>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
cerber 2

cerber

Użytkownik
Z jednej wystarczy tylko trzeba złapac przód.Nie wiem o jakie cele Ci chodzi,ale chyba przesyła im sie po to,zeby sie upewnili czy nikt Ci na koncie nie grzebie :]
Pozdro
 
@1921 0

@1921

Użytkownik
Wiatm. Mam sprawe i z góry dzięki za odpowiedź.

Chdzi o mTransfer do MB.
Wybrałem tę opcję, przeniosło mnie na jakąś strone... chyba przelewy24 to się nazywało, potem mój rachunek w mBanku, tam potwierdziłem tranzakcję, wstukałem hasło, przelew poszedł. Wracam na stronę moneybookers a tam mi pisze, że mTransfer nie jest możliwy.
Kase na MB nie ma. Na koncie w MBanku też jej nie ma.
Co się dzieje. Czy te pieniądze zostaną zwrócone na moje konto?

Pozdro.
 
B 1

bigbraine777

Użytkownik
Ogólnie przelewy 24 są do szybkich transakcji.. dziwne że odjęło Ci z konta i na MB się nie ukazało. Piszą że max.po 15 minutach powinny juz być.
Bez obawa kasa nię wsiąkła na zawsze.. Ja uzywam przelewów24 i kasa trafiła zawsze na MB
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Witam.
Jest taka sprawa. Wygrałem 50$ na Everest Poker i chcę wpłacic tą kaske na MB.
Czy muszę najpierw sam cos od siebie wpłacic i potem wplacic do mb te 50$ czy nie musze tego robic i poprostu wpłacam sobie 50$ na mb i juz.
(dopiero otworzyłem sobie konto i nic nie wiem:jezora ???? .

Czekam na odpowiedz.

Edit ok juz wiem. Dzieki.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Ktoś wcześniej pytał się ile trwa przelew z MB na inteligo.
Tydzień tenu wypłacałem czyli zleciłem wypłatę w poniedziałek o godzinie 9 a w srode rano mialem juz pieniadze.
 
S 0

speedman

Użytkownik
Czesc, mam pytanie, założyłem konto na moneybookers, ale wpisywałem fałszywe dane (niestety), i wygrałem kase w pokerze przelałem kase, chcem ją przelać na inne konto ale niestety trzeba wpisać tam date urodzenia, a ja niestety nie pamiętam co wpisałem. Czy mam szanse odzyskać tę kasę?
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Jezeli podałeś nieprawdidłowe dane (wiekszosc/wszystkie) to licz sie z tym ze obslga klienta nei bedzie zawracac sobie tym glowy i zamknal konto a pieniedze zostana przelane na neutralne konto.

Mozesz probowac jednak po tej probie musisz zdawac sobie sprawe ze konto zostanie zamkniete.
 
raul17 0

raul17

Użytkownik
ile to potrwa
Zlecilem we wtorek okolo godz 15 20 wyplate z konta moneybookers na konto bankowe w inteligo, dzis mamy juz czwartek a kasy jeszcze nie ma na kącie inteligo ,

czy kasa aby na pewno do mnie dotrze &gt;??
bo jak patrzylem w moneybookers na przeglad transakcji to moja transakcja jest potwierdzona, tylko zastanawia mnie dlaczego to tak dlugo mialoby trwac?
pozdrawiam i z gory dziekuje
 
M 0

mylder

Użytkownik
Witam, mam takie konkretne pytanie, bo przewertowalem caly watek, i strone mb, pare procentow, kilka liczb i pojawily mi sie drobne watpliwosci, otoz, chodzi o prowizje, ile prowizji pobierze za przelewy:
1) z konta(mbank) do mb
2) z mb na konto(mbank)
3) z mb do buka
4) od buka do mb

innymi slowy(hipotetyczna sytuacja) wplacam 100zl z mabku do mb, potem z mb do buka, tam obracam jakis czas, zarabiam 10%(przykladowo), nastepnie cala kwote wyplacam do mb(kolejne pytanie czy moge od buka wyplacic wiecej do mb niz wplacilem?), a z mb spowrotem na moje konto w mbanku, ile mam na koncu z tych 100zl?

i czy buki(te spolszczone, najpopularniejsze) pobieraja prowizje od wplat i wyplat z i do mb?

pozdrawiami szczescia w grze zycze ????
 
K 0

krystian1

Użytkownik
1. Podczas rejestracji pomylilem sie i wpisalem Ryszard zamist Krystian w nazwie wlasciciela konta, ale przelew zostal zaksiegowany.
Mimo to czy mozna to jakos zmienic?
2. Czy naprawde nie mozna zmienic waluty?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Krystian1
Musisz pisać do supportu i wysłać im scan dowodu osobistego, żeby Ci dane zmienili.
To czy można zmienić walutę to nie wiem. W mailu do supportu poproś o to.
mylder
Niektórzy bukmacherzy pobierają opłaty np. Betgun jak wypłacasz.
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Czy jak założe konto na brata (na niego mam konto w Buku) to moge to zrobić bez jego wiedzy? Tj. wystarczy mi przód jego dowodu (który wysyłałem juz do buka) i wszystko gra?
 
frans 0

frans

Użytkownik
Czy jak założe konto na brata (na niego mam konto w Buku) to moge to zrobić bez jego wiedzy? Tj. wystarczy mi przód jego dowodu (który wysyłałem juz do buka) i wszystko gra?
Przy wypłacie z buka tak, przelew dojdzie do banku ale tam odebrac będzie mógł tylko twój brat ????
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Ale to wyglada tak? Wyplacam kase z buka na konto na MB i tutaj ona sobie lezy... Tylko ja wiem ze ona tam jest;) I potem chce to wyplacic to przelewam do banku i brat odbiera? ????
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Witam mam pytanie co nalezy wpisac przy wyplacie na konto w moneybookers w :
NRB (Numer Rozliczeniowy Banku):
moj bank to ING BANK SLASKI
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja mam trochę inne pytanie.
Jak wiemy, opłata za wypłatę z konta moneybookers na konto bankowe to 6.60zł. Czas jaki trwa takiej transakcji to od 3 dni z wyżyć.
Ten można skrócić poprzez wpłatę do bukmachera np. betgun, a następnie na konto bankowe. Operacja u mnie ostatnim razem trwała 2 dni. Niestety minusem jest dosyć wysokie opłaty. Z MB do betgun nic pobrali mi prowizji, ale już z Betgun na Inteligo tak, ok 2.8% od kwoty. Jest to bardzo dużo, zwłaszcza przy większych kwotach.
Więc znacie bukmacherów co z MB oraz na konto bankowe nie pobierają opłat i wpłaconej gotówki nie trzeba obracać?
Podobno w Unibet tak można, ale nie mam tam konta.
Na pewno Betsson i Expekt odpadają.
 
S 0

snowee

Użytkownik
Siema. Wpłaciłem kasę na MB z mbanku 2.11.
Wpisałem tytuł, numer rachunku (20 1140 1010 0000 3270 5600 1001) i nazwę odbiorcy, czyli MONEYBOOKERS LTD.
Na koncie moneybookers nic nie zmieniałem od rejestracji. Do tej pory kasy nie ma i jestem ciekaw czy oby wszystko co jest niezbędne uzupełniłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom