>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
Y 0

yankiczanki

Użytkownik
Siemka!

Zarejestrowałem się na bwin (w sumie możecie mi powiedzieć co lepsze - bwin czy expect)...

Ale teraz krótko o moim problemie.... Nie wiem jak mam przelać pieniądze z inteligo na moneybookers... Opiszę dokładnie co robię, a Wy mi powiecie co robię źle... Z góry dzięki ????

1. Loguję się na moneybookers
2. Wchodzę na zakładkę WPłATA
3. Wybieram metodę - &quot;Płacę z Inteligo/Płacę z PKO BP
4. Wybieram kwotę i duszę Następne
5. Potem pojawia się informacja, że po potwierdzeniu zostane przekierowany na strone Przelewy24 itd. Duszę potwierdź
6. Potem pojawia się taka stronka jakby przejsciowa... Jets napisany jakis numer ID i kwota jaka chce przeslać oraz numer transakcji i haslo....
7. Duszę dalej i jestem na stronie Przelewy24 i tu nie wiem co zrobić... Trzeba wpisać jakiś identyfikator i hasło...
Wpisywałem już wszystko...
- passy z Inteligo
- passy z moneybookers
- i to co mi podali na poprzedniej stronie...

To co ja mam tam wpisać? Bo juz tego nie rozumiem kompletnie?! Proszę o pomoc :/
 
superman125 0

superman125

Użytkownik
Mam taki problem
Chcialbym wyplacic kase z MB na konto w banku ale trzeba potwierdzic tozsamosc. Kumpel powiedzial mi ze mozna wyplacic mala sumke oni wtedy potwierdza tozsamosc i bedzie mozna wypalcic wiecej. Wyplacilem wiec 40zl na konto banku i juz doszlo wiec teraz chcialbym wyplaic reszte, ale nadal musze potwierdzic tozsamosc. Teraz nie moge nawet wyplaic 40zl poniewaz tez musze potwiedzic tozsamosc.
Czy mozna jakos ominac te potwierdzanie tozsamosci??
Jezeli nie to w jaki sposob najlepiej potwierdzic ta tozsamosc??
 
M 0

macieq

Użytkownik
Mam prośbę.Czy ktoś mógłby mi napisać jakie buki wymagają skanu dowodu osobistego przy wypłaci a jakie nie?Byłbym bardzo wdzięczny.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ja gralem w wiekszosci bukow i jeszcze nie upomnial sie zaden, a wplacalem i przez konto i przez mb ;]

Tylko ze ja nie kombinowalem z data urodzenia ani nic, bo zaczalem jak juz pelnoletni bylem ????
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Panowie, mam problem z moneybookers.
Chcę dokonać wypłaty środków na konto bankowe.
Mam konto w mBanku. Wybieram kraj &quot;polska&quot;
a co mam wpisać w polu NRB (Numer Rozliczeniowy Banku)?

Pozdrawiam,
Jacek
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jezeli chce wyslac do MB skan dowodu dla potwierdzenia tozsamosci to mam zeskanowac z jednej i z drugiej strony czy tylko z przodu??

I czy moga wykorzystac ten skan do jakichs innych celów bo sa tam przeciez wszytskie dane??

Prosze o odp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom