>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
S 0

soma-cruz

Użytkownik
Mój kolega chce grać, ale nie ma konta w banku. Czy może on założyć konto w moneybookers i ja ze swojego bym mu przesłać pieniądze, a następnie on sobie do buka?
 
F 0

figos17

Użytkownik
nie mog sie zalogowa na swoje konto w moneysbookers mam tam 75 zl jak wpisze swoj meil i haslo i te cyfry z obrazka i daje logowanie to nic mi sie nie dzieje (tak jakby sie strona nie otwierala) na dole pisze javascript
Co jest grane moze ktos pomoc?
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Witam!
Mam takie pytanie: przed chwilą zleciłem wypłate z MB na moje konto pewną dużą kwotę i była to moja pierwsza wypłata z konta w MB na konto bankowe?
Czego mam się spodziewać? bedą sie upominali o skan dowodu ?
Bo jeżeli tak to sami się upomną czy mam coś robić?
i jeszcze 2 pytanka ile taki przelew idzie z MB do ING ? ;-)
z góry dzięki za pomoc :mrgreen:
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
przelew trwa 2-5 dni roboczych...
skanu dowodu to oni chyba wogole nie potrzebuja ????
a czy wyplaca? tego nie powiem no chyba ze robiles przelew z ing do MB to wtedy bez problemu...
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Witam. W czwartek zlecilem przelew z mbanku do mb, ale ze byl to moj pierwszy przelew mam pewne watpliwosci czy wszystko dobrze zrobilem;) nr rachunku oczywiscie podalem, w tytule wpisalem swoje ID, podalem nazwe, adres no i sume. Byl tam jakis kod banku ale nie wiedzialem co z nim i nigdzie nie wpisalem. Czy nie bedzie zadnych problemow? dzieki za pomoc;)
 
C 0

castaway

Użytkownik
Dzien dobry.
Mam nieco inne pytanie, mianowicie podalem zle dane, przy rejestracji
(tylko wiek) czy moge miec przez to jakies problemy z wyslaniem pieniedzy na inne konto mb?
Aczkolwiek tak czy inaczej jestem pelnoletni (wedlug daty ktora podalem podczas rejestracji)...
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
czy moge miec przez to jakies problemy z wyslaniem pieniedzy na inne konto mb?
Nie ;-) bo jak wysyłasz kase na inne konto Moneybookers to oni nie prosza o żaden dokument tożsamości więc moim zdaniem lajcik ;-)

pzdr
 
K 0

karbi

Użytkownik
Mam prośbę. Może mi ktos wysłać na konto w Sportingbet 43 grosze?? Oddam. ;-)
Jak coś to na priv. (potrzebuje i to szybko, prosze). POZDRAWIAM
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ja mam takie pytanie.NA stronie Moneybookers pisze ze moje Ip zostalo zapamietane gdyby bylo potrzebne do sledztwa.Chodzi o to ze tam pisze ze wszelkie oszustwa z platnosciami sa traktowane jako pranie brudnych pieniedzy bl ble ble.podanie falszywych danych to tez oszustwo?? i czy oni moga mi cos zrobic poza zamknieciem konta??

prosze o odp bo to mnie bardzo zdenerwowalo :jezora:
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Wpłacałem wczoraj kase przez poczte. dojdzie do piątku ?
Czy jest mozliwość że zaatceptują mi w Sobote?

// dzięki ! Daimler :spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Wpłacałem wczoraj kase przez poczte. dojdzie do piątku ?
Mysle ze na 100%-cent powinna dojść mi to zwykle zajmowało 3 dni więc na czwartek powinna,być kaska... jeśli nie to na piatek bankowo musi dojść!

Czy jest mozliwość że zaatceptują mi w Sobote?
Nie raczje nie... ja musiałem czekac do poniedzialku bądz wtorku jeśli wysylałem kase pod koniec zeszłego tygodnia...

pzdr ;-)
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Z MB 2 wyplata kosztuje juz wiecej? Tylko teraz chodzi o wyplate wylacznie na konto czy tez moje wplaty do bukow tez sie licza?
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanie
Czy mozliwe jest żebym wysłał do pewnej osoby 3 róźne kwoty pienieżne i doszły np.2,albo 1 ?? a pozostałe nie doszły ?? Prosze o odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom