>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Witam!
Wyplaty z mojego konta zostaly zablokowane po trzy krotnym wpisaniu blednej daty urodzenia. Co teraz zrobić żeby odblokowali?

P.S napisalem do nich (wysylajac przy tym scan dowodu) mail&#39;a ale od 3 dni nie ma odpowiedzi..
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Witam!
Wyplaty z mojego konta zostaly zablokowane po trzy krotnym wpisaniu blednej daty urodzenia. Co teraz zrobić żeby odblokowali?

P.S napisalem do nich (wysylajac przy tym scan dowodu) mail&#39;a ale od 3 dni nie ma odpowiedzi..
To nie wiesz kiedy sie urodziłeś :?: :p
A na jakiego maila pisales bo tez mam z nimi problem,ale kontaktowałem sie przez Centrum Pomocy ...




Mozna nadal wplaty dkonowac poprzez poczte na MB ??? Prosze o szybka odpowiedz ...

Ja tak próbowałem wpłacic to mi teraz nie chcą kasy dac ...
Pisałem do nich zobaczymy co to bedzie.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
MAM pytanie.
W celu weryfikacji tożsamości zleciłęm wypłatę do max 55zł w tytule przelewu przyszłed mi kod TRN ID XXXXXXXX WPISUJE W MONEYBOOKERS DLA ZWERYFIKOWANIA I PISZE,ŻE KOD JEST NIEPRAWIDLOWY? Dlaczego co mam wpisać piszą mi,żebym wpisał 6 cyfr a ten kod ma 8 więc co mam wpisać??
Wpisywałem całość wpisywałem 8 cyfr, pierwsze szceść i nic.
 
L 0

lipton

Użytkownik
Witam.

Chciałem zasilić dzisiaj swoje konto na moneybookers przez inteligo bo od niedawna można wpłacać przez przelewy24 i kasa jest po chwili na koncie. Zalogowałem się na MB, kliknąłem wpłata, wybrałem &quot;Płace z Inteligo&quot;, wpisałem kwotę 20zł (na inteligo mam koło 150zł), następnie &quot;Dalej&quot; i zostałem przeniesony na strone logowania inteligo, zalogowałem się, następnie przelewy24, klikam dalej i po chwili już transakcja przebiegła POPRAWNIE, klikam dalej i zostaje przeniesiony na strone MB a tam napis: &quot;Transkacja inteligo nie została wykonana&quot; - sprawdzam inteligo - a kasa poszła :-?

Co mam teraz zrobić?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Witam wlasnie wplacilem 100zl z mBanku i zostalem przekierowany do mBanku zalogowalem sie i kasa poszla , przenioslo mnie na monebookersa zebym poczekal , lecz niechcacy zamknelem te okna :/ i co teraz zrobic aby odzyskac kase?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Nie pisz na maila !

Napisz do nich przez Centrum Pomocy,ale i tak ostrzegam,ze trzeba czekac na odpowiedz ok 2 dni.
ja pisałem na maila to mi wogole nie odpisali,na to z CP tez straciłęm nadzieje,ale wkoncu odpowiedzieli.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Nie pisz na maila !

Napisz do nich przez Centrum Pomocy,ale i tak ostrzegam,ze trzeba czekac na odpowiedz ok 2 dni.
ja pisałem na maila to mi wogole nie odpisali,na to z CP tez straciłęm nadzieje,ale wkoncu odpowiedzieli.

To ze Tobie nie odpowiedzieli to nie znaczy ze dla niego nie odpowiedza. Na tego emaila co podalem odpowiedzieli mi w przeciagu 12h trzykrotnie jak sie z nimi kontaktowalem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom