>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2013 - Lipiec

Status
Zamknięty.
A 27

arturito

Użytkownik
Yankees - Orioles under 9 ✅
1.81 expect

H.Kuroda vs J.Hammel
Godzina: 19:05​
Linia wysoka, a para bardzo underowa. W ostatnich 10 meczach tylko w dwóch był over. Spośród tych 10 Kuroda lub Hammel zaczynali w 4 i w żadnym nie było overa. Niepokój może budzić jedynie Hammel (100.2 IP, 108 H, 61 R), jednak przeciwko Yankeesom w tym sezonie gra solidnie. Natomiast Kuroda (106.2 IP, 92 H, 36 R) to typowy underowy pitcher (o/u 4-11), nie powinien pozwolić Baltimore na zbyt wiele.
------
Royals - Athletics under 10 ⛔
1.66 bet365

L.Mendoza vs A.J.Griffin
Godzina: 20:10​
Podobnie jak powyżej, linia wysoka dla underowej pary (l10 o/u 1-9). Co do pitcherów, Luis Mendoza (o/u 6-7), Griffin (o/u 6-11) notują większość meczy underowych, również 19 maja kiedy oni zaczynali padł wynik underowy. Myślę, że i tym razem zbyt nie poszaleją.
-----
Giants - Dodgers under 7 ✅
1.66 bet165

C.Gaudin vs C.Kershaw
Godzina: 22:05​
Para również underowa jak powyższe, z tym, że mamy już niższą linię. Wczoraj under i mam nadzieję, że dziś również wielu runsów nie będzie. Kershaw (130.1 IP, 32 R, 126 SO) przeciwko Giants w ostatnich 16 meczach zanotował 14 underów. Z kolei Gaudin (52 IP, 15 R, 41SO) choć wiele w tym sezonie nie grywał, notuje całkiem przyzwoite liczby. Nie widzę tutaj zupełnie wyższej liczby runsów niż 7.
-------

Arizona - Colorado ✅
1.53 pinnacle

P.Corbin vs R.Oswalt
Godzina: 22:10​
No i ostatnie spotkanie na dziś. Świetny Corbin stanie na przeciwko słabego Oswalta. Colorado po świetnym starcie sezonu zdecydowanie obniżyło tempo. Corbina przedstawiał nie będę, powiem tylko, że w ostanich dwóch meczach oddał Colorado 3 runsy (15.2 IP). Co do Oswalta (16 IP, 27 H, 14 R, 21 SO, 7.88 ERA). Arizona ostatnio złapała wiatr w żagle i dobra seria zostanie prawdopodobnie podtrzymana.
Patrząc na ich l10 to tylko w dzisiejszym nocnym meczu padł over. Oswalt posiada ciekawą liczbę SO, a i podstawowa linia 9 nie zawodzi. Zatem dodam bezpieczniejsze:
under 10 @1.58 pinnacle ✅
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 27

arturito

Użytkownik
Padres - Rockies over 7.5 ⛔
2.05 bet365
E.Volquez vs T.Chatwood
Godzina: 4:10​

W ostatnich 10 potyczkach w San Diego 7 razy padł wynik overowy.
W dwóch ostatnich meczach (oba w 2013) gdy linia wynosiła 7.5 padł wynik overowy (12 i 14 R).
W trzech ostatnich meczach (2013) w których narzucał Volquez, Colorado zdobywało 10, 9, 9 runsów.
Dodać należy, że przeciwko praworęcznym Colorado zdobywa prawie 5 R/9.

Patrząc na starterów, lepszy jest Chatwood (55.2 IP, 59 H, 19 R, 38 SO). Jeżeli o niego chodzi to niepokojąca może być jedynie liczba oddanych runsów, wyautowania na przeciętnym poziomie. Jak na razie kapitalne mecze wyjazdowe, 0.82 ERA!

Jednak jeżeli chodzi o Volqueza (99.1 IP, 110 H, 62 R, 85 SO) to już tak dobrze nie jest. Nieco lepsze mecze zalicza u siebie, ale przede wszystkim pozwala na dużo uderzeń.

Spodziewam się głównie słabszej postawy Volqueza, ale także kierowałem się dość nisko ustawioną linią no i H2H.

--------


Wite Sox - Cubs under 8 ⛔
1.83 sportingbet
H.Santiago - M.Garza
Godzina: 2:10​

Ostatnie 10 meczy H2H z lekkim wskazaniem na under.
Mamy tutaj do czynienia z pitcherami o wysokim wskaźniku SO, pozwalającym na małą liczbę uderzeń:
Santiago (74.2 IP, 62 H, 34 R, 79 SO)
Garza (57.1 IP, 46 H, 22 R, 52 SO)
W ostatnich 3 meczach prezentują lepszą formą w porównaniu do całego sezonu, co tylko dobrze wróży dla undera.

--------


Brewers - Reds under 8 ✅
2.00 William Hill
L.Lohse vs H.Bailey
Godzina: 2:10​

Ostatnie 10 meczy między sobą to 8 underów.
Patrząc na starterów to w ostatnich 3 meczach notowali WHIP na poziomie 0.84 i 0.71! Świetny wynik, świetna forma. Na przełomie całego sezonu: 1.16 i 1.06. Jeżeli chodzi o Lohse to:
102.1 IP, 41 R, 66 SO
natomiast Bailey:
111 IP, 45 R, 111 SO.
Dobra forma, dobrzy pitcherzy, tendencje underowe i takiego wyniku też się spodziewam.

--------


Yankees - Royals under 10 ✅
1.58 bet365
P.Hughes vs J.Guthrie
Godzina: 1:05​

W ostatnich 11 meczach H2H under był w 3 przypadkach.
Kansas to mało przewidywalna ekipa, ostatnio tendencje overowe, na przełomie całego sezonu notują bilans o/u 34-47, tyle samo co nowojorczycy. Jak na taki bilans linia 9 wydaje się być trochę duża.
A czego można się spodziewać po pitcherach?
Hughes (91 IP, 97 H, 48 R, 76 SO, o/u 5-10)
Guthrie (107 IP, 110 H, 55 R, 52 SO, o/u 8-9)

Z tego wszystkiego dającym najwięcej optymizmu jest wskaźnik o/u, ale jest on akurat najmniej ważny. Jak dla mnie najbardziej niepewny mecz, wybrany za względu dwóch underowych drużyn i wysokiej linii.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Padres - Rockies over 7.5
2.05 bet365
E.Volquez vs T.Chatwood
Godzina: 4:10​
W ostatnich 10 potyczkach w San Diego 7 razy padł wynik overowy.
W dwóch ostatnich meczach (oba w 2013) gdy linia wynosiła 7.5 padł wynik overowy (12 i 14 R).
W trzech ostatnich meczach (2013) w których narzucał Volquez, Colorado zdobywało 10, 9, 9 runsów.
Dodać należy, że przeciwko praworęcznym Colorado zdobywa prawie 5 R/9.
Patrząc na starterów, lepszy jest Chatwood (55.2 IP, 59 H, 19 R, 38 SO). Jeżeli o niego chodzi to niepokojąca może być jedynie liczba oddanych runsów, wyautowania na przeciętnym poziomie. Jak na razie kapitalne mecze wyjazdowe, 0.82 ERA!
Jednak jeżeli chodzi o Volqueza (99.1 IP, 110 H, 62 R, 85 SO) to już tak dobrze nie jest. Nieco lepsze mecze zalicza u siebie, ale przede wszystkim pozwala na dużo uderzeń.
Spodziewam się głównie słabszej postawy Volqueza, ale także kierowałem się dość nisko ustawioną linią no i H2H.
Wszystko ok, ale dlaczego spodziewasz się słabszej postawy Edinsona :?: Masz informacje, że mu coś dolega lub różne inne przesłanki ku takim wnioskom :?:
Powiem tak typ, nie jest zły, ale rzucenie takiego stwierdzenia w momencie gdy Volquez prezentuje się naprawdę solidnie, jest lekko przesadzone. Od połowy czerwca SP Padres złapał bardzo dobrą formę, wydawało się że to pojedyncze strzały, ale tak na dobrą sprawę Volquez od spotkania z Braves, tylko w jednym meczu złapał 3 run&#39;y na swoje konto. Ostatni jego występ w Bostonie to kawał dobrej roboty, a było sporo argumentów przeciw niemu, więc liczenie na słabszą postawę jest złym wyborem.
Jedynym argumentem za tym aby dziś Volquez wypadł słabo, jest jego rywalizacja z pałkarzami Colorado, średnia odbić .376 przy 109 AB także jest to już dosyć miarodajna średnia, a potwierdza to fakt 11 innów przeciwko Colorado w tym sezonie i aż 19ER, do tego WHIP na poziomie 2.74 i teraz mogę powiedzieć że Rockies mają patent na SP gospodarzy. Z drugiej strony trzeba zauważyć że jest to efekt tego sezonu, bo gdy weźmiemy pod lupę ostatni sezon, to wcale liczby Colorado nie powalają w rywalizacji bat vs pitch. Dlatego też miałbym się mocno na baczności z jakimkolwiek ryzykiem w tym meczu bo Edinson jest w formie, a to że rozegrał póki co dwa słabe mecze przeciwko Colorado, wcale nie znaczy że dziś będzie tak samo ;)
Poza tym trzeba pamiętać że to jest PETCO Park i tutaj z reguły nastawiamy się na under.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Rockies @ Padres
Chatwood Tyler (4-2) vs Volquez Edinson (6-6)
San Diego Padres @1,74 William Hill ⛔
Padres wracają na PETCO Park, po żałosnym w ich wykonaniu tripie: 10 spotkań -&gt; bilans 1W 9L ???? I właśnie ta seria 9 porażek z rzędu mnie przeraża, bo obrazuje ich formę; z drugiej strony nie będzie trwała wiecznie i najwyższy czas na przełamanie, zwłaszcza na swoim terenie. A dziś jest odpowiedni moment na to. Chatwood ostatni występ przeciw Dodgers bardzo słabo: w 5 IP pozwolił na 11H 6R 5ER :!: z kolei Dominikańczyk zaliczył dobry występ przeciw Red Soxom, choć jego drużyna przegrała. W 6 inningach miał 7H 1R i 6 SO.
Statystyki z całego sezonu są jednak po stronie Amerykanina.
Chatwood 2,75 ERA, .281 BA, 1,383 WHIP .338 OBP
Volquez 5,26 ERA, .280 BA, 1,570 WHIP, .356 OBP
Jednak Chatwood z meczu na mecz gra coraz gorzej, a na przeciwnym biegunie jest Volquez czego ukoronowaniem dla obu były wspomniane wyżej ostatnie mecze. Jeśli miałbym bazować na aktualnej formie pitcherów, brałbym w ciemno Padres. Dodatkowo drużyna z Kalifornii powinna dziś przełamać serię porażek.
Dodatkowo goście dziś wystąpią bez swoich 2 All-Starów: Gonzales w niedzielę zwichnął środkowy palec, Tulo dopiero rozpoczyna rehabilitację po kontuzji z 13 czerwca.
Na koniec ciekawostka:
San Diego hitters have 12 hits in 5 2/3 innings against Chatwood, all coming last season.
#Konkurs MLB
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Baltimore Orioles - Texas Rangers -&gt; Texas wygra [2.02] Pinnacle ✅
Miły dog na dzisiaj w postaci Texasu. Orioles ostatnio w gorszej dyspozycji - ze słabym Chicago (WH) dwie porażki na trzy mecze, z Jankesami ostatnio również dwie porazki na trzy mecze z tym że powinny być trzy - uratował ich szczęśliwy ostatni IN gdzie zdobyli dwa punkty i wygrali 2:1. Rangers ostatnio może nie dominują, ale są stabilniejsi. Ich bilans na dłuższej płaszczyźnie także jest korzystniejszy (12 z 17 na +). Co do pojedynku miotaczy bardzo zbliżone liczby więc tu na remis, w ofensywie również nie widzę przewagi jednych nad drugimi (chociaż wchodząc w to głębiej to Baltimore w lipcu jeszcze nie wyszli ponad 4R, a Texas owszem i to często). W grze obronnej lepiej czują się Strażnicy, jeśli pomogą swojemu pitcherowi (ostatnio różnie z tym było, Holland świetnie rzucał ale mimo to przytrafiały się porażki) to będzie dobrze.
KONKURS MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
The Freak w pierwszych inningach w tym roku liczby takie, że o kant dupy potłuc.
17IP with 18 hits, 11 ER, 3 home runs, 11 BB, 16 KS &amp; .269 OBA
Za to Harvey jak to Harvey - zacnie.
18 IP with 13 hits, 6 ER, no homers, 3 BB, 18 KS &amp; .197 OBA
Obie ekipy w szalonym dole punktowania w pierwszym inningu.
Giants miejsce 28 (wskaźnik 0.34)
Mets miejsce 26 (wskaźnik 0.38)
AT&amp;T 29 miejsce w tym roku pod względem wskaźnika runs (co ciekawe wyprzedzają tylko City Field Metsów).
Nikt z line-upu Mets nie uderzył jeszcze home runa przeciwko Freakowi, a top player Wright ma 2-20.
Więcej się nie da.
X po pierwszym inningu @ 1.61 by William Hill.

Pozdrowionka.
Oczywiście do najlepszego konkursu na forumku ????

#KonkursMLB
 
A 27

arturito

Użytkownik
Wszystko ok, ale dlaczego spodziewasz się słabszej postawy Edinsona :?: Masz informacje, że mu coś dolega lub różne inne przesłanki ku takim wnioskom :?:
Powiem tak typ, nie jest zły, ale rzucenie takiego stwierdzenia w momencie gdy Volquez prezentuje się naprawdę solidnie, jest lekko przesadzone. Od połowy czerwca SP Padres złapał bardzo dobrą formę, wydawało się że to pojedyncze strzały, ale tak na dobrą sprawę Volquez od spotkania z Braves, tylko w jednym meczu złapał 3 run&#39;y na swoje konto. Ostatni jego występ w Bostonie to kawał dobrej roboty, a było sporo argumentów przeciw niemu, więc liczenie na słabszą postawę jest złym wyborem.
Jedynym argumentem za tym aby dziś Volquez wypadł słabo, jest jego rywalizacja z pałkarzami Colorado, średnia odbić .376 przy 109 AB także jest to już dosyć miarodajna średnia, a potwierdza to fakt 11 innów przeciwko Colorado w tym sezonie i aż 19ER, do tego WHIP na poziomie 2.74 i teraz mogę powiedzieć że Rockies mają patent na SP gospodarzy. Z drugiej strony trzeba zauważyć że jest to efekt tego sezonu, bo gdy weźmiemy pod lupę ostatni sezon, to wcale liczby Colorado nie powalają w rywalizacji bat vs pitch. Dlatego też miałbym się mocno na baczności z jakimkolwiek ryzykiem w tym meczu bo Edinson jest w formie, a to że rozegrał póki co dwa słabe mecze przeciwko Colorado, wcale nie znaczy że dziś będzie tak samo ;)
Poza tym trzeba pamiętać że to jest PETCO Park i tutaj z reguły nastawiamy się na under.
Nie mam żadnych dodatkowych informacji, napisałem, że spodziewam się jego słabszej postawy, bo przeciwko Colorado wypada słabo. W tym sezonie 3 mecze i 3 fatalne. Podczas całej kariery też nie błyszczał z nimi. Oczywiście, że teraz może dobrze, kiedy złapał lepszą formę. A stadion może jest underowy, ale gdy przyjeżdża tam Colorado to z reguły można się spodziewać ciekawego spotkania, z dużą ilością biegów. Nie mówię, że ten typ to pewniak, ale przy takim kursie, linii i pitcherach widzę to spore szanse powodzenia.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
MLB

Oakland ML @ 1.935 Colon/Locke✅✅
Rangers ML @ 1.962 Holland/Feldman✅✅
over 6.5 Mets/Giants @ 2.040 LittleTimmy/Harvey✅✅
Indians ML @ 2.46 Kazmir/Scherzer 0.5u⛔⛔
Phillies ML @ 2.090 Lannab/Haren 0.5u✅✅
Dodgers ML @ 1.935 Greinke/Delgado✅✅
Rockies ML @ 2.27 Chatwood/Volquez 0.5u✅✅

Sporo, ale po kolei po zdaniu komentarza

Mam wrażenie, że Piraci co roku będą mieć jakiś midseason slump - z Cubsami słabo to wyglądało..może zadyszka?

Feldman? Naprawdę? W National Lig średniawo narzucał, American Lig go zje. Rangers offense trochę pachnie kiszonką, stąd próba reanimacji w postaci ściągnięcia z zaświatów Manny Ramireza, tylko pytanie podstawowe - kto bardziej potrzebuje reanimacji - Ramirez czy Rangers? Myślę, że Ramirez, ale to i tak close call Kiedyś obił mi się o oczy AJ Pierzyński jako czwarty w orderze....zgroza. Mimo wszystko gram Rangers.

Ta linia to chyba na Timmiego sprzed 2-3 lat...teraz Timmy nikogo już nie straszy, no chyba że nazwiskiem. Co innego Harvey, ale on też nie będzie co mecz narzucał świetnie. 7 runów przy formie miotaczy Giants to niska linia.

Indians...Scherzer nie będzie wygrywał bez końca. To już nawet nie chodzi o Scherzera, a bardziej o bullpen Tigers. Indians to nie Blue Jays, dlatego daję im szansę.

Dan Haren jako faworyt na wyjeździe..aha..jasne...jego forma wyjazdowa nadaje się do filmu &quot; Nic nie widziałem, nic nie słyszałem&quot;. Lannan nie błyszczy, ale Phillies jakby lepiej ostatnio, a Nationals jak to Nationals..wygrają kilka razy i gdy wydaje się, że wreszcie coś zaskoczyło, przychodzą porażki.

Doyers bo Delgado jest okropny, Greinke to ciotex, ale spróbuję szczęścia.

Rockies...bo im zawsze lepiej wychodzi na Petco, a Padres 9 z rzędu w tyłek and still counting.

takie luźne przemyślenia, raczej pod konkurs nie podchodzą, ale jak ktoś mi zrobi niespodziankę z tego powodu, to nie będę płakał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Nie mam żadnych dodatkowych informacji, napisałem, że spodziewam się jego słabszej postawy, bo przeciwko Colorado wypada słabo. W tym sezonie 3 mecze i 3 fatalne. Podczas całej kariery też nie błyszczał z nimi. Oczywiście, że teraz może dobrze, kiedy złapał lepszą formę. A stadion może jest underowy, ale gdy przyjeżdża tam Colorado to z reguły można się spodziewać ciekawego spotkania, z dużą ilością biegów. Nie mówię, że ten typ to pewniak, ale przy takim kursie, linii i pitcherach widzę to spore szanse powodzenia.
Colorado ma zwiększone liczby ofensywne głównie przez swój mega ofensywny stadion.
Liczby wyjazdowe Colorado
AVG .246 [ogółem .262]
OBP .302 [ogółem .321]
R/9 3.82 [ogółem 4.62]
Tulo wylądował na DL , Gonzalez ma wpisane Questionable.
W serii z Arizoną zdobyli 2 Runy , w drugim meczu uratował ich 4-for-4 Gonzaleza , gdzie zdobyli jeden punkt z jego udziału.
W trzecim meczu też punkt.
Colorado większość serii wyjazdowych zaczyna od porażki
Na dodatek San Diego wraca po serii wyjazdowej na East Coast
Z drugiej strony
Jesli Chatwood robi tak świetne wyniki jako miotacz robi w domu - w Mecce batterów to nie bardzo wiem czego możńa oczekiwać na PETCO. W karierze miotał tam raz - linia dość słaba.
Przed grą na Under/Over poczekałbym kto będzie Home Plate Umpire.
 
shen 408

shen

Użytkownik
MLB
Feldman? Naprawdę? W National Lig średniawo narzucał, American Lig go zje.
Orioles poszli na ten trade by zyskać jakiegoś grajka który po 3 inningach nie zrobi niespodzianki w postaci 7ER.Feldman wiadomo średniak ale mający doświadczenie,nie błyśnie,nie zjebie ale jak Joe Saunders rok temu utrzyma Orioles w grze a ofensywa jakoś sobie poradzi w tym czasie.Arrieta :grin:,pamitam jak rozjechal Yankees w NY chyba 2 lata temu,ponoc jeszcze zyje famem tych dni,w B-More go nie docenili.
MLB
Greinke to ciotex, ale spróbuję szczęścia.
Greinke wiadomo alien na ziemi,social anxiety disorder,nie wiadomo co sie spodziewac,raz 12SO,raz 5ER,Dodgersi cos ostatnio ogarneli kupry i jada wszystkich po kolei,zapowiada sie wielki mecz.Linia under 8.5 po 2.00 z bet365 bardzo zachecajaca.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Angel Hernandez - nie to nie jest jakiś nowy zawodnik. To jeden z ciekawszych umpires w lidze.
Średnia 10.3 RPG w 19 meczach jako home plate. 15 z tych meczów zakończyło się overem punktowym. Żeby zobrazować jak fajnie wpływa na wynik jeden z jego meczów.
30 czerwca - Nationals przyjeżdżają na najbardziej underowy ballpark w tym roku - City Field. Mecz kończy się 15 runs (linia była ustawiona na poziomie 7.0 ????).

We wszystkich meczach czerwcowych Angela padała dwucyfrowa liczba runs.

W 15 z jego meczów padało więcej niż 7.5 runs.

A dlaczego 7.5? Bo taką linią raczą nas dzisiaj buki w Nowym Jorku.

Sabathia i Shields może i zagrają dobre mecze, ale na tak niskiej linii raczej powinien paść over. Marathon daje 6.5 @ 1.61 i to polecam.

Royals at Yankees Over 7.5 @ 1.95 by William Hill.

Pozdrowionka

# Konkurs MLB
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Yankees - Kansas City Royals -&gt; Yankees win [1.70] Pinnacle ⛔
Ciekawy pojedynek dwóch czołowych pitcherów po obu stronach - jeszcze goręcej robi się bo obaj chociaż grają dobrze to mistrzowskich sezonów nie grają.. Jankesi weszli w lipiec jak w masło, ofensywa siała postrach i napstrykała aż 36 R w dobrym dla nowojorczyków okresie. W dwóch ostatnich spotkaniach nastąpiła odwilż, ale nie sądzę by dziś Shields dał sobie radę bo patrząc w jego historie to przeciwko Yankees zawsze zaliczał największe wtopy w swojej karierze. Robinson Cano i Eduardo Nunez zrobią swoje i dziś NYY wróci do overów w swojej ofensywie.
San Francisco Giants - New York Mets -&gt; under 7,5 [1.84] Pinnacle ⛔
Giants nadal grają padakę i nie zdobywają R, trzeba więc korzystać. Miotacze mają raczej średnie staty, ale tutaj rolę raczej odegrają brak skuteczności na pałce no i wpływ może mieć też maraton poniedziałkowy z udziałem obu ekip (16 IN zagrali, biegać mogą wolniej dziś).
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zgodzę sie tutaj z Odim i również idę w stronę NowoJorczyków.
No to dzisiaj nocą Polskiego czasu ciekawy mecz się zapowiada, pomiędzy dwoma, ekipami. Wczoraj wystarczał jeden Run, aby w ostatnim iningu, Nowojorczycy, polegli, ale dzisiaj wydaję mi się, że już wyciągnęli odpowiednie wnioski i dzisiaj zawalczą, tak by od samego początku mogli dyktować warunki w meczu. Miotacz Sabathia, ma dobre wyniki, z Kansasem i myślę, że dziś będzie głównym bohaterem w meczu, który pomoże wygrać swojej ekipie, na swoich śmieciach.
New York Yankees - Kansas City Royals
/ (1.67) WilliamHill
KONKURS MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
New York Yankees - Kansas City Royals -&gt; Yankees win [1.70] Pinnacle
Ciekawy pojedynek dwóch czołowych pitcherów po obu stronach - jeszcze goręcej robi się bo obaj chociaż grają dobrze to mistrzowskich sezonów nie grają.. Jankesi weszli w lipiec jak w masło, ofensywa siała postrach i napstrykała aż 36 R w dobrym dla nowojorczyków okresie. W dwóch ostatnich spotkaniach nastąpiła odwilż, ale nie sądzę by dziś Shields dał sobie radę bo patrząc w jego historie to przeciwko Yankees zawsze zaliczał największe wtopy w swojej karierze. Robinson Cano i Eduardo Nunez zrobią swoje i dziś NYY wróci do overów w swojej ofensywie.
Kilka spotkań było - ale przy ilośc Startów z Yankees - 27 i 175 IP jest z czego wybrać , ale fakt faktem z Yankees zaliczył najgorsze spotkanie w karierze jeśli bierzemy pod uwage Game Score.
http://www.baseball-reference.com/boxes/NYA/NYA200707220.shtml

Ja dzisiaj myślę o San Diego. ✅
Wczoraj porażka.
Dzisiaj Starterem COL jest Chacin , który przyzwoicie sobie radzi w domu , a na wyjeździe ledwo 30 IP w tym sezonie. Z ostatnich 10 gier - tylko 2 wyjazdy - do Houston i Waszyngtonu.
Stults w domu solidny - dwukrotnie go już w tym sezonie opisywałem - jeśli do wyjazdów można mieć zastrzeżenia - to w domu powinien spełnić oczekiwania.
OF Rockies Carlos Gonzalez znowu dzisiaj ma Questionable.
Na dodatek - Stults to lefty - a z lefties Rockies sobie jakoś gorzej w tym sezonie radzą
Kurs kusi do zagrania @1.81
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NY Yankees vs Kansas City Royals
Widzę że już spotkanie zostało opisane przez dwóch Panów, ale ja dodam również coś od siebie, bo tak na dobrą sprawę z punktu widzenia &quot;bejsbolowego rzemiosła&quot; to obie analizy nie zawierają żadnych faktów dokonanych :razz: A jest o czym pisać i to zwłaszcza odnośnie CC który na Bronxie radzi sobie bardzo dobrze z ekipą Royals.
Sabathia w tym sezonie trochę w kratkę, ale bilans jak zawsze na plus, oczywiście w przypadku CC wiek już trochę robi swoje więc nie można od niego oczekiwać nie wiadomo jakich wyników. Mimo wszystko bilans 9-6 ERA 4.06, a także WHIP na poziomie 1.21 nie wyglądają źle. Co więcej gdy popatrzymy na liczby z występów domowych to jasno wynika że Sabathia i Yankee Stadium to jedność. W swojej karierze CC przeciwko Royals notuje bilans 18-10 i ERA na poziomie 3.26, co więcej w sezonach 2010-2012 Sabathia rozegrał 3 spotkania przeciwko Kansas i wszystkie 3 wygrał, były to 23 inny podczas których oddał 9 Runs a 8 z nich było ER. W większości CC radzi sobie bardzo dobrze z większością baterów Royals, 150 AB i średnia .267 na pewno bardziej przemawia za starterem gospodarzy. Z ciekawostek warto dodać, że gdy home plate umpire jest Angel Hernandez to liczby CC wyglądają następująco 2-0 oraz ERA 0.60, wszystko zanosi się na to że to właśnie Hernandez będzie HPU więc jest to dodatkowy plus dla SP NYY. Jeśli chodzi o Shields&#39;a to na pewno nie lekceważyłbym go, aczkolwiek na pewno nie można się go obawiać. W tym sezonie jedno spotkanie przeciwko NYY i przegrana 3:2 jednak było to 8 solidnych IP, z czego tylko 2ER.
ale nie sądzę by dziś Shields dał sobie radę bo patrząc w jego historie to przeciwko Yankees zawsze zaliczał największe wtopy w swojej karierze
Shields przed Kansas narzucał w Tampa Bay i nie zgodzę się z tym, że zaliczał przeciwko NYY największe wtopy, owszem zdażało mu się przegrywać, ale nie nazwałbym tego &quot;najwiekszymi wtopami&quot; poza tym jego bilans za lata 2010-2012 to 6-7 przeciwko NYY tak więc liczby mówią tu wiele, a jego mecze przeciwko NYY gdy narzucał Sabathia zazwyczaj były to rywalizację spod znaku SO i underowego wyniku. Trzeba również zauważyć że James w tym sezonie na wyjazdach prezentuje się bardzo dobrze, 60 narzucanych IP i jedynie 18ER i WHIP na poziomie 1.14 może budzić respekt. Stąd też nie nastawiałbym się tu na wielkie odbijanie, raczej under, no i bardziej skłaniam się ku &quot;Yankesom&quot; którzy dzięki CC w domu rzadko przegrywają ;)

NYY win / 1.70 Pinnacle ⛔
Under 7.5 / 1.94 Marathonbet
✅
KONKURS MLB
e: Nie ma run support, nie ma nic, mogli znokautować James&#39;a w pierwszym innie, nie wyszło to CC dostał 2 homery i dobranoc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Red Sox @ Mariners
Webster Allen (1-2) vs Iwakuma Hisachi (7-4)

Seattle Mariners @1,77 William Hill ⛔
Rookie kontra All Star trzeba rzec w skrócie. Młodzian notuje do tej pory fatalne statystyki jednak z meczu na lepiej wygląda to odrobinę lepiej; zaliczył nawet zwycięstwo w ostatnim meczu z Padres. Z kolei Japończyk może się pochwalić najlepszą ERĄ w AL która wynosi 2,60 a na Safeco Field jest jeszcze bardziej imponująca - 1,84:!: Szczegółowo prezentuję się to następująco:
Webster 7,88 ERA 1,75 WHIP .319 BA .389 OBP
Iwakuma 2,60 ERA 0,882 WHIP .204 BA .236 OBP
W domu Azjata prezentuje się jeszcze lepiej, bo wspomniana już najlepsza ERA 1,84 ale dodatkowo .628 WHIP, .169 BA i .179 OBP.
Celowo nie wstawiam Webstera na wyjazdach, gdyż grał tylko w jednym spotkaniu i byłoby to bardzo niemiarodajne i jeszcze by ktoś pomyślał, że to pewka nad pewkami...
Mariners wczoraj bardzo pewnie pokonali swoich rywali, a narzucał Lester. W końcu swoje gra ofensywa gospodarzy, bo zwykłem twierdzić o drużynie z Seattle, że Iwakuma gra swoje a mecze przegrywa ofensywa i/lub bullpen. Podziw wzbudza zwłaszcza 41 letni Raul Ibanez, który przyćmiewa młodszych kolegów. A skoro narzuca tak niedoświadczony pitcher jak Webster to weteran powinien mieć niejedną szansę na swojego 23 a może i więcej HR ;)
#Konkurs MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dodgers ML @ 2.050✅✅
over 8.5 @ 1.806⛔⛔

Reds -1 @ 1.934⛔⛔
Giants -1 @ 2.22⛔⛔

na tą chwilę tyle..mam jeszcze kilka na oku, zobaczymy potem..kilka słów

Doyers - Nolasco to kibic Doyers od pępowiny, dostał trade, spełniło się jego marzenie, więc po takim kursie można zaryzykować, że wypadnie dobrze. Kennedy ostatnio kompletnie się pogubił. Ostatnie spotkanie z Mets co prawda lepsze, ale kim są Mets? Do tego CitiField, które tak faworyzuje miotaczy. Bullpen DBacks też bez formy, przegrał sporo spotkań. Kennedy jak wygrywał z Doyers to tylko po &quot;kompletnym zamknięciu&quot;, a przy jego obecnej formie się nie zanosi.

Reds wczoraj mieli mecz do momentu jak Gomez złapał piłkę lecącą za boisko po strzale Votto. Dzisiaj powinno obyć się bez niespodzianki. Peralta ostatni mecz o ile dobrze pamiętam wybitny jak na niego - 3 hits and no runs. Po ostatnim takim wyczynie (z Atlantą - 2 hits and no runs) w kolejnym wrócił już boleśnie na ziemię - 8hitów, 7 runów, 1HR. Boli? Ma boleć!

Gee to straszy streak pitcher - albo oddaje w kolejnych meczach masę, albo odwrotnie. Ostatnio 6 z 7 meczów QS, więc czas na jakąś niespodziankę. Możliwe że under pewniejszy, choć nie lubię grać underów, gdy istnieje możliwość obsrania któregoś z pitcherów. Wczoraj zdecydowanie lepszy matchup na under był i skończyło się overem. Gee oddaje sporo hitów. Może Francour obudzi Giants? Who knows.


Tampa -1 @ 1.834 Archer/Gibson✅✅

Co ciekawe Archer w swoich dotychczasowych występach dostał tylko w sumie 10 runów wsparcia od ofensywy. Gibson w dotychczasowych startach ERA onad 7. Pozostałych statów Gibsona nie podaje ze względu na ochronę moralności publicznej.

Cubs @ 2.140 Wood/Blanton 0.5u✅✅

Blanton przez spory czas narzucał jak po kilku blantach, ostatnio jakby lepiej, ale to wciąż przeciętniak, podobnie jak przereklamowana i przepłacona drużyna Angels. Wood bardzo ładnie narzuca, w sam raz żeby zagrać jako dog. Nie ufam tym Angels jako faworytom, tym barziej na wyjazdach. Pujols się skończył gdy odszedł z Cardinals, a Hamilton macha bejsbolem jakby muchy odganiał. Im częściej go oglądam, tym częściej mam wrażenie, że u niego to bardziej kwestia przypadku niż umiejętności.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Atlanta @ Miami
Miami @ 2.26 ✅
Pinnacle

Paul Maholm - Jacob Turner

Dzisiejszy typ pokierowany tym , że Miami broni się przed sweepem , a narzuca ich młody miotacz - Jacob Turner.
Od razu pisze , że widzę tutaj value i nie każdy musi się z tym zgodzić. Po prostu po takim kursie i z takim miotaczem możńa zaryzykować.
Turner to młody miotacz , który przywędrował z organizacji Detroit Tigers w wymianie , gdzie w drugą stronę powędrował Anibal Sanchez i Omar Infante.
Turner w American League się nie sprawdził nieco , ale jak ktoś ma 21 lat to wiadomo , że potrzebuje ogrania.
W Miami wygląda to lepiej - od razu w NL jego ERA oraz WHIP i H/9 poszybowały w dół.
W tym sezonie w 7 startach zrobił bilans 2-1 , ERA 2.30 , oddając 1 HR w 47 IP. BB/9 na poziomie 2.5
Poza ofensywą St. Louis reszta ekip raczej nie słyneła z jakiejś mega ofensywy.
W domu rozegrał 3 spotkania - z San Diego , Milwaukee i Mets - wszytskie wygrane. Z Mets miał 0 ER w 7 IP. Z MIlwaukee 3 ER w 7 IP.
Z San Diego rozegrał complete game oddając tylko 1 ER.
Ostatni mecz w St.Louis mu nie wyszedł - w 6 IP oddał 4 ER , 7 H i walk.
Gdzie ofensywy Cardinals a innych ekip...
Wiem co Miami gra w tym sezonie i jak wygląda ich ofensywy - cóż - Turner musi sobie radzić sam.
Jak wspominał lukascash - Braves jest overrated i ja też pod tym się podpisuje.
Jakby Nationals miało nieco więcej oleju w głowie to Braves nie odjechali by tak daleko w dywizji. Na dodatek nieco przyfarcili z kalendarzem w tym roku.
Uptony po dobrym początku sezonu spadli w BA i OBP.
Wyjazdy dzisiejszego startera Braves - Maholma to tragedia - ERA 5.18 , OBP .348 , WHIP 1.41 i bilans ekipy 5-6 , gdy on zaczyna gry na wyjeździe. Staty ratuje mu udany poczatek sezonu , gdzie przez około 20 IP nie oddał Runs z jego winy.
Wiadomo , że Turner nie dostanie wielu punktów wsparcia - może liczyć na 1-2 może 3 , ale sądzę że Quality Game jest w stanie zagrać dzisiaj i zlimitować nieco Braves offense.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 27

arturito

Użytkownik
Zapowiada się dziś underowo.

Brewers - Reds hit w 1. inningu
1.46 bet365
Godzina: 20:10​

Milwaukee jako startera wybrało dziś Hellewega (0-2). Do tej pory rozegrał 6.1 IP w których zaliczył 15 H, 16 R i tylko 2 SO. Narzucał przeciwko Mets, Nationals i Pirates. Spośród nich tylko Pirates nie zaliczyli odbicia w pierwszej zmianie, natomiast w drugiej mieli już 6 H. Każda z tych drużyn ma gorszy wskaźnik odbić niż Cincinnati. Hit w inningu przeciwko takiemu pitcherowi jest jak najbardziej do wykonania.

----------

Indians - Blue Jays under 7
2.95 bet365
J.Masterson vs E.Rogers
Godzina: 1:05​

W prawdzie są to dwie dość ofensywne drużyny, ale akurat tak się składa, że Cleveland większość swoich biegów w meczu zdobywa na wyjazdach, a Toronto u siebie (tutaj różnica duża: 5.07|4.00).

Pierwszym narzucającym Indianinem będzie Masterson. Jego statystyki jak najbardziej sprzyjają underowi:
128.2 IP
108 H
54 R
131 SO
o/u: 6-12

W Toronto zacznie Rogers, statystki ma gorsze, ale niezłe:
65.2 IP
69 H
29 R
42 SO
o/u: 2-5

Toronto w ostatnich 12 meczach miało 10 underów, tutaj też nic nie wskazuje na wysoki wynik.

-------

Yankees - Royals under 7
3.20 bet365
I.Nova(R) vs W.Davis(R)
Godzina: 1:05​

Kolejny under. Zaczynać będą dwaj dobrze wyautowujący pitcherzy: Nova (44 IP, 48 SO) i Davis (89.2 IP, 81 SO).
Davis przy swoich 89.2 IP pozwala aż na 119 H, ale Yankeesi pod względem odbić w domu są na 27 miejscu.
Ofensywa Yankeesów u siebie na 29 miejscu (3.50 R/9).
Jeżeli chodzi o Kansas to bez wątpienia na wyjazdach notują lepsze liczby, ale odbijają gorzej przeciwko praworęcznym.
Do tego Nova w świetnej formie, w ostatnich 3 meczach WHIP na poziomie 1.02, przez 17.2 IP zanotował 20 SO, a grał 2 razy z Orioles i raz z Tampą.

---------

Phillies - Nationals under 7
2.00 bet365
C.Lee(L) vs G.Gonzalez(L)
Godzina: 1:05​

Ofensywnie obie drużyny w dolnej części tabeli.
Dwaj mocni pitcherzy w dodatku leworęczni. Zarówno jedna ekipa jak i druga przeciwko leworęcznym gorzej odbija.
Gonzalez:
111.2 IP
41 R
109 SO

Lee:
131.2 IP
43 R
119 SO

W ostatnich 3 grach obaj w dobrej formie.

---------

Rays - Twins -2.5
3.00 bet365
J.Hellickson vs K.Correia
Godzina: 1:10​

Ostatnie 10 meczy Tampy: 9-1.
Ostatnie 10 meczy Twins: 1-9.
Ofensywnie w domu Tampa na 6 miejscu.
Ofensywnie na wyjeździe Twins na 25 miejscu.
Starterzy to inna klasa, a szczególnie widać to w last3.
Hellickson (CHW, DET, TOR):
20 IP
2R
19 SO

Correia (TOR, KC, MIA):
17 IP
11 R
8 SO

Na przestrzeni całego sezonu Correia notuje mało wyautowań.

Tampa powinna wygrać wysoko, albo w ostateczności tylko wygrać @1.56. Innego rozwiązania nie widzę.

----------

Arizona - Dodgers under 7
2.85 bet365
T.Skaggs(L) vs H-J.Ryu
Godzina: 3:40​

Moim zdaniem kolejna przesadzona linia.
Under w ostatnich 9 meczach w Arizonie padł 8 razy.
Skaggs:
24.2 IP
10 R
22 SO

Ryu:
111.2 IP
37 R
90 SO
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pittsburgh Pirates - Oakland Athletics -&gt; under 8,5 [1.55] Bet365 ✅
Na wkład do dubla proponuje zmodyfikowaną linie na under w tym meczu. Powody: to trzecie kończące serię spotkanie, w dwóch poprzednich padły identycznie wyniki 2:1. Zakładając nawet że dziś obie drużyny będą odbijać dwukrotnie lepiej i skuteczniej atakować under nadal znajduje pokrycie :!:. Drugi mocny argument - miotacz gospodarzy - Francisco Liriano (8-3, 2.20). U gości wystąpi Milone (8-7, 4.11 ERA) i te liczby powinny mu wystarczyć do utrzymania swoich statów, bo Pittsburgh bardzo kiepsko ostatnio radzi sobie w ataku. Na cztery ostatnie mecze Piraci zdobyli sześć R, naprzeciwko siebie mają równie &quot;leniwy&quot; zespół.
Mam wrażenie, że Piraci co roku będą mieć jakiś midseason slump - z Cubsami słabo to wyglądało..może zadyszka?
Nie da się ukryć że Pirates w maju a Pirates w lipcu to już zupełnie inna bajka i ta zadyszka już jest faktem. Co dalej? Sądzę że W/L w przypadku obstawiania tej drużyny obecnie jest zbyt dużym ryzykiem, ale czemu nie korzystać na wciąż dobrej defensywie PP?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom