>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie chce mi się wypowiadać tutaj na ten temat bo zaraz będą niepotrzebne przepychanki z tymi co lubią Pudziana.Ja go lubiłem jak występował w swojej dyscyplinie.A na Twoje pytanie niech Ci odpowie wywiad z Tomkiem Drwalem jaki swego czasu udzielił.Tam wyjaśnił wszystko bez owijania.Z niego nie jest żaden zawodnik MMA i nigdy nie będzie.Tak samo z Najmana Salety.Moi znajomi którzy MMA trenuja amatorsko i ciężko im się jest wybić (chociaż w UK łatwiej niż w PL z tego co widzę) mają większe umiejętności niż Mariusz(bez obrazy).Trenują już kilka lat a on się chce tego nauczyć w rok czy dwa.Jeszcze takiego nie było.Ma też swój wiek i nawet jakby pojął średnie umiejętności to co mu z tego jak jest już stary wiekowo i prędzej mu do tego co np Fedorowi teraz niż do wojowania MMA.
Moim zdaniem lepiej inwestować w młodych zdolnych chłopaków niż w celebrytów.O tym mówiłem i ktoś moje prośby wysłuchał.Otóż mówiłem że lepiej na takiej gali KSW zobaczyć średnich/dobrych zawodników Europejskiego czy światowego MMA niż takiego Pudziana.Co za przyjemność oglądać jakieś bezsensowne pranie cepami (Esch,Najman)które zdaje egzamin tylko na przestraszonych pseudo fighterów czy leżenie i nic nie robienie (Sylvia).Zobaczymy jak egzamin zda najbliższa gala KSW bez celebrytów
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Zauważyliście, że o Pudzianie kompletnie ucichly media? WP pisze o wszystkim w sporcie co sie da, nawet, ze XY ma biegunke, a o Pudzianie juz daaawno nic nie widzialem. Ciekawe czy sie jakos zamknal przed mediami czy jak ???? Obawiam sie ( moze slusznie moze nie ), ze jak w koncu Pudzian wyjdzie do walki, to bedzie postura podobny do Khalidowa a nie naszego strongmena xD Wiem, ze jakos wielki miesniak nie mial szans niczego osiagnac, ale taki chudy Mariusz to juz nie jest to ????
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Do bardzo ciekawej gali dojdzie w Kalifornii gdzie walczyć będą dobrze znani zawodnicy wagi muszej:Jussier da Silva(1 miejsce na świecie rankingu MMA wagi muszej),Ulysses Gomez(12-muszej),Darrell Montague(13-muszej),Ian McCall(21-muszej).Do tego trzeba dodać byłych zawodników UFC:David Loiseau(9-walk w UFC),Edgar Garcia(2-walki),Steve Lopez(2-walki),John Gunderson(3-walki).Fabricio Camoes(2-walki).
Także rozpiska jak na mniejszą galę bardzo dobra i na pewno postaram się galę obejrzeć w necie online.
Walka wieczoru:

Pojedynek o pas TPF w wadze średniej
185 lbs.: Leopoldo Serao (17-7) vs. David Loiseau (19-10)

Pozostałe:

Pojedynek o pas TPF w wadze muszej
125 lbs.: Ulysses Gomez (7-1) vs. Darrell Montague (8-1)

125 lbs.: Jussier da Silva (9-0) vs. Ian McCall (8-2)
185 lbs.: Edgar Garcia (8-2) vs. Mike Moreno (4-2)
155 lbs.: John Gunderson (31-11-2) vs. Dominique Robinson (5-4)
155 lbs.: Fabricio Camoes (10-5-1) vs. Steve Lopez (12-3)
155 lbs.: Doug Hunt (8-4) vs. Andrew Martinez (3-2-1)
155 lbs.: Ryan Burton (3-0) vs. Andy Miranda (4-1)
185 lbs.: Collin Hart (2-1-1) vs. Mike Arellano (3-7)
135 lbs.: Tyler Freeland (1-0) vs. Diego Melendez (0-0)
185 lbs.: Kyle Griffin (1-0) vs. Alan Jouban (0-0)​
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Zauważyliście, że o Pudzianie kompletnie ucichly media? WP pisze o wszystkim w sporcie co sie da, nawet, ze XY ma biegunke, a o Pudzianie juz daaawno nic nie widzialem. Ciekawe czy sie jakos zamknal przed mediami czy jak ???? Obawiam sie ( moze slusznie moze nie ), ze jak w koncu Pudzian wyjdzie do walki, to bedzie postura podobny do Khalidowa a nie naszego strongmena xD Wiem, ze jakos wielki miesniak nie mial szans niczego osiagnac, ale taki chudy Mariusz to juz nie jest to ????
mówisz = masz : )

To już jest pewne. Mariusz Pudzianowski stoczy walkę podczas gali KSW 16, która odbędzie się w maju w Sopocie. Na razie jeszcze nie wiadomo, kto będzie rywalem Polaka - informuje Orange Sport Info.
źródło
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pudzianxx &gt;&gt;&gt; nie zabieraj głosu gdy nie rozumiesz tekstu w j. angielskim - gdyż to jest jedynie przykład objaśniający kursy amerykańskie.
Tak więc na przyszłość zadbaj o to, aby pisanie nie wyprzedzało u ciebie myślenia... ????
Pzdr.
edi8
.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
wiecie może co dalej z Mirko ????
Czytałem wywiad z nim i mówił, że rok 2011 będzie należał do niego. Czuje, że jest w formie i może pokonać każdego. Niestety moim zdaniem CroCop najlepsze lata kariery ma już za sobą, ciężko będzie mu osiągnąć sukces. Zawodnicy PRIDE ta era która kiedyś dominowała w MMA dziś powoli przechodzi na emeryturę. Popatrzmy na Fedora, Nogueira czy też Mirko. Jednak oczywiście z miłą chęcią oglądam walki tych zawodników. Następnym rywalem Mirko CroCopa będzie Brendan Schaub na 128 gali UFC, która odbędzie się 19 marca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Tachi Palace Fights 8 19.02.2011
Do bardzo ciekawej gali dojdzie w Kalifornii gdzie walczyć będą dobrze znani zawodnicy wagi muszej:Jussier da Silva(1 miejsce na świecie rankingu MMA wagi muszej),Ulysses Gomez(12-muszej),Darrell Montague(13-muszej),Ian McCall(21-muszej).Do tego trzeba dodać byłych zawodników UFC:David Loiseau(9-walk w UFC),Edgar Garcia(2-walki),Steve Lopez(2-walki),John Gunderson(3-walki).Fabricio Camoes(2-walki).
Także rozpiska jak na mniejszą galę bardzo dobra i na pewno postaram się galę obejrzeć w necie online.


Walka wieczoru:

Pojedynek o pas TPF w wadze średniej
185 lbs.: Leopoldo Serao (17-7) vs. David Loiseau (19-10)

Pozostałe:

Pojedynek o pas TPF w wadze muszej
125 lbs.: Ulysses Gomez (7-1) vs. Darrell Montague (8-1)

125 lbs.: Jussier da Silva (9-0) vs. Ian McCall (8-2)
185 lbs.: Edgar Garcia (8-2) vs. Mike Moreno (4-2)
155 lbs.: John Gunderson (31-11-2) vs. Dominique Robinson (5-4)
155 lbs.: Fabricio Camoes (10-5-1) vs. Steve Lopez (12-3)
155 lbs.: Doug Hunt (8-4) vs. Andrew Martinez (3-2-1)
155 lbs.: Ryan Burton (3-0) vs. Andy Miranda (4-1)
185 lbs.: Collin Hart (2-1-1) vs. Mike Arellano (3-7)
135 lbs.: Tyler Freeland (1-0) vs. Diego Melendez (0-0)
185 lbs.: Kyle Griffin (1-0) vs. Alan Jouban (0-0)​
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Jussier da Silva vs Ian McCall 1 1.40⛔
Dominique Robinson vs John Gunderson 2 1.30
⛔
Analiza:Pierwsza walka i od razu faworyt rzuca się w oczy,Jussier to nr 1 wagi muszej,zawodnik kompletny ze świetnymi umiejętnościami walki w parterze jak i w stójce do tego trzeba dodać świetne Cardio_Oglądałem jego 2 walki i chłopak ma naprawdę talent i serce do walki.
Druga walka to wielkie doświadczenie Gundersoa,stoczył aż 44 walki z czego 31 wygrane.Walczy przeważnie na mniejszych galach z zawodnikami nie najwyższej półki i takim moim zdaniem jest właśnie jego jutrzejszy przeciwnik Robinson.John to świetny zawodnik parterowy ćwiczący BJJ.Według mnie doświadczenie będzie kluczowym aspektem tej walki i przeważy szale zwycięstwa na Gundersona.
Edit; no to ładnie zaszalałem.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
GREG JACKSON: &#39;ANDREI ARLOVSKI POWRÓCI JAKO LEPSZY ZAWODNIK Z DUŻO MOCNIEJSZĄ SZCZĘKĄ!&#39;




Wiele fanów sądzi, że Andrei Arlovski (15-9) powinien przejść na emeryturę, jednak trener &quot;Pit Bulla&quot; sądzi inaczej. Tak naprawdę twierdzi, że Arlovski powróci jako lepszy zawodnik z dużo mocniejszą szczęką. Greg Jackson sądzi także, że brutalne porażki przez nokauty z Fedorem Emelianenko, Brettem Rogersem czy Sergeiem Kharitonovem nie są wskaźnikiem słabej szczęki. Poniżej prezentujemy Wam wypowiedź Grega, który ma nadzieje, że zobaczy jeszcze świetnego Andreia w ringu.
- Myślę, że on powróci jako lepszy zawodnik... On naprawdę świetnie walczył z &#39;Bigfootem&#39;. Dostał kilka mocnych ciosów i był gotowy przyjąć ten sztorm. Przegrał oczywiście przez decyzję, jednak przyjąć takie ciosy od Antonio to naprawdę świetna sprawa. W tym sporcie wystarczy jeden błąd i może być po walce. Nie sądzę, że Andrei ma słabą szczękę. Raczej Arlovski walczy w takiej dywizji, gdzie wystarczy jeden cios od przeciwnika i każdy mógłby upaść - powiedział Greg Jackson.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Ciekawe jakie są treningi na wzmocnienie szczęki, hehe.
Facet od początkui kariery (pamiętna walka z synem Swaroga, Viaczesławem Datsikiem) daje sie nokautować zbyt często.

Pudzian, odkochaj się lepiej od Arlovskiego, bo ta miłość więcej ci przynieise smutku niz radości.
 
P 0

puncher

Użytkownik
Witam.
Na marcowej KSW 15 nie dojdzie do pojedynku Mameda Chalidowa z byłym wicemistrzem olimpijskim w zapasach Mattem Lindlandem. Informację, którą jako pierwszy podał Piotr Onami z Eurosport.pl udało nam się potwierdzić u źródeł zbliżonych do KSW.
Zawodnik akademii Team Quest podczas sparingu doznał kontuzji dłoni i na pewno nie pojawi się 19 marca w ringu KSW. Zamiast tego federacja KSW zamierza zaprosić go na kolejną, 16 galę która odbędzie się w maju tego roku w Sopocie.

Nazwisko nowego rywala gwiazdy KSW Team na warszawskiej gali nie jest jeszcze znane, ale ma to być rywal nie gorszy od Amerykanina. Jak udało nam się dowiedzieć włodarze konfrontacji odrzucili propozycję zestawienia Mameda m.in. z Mattem Horwichem i Bruno Carvalho.
Mój pierwszy post na forum i od razu złe wieści.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Mam nadzieje, że pudzianowi dadzą tym razem jakiegoś wymagającego rywala, liczę na James&#39;a &quot;The Colossus&quot; Thompsona ale wątpie żeby do tej walki doszło ????

A dla Mameda to nie mam pojęcia kogo wymyślą wątpie, żeby bardziej znanego niż Lindlandema.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wiemy już kto zastąpi kontuzjowanego Matta Lindlanda w walce z Mamedem Chalidowem na gali KSW 15. Będzie to jeden z czołowych zawodników wagi średniej na świecie, wychowanek legendarnej akademii Nova Uniao Thales Leites (18-4). Będzie to na pewno bardzo wymagający przeciwnik którego polscy fani kojarzą z wielu świetnych walk jakie stoczył w organizacji UFC, w tym zwycięstwa nad Natem Marquardtem i Drew McFedriesem. Zawodnik ten został zwolniony z organizacji braci Ferrita po dwóch porażkach przez decyzję z mistrzem wagi średniej Andersonem Silvą i Allesio Sakarą. Od tego czasu Thales Leites walcząc głównie z weteranami UFC osiągnął bardzo dobry rezultat 4-1 w swoich ostatnich 5 walkach.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Co do postu chyba stronę wczęsniej.. Dokładnie może Pudzian nie jest jakiś specjalistą w mieszanych sztukach walki ale trzeba przyznać, że dzięki niemu dużo ludzi w polsce dowiedziało się o tej dyscyplinie sportu i zaczęli ją śledzić ;d
 
Do góry Bottom