>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
J 0

januszjanusz

Użytkownik
Mam problem z rejestracją w mb przy wypełnianiu danych osobistych ???? Jak się nazywam wiem adres swój znam ........... ale wypełniam wszystkie pola i daje następne a tu wyskakuje następujący komunikat :
&quot;Prosze wprowadzic wazne informacje Kod pocztowy&quot;
Myk w tym, że zawsze podaje ten walnięty kod pocztowy i zawsze ten sam komunikat.
Czy ktoś wie o co im chodzi? HELP
 
H 0

hotmelt

Użytkownik
Mam problem z MB, chciałbym wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe w Polsce ( PKO BP Sa ) Żądają wreyfikacji konta bankowego, mogłem wypłacić jednorazowo tylko 55 zł, a reszte moge wypłacić po weryfikacji. Weryfyfikacja miała się odbyć za pomocą &quot;kodu weryfikacyjnego&quot;, który miał się znajdować w polu adnotacji przelewu tego na 55 zł. I teraz mam problem, przelew oczywiście doszedł, ale raz w banku nie wiedzą co to jest pole adnotacji, a dwa na wyciągu gdy patrze na tranzakcjie, nigdzie nie widze tego kodu. Może mi ktoś pomóc?
 
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Wypłaciłem 6-tego grudnia kasę z mb na konto(w inteligo) no i jak narazie jeszcze nie ma kasy.Długo jeszcze trzeba czekać?
 
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
No dzisiaj już mi kasa doszła ale troche długo to trwało biorąc pod uwagę że przelew z inteligo do expekta trwał niespełna dwa dni. Ktoś jeszcze czekał tak długo?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dzieje sie cos jak np z buka internetowego przesylam kase w walucie dolary na Moneybookers gdzie mam w PLN??
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Trzeba im przesyłać jakieś skany dowodów, żebym mógł obracać pieniędzmi?
nie trzeba wysyłać żadnych skanów, aby móc obracać pieniędzmi
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2006-12-26, 20:48 ]
A może jakaś edycja postów... :roll:
 
M 0

mullenek

Użytkownik
Witam :mrgreen:
Mam takie pytanko... Czy można zmienić dane w koncie na MB. Bo zakładając konto nie zauważyłem i nazwisko napisałem sobie z małej litery :;/: :;/: :;/:
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
w celuu weryfikacji karty a MB trzeba podac kwote jaka &quot;obciagneli&quot; ;] mi z konta, tyle ze na koncie pokazuje mi sie kwota w PLN a oni chca w euro zeby im podac, i jak to rozwiazac ? raczej sam przeliczac nie bede

przeliczylem sam ...

&quot;Proszę sprawdzić ponownie na wyciągu z Pana/Pani karty kredytowej właściwą wartość w EUR. Jeśli Pana/Pani bank nie podaje wartości w EUR, nie bedzie Pan mógł zweryfikować swojej karty kredytowej w Moneybookers. Prosze NIE wprowadzać wartości przypuszczalnej!&quot;

co za skurw... 10 zl juz pewnie nie odzyskam, nie mogli tego napisac wcesniej tylko juz po obciazeniu konta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom