>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Temat z analizami Moje granie

Ciapekzk 97,4K

Ciapekzk

Użytkownik
Sobota 12/10/2024
-----------------------
Dzisiaj mieszanka klubowo reprezentacyjna.


#51
FSV Frankfurt – Eintracht Franfurkt II 3-1
FSV Frankfurt @ 2.10
Stawka 6/10
6,60
Oczywiście derby szadzą się swoimi praw3ami, ale moim zdaniem w obecnej formie gospodarze są tutaj faworytami. Pytanie jest tylko takie czy goście nie skorzystają z usług ławki pierwszego zespołu Eintrachtu ?

#52
TNS – Cardiff Metropolitan 3-0
Over 3,5 bramki @ 1,95
Stawka 6/10
6
Czy ktoś pamięta, zęby TNS przegrało trzy z czterech kolejnych meczy ligowych? Oczywiście wytłumaczeniem jest awans do Ligi Konferencji, ale jak tak dalej pójdzie to kolejny tytuł odjedzie pociągiem pospiesznym w dale, więc myślę, ze dzisiaj nastąpi odreagowanie na stres

#53
Partick Thistle – Falkirk 1-1
under 2,5 bramki @ 1,93
Stawka 6/10
5,58
Zostając przy terminologii kolejowej, to tutaj komuś bardzo mocno peron odjechał. Partick na własnym boisku w Glasgow jest w stanie zrobić wszystko, a już na pewno nie przegrać z liderem. Szczerze myślę,
Że będzie tutaj podział punktów, bo mierzą się dwie z trzech najlepszych defensyw ligowych. Takie 0-0 lub jedna bramka to moje oczekiwanie tutaj.

#54
Bułgaria – Luxemburg 0-0
Bułgaria@ 1,69
Stawka 6/10
6
No cóż, napisze tylko, ze nie podzielam optymizmu co niektórych co do ekipy gości tym bardziej że
Vincent Thill i Yvandro Borges są kontuzjowani, Olivier Thill i Lars Gerson nie powołani, a Christopher Martins powinien wystąpić we wtorkowym meczu z Białorusią, ale jest wyłaczony ze spotkania z Bułgarią przez zawieszenie.

#55
Eibar – Eldense 1-0
Eibar @ 1,96
Stawka 6/10
5,96
Eibar będzie robić wszystko dzisiaj aby przerwać passę trzech meczy bez wygranej w tym dwóch porażek. W innym wypadku marzenia o grze co najmniej w playoff trafi szlak. Goście to przeciętniak i tyle w temacie.

#57
BiałoruśIrlandia Północna 0-0
remis @ 3,12
Stawka: 3/10
6,36
Mecz rozgrywany, a jakże na Węgrzech...
Białoruś ma siłę w defensywie, podczas gdy ofensywa pozostawia wiele do życzenia, co znalazło odzwierciedlenie w ich osiągnięciach bramkowych w ostatnich pięciu meczach we wszystkich rozgrywkach, kiedy zdobyli jedna bramkę. Nie stracili gola w siedmiu z ostatnich 12 meczów, w tym dwóch ostatnich, które były meczami Ligi Narodów w zeszłym miesiącu z Bułgarią u siebie i.
Irlandia Północna jest nieco lepsza w tych statystykach, ale też nie zachwyca. Dla mnie pachnie to podziałem punktów.

Dzień: 12,3
1728799935598.png

Pażdziernik
1728799992101.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1212
Ciapekzk 97,4K

Ciapekzk

Użytkownik
Niedziela 13/10/2024
---------------------------------
Witam.
Wczoraj kolejny dzień wychodzenia z minusu. Powoli, ale do przodu.
Dzisiaj 13-sty...
Jak ja uwielbiam tą datę.😭
Przy okazji czy ktoś korzysta z tych moich wypocin ? :unsure:

#58
Bremer – VfB Oldenburg 1-2
Oldenburg @ 2,27
Stawka 4/10
5,08
Po prostu uważam Oldenburg za lepszą ekipę od gospodarzy, a to, ze zajmują ostatnie miejsce w tabeli to tylko powinno ich mobilizować. 4 jednostki tutaj.

#59
Nykobing – Aarhus Fremad 0-2
BttS – Nie @ 1,74
Stawka 6/10
4,44
Trudno coś wyjaśniać kiedy coś jest oczywiste. Tutaj gospodarz strzelił do tej pory 2 bramki i dzisiaj nie strzeli kolejnych przeciwko zespołowi który stracił w ostatnich pięciu meczach jedną bramkę w tej lidze.

#60
Liechtenstein – Gibraltar 0-1
Under 1,5 gola @ 2,27
Stawka 6/10
7,62
Miesiąc temu grałem w odwrotności tego meczu under 2 gola, było 2-2. Teraz czas na rewanż. Będzie 0-0 albo 0-1. I właściwie tyle.

#61
Malta – Mołdawia 1-0
Mołdawia @ 2.62
Stawka 6/10
6
Tutaj to chyba jakiś żart z kursami.
Gospodarze przegrali wszystkie osiem meczy do Euro 2024. Teraz wygrali z beznadziejną Andorą.
Mołdawia prawie stała się najniżej sklasyfikowanym krajem, który zakwalifikowałby się do Euro. Cztery punkty z Polską i remisy z Albanią i Czechami.

#62
FinlandiaAnglia 1-3
HT Anglia @ 1,72
Stawka 6/10
4,32
No cóż, po kompromitacji z Grecją nie pozostaje Anglii nic innego jak rozgromić Finlandię. Oczywiście trochę żartuje,a le kolejna porażka lub strata punktów przez synów Albionów będzie miała nieprawdopodobne konsekwencje więc z słabiutka Finlandia od początku ruszą do przodu.

#63
GrecjaIrlandia 2-0
remis @ 3,26
Stawka 3/10
3
Jak ja uwielbiam takie bezgraniczne zapatrzenie się w zespoły które na chwilę są na topie. Grecja wygrała z Irlandią z Anglią i... Dla mnie nie jest faworytem za @1,78. Irlandia może nie gra najlepiej ale to Angielska szkoła, czyli... jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.

I to wszystko 13 pazdziernika. 🤒
Dzień: 12,46
1728873317728.png
Pażdziernik
1728873371496.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2226
Ciapekzk 97,4K

Ciapekzk

Użytkownik
Poniedziałek 14/10/2024
------------------------------------

Witam.
13-sty nie był taki zły. Kolejny dzień wychodzenia z dołku i teraz już na górce.
Dzisiaj znowu ta w sumie nie lubiana prze zemnie LN i kilka meczy które może później do mnie dotrą, bo na razie mam jedną propozycję z ligi hiszpańskiej

#64
Gijon – Castellon 2-1
Gijon @ 2,19
Stawka 6/10
7,14
Mecz dwóch zespołów zajmujących obecnie miejsca w środku tabeli i gdyby patrzeć tylko na ten aspekt to można wysnuć wniosek, ze goście są lepsza ekipa, a moim zdaniem jest odwrotnie.
Gijon to wicemistrz Hiszpani z sezonu 1978/79. Do 2017 roku w LaLiga, potem różnie się działo w sekunda Division, gdzie zajmowali nawet 17 lokatę, ale od poprzedniego sezonu spisują się dobrze. Mieli szanse na playoff ale zabrakło punktu i zajęli 5 pozycje. Teraz zaczęli sezon nie najlepiej, bo w trzech pierwszych meczach zdobyli zaledwie 2 punkty jednak potem nastąpił progres i obecny bilans to 3-1-1 w kolejnych meczach ligowych, a co ważne w moim zakładzie, ze wygrywali z ekipami z czołówki (7) R.Oviedo 3-1, (2) Zaragosa 1-0 na Estadio Municipal El Molinón i ostatnio z (6) Eibar 3-1 na wyjeździe. Teraz mają za przeciwnika beniaminka ligi, który wrócił po trzech latach. Jak na razie punktowo spisuje się przyzwoicie gromadząc 13 punktów tylko, ze jakościowo ze słabszymi rywalami Eldense (15), Almeria (19, Tenerife (22). Jedyna ekipa z która wygrali, która zajmuje miejsce w pierwszej 10-tce to Burgos CF (8). Mają trzy kolejne wygrane na wyjazdach, ale jak napisałem rywale tacy sobie.
Może to nie będzie jakiś lekki mecz dla gospodarzy,ale moim zdaniem to lepsza ekipa i powinna sobie poradzić tym bardziej podbudowana ostatnimi wynikami.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 97,4K

Ciapekzk

Użytkownik
#65
BelgiaFrancja 1-2
under 2,5 bramki @ 1,79
Stawka 6/10
6
Francja otrząsnęła się po porażce 1-3 z Włochami, wygrywając dwa kolejne mecze z Izraelem i Belgią Belgia z kolei spadła z pierwszego na trzecie miejsce, choć potrafiła zremisować z Włochami. Francja nie grała ostatnio rewelacyjnie. Sześć wygranych z ostatnich 14 meczów. Belgia jest trochę na musiku.
To może być bardzo taktyczny mecz w którym Francja czuć się będzie komfortowo. Nie spodziewam się tutaj dużej ilości bramek, takie 1-0 dla Francji.

#66
NiemcyHolandia 1-0
under 2,5 bramki @ 2,42
Stawka 5/10
7,10
Większość spodziewa się tutaj festiwalu strzeleckiego, ale ja jakoś nie podzielam tego zdania. Obie ekipy tak naprawdę będą zadowolone z podziału punktów, bo są zdecydowanymi faworytami w pozostałych meczach, więc nie zdziwię się jak zakończy się ten mecz remisem. Takie 1-1 jak najbardziej prawdopodobne.

Dzień: 8,24
1728959489450.png

Pażdziernik
1728959579123.png

 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 97,4K

Ciapekzk

Użytkownik
Wtorek 15/10/2024
--------------------------

Witam.
Wczoraj poszedłem w LN w kierunku underów i gdyby Francja nie zawaliła sprawy to by było pięknie, a tak jest tylko bardzo dobrze. Najważniejsze że kolejny plusik.
Dzisiaj sobie takie rzeczy wymyśliłem.

#67
Royston – Spalding United 1-3
Royston @ 1,84
Stawka 6/10
6
Gospodarze przed sezonem wymieniani byli w kontekście walki o czołowe miejsca. Jak na razie nie wygląda to dobrze. Ostatnie piec meczy to 2-1-2 tylko, ze rywale z wyjątkiem Lowestoff maja swoją wartość w tej lidze. Goście 2-0-3 wygrane z sąsiadami w tabeli z miejsc 19 i 21 i najwięcej straconych goli w lidze. Gospodarze zazwyczaj mocni na własnym boisku więc myślę,z ę sobie poradzą tutaj tym bardziej, ze to jeszcze nawet nie 1/4 ligi, więc mogą jeszcze realizować swoje plany.

#68
Białoruś – Luksemburg 1-1
Białoruś @ 2,72
Stawka 5/10
5
Mecz rozgrywany w bratnich dla Białorusi, Węgrzech, ale to najmniej ważne tutaj.
W sumie kolejny raz się zastanawiam co jest takiego w zespole Luksemburgu, ze kursy są takie a nie inne. Zgoda wygrali kilka meczy (Kazachstan, Bośnia Hercegowina, Islandia), ale to było dawno. Teraz ich forma 0-1-4 we wszystkich rozgrywkach i zero bramek. Wiec czemu miało by się coś zmienić tutaj, tym bardziej, ze Vincent Thill i Yvandro Borges są kontuzjowani, a Oliviera Thill i Larsa Gersona nie ma już w składzie. Menadzer Luc Holtz jest skonfliktowany z kilkoma zawodnikami. Najlepszy zawodni Gerson Rodrigues pokłócił się z nim do tego stopnia, że nie zagrał w ostatnich meczach. Teraz podobno ma wrócic,a le czy to pomoże?
Białoruś nie jest wielką drużyna, ale moim zdaniem jest to ekipa silniejsza od gości. Mają w pomocy Maxa Ebonga z Astany który potrafi czasem coś wykreować z niczego. W ofensywie Antilevskiy z Macabi Haifa i dobry nasz znajomy Shikavka z Korony. Jedynym nieobecnym jest I. Bakhwar z powodu kontuzji.
Ogromnym problemem dla obu drużyn jest strzelanie goli. W tych rozgrywkach obie ekipy w sumie w szesciu meczach strzeliły jednego gola. Oczywiście podstawowym wyborem tutaj powinien być under, ale za @1,40 to niech się pocałują w nos. Białorus jest mocniejszą ekipa i mam nadzieję,z ę to dzisiaj udowodni strzelając jedna bramkę która wystarczy do wygrania tego meczu.

#69
SzwajcariaDania 2-2
BttS – Tak @ 2,02
Stawka 6/10
6,12
No dobrze, powtórzę się po raz kolejny. Nie rozumiem kurów tutaj. Szwajcaria jest pod kreska i to ostatnia szansa na danie sobie jakiejś nadziei na utrzymanie się na poziomie „A”.
Szwajcarska drużyna narodowa zaimponowała finałami mistrzostw Europy i punktami z gospodarzem Niemcami w fazie grupowej, pewnym zwycięstwem nad Włochami w 1/8 i porażką w rzutach karnych z Anglii w ćwierćfinale. I co nagle zapomniała jak się gra w piłkę?
Magia Larsa Knudsena trwa. Pod wodza tego szkoleniowca Dania zmieniła się z ekipy która potrafiła imponować defensywą na zespół szukający wielu bramek. Wygrane z Szwajcarią i Serbią we wrześniu i teraz porażka z Hiszpania, choć do ich gry trudno się przyczepić.
Mają tutaj problemy w składzie, bo Morten Hjulmand i Victor Kristiansen są zawieszeni, a obaj to obrońcy. Do tego dochodzi nieobecność Andreasa Christensena i Joachima Andersena.
W sumie to wygląda mi na bramkowy remis.

#70
HiszpaniaSerbia 3-0
Under 2 @ 2,99
Stawka 4/10
4
No co ?
Hiszpania wygra ?
Może tak, ale nie spodziewam się tutaj gradu bramek.
„Cudowne dziecko” Yamal opuściło hiszpański skład w niedzielę z niewielkim urazem, co jest ciosem dla ofensywy Hiszpanii. Ofensywa jakoś nie błyszczała przeciwko Danii.
Serbia przyjeżdża do Hiszpanii, by się bronić, co robią znakomicie. Mistrzostwa Europy i teraz w Lidze Narodów stracili w sumie cztery gole. Ten mecz zostanie rozegrany w Kordobie na Estadio Nuevo Arciengel dla 21 500 widzów, więc nie jest to jakieś „Hiszpańskie piekło”.
Serbia ponownie będzie grało na 0-0, a Hiszpania będzie zadowolona nawet z małej wygranej. Bo za chwile już znowu rozgrywki ligowe i pucharowe.
I co szalony jestem z tym underem ?

Dzień: 8,88
1729046798106.png

Pażdziernik
1729046856423.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom