>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
K 76

karlos83

Użytkownik
Mb ksieguje tylko jesli wyplacasz z jakiegos buka, ew wplacasz przelewem na mb to ani buki ani banki nie dokonuja operacji w weekend.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Witam wpłaciełem kase na konto w mb w poniedziałek rano do dziś nie ma dlaczego?
Zawsze kasa była po 2 dniach czyli normalnie powinna byc wczoraj koło godziny 13 czy jest to normalne czy mam zacząc się ubiegac o kase?
 
kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Dokonalem wplaty do moneybookers.com przez przelew Pko Inteligo. Potwierdzenie mialo dojsc w ciagu 5 minut. Po jakims czasie wyskoczyl komunikat ze nie mozna dokonac przelewu. Z konta ubyly mi pieniadze ktore wplacilem a nie ma ich na koncie moneybookers.com . I co teraz ?:/
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Dokonalem wplaty do moneybookers.com przez przelew Pko Inteligo. Potwierdzenie mialo dojsc w ciagu 5 minut. Po jakims czasie wyskoczyl komunikat ze nie mozna dokonac przelewu. Z konta ubyly mi pieniadze ktore wplacilem a nie ma ich na koncie moneybookers.com . I co teraz ?:/
kożystałeś z przelew24?
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Wiesz ze przy przelewie daja takie &quot;haslo&quot; na czerwono podkreslone ktore kaza zapisac jakby cos bylo nie tak z przelewem ? jakbys zapisal takie &quot;haslo&quot; (to chyba te samo co dawales tytul przelewu wiec je masz ) to wysylasz emaila na przelewy24 i moneybookers bo pieniadze napewno sa na koncie w przelewy24 ???? mialem raz to samo daem im te haslo i pieniadze byly na koncie o 3 godzinach. No ae jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem i nie zapisuje jakze waznego hasla to juz jego wina ????
 
frans 0

frans

Użytkownik
Chciałbym dokona wypłaty z konta moneybookers, ale nie wiem co gdzie wpisywac prosze o pomoc.
Co wpisac w polu NRB (Numer Rozliczeniowy Banku): ?
Jeżeli ktoś byłby tak dobry i pomógł w dalszej części wypełniania to prosze na gg 9549296
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chciałbym dokona wypłaty z konta moneybookers, ale nie wiem co gdzie wpisywac prosze o pomoc.
Co wpisac w polu NRB (Numer Rozliczeniowy Banku): ?
Jeżeli ktoś byłby tak dobry i pomógł w dalszej części wypełniania to prosze na gg 9549296
mam problem z moneybookers nie umiem zrobic przelewu do Bwin.pl prosze o pomoc moje gg 8182645
Chłopy, wszystko macie na forum. Wystarczy poszukać ( u góry macie wyszukiwarkę)
Przelew na bwin robisz ze strony Bwin.com, po zalogowaniu, wpłata i wybierasz MB.
NRB znajdziesz na stronie internetowej banku.
 
U 0

urlich

Użytkownik
A jak wygląda teraz weryfikacja? Gdzieś wyczytałem że zrezygnowano ze skanów i teraz weryfikuje się przelewami bankowymi i adresem zamieszkania (list). To prawda?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Listem weryfikuje sie adres zamieszkania. Ale skany nadal sa stosowane. Tylko ze ja juz wyslalem 3 razy i zero odpowiedzi.
 
F 0

fasola

Użytkownik
Super jestem po lekturze tych 14 stron i nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie.
Z MB przelałam po raz pierwszy pewną kwotę na swoje konto w banku, miał tam być jakiś kod weryfikacyjny, którego raczej nie ma ( kasa doszła po 1 dniu na konto bankowe) i ten kod trzeba teraz podać na MB w celu weryfikacji, tylko gdzie??? Szukam i nic.
Gdzie jest ten kod i w którym miejscu trzeba go wpisać?
Kilka podobnych pytań tu już padło, tylko 0 odpowiedzi.
Przecież ktoś z was musi wypłacać z MB. Czy ktoś może mi odpowiedzieć?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wrzuc skrina z obrazu twojego konta (mozesz wymazac numer konta zostaw tylko imie i nazwisko) uzywajac skryptu na stronie. Ja tak zrobilem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom