>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2013 - Lipiec

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
New York Mets - Atlanta Braves (1.77) ✅ 1-2
Nie będę się rozpisywać, zbytnio, ale tutaj spodziewam się lepszego meczu gości, którzy ostatnio po dwóch porażkach z rzędu, są głodni zwycięstwa. Mets, nie są jakoś specjalnie mocną ekipą na swoich śmieciach, mimo tego, że Atlanta w delegacji również plasuje się mizernie, to widzę dzisiaj jednak różnice, ku temu żeby właśnie postawić na gości. Posiadają z pewnością solidniejszych zawodników, którzy potrafią przechylić szalę na swoją korzyść i na pewno będą od pierwszych zmian próbować by mecz był na ich korzyść. Miotacz Teheran, będzie robił wszystko, aby uprzykrzyć przeciwnikom, ten mecz.
/ WilliamHill
| Maroon, Baltimore w gazie, także duże szanse na powodzenie tego typu!, goodluck
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Raz - wstrzymałbym sie do tej pory z osądami po All Star Game , bo czasami po tym meczu pewne ekipy łapią formę , inne ja obniżają [vide Pirates roku temu i dwa]
@wonderkido
Może jakieś statystyki , omówienie :?:
Faktem , typ ma 50% na wejście , ale Mets tez.
Gee w domu wydaję się być solidny , od wyjazdu na Yankee Stadium pod koniec Maja prezentuje dobrą formę.
5-1 , ERA 2.67 , WHIP 1.20 , linie .250/.294/.392 i 6 HR w 60 IP
W domu w tym sezonie Gee został dwa razy poturbowany przez Phillies. Z Braves grał - oddał 5 ER w domu , ale wszystko było w jednym inningu przy two outs.
Pech.
Wiem jak gra Mets w tym sezonu , więc można odpuścić , ale kurs 2.19 zachęca do grania na nich.
---------
Propozycja z mojej strony

San Diego Padres @ Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers ⛔ 3-5 ...
1.83 @ Pinnacle

Andrew Cashner vs Tom Gorzelanny

Gorzelanny w tym sezonie robił jak reliever [ten typek co wchodzi w połowie meczu] póki nie dostał awansu na Startera przed Meczem Gwiazd.
Przygoda jako RP zaczęła się jeszcze kilka lat temu - pod koniec pobytu w Pittsburghu , gdzie Tom robił jako Starter , lecz przeniesiono go na kilka spotkań do bullpenu.
Na podobny pomysł wpadli w Waszyngtonie w drugim roku [sezon 2012] jego kontraktu i okazało się to sukcesem.
Dla porównania -&gt; jako Starter .270/.345/.428 , ERA 4.51 i WHIP 1.47
Jako reliever -&gt; .213/.303/.344 , ERA 3.11 i WHIP 1.21
Za ten sezon i ubiegły gdzie grał w 78 grach [w 4 zaczynał] ERA+ ponad 160 i ERA poniżej 2.50
Dla mnie problemem jest , że dzisiaj zaczyna jako Starter , ale w tym sezonie do tej pory 16 IP jako Starter i 1 ER oddany [4 nie z jego winy]. Rywale ? Arizona , Mets i Phillies. Dla niego niestety te 4 ER to 2 doznane Porażki na jego konto. Jak widać bilans jest przereklamowany.
Gorzelany w tym sezonie ma 52.2 narzucone IP , oddane 11 ER co daje ERE 1.88 , WHIP 1.06 , ERE+ 210 , H/9 na poziomie 6.2 i 50 K w 52.2 IP
Kolejny problem dla mnie to staty SD vs lefty , bo te wyglądają lepiej niż przeciwko righties.
Tylko , że praworęcznych w lidze jest więcej , więc ilośc prób nie jest jakaś wybitnie duża.
San Diego ostatnim czasy sporo widzi lefties , ale sporo z tych gier to porażki w ostatecznym rozrachunku.
Czemu gram na Milwaukee ?
Ostatnie gry Cashner&#39;a to bilans 0-2 , ERA 6.92 , WHIP 1.85 , OBP .397 i BB praktycznie co drugi inning - czyli słaba kontrola.
Rywale ? Colorado [w domu] , Washington i Miami , czyli bez rewelacji.
Wyjazdy Andrzeja to bilans 1-3 , ERA 5.14 , OBP .346 , WHIP 1.45
Obydwaj swoich rywali za często nie widzieli.
Co ciekawe Milwaukee w weekednowej serii domowej z Miami w 31 IP nie oddali Run&#39;a.
Bullpen po stronie ekipy Browarników.
Kurs zachęca , ja chyba zagram za drobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Arizona Diamondbacks-Chicago Cubs 1 @1.52
Jak juz wspomnialem kiedys, nie znam sie na tym sporcie, aczkolwiek wiem jak wyglada mecz i kilka widzialem w calosci. Na pewno rzeczowej dyskusji z kims kto sie interesuje baseballem podjac nie moge. Ostatnim razem dopisalo mi szczescie i typ byl trafny, wiec z tzw. braku laku, mozna chyba sprobowac raz jeszcze zagrac. Nie wiem jakie tutaj argumenty generalnie przytoczyc. Przeczucie to raz. Sytuacja w tabeli to dwa. Wczoraj natomiast D-backs przegrali, wiec moze dzis sie odegraja to trzy. A no tak i jest jeszcze po stronie gospodarzy pitcher z naprawde swietnym rekordem w tym sezonie. W sumie tyle co moge powiedziec. MLB przypomina mi troche NHL i tam na dobra sprawe zaden wynik nie jest zaskoczeniem. Dyscypliny niby tak rozne, ale chyba cos w tym jest. Dzis pora na zespol z Arizony po wczorajszej porazce. Oby !
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
San Francisco Giants - Cincinnati Reds (1.76) ✅ (3:9) ELEGANCKO! ; )))
Dzisiaj spodziewam się kolejnej wygranej Reds, mają bardzo dobre ostatnio osiągnięcia i co najważniejsze, żaden zawodnik się nie oszczędza i wie o co gra każdy mecz, fakt nie należy lekceważyć Giants, bo potrafią zaskoczyć, ale nie z taką mocną i solidna ekipą przyjezdnych. Patrząc na stosunek meczy, miedzy dwoma ekipami, widać jednak sporą różnicę i to właśnie goście, wyglądają znacznie lepiej, wczoraj rozgromili gospodarzy 11:0. A potrafili również wygrać 9:0 nie tracić żadnego przy tym runu. Samo Reds, ma 436 zdobyte runy, a gospodarze tylko 385, piszę tylko bo również skłaniam się tu do gości, którzy przeważają w każdym elemencie.
B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
@dx2
Lenistwo Cie dopadło :p
Nie wymagam nie wiadomo czego , ale jakieś podstawy napisać ;) Kto zaczyna , gdzie grają , czy jeszcze o coś walczą etc.
To może przytoczyłbyś chociaż nazwiska tych miotaczy co zaczynają , ew. jakieś ich staty ?
Przedstawił sytuację w tabeli ? Arizona ledwo co bilans ponad .500 + stracili pierwsze miejsca na rzecz rozpędzonych LAD.
Cubs bez szans na Postseason
W Cubsach zaczyna Travis Wood , w Arizonie Patrick Corbin
Obaj prezentują sie zadziwiająco dobrze , ale Wood ma pecha do ekipy co kosztuje go trochę.
Obaj to lefties
Obe ekipy przeciwko lefties w tym sezonie słabo grają , więc Under możliwy.
Fakt faktem ARI mają szanse na Postseason , wiec mecze z takimi CHC powinni wygrywać z miejsca , jak nie całą serie to przynajmniej 3.
@wonderkido
Wróć do działu jak sie czegoś nauczyć , bo tak to nawet ja nie pisałem jak zaczynałem przygodę z MLB.
Szukasz jakiejkolwiek rangi , ale najpierw się czegoś dowiedz - a piszesz kompletne bzdury.
Nie podałeś jednego wartego odnotowania argumentu dotyczącego meczu :!:.
Zdobyte Runs nie są wyznacznikiem niczego.
Za z mniejsza ilością może mieć lepszy pitching i limitować rywali.
Na dodatek dzisiaj są dwa mecze między obiema ekipami.
Nawet tego nie podałeś..
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
San Diego @ Milwaukee
Milwaukee -1.0 @ 1.85 @ WilliamHill ✅ 3-1
Milwaukee -1.5 @ 2.43 @ Pinnacle
✅ 3-1

Sean O&#39;Sullivan vs Kyle Loshe

O&#39;Sullivan - nie znam typa ????
200 IP doświadczenia w MLB , ale career ERA na poziomie ponad 6 , Hits/9 na poziomie ponad 10.5 , prawie 2 HR na 9 IP i marna kontrola.
W Triple-A lepiej trafia w strefę , ale fakt faktem tam też jakoś nie porywał umiejętnościami.
Zawsze poniżej przeciętnej gra.
W tym sezonie 7 IP narzucił i ma na koncie 11 H z 4 walks.
Za mało żeby cokolwiek przytoczyć.
Loshe dla przykładu ma 2000 IP rozegranych w karierze
W tym sezonie poza ilością HR wygląd dobrze , ale bilans tego nie mówi , z racji tego jaką ekipą jest MIlwaukee w tym sezonie.
Na dodatek Braun ma out for season z racji Biogenesis , ale on w tym sezonie był kontuzjowany i jak ktoś spojrzy na jego staty to nie urywało szczeny
W domu ma bilans 4-2 , ERE 3.41 , WHIP 1.21 i linie .261/.291/.434
Od 2008 sezonu włącznie linia walks/9 na poziomie 2.0 , co świadczy jak dobrą kontrole ma ten miotacz
Ostatnie 3 gry to bilans 2-1 , ERA 3.79 , OBP .267 i WHIP 1.05 w 19 IP
Przeciwko obecnym zawodnikom Padres ma linie .221/.250/.377
Padres na wyjazdach nie porywa , Milwaukee gram dlatego , że dzisiaj spora szansa na zwycięstwo z racji miotaczy - jutro miotają Volquez i Gallardo co może być różnie bardzo.
San Diego do tej pory dwa mecze wygrane w serii - pora na uniknięcie ewentualnego sweepa z San Diego.
#KonkursMLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Angels(-2) - Minnesota Twins -&gt; 2,25 -&gt; WilliamHill
Na początek miotacze. Po stronie gospodarzy Jared Weaver ERA 3.30. W ekipie Twins jako starter Mike Pelfrey ERA 5.40..Dzisiaj zdecydowałem się zagrać na Los Angeles Angels -2 z handi, w przypadku wygranej 2 runami zwrot. Gospodarze, którzy na stadionie Angel Stadium of Anaheim będa chcieli przerwać passę 3 porażek z rzędu, wystawili swojego najlepszego miotacza który rozegrał 12 spotkań w tym sezonie. Co warto podkreślić w domu w tym sezonie wygrał 4 spotkania i przegrał 2 z ERĄ poniżej 2.50. W tym sezonie gdy Jared miota w domu - można by powiedzieć , że wygląda o wiele bardziej stabilnie niż na wyjeździe, gdzie ma bilans 0 Zwycięstw - 3 Porażki . W tym sezonie oddaje średnio nieco ponad 3 run&#39;y drużynie przeciwnej, jest to bardzo dobry wynik. W porównaniu do dzisiejszego swojego przeciwnika Weaver ma dobrą liiczbę punktów zawinionych przez pitchera tzn. nie wynikłych w wyniku błędu graczy z pola która wynosi 27/12 startów.
Po drugiej stronie barykady, Twins wystawili Mike&#39;a Pelfrey&#39;a, który z wynikiem ERA 5,40 wygląda dużo gorzej od Weaver&#39;a, w dodatku 53 earned runs w porównaniu do gospodarza wydaje się być on w zasięgu Jared&#39;a. Mike Pelfrey po zmianie ligi radzi sobie dość przeciętnie - najważniejsze statystyki poniżej normy Weaver w tym sezonie miał kontuzje i do końca może nie prezentować się w 100% dobrze. Przeciwko obecnym zawodnikom Twins Jared wygląda dobrze - szczególnie cieszą liczby przeciwko Mauerowi i Morenau Na koniec dodam bilans obu panów, gdy startują.
Weaver 4 wins, 5 loses, zaś Pelfrey 5 wins, przy 7 porażkach. Liczę na przełamanie wreszcie gospodarzy, bo Weaver do cieniasów nie należy, ponadto bardzo dobrze miota w domu i na to dzisiaj stawiam. Pozdrawiam. Rambo.

Analiza do konkursu MLB.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
bo Weaver do cieniasów nie należy
Podoba mi się ten zwrot, nie traktuj tego jako jakąkolwiek zaczepkę czy cokolwiek, po prostu fajnie to ująłeś i mi się mordka śmieje ????
Ogółem dla mnie Jared to TOP ligowych SP, fak faktem że miał już w tym sezonie bilans 1-5 ale to był początek i nie szło mu zbyt dobrze, później kontuzja i wykluczenie na kilka tygodni, ale jak widać wrócił i to w jakim stylu, wyłączając spotkanie w Seattle gdzie zanotował 4 ER to w pozostałych pięciu spotkaniach z ostatnich sześciu Weaver odnotował tylko 2ER :!: i 34 SO także w mojej opinii to jest &quot;kosmiczna&quot; forma.
Co do dzisiejszych gier, które przed nami polecam ale bardziej w wersji soft under 8.0 w spotkaniu White Sox - Tigers, miotają dziś Danks i Anibal, o Danksie już pisałem przy okazji potyczki z Barves jednak wtedy mimo wszystko zawiódł moje oczekiwania i liczba zdobytych run&#39;s przez ATL była zbyt wysoka, jednak dziś nadchodzi dobry moment by &quot;zlimitować&quot; Tigers do 2-3 run&#39;s, nie ma Cabrery a więc największe zagrożenie wykluczone, z pozostałych ładne średnie notują Prince, Jackson i Avila. Anibal przeciwko baterom Sox, to zbyt mała liczba prób by powiedzieć coś więcej, na pewno Dunn zagraża, a pozostali &quot;jadą&quot; póki co na gorszym występie Sancheza niż na faktycznych osiągnięciach przeciwko niemu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Clevland Indians vs Texas Rangers
Indianie dziś desygnują na SP Corey&#39;a Kluber&#39;a czyli miotacza, który ostatnimi czasy zaskakuje bardzo dobrymi występami. Oczywiście nie jest to miotacz z topu, który będzie utrzymywał formę przez 10 kolejnych spotkań, ale mimo wszystko Kluber&#39;a postawa to bardzo pozytywne zaskoczenie. Dziś pojedynek z Rangers, którzy nie tak dawno, na własnym stadionie zostali przez Corey&#39;a ograniczeni do jednego zdobytego run&#39;u. Ogółem całe spotkanie skończyło się wygraną CLE 5:2. Starter gospodarzy w warunkach domowych spisuje się bardzo dobrze, w 42.2 IP zanotował zaledwie 12 ER co przy 39 uderzeniach rywali jest nie lada wyczynem. To co charakteryzuje również miotacza gospodarzy to spora ilość &quot;ałtów&quot; przez ground balls, dla przykładu w pojedynku z Texasem zanotował aż 14. Jak wiadomo ground balls służą wszelkiego rodzaju double play, więc w przypadku Rangers może to być nie mały problem. W takiej sytuacji under 4.0 na drużynę gości wydaje mi się racjonalnym rozwiązaniem, argumenty za miotaczem Indians dość mocne, tak więc myślę że warto pograć.
Texas Rangers under 4.0 / 1.89 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
shen 408

shen

Użytkownik
NY Mets - WSH Nationals
home total runs : under 3,5 @ 1,75 Williamhill​
✅
#konkursMLB
Na powyższy typ wydaje mi się jest duże value ,z racji tego iż starterem z ekipy Metsów dziś będzie absolutny top miotaczy z NL czyli Matt Harvey (2.23 ERA - .238 OBP -0,89 WHIP ). Każdy zorientowany w temacie MLB dobrze wie co te numery oznaczają - Matt po prostu dominuje prawie każdy zespół z którym przyjdzie mu sie zmierzyć.
Ratio 10.31 K/9 i 5.61 SO/BB pozwalają sądzić że dzisiaj lineup stołecznej ekipy będzie &quot;odbijał powietrze&quot; :grin: . Nawet kiedy Nats zdobędą kilka hitów co pewnie sie stanie to jestem spokojny iż miotacz NY nie pozwoli sobie na jakieś dłuższe serie hitów co jest charakterystyczne dla przeciętnych miotaczy , a zwłaszcza home runów (zaledwie siedem w 137 IP of work , 0.89 baserunnera na inning oraz drugi najniższy .SLG w lidze (.278).
Po przerwie all star w w pierwszym swoim meczu bez problemów zlimitował Phillies. Na wyjazdach również zbytnio nie odstaje formą od meczów domowych. Posiada bardzo szybki fastball do upper 90s, który umiejętnie miksuje z offspeed pitches (changeup slider curve),przy czym nie ma zbytnich problemów z trafianiem w strefie ( 28 BB w 20 startach)
Washington w tym sezonie cień ekipy z zeszłego sezonu. Oczywiście ich największym atutem był pitching , no ale rok temu batting dawał rade a nie teraz co w tym roku . Praktycznie w każdej hitting kategorii są na końcu NL. Bilans dobrze odzwierciedla ich dyspozycje w tym sezonie.
Harvey W tym sezonie mierzył się dwukrotnie z WSH. Rezultaty te pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłosć : 14 IP , 18 K , 0,71 WHIP , odbijano przeciwko niemu z AVG .143 no czyli mizernie. Ostatni raz miesiąc temu w 7IP oddał 1ER , 0 BB ,10 K . Licze dziś na podobny mecz , Oby jedynym relieverem był closer w NY Mets dziś :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Moda dzisiaj na overy punktowe ekip chyba ????
Tampa Bay - NY Yankees
Tampa over 4.0 ✅ 2 inning i można księgować ????
1.96 @ Pinnacle

Można by powiedzieć , że miotacz NY Yankees - CC Sabathia w tym sezonie się skończył.
Prezentuje słabe wyniki , z meczu na mecz nie porywa tak jak w poprzednich latach - nie można powiedzieć , że jest ostoją Yankees w miotaniu.
Prędzej taki Kuroda lepiej wygląda , pomimo że obaj już wiekowi.
Sabathia rocznik 80&#39; jest jeszcze po tej stronie , gdzie kontuzje jeszcze mu tak bardzo nie grożą , ale w tym sezonie wygląda słabo. Dobił do Win #200 [bilans za karierę 200-110 i przy odrobinie może być w Klubie 300-tu]
Najwyższa ERA od początku swej kariery praktycznie , 1.5 HR na 9 inningów - carrer high , WHIP też spory.
Jedynie kontrola w porządku , bo średnio na 9 IP rozdaje około 2 walks.
bWAR ledwo na poziomie 0.5 [pół zwycięstwa lepiej]. Przez ostatnie lata notował po minimum 3.5/4.0
Od początku czerwca zaprezentował się dobrze tylko w dwóch spotkaniach - z MIN i z KC , czyli z ekipami mającymi dość słabą ofensywę w tym sezonie.
ERA ponad 5 , linie .255/.307/.453 i 12 HR w 62 IP od tamtej pory.
Z Tampą w tym sezonie rozegrał 3 spotkania - w każdym dał minimum 5 ER [5,7,5]
Ostatnie 3 gry w tym sezonie to bilans 0-2 , ERA 6.50 i WHIP 1.67 z OBP .368
Przeciwko zawodnikom Tampy ma linie .265/.335/.470
5 Czerwca - dom - CLE - 4 ER [6-4]
11 Czerwca - wyjazd - OAK - 6 ER [4-6]
16 Czerwca - wyjazd - LAA - 2 ER [6-5]
22 Czerwca - dom - Tampa - 5 ER [7-5]
28 Czerwca - wyjazd - BAL - 4 ER [3-4]
3 Lipca - wyjazd - MIN - 2 ER [3-2]
9 Lipca - dom - KC - 3 ER [1-3]
14 Lipca - dom - MIN - 8 ER [4-10]
21 Lipca - wyjazd - Boston - 7 ER [7-8]
Tłumacząc na język polski - Tampa ma spine na Postseason , potrafią odbić , a CC nie prezentuje sie w tym sezonie dobrze.
Na dodatek Charles jest lefty , a Tampa przeciwko lefties w tym sezonie wygląda lepiej niż przeciwko righties i zdobywają więcej Runs niż przeciwko righties.
Na czystą Tampe nie gram , bo ich miotacz - Hellickson też nieobliczalny w tym sezonie.
Poza tym dzisiaj mega hipsterski typ na Houston @ 3.13.⛔ Starterzy zagrali podobnie , bullpen Astros nie utrzymał wyniku.
Nie bardzo rozumiem , czemu Toronto jest aż takim faworytem z Dickeyem jako SP.
Jego grę można porównać jak do Dr Jekylla i Mr Hyde&#39;a
Raz shutout , za drugim razem przeciętna ofensywa przeciętnego zespołu jedzie z nim jak z furą gnoju.
Może ktoś sensownie wytłumaczyć :?:
Zobaczyłem kurs to sie zaśmiałem.
W tym sezonie gra mega piach , a kasę dostanie.
Dickey w domu na 70 IP ERA prawie 6.0 i sporo walks.
Lyles na wyjazdach w 36 IP ERA prawie 3.5
W ostatnich 3 meczach może i lekka przewaga Dickeya , ale to co obaj grają nie powala na kolana.
W 4-mezowej seri z Blue Jays mam wrażenie , ze Astros wygra jakiś mecz.
http://www.baseball-reference.com/players/gl.cgi?t=p&amp;amp;id=dicker.01&amp;amp;year=2013
Z bardziej normalnych typów polecam jeszcze Oakland ✅ , chociaż kurs nie porywa
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Pirates @ Marlins​
Locke Jeff (9-2) vs Alvarez Henderson (0-1)​

Pittsburgh Pirates -1 @1,7 William Hill​


Alvarez stracił połowę sezonu z powodu kontuzji prawego barku. Wystąpił jedynie w 4 spotkaniach i jedyny powyżej przeciętnej występ zanotował niedawno przeciw Brewers, gdzie w 7 IP miał 5H, 1 walk i SO... Locke z kolei miał dobry mecz przeciw Reds: 6 IP, 1H, 1R, 4 walki i 6 SO. Dodatkowo poziom między Reds a Brewers jest znaczący.
W sezonie widać dużą różnicę pomiędzy oboma pitcherami:

Alvarez: 3,28 ERA, 1,378 WHIP, .330 OBP, .287 BA
Locke: 2,11 ERA, 1,113 WHIP, .289.OBP, .196 BA

jednak to co najbardziej mnie utwierdza co do tego typu to statystki home/away. Tam obaj lepiej wypadają na wyjazdach, co daje naprawdę dużą różnicę na korzyść pitchera gości.

Alvarez (home): 4,26 ERA, 1,816 WHIP, .397 OBP, .340 BA
Locke (away) 1,73 ERA, 1,027 WHIP, .281 OBP, .169 BA

Dodatkowo należy dodać fakt, że Amerykanin jest leworęczny co często utrudnia zadanie batterom...
Poza tym zawodnicy z Florydy nie mają już szans na dalszą grę w postseason (ktoś im w ogóle dawał taką szansę? ???? ).

Myślę, że nie będzie dziś niespodzianki i to zespół dużo lepszy osiągnie łatwe zwycięstwo ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Astros @ Blue Jays
8-6
na początku Izunia, ale do końca się bałem o bullpen :p
Keuchel Dallas (4-5) vs Johnson Josh (1-6)​
Houston Astros @2,9 William Hill​

A były wielkie plany^^
Toronto pierwszy raz od 1993 wchodzi w sezon jako faworyt do wygrania dywizji.
Tak pisał o ekipie gospodarzy Grzesio przed startem rozgrywek. Na papierze świetne trade&#39;y, a jak jest każdy widzi...
Astros z kolei nie są żadną niemiłą niespodzianką:
Houston wybrało zły rok , aby dołączyć do American League. Są w głębokiej przebudowie - nie mają żadnej solidnej gwiazdy , na dodatek rywale w dywizji poza Seattle raczej zgromadzą w tym sezonie ponad 81 zwycięstw. Z Opening Day 2011 pozostał tylko jeden zawodnik. Nie mają weteranów , zmienili praktycznie cały skład trenerski i mają nowego managera.
Skład Astronautów jest pełen zagadek. Większość zawodników robiło by jako &quot;minors league players&quot; w innych ekipach. Władze i trenerzy muszą przestawić tych zawodników na &quot;major league players&quot;. Astros chcąc nie chcąc osiągnęli dno z którego muszą się podnieść.
Tyle tytułem wstępu; czas na porównanie obu starterów:
Keuchel: 4,42 ERA, 1,505 WHIP, .346 OBP, .291 BA
Johnson: 5,66 ERA, 1,566 WHIP, .346 OBP, .288 BA.
ERA tragiczna u oby graczy jednak i tak wyraźnie lepsza u Keuchela; reszta na zbliżonym poziomie. Dodać, że Johnson ma dużo gorsze statystyki w domu, a Keuchel lepsze na wyjazdach i mamy obraz tego, który zawodnik jest w tym sezonie lepszy.
Keuchel (away) 1-2, 3,38 ERA, 1,250 WHIP, .309 OBP, .278 BA
Johnson (home) 0-4, 7,66 ERA, 1,580 WHIP, .348 OBP, .281 BA

Tutaj jeszcze jeden wycinek opinii Grzesia o Astros:
Przewidywane miejsce w dywizji to #5 - raczej będą się bronić przed przegraniem 100 spotkań , co będzie ciężkie. Wyczyn Detroit z 2003 raczej im nie grozi [tylko 43 wygrane spotkania].
I tutaj wszystko się sprawdziło. O ile Toronto może być załamane/złe że spieprzyli sezon, to Astros z góry byli skazywani na okupywanie ostatniej pozycji. Nie oznacza to jednak, że będą każdy mecz oddawać swoim rywalom. W każdym meczu trzeba pokazywać się z jak najlepszej strony. Zwłaszcza teraz, kiedy wiele ekip nie walczy już o nic, powinni zniwelować trochę strat do &#39;sąsiadów&#39; w tabeli by nie być tak wyraźnym outsiderem.
Mam podobne zdanie jak Grześ, że Astros wygrają przynajmniej jedno spotkanie w serii w Toronto. O ile wczoraj różnicy między Dickieyem, a Lylesem nie było za bardzo widać (sic!), tak dziś lekką przewagę powinien mieć starter gości. Jeśli tylko bullpen zagra lepiej niż wczoraj, bo to zdecydowało o przegranej zawodników z Houston. Jeśli to poprawią powinno być miło, i z ładnym kursem pójść do księgarni ;) A kurs taki, że warto zaryzykować parę groszy ????
#Konkurs MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Zgadzam się z Hardisonem co do Astros. ✅
Kurs wysoki , ale wart ryzyka.
Nawet jak wygrają raz na parę dni wyjazd - grając progresją można wyjść do przodu i nie trzeba bać się o kurs w okolicach 2.00 , bo zawsze jest ponad 2.50 (no może poza serią z Cubs).
Wszyscy przed sezonem podpalili się ku Toronto i jak to było w poprzednich latach - wszelkie prognozy trzeba dość szybko zreflektować [to samo dotyczy Angels i 2 sezonu temu dotyczyło przewidywań co do World Series w postaci Red Sox-Phillies]
Johnson w Miami gdy grał - szło mu jeszcze dobrze , ale kontuzję , które go nawiedziły spowodowały , że w lidze American idzie mu jeszcze gorzej niż powinno. Nie jest to Josh , którego możńa było oglądać w barwach Marlins.
W AL batterzy grają bardziej agresywnie.
Keuchel w ostatnich grach na wyjazdach prezentował się świetnie jak na tak słaby zespół. Bullpen tylko musi się prezentować z lepszej strony , bo wczoraj Encarnacion wybił 2 HR w jednym inningu , więc trochę dali ciała.
Keuchel w tym sezonie kilka spotkań rozegrał jako reliever i jako Starter zrobił bilans 4-4 , ERA 4.23 , WHIP 1.45 w 77 IP
Z innych typów można zagrać w stronę Chicago White Sox. ⛔
Sale starterem , u rywali Wade Davis. Różnica klasy pomiędzy nimi we wszystkim - ERA , ostatnie gry , dom/wyjazd , OBP.
Myślałem o Underze 3.0 Kansas , ale bullpen może zawalić linię.
Chris w tym sezonie widział Kansas 2 razy - wyniki 2-1 i 1-0 dla CWS.
E:
Powiadają , że pierwsza myśl najlepsza i było grać ten under punktowy Kansas....
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Witajcie ????
Nie byłem obecny od czasów PO NHL, ale mówiac słowami klasyka - wyszła.. taka sytuacja ????
MLB już za półmetkiem, sporo działo się od początku, bezbarwni Yankees, którzy grają bez 60% swojego potencjału będącego na liście kontuzji; zawodzący Angels z niezlym line-up itd.
Dziś pierwsze typy, bo upatrzyłem sobie wcześniej:
O 19.00 Yankees vs Rays Typ 1 kurs 1.98 Bet365 0-1 ⛔ bez komentarza nt. batterow Yanks..
Przegrana z CC w nocy skomplikowala serie Yankees z Tampa, bo jutro Moore vs Hughes i jesli dzis poniosa porazke Yankees, to sweep bardzo realny. Na to na pewno nie pozwola Yankees, sa oslabieni, bo najlepsi kontuzjowani, ale jest Cano, Wells, Hafner, którzy podtrzymuja walke Yankees o postseason.
Nova jako pitcher Yankees wraca do dobrej formy po kontuzji, ostatnio przegrał z Rangers, oddal tylko 3 runy, notuje na plus - Era 3.2, bilans 4-3, z Tampa ma 6-2 i Ere 3.10, co jest bardzo dobrym wynikiem.
Archer w Tampie gra nadspodziewanie dobrze, 5-3 i Era 2.7, jednak poczatki sezonu mial slabsze, teraz trudny teren, wiec powinien oddac 3-4 runy!
Line-up na te chwile lepszy u Tampy, ale nie przesadzajmy. Yankees po 3 porazkach w domu, Tampa po zwyciestwach wyjazdowych.
2 typ to:
Nationals vs Mets ⛔ 4-1
Over 8.5, kurs 2.00 BetClic
21.00 h.
Washington jest silny w domu, duzo zdobywa, w zaleznosci od pitchera czesto tez pare runow traci. Dzis jest Haren z Era 5.80 i bilansem 4-11, dobry pitcher na spotkanie z wieloma runami, whip 1.45 i 0.297 przy batterach, co tylko pokazuje, ze mozna przy nim uderzac. Mets wystawili Gee, który nie gra juz tak dobrze, jak w poprzednim sezonie, ostatnio poprawil gre i obecnie ma 7-7 z Era 4.00. Co ciekawe ma swietne staty przeciwko Nationals 6-1 i Era 2.50, jednak dzis powinien spokojnie stracic wiecej, bo Washington nie czesto w 2 spotkaniach domowych zdobywa 1 i 2 runy! 0-11 i 2-1 to niezbyt ofensywne wyniki Nationals, wiec przy tym pitcherze gospodarzy, trzeba zdobyc 6-7 runów, by wygrac ten mecz. Mets wyjazdowo odrodzeni, czesc sezonu fatalna, a teraz w delegacji sporo zdobywaja, maja : Wrighta, Murphy&#39;ego i Byrda, ktorzy zapewniaja runy, plus calkiem niezly Duda czy Nieuwenhuis. Stawiam na duzy wynik!! Line-up Nationals wg mnie lepszy i dzis to pokaza!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
odi 2,3K

odi

Forum VIP
BOS Red Sox - BAL Orioles --&gt; Baltimore wygra [1.80] WilliamHill
Ryan Dempster która narzuca dziś dla Bostonu ma fatalny okres, przegrał cztery mecze z rzędu w tym dwa ostatnie w na prawdę kiepskim stylu (12 runów na nieco ponad 8IP). Kanadyjczyk ma problem z właściwym targetowaniem swoich rzutów, oddał ostatnio kilka walków i jego występ nie napawa optymizmem - zwłaszcza że ofensywa Baltimore ma się na prawdę dobrze i w meczu wczorajszym pomiędzy tymi teamami uzyskała świetne liczby w odbijaniu AVG = .294 4 HR i 1.02 OPS.
Dla Orioles rzuca dziś Feldman i chociaż statystyka sezonowa jest mniej więcej w tej samej kategorii co Dempstera, to trzeba zauważyć że ma on dobre liczby przeciwko Red Sox. W ostatnim występie spisał się dobrze i nic nie wskazuje na to by miał tutaj zagrać poniżej określonego poziomu.
Na wschodzie AL zaczyna się robić gorąco i trzeba już patrzeć w sytuacja tabelaryczną - Orioles chcąc dogonić Boston i Toronto muszą mecze bezpośrednie i to na własnym boisku wygrywać bez mrugnięcia okiem, tak było wczoraj i też dzisiaj gospodarze jak dla mnie w roli dużo większego faworyta niż wskazuje na to kurs.
KONKURS MLB
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Po wczorajszej mizernej grze Arizony, każdy miotacz, który dostawał szansę, zagrania w meczu, podawał tak słabo, że każdy zawodnik z Padres, to umiejętnie wykorzystywał. Run batted in 11 i Home Run 2. Ale dzisiaj rewanż, dzisiaj na czele, Arizony, Corbin, niezwykle mocny miotacz, z imponującymi wynikami (13-1) Patrząc również na historię meczy, z zespołem San Diego, jeszcze żadnego meczu jego Arizona, kiedy on grał nie przegrała! Jestem pewny, że dziś to Arizona będzie dyktować warunki w meczu i to ona dzisiaj wykaże swój kunszt, kluczem sukcesu będzie Miotacz Corbin, który od pierwszych zmian, będzie grał i zdobywał &#39;punkty&#39;
Arizona - San Diego Padres (1.54)
WilliamHill / KONKURS
Konkurs // Po konsultacji z innymi moderatorami konkursu - analiza potraktowana jako &quot;kiepska&quot;. (-50 punktów)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ciężko coś dzisiaj wybrać.
Albo kursy nie zadowalają - przypadek Colorado i Arizony [okolice 1.55] - albo jak ekipa broni sie przed sweepem to rywal wystawia mocnego zawodnika [Yankees].
Chciałem ruszyć Mariners , ale na górce dla miotaczy dzisiaj dwóch no-name&#39;s [Kyle Gibson i Erasmo Ramirez]
Postanowiłem zagrać Miami @2.04

Pittsburgh Pirates @ Miami Marlins
Miami Marlins ✅ 3-2
2.04 @ Pinnacle

Gerrit Cole vs Jose Fernandez

Od początku Czerwca Pittsburgh ma bilans 26-20 , a Miami ... 25-21.
Czyli spore zaskoczenie - troche w tym udziału dzisiejszego miotacza gospodarzy - Fernandeza.
Miami na swojej drodze grało z ekipami , którymi gorzej idzie lub są w kryzysie. Pittsburgh do takich ekip nie należy , ale trzeba uważać , ponieważ jak pokazują ostatnie dwa sezonu - PIT ma umiejętności do regresji w drugiej połowie sezonu i może się to skończyć brakiem Postseason (tego im nie życzę jednak). Nad pierwszą ekipą z poza Dzikiej Karty mają 8 meczów różnicy , więc sporo.
Wracając do miotaczy - Fernandez i Cole na pewno znajdą się wśród nominowanych do Rookie of The Year w lidze National.
Fernandez za ostatnie 3 gry ma bilans 1-1 , ERA 3.84 , OBP .316 i WHIP 1.16 w 19 IP.
Wszystkie spotkanie zagrał przyzwoicie , ale ekipa nie dała mu wsparcia w ofensywie.
W domu dominuje -&gt; bilans 3-0 , ERA 1.84 , WHIP 0.96 i OBP .247 (!!) w 55 IP.
Ekipa jego za ten czas w domu ma 7-2.
Miami musi uważać z bullpenem , bo jak pokazały spotkania z Philies czy Reds - gdy zaczynał Jose - bullpen przegrywał spotkania
Cole za na wyjazdach rozegrał 13.1 IP z ERĄ 2.02 - grał z ekipami przechodzącymi kryzys - z Washingtonem i Angels.
Ma mocny fastball - dochodzący do 100 MPH , ale jednocześnie używa go zbyt często.
Cole za last 3 ma bilans -&gt; 1-2 , ERA 2.84 , WHIP 0.95 i OBP .264 w 19 IP
Patrząc na ostatnie spotkania , to Miami nie wygląda tak żle , a po drugie ofensywy w ostatnim czasie grają podobnie.
Pirates kończy serie wyjazdową.
Moim zdaniem można dzisiaj zarobić grając na Fernandeza , a jeśli nawet - to można pograć dodatni handicap na Miami
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
shen 408

shen

Użytkownik
TB Rays - NY Yankees
NY Yankees under 3,5 runs @ 1,752 pinnacle​
#konkurs MLB

Ten typ wydaje mi sie bardzo prawdpodobny. Dlatego iż
Yankees,targani kontuzjami graczy z pola którzy mogliby coś wnieśc
do ofensywy nie będa dziś w stanie zdobyć 4 runów na przeciwko
defesywie Tampy,w której na górce dziś stanie:


Matt Moore (14-3, 3.17 ERA,1,21 WHIP .252 BABIP). Jeden z bardziej
regularnych starterów w AL. Matt aktualnie jest w kosmicznej
formie. W czterech lipcowych startach jego linia
.124/.198/.144 przy zaledwie ERA 0.91 i WHIP 0,70. Jego overall ERE w tym
sezonie mocno podwyższył lekki 3 meczowy slump na w środku czerwca
w trakcie którego w 12.1 oddał aż 19 ER.W samym czerwcu 8,39 ERA.
Aczkolwiek po tym braku formy nie ma już śladu i Moore od tego
czasu ,jak i przed nim miota regularnie powstrzymując przeciwne
ofensywy przed zdobywaniem dużej ilości runs.Warto wspomnieć że
dostaje dobry run support przez co gry w których narzuca Rays mają
bilans 16-4).W ostatnich 6 meczach tego pitchera zawsze była
pokrywana linia under 3,5 przeciwnego teamu w tym 3 razy rywale nawet nie zdobyli runa.


Warto również wspomnieć o przeszłych outingach Moore&#39;a przeciwko
NYY (trzykrotnie w tym sezonie)


Apr 22 : [8 IP , 2H, ER, 3BB] Tb wygrało 5-1
May 25 : [6 IP , 5H , ER . 2BB] porażka 3-4
Jun 20 : [6.1 IP, 4H , 3ER ,3BB] 4-3 wygrana

Dwa razy offense NYY została zatrzymana poniżej 3,5 runa a ten
mecz gdzie przekroczyli linie to Rodney zmarnował save w 9 i NYY
wygrali w extras. W czerwcowym starcie , kiedy w poprzednich
outingach grał słabo to zmieścili się w linii. Teraz Matt po CGS

na Fenway Park bez problemu powinien kontynuować dobrą gre i
zamknąc offensywe Yankees,w której chociażby wczoraj 7 z 9 graczy
ma .OBP w granicy .300 i poniżej.No nie da sie zdobywać jakiejś
większej ilości runs z takim lineupem i podstarzały już Alfonso
Soriano zbytnio nic tu nie pomoże. Derek Jeter ma dziś wrócić do
lineupu ale to za dużo nie zmienia. Yankees w obecnym składzie są
w samej końcówce wszystkich ważniejszych hitting statystyk w AL i
nie ma żadnych przesłanek aby miało się to zmienić gdyż Ci co
teraz grają (prócz Cano Gardnera i ew Ichiro) są po prostu słabymi
graczami którzy .


Krótko mówiąc spodziewam się tutaj 7-8 strong inningów o raz
trzymania niskiego pitch count od Matta Moora gdyż bullpen to
postrach każdego undera ???? . W pierwszym meczu na 6 zdobytych
runów NYY bullpen oddał 5. Moore ma nieco problem z trafianiem w
strefe,ale nawet jeśli odda 2-3 BB to nie wydaje mi się aby
Yankees mogli to wykorzystać.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Cardinals @ Braves
Miller Shelby (10-6) vs Medlen Kris (6-10)
St. Louis Cardinals ML/ -1 @1,83/2,00 William Hill ⛔/⛔
Liderzy NL bronią się przed sweepem. Rookie Miller ma bardzo dobry bilans zwycięstw (pierwszy praworęczny rookie z 10 zwycięstwami od &#39;02), a dzisiejsze zwycęstwo da Cardinals posiadanie 3 pitcherów z minimum 11 zwycięstwami (Wainwright 13, Lynn 12)
Miller: 2,77 ERA, 1,093 WHIP, .279. OBP, .221 BA
Medlen: 3,78 ERA, 1,378 WHIP, .333.OBP, .278 BA
Miller miał bardzo słaby czerwiec z ERĄ 4,31 jednak w lipcu jest 2-0 i 2,65 ERA
Na drugim biegunie jest Medlen, notujący bilans 0-3 i zatrważającą ERĘ 8.59:!:
Uważam, że Cardinals wygrają dziś. Miller jest w dużo lepszej formie teraz niż jego matchup. Taki zespół również nie powinien również zaliczyć sweepa Ja decyduję się dodatkowo na minimalne handi w ich stronę.
#Konkurs MLB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom