>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Moje granie

Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#21
Liga narodów
Dania - Szwajcaria 2-0
remis @3.09
Stawka 4/10
4
Po mistrzostwach Europy w obu ekipach nastąpiło kilka zmian. W Danii mamy nowego trenera i nowych zawodnikó w skłądzie kadry: Morten Frendrup, Patrich Dorgu i Albert Grebekk.
Dodajmy do tego, że Dania nie ma najlepszego strzelca, Hjlunda, że Eriksen jest daleki od formy , Matt O’Riley z kontuzją.
W Szwajcarii z zespołem narodowym pożegnali się Yanna Sommer, Xherdan Shaqirie i Fabiana Schera.
Dania miała ogromne problemy z ofensywą w ciągu ostatnich kilku lat, a Szwajcaria, podobnie jak duńska drużyna narodowa, jest solidna w obronie.
Dla mnie wychodzi tutaj remis.
1725537999105.png

#22
Szkocja - Polska
DNB Polska @2,14 2-3
stawka: 3/10
3,42
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-5-09-2024-czwartek.171781/post-7290480

#23
Azerbejdżan - Szwecja 2 1-3
Tunezja - Madagaskar 1 2-0
AKO:
@ 2,01
Stawka: 6/10
6,06
Szwecja w ostatnim meczu z Azerbejdżanem doznała porazki 0-3, ale 19 strzałow na bramke oddanych przez zawodników Szwecji podpowiada mi, ze dzisiaj będą chcieli wziąsć rewanż pod wodzą nowego szkoleniowca w pierwszym meczu o punkty.
Tunezja jest silniejszą ekipoą od Madagaskaru i gra u siebie. To powinno wystarczyć.

1725597272831.png
Wrzesień
1725597309238.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Piątek 06/09/2024
---------------------
#24
Southern League Premier Central
Stourbridge - Barwell 0-0
Stourbridge @ 1,68
Stawka 7/10
7
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-09-2024-piątek.171782/post-7290767

#25
Schweinfurt - Turkgucu Munchen 1 2-0
Senegal - Burkinia Faso 1 1-1
Francja U21- Słowenia U21 1 1-1
AKO:
@ 2,16
Stawka: 6/10
6
Jak narazie drużyna społecznosci Tureckie z Monachiu jest po prostu bezradna jako beniaminek.
Senegal na własnym boisku powinien sobioe spokojnie poradzić z Burkinia Faso
Francja ma jeden mecz mniej i jeżekli chcą wygrać tą grupę to tutaj powtórka z pierwszego meczu była by bardzo wskazana.

1725681898027.png
Wrzesień
1725681939237.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Sobota 07/09/2024
---------------------------

#26
Regionalliga Północ

SC Weichen 08 - Teutonia Ottense 3-0
Weichen @ 1,67
Stawka 6/10
4,08
Jestem po prostu konsekwentny. Gram na Weichen od poczatku sezonu. Ostatni mecz na wąłsnym boisku to porazka z Hevelse, wiec teraz mogą chcieć dac ponownie radosć swoim kibicom. Goscie cztery punkty z ostatnio wygraną na własnym boisku z Koln II, ale to bedzie za mało na gospodarzy tutaj.

#27
Regionalliga Południowo - zachodnia 5-1
Stuttgarter Kickers - Steinbach Haiger
Kickers @1,76
Stawka 6/10
4,56
Gospodarze jeszcze nie przegrali w lidze, a na własnym boisku 3-0-0 bramki 4-1. Goscie czasami potrafią zaskoczyc, ale generalnie to średniak ligowy. Kikers ma w planach walke o awans w tym sezonie wiec takie mecze trzeba wygrywać.

#28
FC Homburg 08 - Welingen 6-0
Haverfordwest - TNS over 2,5 0-1
AKO:
@ 2,39
Stawka: 6/10
6
Homburg jest lepszą drużyną. Kilka sezonów temu regularnie w czubie tabeli i mam wrażenie, że teraz bedzie podobnie, choc jak na razie mają 4 remisy, jedna wygraną i jedna porażkę. Welingen zazwyczaj średniak ligowy, a tutaj w roli beniaminka i jak na razie niczym specjalnym sie nie wyrówniają.
Ostatnio zagrałem na over 4,5 bramki w meczu TNS i kurs był mniejszy niż tutaj na over 2,5. Po prostu myśle, ze jest tutaj jakaś wartosć w tym zakłądzie choć kursy nie najwyższe.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Witam.
Były niemcy teraz czas na Anglie.

#29
National League Nord
King's Lynn - Curzon Ashton 0-2
Kinn's @ 2,46
Stawka 6/10
6
Kinn's wygląda lepiej i jest mocniejszą ekipa. Curzon tak naprawdę jedna wygraną w lidze w ostanich czterech meczach.

#30
National League South
Slough - Hemel Hampstead 0-1
Hemel (DNB) @ 2,26
Stawka 6/10
7,56
Ogromna cena za wygraną Hemel, ale dla bezpieczeństwa DNB.
Slough wygląda dobrze w tabeli gdzie ma 15 punktow z siedmiu męczy, tylko że przeciwnicy o wiele słabsi od dzisiejszego rywala. Mecz prawdy dla nich.

#31
Lowestof - Telford 1-2
Telford @ 2,01
Stawka: 6/10
6,06
Beniaminek będzie miał pod gorórke w sezonie. Walczy zdobywa punkty z ekipami podobnymi do siebie jakością.
Telford przegrał awans w barażach w zeszłym roku. Ma jakość w dalszym ciągu.

#32
Irlandia - Anglia 0-2
Irlandia (ah+1) @ 1,97
Stawka: 6/10
6
Trudno mi zrozumieć, dlaczego Anglia jest tu tak wyraźnymi faworytami. Brakuje im kilku graczy: Bellingham, Phil Foden, Cole, Palmer, Kyle Walker. Southgate zrezygnował,
Lee Carsley jest tymczasowym trenerem. W Lidze Narodów w 2022 grając sześć meczów i nie wygrała ani jednego z nich przeciwko (Węgrom, Niemcy, Włochy).
Anglia w kontekście Ligi Narodów Anglia rozegrała 18 meczów i wygrała tylko pięć z nich i tylko jeden z więcej niż jednym golem.

#33
Scunthorpe - Warrington 1-1
Chesham - Aveley 3-2
AKO: 2.00
Stawka: 6/10
6
Naturalni faworyci dla mnie tutaj.

#34
AFC Totton - Besingstone 1-1
Wrexham - Shrewsbury
3-0
AKO: 2,20
Stawka: 6/10
6
Podobnie jak pięterko wyżej.

1725772934421.png
Wrzesień
1725772965990.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Niedziela 08/09/2024


Witam.
Jak widać awaria nie tylko na forum, ale i u mnie, a konkretnie na wyspach brytyjskich.
No cóż live is live.
:)

#35
Norwegia Diwizja 2 grupa 1
Flekkeroy - Brattvag 2-0
Brattvag @ 1,96
Stawka 5/10
5
Gospodarze bez wygranej na własnym boisku w ośmiu ostatnich meczach ligowych. Trudno jest mi przypuszczać że dzisiaj to się zmieni.

#36
Arendal - Sotrą 0-1
Arendal @ 1,83
Stawka 6/10
6
Gospodarze trzy porażki w ostatnich pięciu meczach doznali z zespołami z 1, 2 i 6 miejsca w tabeli. Goście jeden punkt w pięciu ostatnich meczach z zespołami ponizej 6 miejsca w tabeli.

#37
Regionalliga Połnoc
Bremer - Havelse 1-2
Havelse @ 1,69
Stawka 6/10
4,13
Pierwsza wygrana po pięciu porażkach raczej wiosny nie sprawi. Goście grają bardzo pewnie i potrafili wygrać na wyjeździe z Weiche, więc czemu nie tutaj.

#38
Luxemburg - Białoruś 0-1
Białoruś (DNB) @ 3,03 ❗
Stawka 3/10
6,09
Dlaczego mam tu takie samo wrażenie jak przed meczem Kosowo -Rumunia, że gospodarze są pompowanym wielkim faworytem bez jakiegoś wielkiego powodu

#39
V.Haugesund - Hood 2-0
Szwecja - Estonia
BTtS- Nie (1.50 Betclic)
AKO: @ 2.16
Stawka 6/10
6
Hood zmierza po mistrzostwo ligi i moim zdaniem jest za silny dla kazdej ekipy tutaj. Szwecja pod wodzą nowego szkoleniowca pokazuje klasę, a defensywa jest zazwyczaj mocną stroną tej ekipy.
PS. Nie wiem dlaczego na oddsportal nie ma zakłądu na BTtS na mecz Szwecji. W Betclic jest po kursie 1,50 wiec podałem linka.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
No dobrze, pospałem, pojadłem i postawiłem jeszcze coś takiego na wieczór.

#40
UEFA Liga Narodów
Chorwacja - Polska 1-0
Chorwacja (ah-1) @ 2,07
Stawka: 6/10

Cały czas mam uczucie, ze nasi wszystko wiedzący byli zawodnicy, którzy po za małymi wyjatkami nie wygrali niczego w zawodowej piłce, a teraz zwący się szumnie expertami chcą zrobić mi wode z mózgu. To cos podobnego do dzisiejszego meczu Luxemburga, gdzie ewidentnie nie było podstaw do faworyzowania gospodarzy. A co do Polski. Nasz zespół jest zaledwie średniakiem europejskim i szczerze powinien grać na poziomie "B". Chorwacja przeżywa kryzys, ale grajac na własnym boisku zrobi wszytko, zeby w koncu przełamać niemoc. I żaddne zaklinanie rzeczywistości że jestesmy w stanie podjąc walke mnie nie przekona. Mamy indywidualnosci na dobrym poziomie, ale drużyny jako całości jeszcze nie.

#41
Włochy, Serie C - grupa C
Benevento - Potenza 4-1
Benevento @ 1,82
Stawka 6/10
4,92
Gospodarze od lat w czołowce tej ligi, a i na wyzszych poziomach grywali we Włoszech. Goscie cudem uratowali lige w poprzednim sezonie. Teraz cztery punkty w dwóch meczach jest sporo jak na tą ekipe i na razie wystarczy.

1725855986500.png
Wrzesień
1725856017152.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Poniedziałek 09/09/2024
-----------------------------
Witam.
Dzisiaj skromnie, bo czasem trzeba przewietrzyć głowe. Może jeszcze coś popołudniu. Na razie idę na spacer z 🐶

#42
UEFA Liga Narodów
Cypr - Kosowo 0-4
Cypr (DNB) @ 3.04
Stawka 4/10
4
Ponownie absolutnie nie rozumiem co rynki widzą w ekipie Kosowa takiego wielkiego, że stawiają ich tutaj w potyczce z Cyprem na boisku na Cyprze w roli wielkiego faworyta.
Rumunia pokazała Kosowo miejsce w szeregu. Dużo wody upłynie nim ta drużyna może być uważana za faworytów. teraz musi walczyć o choćby punkt który da im nadzieję na coś lepszego w LN.
Cypr miał tragiczne eliminacje do Euro, kiedy przegrał wszystkie mecze i miał bilans bramkowy -25. Ogromna presja na związek, żeby zwolnić trenera Temuri Ketsbale, ale wytrzymali ją i teraz ci wszyscy spece mają zamkniete usta po wygranym meczu z Litwą.
Wygrana w Kownie była pierwszą od 2019 roku, po przegraniu 14 z 17 meczów wyjazdowych od tego czasu i może to być wstępem do lepszych czasów, a ze rywal jest jaki jest.
Ogromna wartość w kursie na gospodarzy

#43
Rumunia - Litwa 3-1
Izrael - Włochy 1-2
Czarnogóra - Walia X2 1-2
AKO: @2.17
Stawka 6/10
7,02
Wiem, że Rumunia jest bardzo chimeryczną drużyną, ale jeżeli na wyjeżdzie z Kosowem wygrywa 3-0 to przed własną publicznością z ekipą "podobno" słabszą powina wygrać kilkoma bramkami.
Nie wiem jak Izrael znalazł się w Lidze A, ale moim zdaniem długo tutaj nie pogra, tym bardziej, ze wszystkie mecze gra na "wyjeżdzie. Włochy podbudowane świetnym meczem z Francją.
Ostatni mecz to taki typowy remis, choć ja podeprę wygraną gości. Czarnogóra jest żywiołowa, ale mało zdyscyplinowana. Walia mimo wszytko wyglada pod nowym trenerem bardziej przekonująco.

1725942948428.png
Wrzesien
1725942978680.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Wtorek 10/09/2024
-----------------------

Witam.
Wczoraj Cypr okazał się tragicznie słaby w meczu z Kosowem, ale w dalszym ciagu nie zmieniam zdania w temacie faworyzowania ekipy z Kosowa.
Dzisiaj bedzie ...hokej i trochę piłki nożnej z Anglii, a dzisiaj trochę bardziej bezpiecznie tą Anglię potraktuje.
Spokojnego dnia.

#44
Hokej, Dania Metal Liga
Odense Bulldogs - Frederikshavn White Hawsk 5-3
Odense @ 1,74
Stawka 6/10
4,44
Trochę zaskoczę ale tym razem hokej, oczywiście z Danii
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-10-09-2024-wtorek.172147/post-7291369

#45
Forest Green - Fylde 3-0
Barnet - Altrinhami
2-1
AKO: @ 2,17
Stawka 6/10
7,02
Oba spotkania mają swoich silnych faworytów.

#46
Rochdale - Maidenhead 3-1
Maccklesfield - Ashton Utd 1-0
AKO: @ 2,48
Stawka 6/10
8,88
Podobna sytuacja jak wyzej. Dwa zespoły które są w formie grają przeciwko słabszym ekipą ligi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +929
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#47
Holbeck - AB Kopenchaga 2-0
Kopenhaga @ 1,71
Stawka: 6/10
6
Wiadomo, że puchary rzadzą sie własnymi prawami ale tutaj sama róznica poziomów ligowych daje podstawy do gry na gosci, a dodatkowo aktualna forma obu ekip. Helbock bardzo chimeryczny, a Kopenhaga stała w swoich wynikach.

#48
Andora - Malta 0-1
under 1,5 gola @ 1,92
Stawka: 6/10
5,52
Zastanowił sie ktoś z Was kogo tak naprawde z tycyh dwóch ekip zna piłkarska, europa?
Andora - B.Rosas (FC Andora HIszpania), I.Alvarez (Villareal B)
Malta - J.Jones (Notts County), T.Teuma (Reims), Z.Muscat (Ferense).
Reszta to zawodnicy bez klubów, lub z zespołow które trudno znaleść nawet na transfermarkt.
Jak dla mnie bezbramkowy remis, ale dla świetego spokoju 1,5 bramki

1726027454182.png
Wrzesień
1726027515238.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Sroda 11/09/2024
--------------------------

Witam.
Nareszcie zakończył się maraton Ligi Narodów i można spokojnie zająć się ogródkiem, prasą sportową i normalnymi ligami piłkarskimi, choć dzisiaj zacznę od Pucharu Australii

#49
Hume City - South Melbourne 2-2
Under 2 bramki @ 2.33
Stawka 5/10
5
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-11-09-2024-środa.172148/post-7291486

#50
Regionalna północ
Jeddeloh - Hamburger SV II 2-2
Jeddeloh @ 1.95
Stawka 6/10
6
Gospodarze kiedy przegrywali trzy swoje mecze ligowe to robili to z ekipami z czołówki ligi.
Na własnym boisku cztery wygrane w pięciu ostatnich meczach.
Rezerwy Hamburga jak na razie słabo. Cztery punkty w 6 meczach. Jest ryzyko, że może ktoś z kadry pierwszej drużyny w składzie, ale bardzo w to wątpię. Przeciwnym razie gospodarze są tutaj faworytami.

#51
Niemcy, Regionalliga Northost
Altglinieckie - Jena X2 4-2
Lokomotiv Lipsk - Zwickau 3-2
AKO: @ 2.02
Stawka 6/10
6
Pięć ostatnich meczy między ekipami Altglinieckie i Jena zakończyło się remisami. Czas chyba to zakończyć, tym bardziej że Jena po letnich transferach gra bardzo dobrze, ale dla świętego spokoju X2.
Lipsk stracił do tej pory 2 bramki. Tutaj chyba nie straci kolejnej bo rywal nie najsilniejszy.
Naturalny faworyt do którego trudno się o coś przyczepić.

1726116506369.png
Wrzesień
1726116587268.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Czwartek 12/09/2024
----------------------------

Wczoraj trochę za dużo bramek padało i to nie do tych bramek co powinny :)
Zycie...

#52
Albania, Super Liga
Partizani - Dinamo Tirana 2-2
Partizani @ 1,79
Stawka 6/10
6
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-09-2024-czwartek.172149/post-7291567

#53
Hiszpania Tercera RFEF grupa 15
CD Ardoi - CA Artajones 2-1
CD Ardoi @ 1,63
Stawka 6/10
3,78
Gospodarze to solidna ekipa występujaca wczesniej kilka sezonów na czwartym poziomie rozgrywek w Hiszpani. Dwa sezony temu spadek i w poprzednim walczyli o powrót do Sekunda RFEF, ale zajeli tylko trzecie miejsce. Teraz cele te same. Goście do beniaminek z Primera Autonomia czyli szóstego poziomu ligowego Hiszpanii w którym występował przez piec ostatnich sezonów. Wcześniej w histori klubu który powstał w 1951 roku byli kilka razy na tym poziomie rozgrywek ale szybko żegnali się z nim. Pierwszy mecz wygrana 3-0 z Beti Onak 3-0 ale teraz poprzeczka znacznie wyżej i jeszcze w meczu wyjazdowym, a własne boisko na tym poziomie to duży handicap.

1726207453714.png
Wrzesień

1726207500763.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Piątek 13/09/2024
---------------------
Napisałem już raz, ze nie lubie trzynastki, ale poprzednio okazała się łaskawa wiec może i tym razem bedzie OK.

#54
Niemcy 2 Bundesliga
Munster – Paderborn 3-3
Paderbourn @ 2,08
Stawka 6/10
6
Beniaminek po 3 meczach ligowych w tym sezonie ma pod górkę. Po remisie z Hanowerem, potem przyszły porażki z Kaiserslautern i Hamburgiem w lidze, co z jednej strony nie powinno dziwić, ale z drugiej strony sprawia że tylko jedna drużyna zdobyła mniej punktów niż Preussen Munster.
Paderborn zajmuje piąte miejsce po czterech meczach i jest tylko dwa punkty za liderem Dusseldorfem. Pozostają niepokonani w lidze z dwoma zwycięstwami i dwoma ostatnimi remisami z Greutherem Furthem (1-1) i Ulm (0-0) wcześniej zwycięstwach z Herthą Berlin i Darmstadt, dwoma zespołami, które mają jakość i podobne cele, czyli awans.
W sumie mam takie wrażenie, ze gospodarze w lidze ogólnie wygrają może pięć, sześc meczy i raczej nie z ekipami pokroju Paderbourn

#55
Dania, Superliga 2-1
AaB Aalborg – Lyngby
BttS @ 1,63
Stawka 6/10
3,78
Nowi gracze, nowy trener i wdrożenie nowego, odważnego i agresywnego stylu gry to były obiecanki przed sezonem ze strony kierownictwa Aalborg. Rzeczywistość wygląda tak, ze teraz maja trzy porażki z rzędu Brendby, AGF i Randers z bilansem bramkowym 0-9. Na szczęście wcześniej wygrali z Silkeborgiem i Viborgiem.
Lyngby ma pięć punktów, ale biorąc pod uwagę ich morderczy początek sezonu (FCK, FC Midtjylland, FC Nordsjlland i Brendby) to i tak są na plusie. Teraz w meczach z teoretycznie słabszymi mogą czekać na jakieś punkty, co pokazał mecz z Vellje tuz przed przerwą na reprezentacje.
Zarówno AaB, jak i Lyngby muszą szukać punktów właśnie w takich meczach i dlatego myślę, ze BTtS jest właściwą opcją tutaj

#56
Niemcy, Regionalliga Zachód
Wiedenbruck – Wuppertaler 0-0
Wuppertaler @ 2,29
Stawka 5/10
5
Może tutaj wydaje się trochę ryzykowne moje granie, ale ja doskonale pamiętam, przed sezonowe dyskusje w Kicker między trenerami tej ligi w których zespół Wuppeltaler był wymieniany obok Fortuny i Duisburga jako kandydat do walki o awans, choć zazwyczaj był w gradacji jako drugi za Duisburgiem. Początek sezonu był okropny w ich wykonaniu. Jeszcze remis w premierze z Turkspor nie zwiastował katastrofy ale już następne trzy mecze (Oberhausen, Hohkeppel, Paderbourn II) były klęską. Stracone 12 goli w tych meczach wstrząsnęło wszystkimi. Radykalne działania w postaci zawieszeń zawodników i ogromna krytyka trenera sprawiła ze dwa następne mecze to już wygrane, a ostatnia z Fortuna Koln 3-1 pokazała prawdziwe oblicze tej ekipy. Nić innego jak tylko kontynuować tą drogę tutaj w meczu z typowym średniakiem ligi.

#57
Hiszpania, LaLiga
Betis – Leganes 2-0
Betis @ 1,70
Stawka 6/10
4,2
Betis ma trochę problemów z kontuzjami. Do listy Isko, Bakambu dołączyli teraz jeszcze Juanmi i Roca, a najprawdopodobniej nie zagra również Barta, ale nie powinno to dziwić skoro Betis gra co trzy dni w lidze i europejskich pucharach.
Beniaminek Leganes ma dość sensowny początek sezonu. Pieć punktów z czterech meczów, ale z drugiej strony przeciwnicy powiedzmy o pól kreski słabsi od Betis. Tuż przed zamknięciem okna transferowego wypożyczyli z Dortmundu napastnika Haller'a, który najprawdopodobniej zagra w tym meczu. Natomiast nie zagra pomocnik Tapia sprowadzony z Celty.
Betis ma lepszą drużynę, a sytuacja w tabeli trochę wymusza na nich grę o komplet punktów tutaj. Nie bez wątpliwości, ale na gospodarzy.

1726298057034.png
wrzesień
1726298089496.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +411
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Sobota 14/09/2024
------------------------
Wczoraj mieszane uczucia, bo minuty zabrakło do wygranej Paderbour w dziwnym meczu z Munster.
Nie miałem czasu wczoraj sobie poczytac co tam dzisiaj w trawie piszczy (wnuczka ważniejsza) wiec dzisiaj w trakcie dnia będę odrabiał zaległości.
Na razie dwa mecze które może wywołają kontrowersję, ale moja opinia o nich jest taka jak napisałem.

#58
Anglia, Premier League
Southampton – Manchester Utd 0-3
Manchester @ 1,73
Stawka 6/10
4,38
Klasyk w Premier League, Southampton na St.Stadion Marys, wydaje się mieć jakąś magiczną siłę do tworzenia tu niezapomnianych spektakli, ale czy będzie tak i tym razem? Oba zespoły zaczęły źle ten sezon. Manchester United przegrał z Brighton i Liverpoolem, podczas gdy Southampton przegrał z Newcastle, Nottingham i Brentford czyli trochę słabszymi ekipami.
Teraz dla beniaminka pierwsza poważna próba, al;e moim zdaniem trafia się w złym momencie. Po porażce 0-3 na własnym boisku z Liverpool, „czerwone diabły” wychodzić będą ze skóry by nie doznał drugiej porażki z rzędu, a generalnie posiadając silniejszy skład jest to jak najbardziej prawdopodobne.

#59
Hiszpania, LaLiga
Mallorca – Villereal 1-2 (jakby inaczej. Gol w 90+4 ❗ )
under 2,5 @ 1,71
Stawka 6/10
6
Gospodarze zazwyczaj są silni na swoim boisku. Specyfika wyspy znanej jako kurort wakacyjny robi swoje. Przekonał się o tym najlepiej Real Madryt kiedy zremisował tutaj 1-1 mając wspólczynnik xG 0,61. Malorca ma nowego trenera, legendę Osasuny, Arrasente. Zdobyli przyzwoite 5 punktów czterech meczach ligowych.Villareal z ośmioma punktami jest na czwartym miejscu, ale tutaj mają problem z nieobecnościami. Gueye ma czerwoną kartke. Foyth, Suarez, Moreno kontuzję Wątpliwi Kambwala, Pedraza. Myślę, ze Malorca jest w stanie wygrać to spotkanie i choć podstawowym zakładem jest under 2,5 to można też delikatnie zagrać na wygraną gospodarzy w tych waszych bet-boulder. W Betclic wychodzi @ 3,31
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#60
Serie A
Como - Bolonia 2-2
under 2 bramki @ 1,99
Stawka 6/10
6
Como jest chyba jednym z głownych faworytów do spadku. jak na razie jeden pounkt w trzech meczach zdaje się te opinie potwierdzać.
Goscie dzisiaj maja sporo kłopotów ze składem Lewis Ferguson, Dan N'doye'a, Emil Holm, podczas gdy Martin Erlic jest wątpliwy.Bolonia jest tu faworytem, ale moim zdanie oni p-owinni dac się wyszumieć gospodarza i starać się żyć z k0ontrataka. Czy to potrafia z takim przeciwnikiem to juz inna sprawa. W sumie wierze tutaj w wygraną gości ale raczej to zakończy się na jednej bramce.

Bundesliga
#61
Freiburg - VfB Bochum 2-1
Freiburg (ah-1) @ 1,93
Stawka 6/10

Freiburg ostatnio robił co potrafił, ale w końcu Bayern okazał się zbyt silny dla nich. Teraz na własnym boisku gdzie gospodarze czują się najlepiej i co wazne zazwyczaj dobrze radzą sobie ze słabszymi ekipami powinno zakończyć się na trzech punktach, tym bardziej, ze zespół z
Ruhrpott jest nadal bez punktów w tym sezonie, po tym, jak ostatnio przegrali 0-2 u siebie z Gladbach.

#62
RB Lipsk - Union Berlin
TSG Hoffenheim - Bayern Leverkusen

AKO: @ 2.10
Stawka 8/10
8
W spotkaniu jedynych dwóch ekip ze wschodu niemiec faworyt jest jeden, choc Union jest nie wygodnym rywalem dla kazdego i razcej festiwalu bramek tutaj się nie spodziewam.
Ostatnio Levercusen prowadził już 2-0 z Lipskiem i przegrał 2-3. Xabi Alonso musi się martwić, że defensywnie wyglądają niestabilnie.
Hoffenhaim ma tutaj pecha, bo spotka się ze zranionym lwem i o punkty bedzie bardzo trudno.

#63
La Liga
Espaniol - Alaves 3-2
BTtS - tak @ 2,11
Stawka: 6/10
6,66
Po trudnuym poczatku Espaniol zdobył teraz cztery punkty w meczach z Athletico i Vallecano, co jak dla mnie pokazuje, ze ta drużyna ma potencjał. Alaves podobnie jak gospodarze mieli zły poczatek, ale ostatnie dwa mecze to wygrana z Sociedad i Las Palmas. Tutaj napewno chcieli by podtrzymac dobre wrażenie z tych meczy. W sumie to myślałem tutaj o remisie, ale skoro obie ekipy sa na wektorze znoszacym to dlaczego nie wykorzystać trochę dla mnie astronomiczną cenę na takie rozwiazanie.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Teraz tradycyjnie w sobotę kilka zdań o niższych ligach w Niemczech, Norwegii i Angli. Dzisiaj tez FA Cup i 1/4 kwalifikacji.

#64
Regionalliga południowo-zachodnia
Walldorf – Eintracht Frankfurt II 1-2
Walldorf @ 1,81
Stawka 6/10
6
Aktualna forma po stronie gospodarzy.

#65
Meppen 3-0
Hood – Notoddent 1-0
AKO: @ 1,88
Stawka: 6/10
5,28
No cóż można tutaj napisać prócz tego, ze każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy w pobu meczach będzie niespodzianka. Lubecka gra straszliwie. Przegrywa wszystko co może przegrać. Hood zmierza do OBOS Ligaen i jedyne co mnie martwi, ze ma 10 punktów przewagi na sześc meczy przed końcem

National League
#66
Boston – Aldershot 1-1
Boston @ 2,98
Stawka 3/10
3
Boston wyglądał beznadziejnie na początku sezonu, łatwo przegrali pierwsze 3 mecze. Od tego czasu sytuacja się poprawiła i odnosili zwycięstwa w York wygrali z Sutton. Te dwa zwycięstwa przyszły na wyjeździe, w międzyczasie przegrali 1-3 u siebie z Yeovil. Mieli jednak xG 2,24 w tym meczu Aldershot był słaby w swoich podróżach, zresztą podobnie jak w zeszłym sezonie. Wygrali w Halifax w pierwszym meczu wyjazdowym w sezonie, ale ich xG było 0.24 i mieli tylko 5 strzałów. Następnie przegrali z Braintree i Tamworth i zremisowali we wtorek wieczorem w Ebbsfleet, który właśnie zwolnił trenera.
Może i faworytem są goście tutaj, ale dam 3 jednostki na Boston.

#67
Halifax - Eastleigh 3-1
Eastleigh (DNB) @ 2.31
Stawka 6/10
6
Halifax jest zwykle dość silny w domu, ale teraz jedyne domowe zwycięstwo w dniu otwarcia kampani, przeciwko Barnetowi. Aby być uczciwym,adobyli punkt przeciwko Gateshead, a 2 przegrane były tylko porażkami 0-1, ale w zasadzie nie grają nic rewelacyjnego. Eastleigh przegrał ostanio z Southead, ale z gry wygladał dobrze mimo, ze przegrywali 0-1 stwarzali sytuacje, aż do karnego i było po meczu. Goście mają lepszy skład i oprócz ostatniej przegranej tylko przegrali z Gateshead.

#68
Woking - Oldham 1-3
Oldham @ 2,23
Stawka 6/10
7,38
4 z ostatnich 5 meczów Oldham zakończyło się wynikiem 1-1. We wtorek ponownie zakończyło się 1-1, a to oznacza, że Oldham nie wygrał od drugiego meczu sezonu i pokonali tylko Braintree i Wealdstone. Z tego powodu będę tutaj na musiku. Wokinga we wtorek mieli szczęście , kiedy pokonali Wealdstone ponieważ nie stworzyli prawie nic, a zwycięzka bramka była karnym. Oldham z pewnością mają lepszą drużynę i powinni to tutaj pokazać. Wokinga.

#69
Rochdale – Solihull Moors 1-2
Rochdale @ 1,85
Stawka 6/10
6
Gospodarze są w doskonałej formie i przyznam się, ze trochę mnie zaskakują, ale trzeba im oddać co ich że zasłużenie zajmują miejsce zaraz za Gateshead. Zawdzieczają to przede wszystkim defensywie, która straciła tylko trzy bramki. Solihull jest w dalszym ciągu dla mnie zagadka. Ostatnio wygrali z Yeovil na wyjeździe 1-0 co pokazuje,z ę mają jakość,a le generalnie ich forma jest daleka od ideału.

#70
Barnet – Braintree 3-1
Forest Green – Wealdstone
2-2
AKO: @ 1,90
Stawka 6/10
6
No cóż. Po raz drugi powtarzam ten zestaw. Taki sam kupon z udziałem gospodarzy był we wtorek pozytywnie rozstrzygnięty i tutaj liczę na powtórkę.

#71
FA Cup – kwalifikacje 1/4
Chester - Hebburn Town 1-0
Hemel Hempstead – Bishop's Stortford
0-1
AKO: @ 2,27
Stawka: 7/10
7
Nie dosć, ze w obu wypadkach zespoły dzieli klasa rozgrywkowa to na dodatek gospodarze tych meczy w bardzo dobrej formie

#72
Kidderminster – Leak 2-1
York – AFC Fylde
3-0
AKO: @ 2,19
Stawka 6/10
7,49
Połączenie FA Cup z National League i w obu przypadkach moim zdaniem faworyt jest jeden.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Jeszcze takie trzy rzeczy na 16.00 wpadły mi do głowy.

#73
Regionalna pólnocno-wschodnia
BFC Dynamo – Chemnitzer 0-0
BFC Dynamo @ 1,77
Stawka: 6/10
6
Dynamo choć nie wygląda jakoś specjalnie to już o wiele lepiej niż ich dzisiejszy rywal. Chemnitzer pięć kolejnych porażek z rzędu. Oczywiście to wymusza presję, ale myślę, że dzisiaj nic im to nie da.

#74
Norwegia, Eliteserien
Viking – KFUM Oslo 1-0
Viking @ 1,67
Stawka 8/10
5,36
Gospodarze mają wielką szanse na wywalczenie drugiego miejsca w lidze, co nie zdarzyło się od lat. Potrzebna do tego tylko kilku wygranych, a szczególnie na własnym boisku. KFUM raczej bezpieczny o kolejny sezon na tym szczeblu rozgrywek, więc trochę mniejsza presja na nich.

#75
Hiszpania, La Liga 2
Levante – Eldemse 3-1
Levante @ 1,90
Stawka: 7/10
6,30
Trochę nie rozumie tutaj rosnących kursów na gospodarzy którzy ogólnie maja lepsza ekipę. Eldense wygrało do tej pory z ostatnią w tabeli ekipa Tenerife i Almeria. Oba mecze na własnym boisku. Teraz prawdziwa próba przed nimi i to na boisku Levante które od dawna jest silna ekipa własnego boiska. Po za tym może mało kto zwrócił uwagę, ze do tej pory Levante zagrało tylko raz na własnym boisku i ma 8 punktów w tabeli.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#76
Dania 1-st division
Horsen – Odense 2-2
Odense @ 1,80
Stawka 6/10
6
Odense przegra w sezonie może trzy, cztery mecze. To po prostu ogromna różnica poziomów sportowo-organizacyjnych. Jedną z drużyn z która mogą stracić punkty jest właśnie Horsen. Zespół znający doskonale realia Superligi i mający atuty, ale ostatnio ich forma nie jest jakaś wyjątkowa i raczej jeżeli maja tracić te punkty to nie w tym momencie. Za kilka kolejek Odense odpuści mobilizacje, ale teraz jeszcze grają na 100%

#77
FC Empoli – Juventus 0-0
Juventus @ 1,64
Stawka: 6/10
6
Empoli miała fantastyczny początek. Nie przegrali jeszcze meczu w Serie A. Biorąc pod uwagę, ze oni cudem uniknęli spadku sezon temu muszą mieć dobre nastroje, ale szczerze mówiąc mam ich w piątce ekip które moim zdaniem będą walczyć o utrzymanie. Jedyna szansa dla nich w takich meczach jak ten to utrzymywani9e czystego konta, ale akurat z Juventusem który pod wodzą nowego szkoleniowca wygląda zupełnie inaczej niż sezon temu będzie bardzo trudno. Chociaż Juve ma Ligę Mistrzów w następnej rundzie to myślę, ze wygrana jest tu tylko kwestią rozmiarów.

#78
Anderlecht – Westerlo 2-2
Anderlecht @ 1,92
Stawka 6/10
6
W sumie rzadko zaglądam do ligi Belgijskiej, ale dzisiaj mam po prostu sporo czasu i kiedy zobaczyłem że gospodarze mają tutaj kurs >@1,90 to po prostu trochę mi szczeka opadła.
No ale może będzie mnie wieczorem polała, ale nie puszcze takiego kursu i już.

#79
Real Sociedad – Real Madryt 0-2
Madryt @ 1,82
Stawka 6/10
4,92
Real Sociedad lubi operować piłką. Dominować na boisku, a tutaj będzie to trudne. Mają też problemy z kreowaniem sytuacji, a sytuacja dzisiaj się raczej diametralnie nie zmieni bo po zawieszeniu Oyarzarbal ma uraz. Szczerze nie lubie Realu na równi z Barceloną, ale tutaj trudno patrzeć inaczej jak tylko na wygraną tej ekipy.

The End for today :)
1726390647888.png
Wrzesień
1726390691277.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +411
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Niedziela 15/09/2024
-------------------------
The show must go on !

#80
Furth – Elversberg 0-0
Furth @ 1,88
Stawka 6/10
6
Gospodarze jedna z lepszych ekip w lidze. Poprzedni sezon w czołówce i podobnie jest i teraz. Goście do tej pory jedna wygrana z nie najmocniejszym Darmstad

#81
Aarhus – Silkeborg 1-1
BttS – tak @ 1,66
Stawka 6/10
3,96
Dla jednych i drugich początek sezonu jest bardzo pozytywny. Gospodarze to rewelacja rozgrywek. Zespól prezentujący ofensywny football. Goście również potrafią strzelać bramki. Po ciekawym spotkaniu obie ekipy zapunktują.

#82
Reggiana – Sudtirol 1-3
Reggiana @ 2,38
Stawka 6/10
6
Reggiana straciła w poprzednim sezonie szanse na grę w playoff w końcówce, kiedy to w siedmiu meczach zdobyła zaledwie 7 punktów. Teraz początek wygląda przyzwoicie. Wygrana z liderem Brescia w poprzednim meczu na własnym boisku. Goście w dole tabeli poprzedniego sezonu, teraz wyjazdowa porażka z Carrarese poprzednim razem. Kursy atrakcyjne zachęcają do gry na gospodarzy

#83
Vejle – Viborg 0-5
Viborg @ 2,28
Stawka 6/10
7,68
Rosyjski napastnik German Onughka nie jest już zawodnikiem Vejle. Gra teraz dla FCK, a to oznacza, że bezbarwne w ofensywie Vejle jest teraz właściwie bezbronne. Viborg po słabym początku wydaje się budzić z letargu, a to oznacza kolejne zero punktów na koncie gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#84
Dania, 3-rd division
Holbaek – Young Boys 2-0
Holbaek @ 1,82
Stawka 6/10
4,92
Holbaek jest zazwyczaj silny na własnym boisku. Do tej pory siedem punktów w trzech meczach, a rok temu kiedy liga jeszcze była podzielona na dwie grupy na własnym boisku mieli 7-4-4.
Young Boys, a właściwie Silkeborg KFUM to bardzo młoda ekipa, właściwie U-20 z małymi wyjątkami. W porównaniu z poprzednim sezonem skład został odmłodzony. Sprzedano Jonasa Yderholma, najlepszego strzelca zespołu, co wydatnie wpłynęło na jakość ich gry. Do tej pory zaledwie jedna wygrana.

#85
Hamburger SV – Regensburg 5-0
TSV Havelse – Jeddeloh 2-0
Esbjerg – B.93 4-3
AKO: @ 3,02
Stawka 7/10
14,40
W każdym przypadku zespól gospodarzy jest faworytem

#86
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 5-0
Kasimpasa - Fenerbahe 0-2
Stjarnan - Vestri 1-0
AKO: @ 2,88
Stawka: 7/10
13,16
Podobnie jak wyzej. Faworyci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +354
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Żeby wieczór nie był nudny.
I jeszcze taki zestaw wpadł mi do głowy.

#87
Krumovgrad – Łudogorec 0-2
Monza – Inter
1-1
Gent – KV Mechelen
1X 2-0
AKO: @ 2,24
Stawka 7/10
7
W kazdym wypadku faworyt jest znany.
Post automatycznie złączony:


#88
Włochy, Serie C
Perugia – Gubbio 1-1
Perugia @ 2,11
Stawka 6/10
6
Perugie pamiętam jeszcze z występów w Serie A, a potem jak zdobywała puchar Intertoto.
Trochę dalekie czasy ale sentyment został. Teraz w Serie C, ale ciągle gdzieś koło miejsc dających nadzieję na awans. Poprzedni sezon czwarta lokata i dopiero odpadli w playoff. Teraz po trzech meczach ma cztery punkty. Porażka z Capri na wyjeździe w poprzedniej kolejce.
Gubbui ma siedem punktów ale dwa wygrane mecze to spotkania z Sestri Levante (19) i Luccese (14).

#89
Altamura – Benevento 0-2
Benevento @ 1,81
Stawka 6/10
4,48
Gospodarze to beniaminek ligi i jak na razie wygląda, ze Serie C jest za wysokim progiem dla nich. Trzy mecze zero punktów i stosunek bramek 1-6. Benevento jeszcze w 2017 roku grała w Serie A.
W serie C podobnie jak Perugia zazwyczaj w czołówce. Poprzedni sezon trzecia lokata i przegrane playoff. Teraz sześć punktów w trzech meczach, a porażka z silną Catania na wyjeździe.
Dla mnie goście będą za silni dla gospodarzy.

1726463846576.png
Wrzesień
1726463876840.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom