>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Moje granie

Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#29
Liga Konferencji godz 17.00
Ararat Armenia - Puskas Academy 0-1
Typ: Ararat ah+0
@ 2.12 Betclic
Stawka 50
Stan 50
Tak patrzę na propozycje kursów z udziałem ekip Węgierskich i się zastanawia co się stało, że prawie w każdym wypadku są promowani przez rynek.
Tutaj na przykład są faworytami mimo, że grają z przyzwoita drużyna, a jak się gra w Armenii przy wysokiej wilgotności i temperaturze nie raz się przekonały ekipy lepsze od Puskas Academy. Po prostu nie zgadzam się tutaj z rynkiem, więc gram tak jak mi głowa podpowiada.

Komentarz:
Kocham te ostatnie minuty. Po prostu je uwielbiam :cry:

#30
Liga Konferencji godz 18.00
Ilves - Djurgarden 1-1
Typ: Djurgarden
@ 1.91 Betclic
Stawka 70
Stan 70
Ilves wygrało 3 z ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Wyeliminowali też Austrie Wiedeń po karnych w poprzedniej rundzie czym sprawili chyba największa niespodziankę. W lidze na trzeciej pozycji że stratą 5 punktów do lidera.
Djurgarden w lidze trzy punkty za Malmo i remis u siebie z IFK w ostatnią niedzielę.
Wyeliminowanie przez Ilves, Austrii Wiedeń było sensacją, ale tutaj staną przeciwko ekipie która tak jak oni jest w pełni sezonu ligowego, a nikt mnie nie przekona że piłka fińska jest na wyższym poziomie od Szwedzkie, więc dla mnie faworytem jest Djurgarden. :)

#31
Liga Europy godz 20.00 (ścieżka mistrzowska)
US Santa Coloma - RFS 0-2
Typ: RFS
@ 1.54
Stawka 70
Stan 37,80
Ktoś może powiedzieć, że w poprzedniej rundzie Coloma zagrała dobrze z FCM, a ja powiem, że Duńczycy mając trzy bramki w zapasie po pierwszym meczu, zagrali minimalistycznie przed ciężkim meczem ligowym Aalborg.
RFS jest chyba najmocniejszym klubem z pośród lig krajów nadbałtyckich. Dodatkowo mają niespotykaną szanse na grę w fazie grupowej na jesieni, co dla drużyn z tamtego regionu nie zdarza się czesto. Wszystkie ręce na poklad i niespodzianką dla mnie będzie jak tutaj nie wygrają

#32
Liga Europy godz 20.15 (ścieżka mistrzowska)
Celie - Shamrock Rovers 1-0
Typ: Celie ah-1
@ 1.92 Fortuna
Stawka: 80
Stan 0
Celie odpadło z kwalifikacji CL przegrywając z Slovanem Bratysława 1-6. Shamrock ze Sparta Praga 2-6. Z całym szacunkiem dla Irlandczyków ale gospodarze są o pięterko wyzej w mojej hierarchi lig piłkarskich i to by wystarczyło za cały komentarz tutaj.

#33
Liga Konferencji godz. 20.45
St Miren - Brann Bergen 1-1
Typ: Brann
@ 1,87 Betclic
Stawka 70
Stan 70
St. Miren mały klub który zajął piąte miejsce w nienajsilniejszej SPL ma wielkie marzenia, ale tutaj spotka się z silnym rywalem i o korzystny wynik będzie ciężko. Oczywiście
St Mirren będzie próbował wykorzystać przewagę własnego boiska i coś ugrać tutaj, ale jakoś nie widzie u nich wielkiej jakości gry która pozwoliłaby dorównać Brann
Dla mnie goście powinien tutaj wygrać.



 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#34
Olimpiada godz. 17.00
Maroco - Egipt 6-0
Typ: BTtS
@ 1,77 Betclic
Stawka 70
Stan 70
Obie drużyny na pewno rozczarowane po półfinale. Egipt prowadził z Francją ale wyrównanie w 83 minucie i dogrywka i wygrana Francji 3-1.
Maroka przeciwko Hiszpanii prowadziło po 37 min, ale druga połowa to już dominacja Hiszpanii i przegrana 1-2.
Obie ekipy grają ofensywną piłke nożno wiec raczej niczego tutaj nie zmienią tym bardziej, że to mecz o wszystko, albo nic !

------------------------------------------------------------------------------------
Czarny czwartek.
Czemu mecze nie trwają 85 minut :)
1723177045278.png

Dzisiaj: 292,2
Ogółem: 64,60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Piątek 09/08/24

Od dzisiaj mała zmiana.
Kursy podaję od jedynego bukmachera gdzie można grać bez podatku.
Betclic

#35
Norwegia, Eliteserien godz 19.00
Sandesfjord (16) Stromsgodset (11) 2-2
Typ:
ah+0 Sandefjord
@1,63
Stawka: 70
Stan 0
Obie drużyny w ostatnim czasie poniosły porażki. Sandefjord po zwycięstwie w dwóch meczach z rzędu, ostatnio przegrał z Sapsborg na wyjeździe 2-1 i na dół tabeli z 16 punktami. Jednak liga jest tak wyrównana że do 6 w tabeli KFUM Oslo tracą tylko 7 punktów. Nie wpadają na razie w panikę tylko wzmacniają zespół. Szwed Jemal Elias (Vasalund) właśnie podpisał kontrakt, a Stefan Sigurdarson został sprowadzony do ataku. Na własnym boisku gdzie mają nową sztuczną trawę radzą sobie najlepiej.
Stromsgodset przeżywa najgorszy okres od długiego czasu, a seria meczów bez zwycięstwa trwa już od siedmiu kolejek ligowych. Cztery z nich zakończyły się porażką i wątpię, ze przełamanie przyjdzie właśnie tutaj. To będzie mecz na styk, ale mysłe ze własne boisko daje delikatną przewagę Sandesfjord.

#36
Niemcy Regionalliga północ-wschód godz 19.00
Lokomotiv Lipsk (5) – Eilenburg (17) 2-0
Typ: Lokomotiv
@1,53
Stawka: 80
Stan 46,4
Lokomotiv po nieudanym poprzednim sezonie kiedy zajęli dopiero 10 miejsce, teraz nie zamierzają powtórzyć tej wpadki. W lecie ciekawe transfery, między innymi Paskal Verkamp (CZ Jena), Alexander Siebek ((BFC Dynamo) czy Thomas Elsner (Aue). Pierwsze dwa mecze to 4 punkty. Tradycyjnie silni na własnym boisku z 28 punktami w poprzednim sezonie. Goście ostatnie bezpieczne miejsce w lidze w poprzedniej kampanii. Teraz raczej niczego więcej niż walka o byt nie można się spodziewać z ich strony.

#37
Anglia League One godz 21.00
Barnsley – Mansfield 1-2
Typ: Barnsley
@1.90
Stawka: 70
Stan : 70
Barnsley był bardzo rozczarowany z braku awansu w poprzednim sezonie, który stracili w playoff. Teraz pod wodzą nowego szkoleniowca Darrela Clarka chcą ponownie powalczyć o awans. Kilka ciekawych transferów. Przede wszystkim Marck Roberts (z Birmingham) i Conor Houricane (Derby) mają być motorami zespołu. Mansfield z kolei to beniaminek i mimo, ze w meczach przed sezonowych prezentował się przyzwoicie jest uważany za zespół, który będzie walczył o utrzymanie. Tutaj będzie im bardzo ciężko o punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#38
Dania Superliga godz. 19.00
FC Midtjylland - Velje 2-0
Typ: ah+1.5 Vejle
@ 1.58
Stawka: 60
Stan 60
Dawno nie miałem tak nieudanego dnia jak wczoraj. Gdyby mecze piłkarskie trwały 85 minut :)
No dobrze ale życie toczy się dalej. Do trzech wcześniejszych moich propozycji dodaje jeszcze jedną. Może trochę kontrowersyjny ale ...
Dla gospodarzy mecz odbywa sie miedzy meczami kwalifikacyjnymi CL z Ferencvaros.
Niby 2-0 jest dobra zaliczką, ale Wegrzy pokazali że są grożni. Dla mnie oczywistym tutaj jest, ze FCM nie wyjdzie pierwszym składem. Pomijam już sprawę urazów i kontuzji, Cho i Paulinho.
Piec punktów w trzech meczach nie wyglada zle, biorąc pod uwagę, ze żadna ekipa nie ma kompletu zdobytych punktów w lidze.
Velje przegrało wszytkie swoje mecze, ale pokazali ze mimo straty przed sezonem dwóch podstawowych obrońcow którzy odeszli z drużyny wygladają dosć rosądnie w defensywie. Te trzy mecze z mocnymi rywalami (Randers, Brondby i FC Nordsjylland) przegrali jedną bramką.
Biorąc pod uwage okoliczności myśle, ta propozycja ma pewne podstawy do pozytywnej realizacji.
Pozdrawiam


 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Przepraszam, nawet nie mam głowy do wyników.
Wnuczka mi się urodziła wczoraj.
Mała Oliwia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2102
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Dziekuje wszystkim za pozdrowienia dla wnuczki, Oliwki.
Dzisiaj jeszcze trochę bolaca głowa, ale zaległe podsumowanie,a jutro czas wrócic do normalności :)
Spokojnego wieczoru.

1723478995039.png
 
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Wtorek 13/08/24
Witam po krótkiej przerwie. Dzisiaj kilka moich propozycji i mam nadzieje, zę
że mimo, ze dzisiaj 13-ty nie okarze się pechowy, choć zdaje sobie sprawę, ze pewne typy mogą budzić kontrowersje u niektórych kolegów. Tak wiec dzisiaj takie rzeczy wymysliłem :coffee:


# 39
Liga Konferencji UEFA 🇪🇺 godz 18.30
Paide – Hacken 1-1
Typ: BttS
@ 1,65
Stawka : 70
Stan 45,50
Po pierwszym meczu nie ma żadnej wątpliwości kto awansuje. Szwedzi wygrali 6-1 i niczego nie muszą teraz udowadniać. W weekend czeka ich spotkanie z Brommapokarna i walka o jak najlepsze miejsce w lidze. Prawdą też jest że Hacken zachował tylko trzy czyste konta bramkowe w 2024 roku w 17 meczach Allsvenskan. Oczywiste jest że faworytem jest tutaj ponownie zespół Szwedzki ale zastanawiam się czy Estońskie Paide nie zechce choć strzelić bramki , a już na Szwedzkim boisku to się udało. Zamiast szukać tutaj handicapu zagram zakład na strzelenie gola przez obie e

#40
Liga Europy UEFA 🇪🇺 godz 19.00
APOEL – Slovan Bratysława 0-0
Typ: Poniżej 2,5 gola
@ 1.70
Stawka: 60
Stan: 42.00
Slovan wygrał pierwszy mecz 2-0. Słowacy byli nieco lepszą drużyną i zasłużenie zwyciężyli po bramkach w ostatnim kwadransie. Teraz rewanż na Cyprze w planowanym dużym upale. Slovan w zasadzie nie będzie musiał atakować tutaj, będzie zwalniał maksymalnie grę. W poprzedniej rundzie APOEL 1-1 na wyjeździe i zwyciężył u siebie 1-0 z Petrocubem, co pokazuje, że nie jest w jakieś rewelacyjnej formie. Nie zdziwię się jak będzie dogrywka, ale bramek moim zdanie padnie tutaj nie wiele.

#41
Liga Europy 🇪🇺 godz 18.30
TNS - Petrocub 0-0
Typ: Poniżej 2,5 gola
@ 1.70
Stawka: 70
Stan 49.00
Pierwszy mecz był nudnym, wyrównanym spotkaniem z jednym celnym strzałem po każdej stronie, a gol to bramka samobójcza Petrocub w których strzelił łącznie cztery gole. Obie drużyny mają dość równy z niewielką przewagą Petrocub. Nie mają też zbyt wiele do zaoferowania w ofensywie. TNS swoje mecze u siebie rozgrywa na stadionie Park Hall, którego nawierzchnia to sztuczna murawa, co zwykle sugeruje kilka bramek, ale myślę że to będzie zamknięty mecz w okolicach wyniku 0-0.

#42
Liga Mistrzów UEFA 🇪🇺 godz 19.00
Ferencvaros - FC Midtjylland 1-1
Typ: BTtS
@ 1.75
Stawka: 70
Stan 52.50
Gospodarze muszą wyjść na boisko w poszukiwaniu co najmniej dwóch bramek, które mogłyby skutkować dogrywką.
Jednak patrząc realistycznie, Ferencvarosowi będzie trudno powstrzymać FC Midtjylland przed zdobyciem gola, bo węgierska obrona wyglądała momentami dość niepewnie.
Barnabas Varga miał być gotowy już przed mecze w Herning, a nie zagrał. Nie zagrał też w lidze. Nie wiadomo dlaczego. Duńczycy nie przegrali w ostatnich 12 ważnych meczach.
Letnie okienko transferowe przyniosło jak dotąd piłkarzy wartych 80 milionów DKK co nie jest normalnością w tej lidze w Adama Buksa Castillo i Diao od razu weszli do zespołu.
Zapowiada się bardzo wyrównany mecz.
Ferencvaros, będzie z każdą minutą bardziej zdesperowany jeśli nie osiągnie jakiegoś wyniku na poczatku
FCM będzie trudno powstrzymać od zdobycia gola, przy siłę ofensywnej jaka mają. Węgrzy są w stanie strzelić tutaj bramki, ale FCM jest w stanie odpowiedzieć. Rozsądnym wydaje się tutaj zakład na bramki.

#43
Anglia, Southern League Premier 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 godz 20.45
AFC Telford (12) - Stourbridge (9) 1-5
Typ: Telford
@ 1.64
Stawka : 70
Stan 70
AFC Telford po spadku dwa sezony temu trochę się męczyło w zeszłym sezonie. Początek mieli słabiutki i to ich kosztował brak awansu. Potem już wszystko szło normalnie, ale przegrali baraże. Myślę, że teraz sobie to powetują, o ile nie będzie "kaca" po przegranej w barażach.
Stourbridge straszy na papierze, ale moim zdaniem to ekipa z przyszłością, a już raczej nie do walki o bezpośredni awans.

#44
Anglia, Southern League Premier South 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 godz. 20,45
Showing (4) - AFC Totton (7) 0-3
Typ: Totton
@ 1.77 LVbet (brak zakładu w Betclic)
Stawka: 70
Stan 53,90
Totton zajęło sezon temu 2 miejsce, potem przegrało w barażach. Teraz ich skład wygląda na jeszcze silniejszy. Wygrali pierwszy mecz z Walton mimo, że od 41 minuty grali w 10-ciu.
Co za tym idzie J. Overs nie zagra, ale kadra jest szeroka.
Gospodarze nic więcej niż powtórna walka o byt, który uratowali w poprzednim sezonie jednym punktem przewagi nad strefą spadkową.


1723607619755.png

Dzis: 172,90
Ogółem : 149,90




ReplyForward

Add reaction
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1134
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Środa 14/08/2024
#45
WTA Cincinnati 1/32 godz 23.00
Pavluczenkowa (28) - Haddad Maria (23)
Typ: Pavluczenkowa
@ 1,67
Stawka : 70
Stan ?
Haddad Maia opuścił korty w Toronto z bólem pleców, a dzień wcześniej zagrała długi mecz z Bouzkovą. Często gra zle, a mowa ciała jest zupełnie inna niż wówczas kiedy była w optymalnej formie.
Dodatkowo ma bilans H2H z Pavluczenko 0-3 na kortach twardych. Ogólnie znalazła się w turnieju bo zrezygnowała Jabeur.
Pavluczenko często przegrywa walczac z samą sobą i jeden niesprowokowany błąd pociaga następny, ale z drugiej strony ona ma bardzo mocny serwis i jak już złapie rytm to potrafi to wykorzystać. W obecnej formie wyzej cenie doświadczoną Rosjanke.

#46

Norwegia Eliteserien. 🇸🇯 godz 19.00
Fredrikstad (5) - Haugesund (16)
Typ: Fredrikstad
@ 1.58 Betclic
Stawka: 70
Stan:
?
Gospodarze w tym roku tylko raz przegrał u siebie, ale przy wynikach po 0-0 w trzech z czterech ostatnich meczów u siebie nie trzeba długo myśleć że chcą czegoś więcej.
Te remisy to mecze z Tromso, Molde i TIL więc nie ma się co trzepiać.
FK Haugesund zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale zwycięstwo na wyjeździe może sprawić, że awansują na jedenaste miejsce.
Jednak trzy porażki z rzędu w trzech ostatnich meczach nie budują nastroju przed ważnym meczem. Ciągle tracą wiele bramek i ciągle kłopoty w składzie Claus Niyukuri nadal nie zagra, podobnie jak Duńczyk Anders Baertelsen

#47
Norwegia OBOS ligen. 🇸🇯 godz 19.00
Sandnes (16) - Aalesund (14)
Typ: 1X
@ 1.80 Superbet (brak oferty w Betclic)
Stawka 70
Stan: ?
Dwie drużyny, które miały problemy w lidze, ale wyglądają już lepiej po zmianach na stanowiskach trenerskich.. Sandnes Ulf
pożegnało się z Tomasem Pereira, a na ławce trenerskiej zasiadł Steinar Nilsen. Stary trener TIL i Brann, ktory powraca po wielu latach nieobecności. Dostał też od razu do składu doświadczonych Serigne Mbaye z Kristiansund BK i Olavea Oby z Kjelsas. Obaj bardzo zaangażowani w zwycięstwo nad Mjondalen 1-0 na wyjeździe w poprzednim meczu. Były to pierwsze trzy punkty od zwycięstwa nad Bryne 16 maja. Od razu poprawiły się nastroje bo teraz tylko trzy punkty dzielą ich od Startu na bezpiecznym miejscu w tabeli. Aalesund pozyskała także nowego trenera. Kjetil Rekdal ma uratować klub. Jak na razie dwie wygrane z Raufoss i Moss. Obie bez straty gola. Zmienił styl gry na bardzo defensywny, co denerwuje kibiców, ale jest skuteczne.
Generalnie wygląda mi to na podział punktów i mała ilość goli ale, ja napisałem już wcześniej, że dla mnie gospodarze są za mocna drużyna ( przynajmiej na papierze) aby spaść z ligi.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Czwartek 15/08/2024
-----------------------------------------------------------
#48
Liga Europy 🇪🇺 godz 19.00
Efsborg – Rijeka
Typ: Elfsborg
@ 1,90
Stawka 60
Stan ?
W poprzednim sezonie Elfsborg był bliski pierwszego tytułu Allsvenskan od 2012 roku, kończąc ligę z 64 punktami. Znaleźli się za Malmo tylko gorszą różnica bramek. W pierwszym meczu szybko objęli prowadzenie a potem nie potrzebnie się cofnęli.
Rijeka mimo dużej przewagi optycznej tak naprawdę nie potrafiła stworzyć jakiejś czystej okazji bramkowej poza wyrównującą bramka. Teraz mają też trochę zamieszania bo zespół ma nowego szkoleniowca Radomira Dalovicia co nie koniecznie może być dla nich korzystne.

#49
Liga Konferencji UEFA 🇪🇺 godz 19.00
Brann Bergen – St Mirren
Typ: ah-1,5 Brann
@ 1,67
Stawka 70
Stan:
W pierwszym meczu Szkoci uratowali remis w ostatniej akcji meczu, choć przez cały mecz nie mieli wiele do powiedzenia. Jakościowo zespół Norweski przewyższał ich w każdym elemencie piłkarskim. Tutaj na pewno spróbują powalczyć jak to w Szkockiej naturze, ale różnica klasy i jakości między tymi ekipami jest na tyle duża ze taki handicapu tutaj

#50
Liga Konferencji UEFA 🇪🇺 godz 19.00
Banik Ostrawa – FC Kopenhaga
Typ: FC Kopenhaga
@ 1,75
Stawka 70
Stan ?
Mimo, że wynik pierwszego meczu to skromne 1-0 dla FCK to jednak różnica jakości była widoczna na boisku na korzyść zespołu Duńskiego. Dla Banika to pierwsze mecze w pucharze po ponad 10-ciu latach. W lidze zajęli dopiero czwarte miejsce ale daleko za Spartą, Pilznem czy Slavią. W weekend wygrali z Hradec Kralowe 1-0 mimo, ze od 13 minuty grali w przewadze.
Kopenhaga dominowała w pierwszym meczu i tylko nieskuteczność przeszkodziła im w odniesieniu wyższego zwycięstwa. Jeżeli teraz będą mieli choć połowę szans co w pierwszym meczu to nie obawiam się o końcowy wynik.

#51
Liga Konferencji UEFA 🇪🇺 godz 19.00
Tromso – Kilmarnock
Typ: ah-1 Tromso
@ 1,94
Stawka: 80
Stan ?
Tromso zrobiło wystarczająco dużo w pierwszym meczu aby wygrać, ale w samej końcówce Szkoci wyrównali i mają tu pewne nadzieje, ale Kilmarnock przegrało oba mecze na wyjeździe rozegranych w tym sezonie w lidze i pucharach. Wygrali zaledwie 1 z ostatnich 5 meczy wyjazdowych we wszystkich rozgrywkach, a teraz są bez wygranej w pięciu meczach tracąc przy okazji 11 bramek.

#52
Liga Konferencji UEFA 🇪🇺 godz. 20.30
Gent – Silkeborg
Typ: Gent
@ 1,63
Stawka: 80
Stan ?
Pierwszy mecz był szalony. W 93 minucie Gent wyszedł na prowadzenie, żeby dwie minuty potem stracić bramkę na 2-2. Mimo wszystko było widać, ze Belgowie mają więcej indywidualności. Andri Gudjohnsen, Hyun-seok Hong, Tsuyoshi Watanabe czy Archie Brown są gwarantami jakości. Gent wygrał 7 z ostatnich 8 meczów w poprzednim sezonie, a także zaczął dobrze od trzech zwycięstw w pierwszych pięciu meczach we wszystkich rozgrywkach.
Z drugiej strony Duńczycy mają problemy ze składem. A. Lind odchodzi do Włoch, Busch i Mattsson są kontuzjowani. Silkeborg najlepiej czuje się w JYSK Park, gdzie grają na sztucznej trawie. Tutaj mecz ma być rozegrany w Planet Group Arena w Gandawie na tradycyjnej trawie.
 
Do góry Bottom