>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2013 - Lipiec

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Cleveland Indians - Chicago White Sox
Indians @ 1.61 ✅
Indians -2.5 @ 3.15
⛔
bet365
White Sox są fatalni , beznadziejna atmosfera , kilka transferów już zrobili , chyba każdy zawodnik z tego zespołu marzy o opuszczeniu tego ,,tonącego&#39;&#39; okrętu . Na papierze ofensywa powinna być przynajmniej solidna , jednak nic z tego , White Sox są najgorszą ofensywą AL i ogólnie jedną z najczęściej kompromitujących się w lidze .
Sweep od Royals , zdobyli tylko 3 runy w 3 meczach . Tylko jedna wygrana w ostatnich 7 spotkaniach (a grali u siebie).
Teraz czeka ich seria wyjazdowa z bardzo mocnymi u siebie Indians .
Cleveland rozpoczęło drugą część sezonu od 3 porażek w 4 meczach . Jednak ostatnio wrócili do dobrej gry wygrywając 4 kolejne mecze zdobywająć 28 runów podczas tej serii . Dwa ostatnie mecze przeciwko Rangers bez straty punktów .
Indians bardzo wyrównana i zbilansowana ofensywa , 5 zawodników z dwucyfrową liczbą HR . Kilku bardzo szybkich gości - Bourn , Stubbs , Kipnis czy Brantley . Ofensywa z dużymi możliwościami
A to zła wiadomość dla startera White Sox który i tak ma spore problemy w ostatnim czasie , szczególnie na wyjazdach 0-5 z 6.03 ERA mówi wszystko .
Indians mają bilans 20-14 przeciwko leworęcznym miotaczom a więc Danks może mieć problem . Widziałem jego kilka występów i ewidentnie problem z celnością jego najlepszego rzutu , cutter zawodzi i rywale często zamieniają ten rzut na hit . 17 Runs i 6 HR oddanych w ostatnich 4 meczach mówi wszystko . Ogólnie 2HR/9 w sezonie .
Cleveland wystawiają Zacha McAllistera , miotacza który jest bardzo regularny , zazwyczaj daje solidne 5-6 inningów i oddaje nie więcej niż 3 runs (tylko jeden taki przypadek w sezonie ) vs Rays - 4 ER .
Jeżeli zagra swoje i nawet odda 2-3 runy to przy fatalnej dyspozycji Danksa to powinno w zupełności wystarczyć .
Atmosfera w Chicago beznadziejna , na wyjazdach będą wygrywać bardzo rzadko bo większości zawodników po prostu brakuje już motywacji i chęci do gry w tym sezonie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pittsburgh Pirates vs St.Louis Cardinals
Konfrontacja w Pittsburghu zapowiada się bardzo ciekawie, po pierwsze z racji tego że po stronie gospodarzy zobaczymy Francisco Liriano, czyli obecnie najlepszego miotacza tej drużyny, po drugie Liriano jak na razie w swojej karierze miotał tylko przeciwko trzem zawodnikom Cardinals, po trzecie Jake Westrbrook, który w tym sezonie narzucał już 6 solidnych innów przeciwko Pitts, bez straty run&#39;s a mimo to Cardinals przegrali, no i po czwarte Westbrook vs baterzy Pirates to średnia odbić .328 przy 192 at bat.
Z racji takich miotaczy założenie jest iż będzie to mecz underowy, ja jednak twierdzę że Jake Westbrook może tu dziś przeżywać ciężkie chwile i mimo tego iż na początku sezonu zaprezentował się bardzo dobrze w konfrontacji z dzisiejszym gospodarzem, to jednak średnia na takim poziomie zobowiązuje baterie Pirates do zdobywania run&#39;s. Możliwe że taka średnia byłaby mało istotna gdyby miotacz gości radził sobie perfekcyjnie z głównymi postaciami ofensywy gospodarzy, ale na jego nieszczęście tak nie jest, Pedro Alvarez .571 (8RBI w tym 2 HR), Andrew McCutchen .360, Snider .375 Tabata .417 Walker .353
Do tego dochodzi słabsza postawa na wyjazdach i racjonalność typu na over gospodarzy 3.5 zdaje się być wręcz świetnym rozwiązaniem ;)

Pittsburgh Pirates over 3.5 / 1.84 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
NY Mets @ Miami Marlins
Miami Marlins ⛔ 5:6 .. bullpen załatwił , wszytsko zaczeło się jak Turner zszedł i bullpen pozwolił na 3 punkty.
1.78 @ Pinnacle

Jeremy Hefner vs Jacob Turner

Tym nakierowany bardziej przeczucie i tym , że lubię oglądać w akcji byłego Top Prospect Tigers - Turnera.
Młody zawodnik z dużym potencjałem , który wraz z Fernandezem może w Miami robić różnice przez najbliższe lata.
Przynajmniej w takim sensie , że będą wygrywać więcej gier , bo na Postseason nie ma co liczyć :grin: , a i właściciel Marlins - Loria może nas zaskoczyć jakaś &quot;wyprzedażą&quot;.
Chociaż głównym celem do wymian w Miami nadal jest Giancarlo Stanton.
Turnera opisywałem w tym miesiącu w tym poście.
Hefner przed Meczem Gwiazd był solidny , po przerwie spowodowanej Meczem Gwiazd coś sie zmieniło i gra słabo - głównie pokazał to w meczach z Braves i Phillies - oba domowe.
Oddał po kilka Runs w początkowych fazach meczu i musiał szybko zejść
Za last 3 ma ERE 10+ , WHIP 1.5 i OBP .333 , na dodatek 5 HR
Turner wygląda o wiele lepiej i w domu i za ostatnie 3 gry.
Chociaż przy nim bałbym się o co innego - run support.
2 ER oddane w każdym z ostatnich gier zdecydowały o jego porażkach - w tych 2 meczach Miami zdobyło 1 Run.
Wcześniej też nie porywało na wyjazdach jeśli chodzi o wsparcie punktowe.
Mecze w Colorado i w Milwaukee [czyli ostatnie 2 gry] jak nazwa wskazuje - były wyjazdami.
W domu Turner ma bilans 3-0 , a ekipa 4-0 i może liczyć też na wsparcie w ofensywie -&gt; wyniki w domu to 5-1 , 5-4 , 7-1 i 6-2
Miami na dodatek opisywałem wczoraj.
Mets dostało mocne baty w serii z WSH , do początku Czerwca bilans 24-26 i od tamtej pory regularna strata około 10 gier do lidera dywizji.
Dzisiaj poniedziałek , ja w poniedziałek gram za małe stawki , a kurs na Miami , gdy w domu narzuca Turner wydaję się przyzwoity.
Dałem to dzisiaj w dublu z Oakland.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Cleveland Indians - Chicago White Sox
Indians @ 1.54 ✅
Indians -1.5 @ 2.14 ✅
Pinnacle
Rzadko gram dzień po dniu ten sam zespół ale dzisiaj nie mam oporów . Cleveland wczoraj odbijali tak że gdyby Stephen Hawking grał w baseball byłby ich najgroźniejszym pałkarzem . Nie spodziewam się że drugi dzień z rzędu zagrają taką padlinę .
Rano zagrałem po kursie 1.65 bo wiedziałem że Peavy będzie transferowany i prawdopodobnie nie zagra , ale cóż dalej można grać mimo spadku .
Peavy bardzo dobry miotacz , fakt że to nie ten sam zawodnik z czasów gry w Padres ale dalej miewa przebłyski i stawianie przeciwko niemu nie jest dobrym pomysłem .
White Sox powołali w jego miejsce miotacz z minor league , Brazylijczyka Andre Rienzo - 20 startów w minors w tym sezonie , bilans 8-6 z 4.06 ERA .
Od wczoraj nic się nie zmieniło w ekipie White Sox , dalej są fatalni , dziś ich miotacz zalicza debiut w MLB i nie wiadomo jak poradzi sobie z tym faktem .
Cleveland wystawia Scotta Kazmira który chyba przypomniał sobie swoją najlepszą formę z czasów gry w Rays w 2006 roku .
Ostatnio pasmo świetnych występów (2 mecze , 14 IP i tylko 3 H oddane , 0 ER i 10 SO)
Ogólnie w ostatnich 7 meczach oddał łącznie tylko 8 ER . Do tego dochodzi fakt że jest leworęczny co jest złą informacją dla White Sox którzy mają 26 miejsce w lidze przeciwko leworęcznym w AVG i ostatnie jeśli chodzi o runs .
Szczególnie nieskuteczni są Beckham (.134) , Gillaspie (.143) i oczywiście król strikeoutów Adam Dunn (34 SO vs LHP w 87 AB) .
Kazmir wygląda naprawdę solidnie , widać że wszystkie problemy są już za nim . Złapał trochę pewnośći siebie i zapewne będzie chciał kontynuować swoją świetną passe a okazja doskonała bo ofensywa White Sox jest fatalna .
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
odi 2,3K

odi

Forum VIP
KC Royals - MIN Twins --&gt; Kansas City wygra 1,77 William Hill ✅

Kansas ma teraz dobry okres właściwie to najlepszy w sezonie (6 win in row). Ich wygrana seria sprawia że marzenia o postpseason są wciąż otwarte (brakuje im chyba tylko pięć wygranych gier do bilansu pozwalającego na wild card, oczywiście biorąc pod uwagę aktualny układ).

Do postawienia tego typu przekonuje mnie zwłaszcza Santana (6-6, 3.06 ERA) rzucający dziś dla Royals. Jego ostatni występ przeciwko szalenie dobrze odbijającym Orioles wypadł znakomicie (tylko trzy R z takim zespołem to dobry wynik).

W całokształcie 30-letni Dominikańczyk od dwóch miesięcy gra jak klasowy starter (praktycznie w 90% pozwala na 3R lub mniej) i chociaż nie zawsze Kansas zwyciężał (bullpen potrafił im zniszczyć wynik) to jest to człowiek któremu można ufać.


Twins stawiają dziś na Mike&#39;a Pelfreya (4-8, 5.15) i widać po liczbach że jest to słaba &quot;miotła&quot;. Już raz w tym sezonie dostał bęcki przeciwko Kansas (rzucał tylko dwa inningi a wyłapał 6R) więc tutaj nawet zakładając ogromną poprawę i zwyżkę formy (co jest mało możliwe) i tak przepuści 3-4R.

Może i Royals nie są maszyną w ofensywie (chociaż i Twins powyżej 4R wychodzą ostatnio rzadko), ale na tym etapie sezonu mecze na takim rozstawie pitcherów powinny im dawać zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Giants @ Phillies
3-7
Zito Barry (4-7) vs Lannan John (2-4)​

Philadelphia Phillies ML/-1 @1,80/2,15 William Hill​


Phillies wracają dziś z roadtripu, na którym delikatnie mówiąc się zbłaźnili. 9 meczy - 8 porażek. Jeśli mają o tym zapomnieć, to dziś jest na to najlepsza szansa.

Lannan: 4,13 ERA, 1,359 WHIP, .336 OBP, .282 BA
Zito: 4,92 ERA, 1,667 WHIP, .379 OBP, .313 BA

Jednak te statystyki z całego sezonu są bardzo mylące! Zito rozegrał 9 meczy na wyjeździe i ma bilans 0-6! Tylko dobre występy na własnym fieldzie poprawiają mu je. Lannan również lepiej się sprawdza u siebie, więc możemy dziś widzieć różnicę klas obu starterów.

Lannan (home) 1-1, 2,73 ERA, 1,030 WHIP, .275 OBP, .225 BA
Zito (away) 0-6, 9,89 :!: ERA, 2,44 WHIP, .463.OBP, .412 BA


Warte dodania jest, że od września &#39;11 Phillies nie przegrali więcej niż 8 spotkań z rzędu. I nie powinna się zdarzyć 9L, jeśli Zito pociągnie swoją &quot;passę&quot; na wyjazdach...

#Konkurs MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dziś moją uwagę przykuł mecz:
Tampa Bay Rays vs Arizona D-backs
Over 8.5 Kurs 2.00 Bet365
Tampa nie rozpieszcza wysokimi wynikami w ostatnim czasie, malo rzuca, malo traci, ale bilans ma dalej niezly i walczy o postseason.
Arizona w delegacji nie zachwyca duza iloscia zdobytych i straconych runów, ale ten stan rzeczy nie bedzie trwal ciagle i patrzac na pitcherow startowych mam wrazenie, ze dzis bedzie minimum 9 runów!
Rays stawiają na Hernandeza, który troche poprawil rzucanie, ale dalej jest niepewny i nie zmieni nagle swej gry - ma 5-11 i Era 4.92, średnia przy pałkarzach .281, wiec jest duza szansa na uderzenia.
D-backs mają Kennedy&#39;ego i od razu podoba mi sie to, bo Ian nigdy mnie nie przekonywal, ma bardzo kiepskie noty z Rays, 1-3 i Era 6.3. W tym sezonie gra niemrawo i zdarzaja mu sie bardzo slabe spotkania, 3 winy na 10 spotkan.
Tampa w domu gra dobrze, ale czas na wiecej runow, Hernandez nie gwarantuje solidnej obrony runow, wiec linia nie tak duza, jak na pitcherow i mozliwosci Tampy w ofensywie. Bez kontuzji w obu druzynach..
Rzadko te zespoly maja okazje grac przeciwko sobie, ostatnio w 2010, tym bardziej licze na nieprzewidywalnosc w uderzeniach! ????
2 typ to dubel z 1 inningów:
Tigers vs Nationals 1 inning X kurs 1.60
Rangers vs Angels 1 inning X kurs 1.60
W kazdej ekipie solidni miotacze, zwlaszcza w meczu nr 2, Holland i Wilson gwarantuja stabilność. Detroit z Sanchezem, ktory ma 8-1 i Ere ponad 2 z Nationals oraz Strasburg, mala Era, bo dobre rzuty i malo oddaje.
Pobierać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Giants @ Phillies Zito Barry (4-7) vs Lannan John (2-4) Philadelphia Phillies ML/-1 @1,80/2,15 William Hill
Ja bylbym ostrozny, choc patrzac na gre ofensywna Giants mozna poplakac sie.. Mistrzowie osmieszaja sie w ostatnim czasie i graja zenujacym i kompromitujacym stylem. Mimo to nie ma u nich kontuzji, jesli odpuszczaja powoli, zwazywszy na bardzo slaby bilans i male szanse na postseason, to Phillies moga wygrac.
Jednak, jesli nie odpuszcza, a raczej tak bedzie, to Phillies moga miec problem. U gospodarzy brakuje numer 1 w motywacji i ofensywie Howarda oraz Browna, kolejnego swietnie napedzajacego runy gracza. Utley i Young nie prezentuja w moim przekonaniu wysokiej formy. Pitcherzy porownywalni, Lannan nie nalezy do fighterów, choc ostatnio rzuca lepiej, a Zito jest bardzo chimeryczny, w delegacji przegrywa, jednak ma 3-3 z Phillies w karierze i Ere nie taka zla, ponad 4.
Wg mnie wszystko zalezy od spiecia sie graczy Giants i odzyskania regularnosci uderzen.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Houston Astros - Baltimore Orioles
Orioles -1,5 @ 1,806 pinnaclesports​
⛔
#konkursMLB
Astros bezapelacyjnie najgorsi w lidze , ostatnie miejsca w rankingach każdej istotnej statystyki z battingu i pitchingu i przez kolejne lata mogą walczyć jedynie o uniknięcie 100 porażek . Bilans za ostatne 20 gier to 4-16 . Wystawiają dziś do gry L.Harrella (5-10 , 5.17 ERA ,1.66 WHIP .380 OBP) Wszystkie staty w samej końcówce wsród kwalifikowanych SP ,WHIP i OBP tragiczne współczynniki . Po całkiem przyzwoitej kampanii rok temu w tym sezonie całkowicie się pogubił i już manager zesłał go do bullpenu aby odbudował forme krótkimi reliefami , niestety w 11.1 IP puścił aż 8 ER no więc tragicznie.
Zatem zapowiada się na dobry matchup dla Orioles , którzy w ostatnim tygodniu lekko zgubili forme przegrywając 5 z 6 ostatnich meczy nie generując zbyt wielu runs. Ale dziś myśle że można oczekiwać przełamania w tej serii. Pałkarze Orioles dziś bez większych problemów powinni wykorzystać słabości miotacza HOU , który dodatkowo lideruje w ilości walks w AL . Crush Davis , Machado i Hardy są teraz slumping ale dziś nadarza sie dobra okazja do podbudowania pewności siebie. Nie można również zapomnieć o bullpenie Astros , z ERA &gt;5 , oczywiście najgorszy w lidze ????
Dla Orioles narzucać dziś będzie Wei-Yin Chen , najsolidniejszy SP w tej ekipie który po powrócie z DL ma bilans 2-0 przy ERA 2.18 w trzech meczach , trzy quality starty , ostatni z KC 2 homerki oddał ale nie można nadawać temu żadnej regularności . Dziś powinien bez większych problemów zlimitować ekipe z Teksasu do 1-2 runów maksimum . 2/3 Sezonu już za nami i takie mecze trzeba już wygrywac . Brak sweepa będzie niespodzianką . Kurs niewielki ale nie można było spodziewac czegoś innego .
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Oakland vs Toronto
Trochę nie rozumiem tej linii, ale dobra nasza bo buki wystawiają linie na poziomie 3.0 jeśli chodzi o zdobycz punktową gości z Kanady, więc trzeba to jak najbardziej wykorzystać.
Ja rozumiem, że Colon jest w formie, że bardzo mało przegrywa meczy, a wręcz odwrotnie przy nim baterzy OAK potrafią solidnie napsuć krwi rywalom i zazwyczaj kończy się to spokojnym zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy. Niemniej jednak Colon przeciwko pałkarzom Blue Jays wcale rewelacyjnie nie wygląda, mamy tu statystyki przy 110 at bat i średnia odbić graczy Jays kształtuje się na poziomie .327 w tym Bautista .273 / Lind .308 / Rasmus .667 czy Reyes .750 ale u niego jest to opcja 3 odbicia na 4 próby więc może mylić. Mimo wszystko uważam, że dziś Toronto może iść za ciosem, ostatniej nocy świetny występ Buehrle a dziś na górce Dickey, który akurat z Oakland potrafi osiągać dobre wyniki. Wracając do Colon&#39;a to nawet jego liczby za ostatnie 3 sezony przeciwko Toronto nie są zachwycające ponieważ 31 innach dorobił się 21ER przy udziale 4HR.
Także w mojej ocenie linia 3.0 jest swoistym prezentem i trzeba to wykorzystać :!: ????
Toronto Blue Jays over 3.0 / 1.81 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Gratulacje panowie ????
Udany miesiąc jak na tak mało popularny sport w Polsce.
Ilość postów za ostatni rok za regular już przekroczona.
Cel na tej sezon to zrobienie 350 postów za regular sezon przy dobrym tempie ????
To co damy radę :?:
Na dzisiaj luźniejsza propozcyja
Toronto Blue Jays @ Oakland A&#39;s
Oakland A&#39;s ⛔ RISP oraz bullpen w późniejszej fazie meczu (extras) zabiło wszelkie marzenia Oakland o zwycięstwie. Colon też jakoś fenomenalnie dzisiaj nie grał....
1.68 @ Pinnacle

R.A. Dickey vs Bartolo Colon

W ramach ciekawostki - łączny wiek obu panów wynosi 78,5 roku.
Rozumiem , że kolega moderator JuanRoman08 zwrócił uwagę na liczny jaki ma miotacz Oakland Colon vs obecni batterzy Toronto.
Fakt , nie są one najlepsze , lecz głównie wynikają one z jednego faktu [.324/.354/..476]
Colon po powrocie z kontuzji grał w ekipie Yankees i zanotował tam bardzo marne liczby.
W Yankees grał seriami - kilka gier świetnych przeplatanych kilkoma grami przeciętnymi. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy tam - zanotował ERE 5.50+ i na tą serie przypadły dwie gry z Blue Jays.
Od momentu gry w Oakland wygląda to nieco inaczej.
O ile AVG na poziomie .333 jest spore , o tyle statystyka OBP już nie jest.
Mała ilośc walks powoduje minimalne podniesienie tej drugiej linii.
W zeszłym sezonie - Colon widział ekipię Toronto raz - na początku Sierpnia w domu -&gt; linia 8 IP , 7 H , 0 ER i 1 BB oraz 3 K.
Oakland wygrało 4-1
Bartolo ma serie 6 narzucanych inningów i 3 ER lub mniej w 14 kolejnych startach.
Ostatnie 3 gry to bilans 2-0 [ekipa ma 3-0] , WHIP 1.03 , ERA 1.69 oraz OBP .265 i 3 BB w 21.1 IP
Żeby nie było tak kolorowo , to Colona czeka zawieszenie za Biogenesis i może to być jego ostatni start w tym sezonie.
W domu bilans 6-1 , ERA 2.54 , OBP .276 i WHIP 1.08 oraz 9 BB w 74.1 IP. Bardzo solidne liczby
Ekipa Dickeya , gdy ten narzucał ani razu nie wygrała w Oakland - 3 porażki.
O Dickey&#39;u pisałem tak pare dni temu , gdy byli mega faworytem z Astros.
Nie bardzo rozumiem , czemu Toronto jest aż takim faworytem z Dickeyem jako SP.
Jego grę można porównać jak do Dr Jekylla i Mr Hyde&#39;a
Raz shutout , za drugim razem przeciętna ofensywa przeciętnego zespołu jedzie z nim jak z furą gnoju.
Może ktoś sensownie wytłumaczyć
Jak sie zaprezentował z Houston ?
Bardzo podobnie co jego rywal z Astros - Lyles.
Ostatnie 3 jego gry to bilans 0-2 , ERA 5.50 , OBP .346 o WHIP 1.39 w 18 IP
Oakland gra o wygranie serii i o 20 gier ponad bilans .500
Moim zdaniem można zagrać , Colon rzadko kiedy gra słabo - porównując do Dickeya , który gra w kratkę.
Myślę , że można zagrać za średnią stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dodgers - Yankees (Kershaw vs Kuroda)
zero runs w 1 inningu ✅
1.73
William hill

Na dzisiaj wybrałem taki zakład który nieskromnie mówiąc przynosi mi duże zyski czyli brak runs w 1 inningu .
Dodgers wystawiają jak dla mnie najlepszego miotacza MLB , Clayton Kerhsaw w świetnej formie , reklamować ani przytaczać statystyk nie trzeba , wystarczy powiedzieć że ERA na tą chwilę to 1.96 .
Yankees wystawiaja swojego najpewniejszego miotacza , Hiroki Kuroda przeciwko Dodgers , swojej byłej drużynie grał raz (6.2 IP , 2 ER)
Ostatnio Japończyk w świetnej formie , 3 z ostatnich 4 meczów bez straty punktowej z jego strony . Jedynie przeciwko Red Sox oddał 2 ER co i tak jest bardzo dobrym wynikiem .
Liczę na dominujący występ miotaczy obu drużyn ale zamiast nisko wystawionej linii na under wolę zagrać 0 runs w 1 inningu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom