użytkowników MB
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Nie pisz do mb, ze byla to wymiana z kolegą. Tzn. jesli to była taka wymiana ze ty mu wpłaciłeś na konto a on tobie na mb, bo mb nie akceptuje takich praktych od pewnego czasu. Jak sie dobrze wytłumaczysz i wyslesz skan dowodu wszystko powinno być w porządku.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Nie pisz do mb, ze byla to wymiana z kolegą. Tzn. jesli to była taka wymiana ze ty mu wpłaciłeś na konto a on tobie na mb, bo mb nie akceptuje takich praktych od pewnego czasu. Jak sie dobrze wytłumaczysz i wyslesz skan dowodu wszystko powinno być w porządku.
serio nie podobaja im sie takie wymiany?
w sumie to dziwne bo na tym wlasnie zarabiaja a to nic zlego przeciez...
tak mi sie wydaje bynajmniej
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Nie podobaja. Zobacz na innych forach ilu ludziom poblokowali konta, bo np. trudnili sie wymiana e-gold --&gt;mb i na odwrót. Takie wyminay równie dobrze mogą służyć praniu brudnych pieniędzy, przynajmniej tak twierdzi mb, które chce działać zgodnie z prawem i być poza jakimkolwiek podejrzeniem.
Polecam też poczytać regulamin.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jaka jest min kwota wplaty na MB? Chce wplacic 6 zł, a mam 5 i potem 10 wyslac na Sportingbet, nie bedzie probelmow? PS. jakie sa numery kont do MB i ile to moze isc z Kredyt Banku?
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
A ja mam takie pytnie. Czy kase z moneybookers moge przelac na dowolne konto w banku nalezace np do mojego kumpla czy dane z moneybook musza sie zgadzac z tymi na koncie bankowym??Prosze o dokladna odp ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom