>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
K 0

karoleks85

Forum VIP
Nie to nie możliwe, jesli jeszcze nie doszla okreslona kwota to napewno dojdzie, gdyby jednak stalo sie cos nieoczekiwanego i pieniadze nie doszly to zrob skana w historii przelewow na mb (ze wyslales) i na koncie tej osoby (ze nie doszlo) i wyslij do suportu.
Pozdrawiam!
 
G 46

ghs

Użytkownik
Uwaga z kwotami większymi od 1000 funtów! Moneybookers nie pozwalają na osiągnięcie stanu konta powyżej 1000 funtów, dopóki nie złożysz odpowiedniego oświadczenia. Tak więc jeśli wypłacisz z buka większą kwotę, to wypłata zostanie zawieszona do czasu złożenia oświadczenia (zaznaczenia ptaśka w opcjach).

I teraz jest problem, bo to zajmuje cholernie długo czasu - zaznaczyłem ptaśka, a moja wypłata ciągle wisi - już ponad tydzień! Na maile nie odpowiadają, na linie telefoniczne nie idzie się dobić. Ostrzegam!
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Wpłacilem kase 5 dni temu przelewem na poczcie i jeszcze kaska nie wplynęła... kiedy moge spodziewac sie pieniedzy?? pomóżcie ????
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
jeszcze jedno pytanie mam... Jak mozna wysłac pieniadze do innego uzytkownika moneybookers?? to sie wysyla na e-mail?? jak?? i jak sie odbiera... ?? z góry dzieki za wskazówki..
 
T 0

taziii

Użytkownik
Mam takie pytania:

1) czy jest mozliwosc zmiany nazwiska w MB bo pomylilem sie o litere i dopiero teraz to zauwazylem a nie wiem gdzie to zmienic

2) ewentualnie jak zmaknac konto lub kiedy samo wygasnie jesli nie bede go uzywal
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
z tym i tym nalezalo by juz napisac do supportu
bo nazwiska nie zmienisz manualnie i konta zamknac tez sie nie da
ale mysle ze jak do nich napiszesz to zarzadaja skanu dowodu lub czegos innego i bedzie po problemie :spokodfhgfh:
 
@1921 0

@1921

Użytkownik
Witam.
Wie ktoś w którym miejscu znajduje się &quot;pole adnotacji przelewu&quot;.
Niby ma tam być kod weryfikacyjny.

Pozdro.
 
@1921 0

@1921

Użytkownik
Sidney... to było do mnie?

Nie chce nic nigdzie umieszczać. Kod weryfikacyjny jest mi potrzebny aby odblokować limit na moim koncie MB. Ten kod ma być w polu adnotacji przelewu.
Przelew już wykonałem, tak jak prosili... kwota &gt; 55,00 zł.
Może ktoś j weryfikował swoje dane tym sposobem?

Pozdro.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Cos mi sie pomieszalo i zapomnialem calkiem,

Czy zeby wyplacic pieniadze z buka na Moneybookers musza byc te same dane ( w buku i MB) ?
 
G 3

grassssss

Użytkownik
takie pytanie mam konto w mBanku i chce wpłącić na MB a oni mają bank ;
BRE BANK sa w Warszawie to mam to zrobić jako przelew zwykły czy zagraniczny?
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja mam takie pytanko... Wypłacam z Buka przypuśćmy 50 Euro do MB... Kurs Euro wynosi przypuśćmy 4 zł... to mam 200 zł na koncie zamiast tych 50 Euro, czy odejmują jeszcze mi jakąś kase... Czy jeszcze wogóle jakoś inaczej, bo nie łape :;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom