>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2013 - Lipiec

Status
Zamknięty.
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
NY Yankees-Kansas City Royals 1 @1.67
Na poczatek - najwazniejsza informacja. Nie znam sie na tym sporcie i nie mam zamiaru udawac. Kiedys widzialem film &quot; Pierwsza liga&quot; , ale to chyba specem nikogo nie uczyni. Moze inaczej, wiem o co chodzi w grze, jak zdobywa sie punkty i co to jest wyoutowanie, strike, ball, homerun, inning i to zasadniczo tyle. Jakies mecze widzialem w calosci w zyciu. Nie mam pojecia na temat skrotow ERA czy innych liter, chociaz wiem, ze jest tutaj terminologia opisana.
Na wstepie to mam dwa pytania:
1. Ile jest do rozegrania meczow w seoznie zasadniczym, bo widze ze juz przekroczono granice 90-ciu.
oraz
2. Jakie sa zasady awansu do tego play-offu ? Bo wiedze, ze sa tu jakies dziekie karty (aczkolwiek nie wiem czy te dzikie karty sa dla konkretnych druzyn czy dla konkretnych miejsc w dywizji).
Jezeli mozna krotko w 2-3 zdaniach o odpowiedz to poprosze, tylko nie w sensie jest to tam i tam.
Co do typu. Co ja mam tu napisac ? Generalnie o baseballu to wiem tyle, ze Yankees to jest wielka marka i od zawsze jest duza rywalizacja z Boston Red Sox. Patrza w ta statystyke i widze, ze Yankees przegrali 3 mecze z rzedu, w tym juz 2 z 3 z Kansas. Wczoraj byl to popularny typ na Yankees i nic z tego nie wyszlo, wiec moze wyjdzie dzis. Nic wiecej, zadnego uzasadnienia wiecej nie potrafie dodac. No chyba, ze zaczne pisac, ze konstelacje gwiazd na niebie wskazuja dzis zwyciestwo nowojorczykow. Jakby co, prosze o wyrozumialosc i nie wieszanie psow na mojej osobie. Buk zaplac
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To ja dopowiem kilka zdań odnośnie NYY. Po wczorajszej wpadce, bo tak to trzeba nazwać, run support na poziomie żenady, a CC zrobił swoje, pełne spotkanie, ale niestety w tym sezonie zdarza mu się rozdać po 2-3 run&#39;y na mecz, więc i teraz nie było inaczej, ogółem to był dobry mecz w wykonaniu Sabtahi ale zabrakło wsparcia.
Mam nadzieje, że dziś je otrzyma Ivan Nova, starter który i może nie ma świetnych statów przeciwko Royals, na pewno będzie wiedział co zrobić by im &quot;popsuć&quot; dobrze zapowiadający się wieczór. Nova w ostatnich występach bardzo przyzwoicie, spora liczba strike outs, a także cały mecz w Baltimore pozwalają sądzić iż dziś Yankees unikną 3 porażki z rzędu w domu w serii z Royals.
Na przeciw pałkarzom NYY dziś wyjdzie Wade Davis, który po bardzo ciekawym początku sezonu powrócił do swego normalnego trybu miotania i tak naprawdę gra w kratkę. Co cieszy to na pewno fakt że Davis słabo radzi sobie z Yankees, jeden mecz w tym sezonie i 7 ER do tego dochodzą statystyki wyjazdowe, bardzo niesprzyjające starterowi Royals i na dobrą sprawę jeśli NYY dziś nie wygra to będę mocno zdziwiony, już nie chodzi oto że Nova może coś zawalić, ale ofensywa powinna być dziś numerem jeden jeśli chodzi o argumenty do wygranej NYY.
NYY win / 1.71 Pinnacle ✅

Na wstepie to mam dwa pytania: 1. Ile jest do rozegrania meczow w seoznie zasadniczym, bo widze ze juz przekroczono granice 90-ciu. oraz 2. Jakie sa zasady awansu do tego play-offu ? Bo wiedze, ze sa tu jakies dziekie karty (aczkolwiek nie wiem czy te dzikie karty sa dla konkretnych druzyn czy dla konkretnych miejsc w dywizji).
1. Do rozegrania 162 mecze
2. Zwycięzcy dywizji oraz dwie drużyny z Wild Card, czyli z National League i American Leauge po jednej. Rywalizacja o wild card polega na tym, że zdobywa ją drużyna z najlepszym dorobkiem z drugiego miejsca.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Oakland @ Pittsburgh
Pittsburgh ✅ 5-0
1.75 @ Pinnacle


Tom Milone vs Francisco Liriano


Liriano służy gra w National League.
Bardzo ładny bilans i w tych 70 IP jest tak samo wartościowy jak rok temu w ciągu 156 narzuconych IP.
To już coś mówi. Jak wiadomo NL jest słabsze od AL i w NL odnajdują się miotacze dość przeciętni jak na warunki American League.
Liriano ma najlepsze od lat staty ERA , FIP , xFIP i odaje mało HRs.
Takiego sezonu jak w 2006 nie będzie , bo wtedy jechał po każdym , ale doznał kontuzji na rozgrzewce i ciach...
Mógł zdobyć i Rookie of The Year i Cy Young AL i mieć jeden z bardziej wymiatających sezonów w historii swego klubu Twins.
Poza dwoma startami w tym roku poniżej przeciętnej - w reszcie gier zanotował Game Score w okolicach 60 lub wyżej [Starter zaczyna grę z Game Score&#39;m 50 - statystyka na Baseball Reference].
W domu bilans 4-1 , ERA 2.05 , WHIP 1.17 , OBP .283 w 30.2 IP. Co ważne nie oddał Home Runa. Rywale raczej z dość przeciętnymi ofensywami - Milwaukee , Cubs , Reds , Giants i Milwaukee jeszcze raz.
Ostatnie 3 gry to bilans - 3-0 , ERA 1.66 , WHIP 1.20 i OBP .299. Rywale to mecz w Chicago przeciwko Miśkom , Milwaukee i wyjazd u Aniołów z LA.
Jedynie o co bym się obawiał o Liriano to o kontrolę. Walk/9 na poziomie prawie 3.5 nie wróży najlepiej
W karierze przeciwko obecnym zawodnikom Oakland ma linie .194/.310/.250 w 42 PA - połowę wyrabiają Crisp z Reddickiem.

Milone w tym sezonie wysoka ERA , ale dośc przyzwoicie niski OBP za sezon. Wszystko zasługa 19 oddanych HR w 114 IP.
Daje to 1.5 ratio HR/9. W Pittsburghu Home Runs ma kto uderzać - np. takie Pedro Alvarez
Ostatnie 3 gry to bilans 2-0 , ERA 4.74 , OBP .309 i WHIP 1.32 oraz 4 HR w 19 IP
Wyjazdy to ERA prawie 5 , WHIP 1.22 i OBP .289

Obaj miotacze są leworęczni.
Oakland na wyjazdach z leworęcznymi gra słabo - AVG .224 i OBP .309.
Pittsburgh jakoś wybitnie nie odstaje przeciwko lefties w stosunku do średniej za sezon.

Pirates od ponad 20 lat nie mieli bilansu zakończonego większą ilością Zwycięstw niż Porażek.
Ten sezon jak i dwa poprzednie zaczęli bardzo dobrze , lecz po Meczu Gwiazd nastąpiła znaczna zadyszka.
W tym sezonie przedsionkiem takiej zadyszki może być dostany sweep od Chicago Cubs pare dni temu.
Mecz Gwiazd już za tydzień.
Na szczęście dla nich - następna ekipa spoza Dzikiej karty - Nationals - traci do nich 7 gier.

Moim zdaniem Liriano dzisiaj zlimituje Oakland.
Kurs zachęca do grania.
Pittsburgh broni sie przeciwko sweepowi w domu.

@up
162 gry..
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nationals w pierwszym inningu nie punktują za wesoło (0.36 wskaźnik - 4 od końca miejsce w MLB). Dzisiaj na przeciwko Kendrick, który w pierwszym inningu kropi ładnie.
18 IP - 20 hits, 7 runs, 4 homers, 3 walks, 12 strike outs - .278 OBA
Co martwi? Sporo home runs i wysoki batting avg. rywali.
Co cieszy? Praktycznie brak walks no i dobra ERA.

Z drugiej strony dobra ofensywa Phillies przeciwko konkretnemu wymiataczowi Jordanowi.
18 IP - 9 hits, 3 runs, no homers, 3 walks, 9 strike outs - .141 OBA
Nie ma się do czego przyczepić... no może mało KS, ale przy battingu na poziomie .141 i braku home runów nie ma się czego obawiać.

Aura obojętna (lekki wiaterek z boku).

Sędzia Danley underowy (7.1 runs per game)

Reasumując?
Nationals at Phillies
Brak runs w pierwszym inningu @ 1.80 by William Hill.

#KONKURS MLB
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Chicago Cubs - St.Louis Cardinals -&gt; St. Louis wygra [1.82] Pinnacle ⛔
Ostatni dobry występ pitchera Cubs na dłuższą metę może nic nie znaczyć, dla mnie na dzień dzisiejszy Cardinals zjedzą Edwina Jacksona (5-10, 5.50) na śniadanie. St. Louis jest w mega gazie, przyjeżdżają do Chicago na serii 5W i od razu ładują mocnego asa bo rzucać będzie Jake Westbrook (5-3, 2.78). Wielu ekspertów wskazuje, że STC to obecnie najbardziej kompletna drużyna w stawce, z dobrym battingiem, ale bez braków w bronieniu. Cubs oddali ostatnio 13R przeciwko Angels, co by nie mówić spory zbłaz i pewnie drugi raz z rzędu aż taki rozmiar porazki się nie powtórzy przed własną widownią, to sądzę że około 8R dziś tracą - na przeciwko nich ofensywa złożona z kilku &quot;gorących&quot; postaci jak choćby Yadier Molina czy Carlos Beltran.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
&quot;Love the Brewers against the worst team in baseball right now the D&#39;backs! Dbacks and instant fade at a 71% consensus on Covers.com!
Gallardo 6-0 with a 1.62 ERA in eight career starts vs. the Diamondbacks!!

You know what to do... &quot;
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
4 z tych gier pochodza z 2011 , kiedy to Gallardo miał świetny sezon i zajął nawet 7 miejsc w głosowaniu All-Star , a Milwaukee osiągnęło w tamtym roku ALCS przegrywając ostatecznie z Cardinals.
Po drodze w ALDS pokonali Arizone właśnie.
Tylko , że przez ostatne 2 lata Gallardo grało z Arizoną 3 razy - w tym roku zakończył bez decyzji z 4 ER , 9 H i 2 BB w 6 IP.
W zeszłym roku jeden mecz bez decyzji i jeden wygrany.
Brewers ostatnim czasy widziało 3 lefties w ostatnich 10 grach - AVG .200 i OBP .243.
Kurs ponad 2.20 kusi , ale w obecnym sezonie Gallardo bym odpuścił - dobre spotkania przeplata ze słabymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
niby tak, ale Miley jako faworyt na tym poziomie w takim stosunku trochę śmiesznie wygląda..niby dwa ostatnie mecze dobra, ale to nie jest top pitcher żeby utrzymać taką formę, wróci wresczie na ziemię, bullpen Arizony też dupy daje na lewo i prawo, nie wiem ile meczów już przegrał w tym czy poprzednim miesięcu - maj był chyba rekordowy pod tym względem..11? Z kolei Gallardo, niby nie zachwyca, ale kiedyś też trafi mu się ten świetny mecz, bo arsenał na pewno ma, a w MLB często chodzi o przełamania, zwłaszcza u pitcherów. Kurs kursi i wg mnie godny solidnego rozpatrzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Cin Reds - Atlanta Braves / over 7.5 (2.00)
Ok, krótko. Reds, na wyjazdach plasują się przeciętnie, ale prawie w każdym meczu jakieś punkty zdobywają. Dzisiaj wyjazd do Atlanty czeka ich trudny mecz, w którym gospodarze ostatnio ponieśli klęskę. Ale myślę, że dziś odpowiednie wnioski już wyciągnięte i będę starać się już od pierwszych Iningów, wyprowadzić przeciwnika z równowagi.
Miotacze w meczu, to Latos i Hudson, fakt, miotacz w Cin, ma lepsze wyniki, ale czy to przeniesie się na mecz? Sam do końca nie wiem więc atakuję over.
WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Chicago Cubs - St. Louis Cardinals typ:1 kurs:2,00
analiza: Faworytem u bukmacherów dzisiejszego spotkania jest drużyna z St.Louis ale ja dziś stawiam na ekipe z Chicago dlatego ze w ostatnim czasie świetna pasje ma ekipa Cardinals i myślę ze dziś ta wspaniała paja pięciu zwycięstw z rzędu sie skończy i ekipa z Chicago zanotuje ważne zwycięstwo_Ostatnie mecze miedzy oboma ekipami kończyły sie zazwyczaj zwycięstwami obydwu ekip na zmianie ostatni mecz miedzy zainteresowanymi drużynami zakończył sie zwycięstwem St.Louis wiec dziś drużyna Chicago powinna zanotować cenne zwycięstwo i mój typ na dzisiejszą noc jest zwycięstwo ekipy z Chicago.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kontynuujemy wątek na potrzeby konkursu MLB
#KonkursMLB

Dzisiaj się przyczepie do Seana O&#39;Sullivana, bo statystyki z Minors słabe w tym roku.
102 IP with 114 hits, 44 ER, 7 HR, 29 BB, 90 KS
Również WHIP wysoki na poziomie 1.400
No taka pizdunia lekko.
Z drugiej strony reliver Gaudin, który jako starter w tym roku kręci dobre cyferki.
28.1 IP with 23 hits, 9 ER, 3 HR, 5 BB, 22 KS &amp; .221 OBA
Bardzo dobra ilość walks, co daje mu KS/BB na poziomie powyżej 4.
Co dalej?
Bullpens.
Wczoraj Bumgi nie potrzebował wielkiej pomocy więc dzisiaj wypoczęci Affield, Lopez, Kontos i Mijares powinni dokończyć mecz po Gaudinie na dobrym poziomie.
Z drugiej strony dwa dni z rzędu pracy Thathera i Gregersona.
Nie śledze na bierząco rozgrywek chwilowo więc niewiele wiem o ofensywach, ale wczoraj wyglądało to ok po stronie Giants.
Ogólnie idę przeciwko przeciętnemu pitcherowi ;)
Giants @ 1.87 by William Hill ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Chicago Cubs - St.Louis Cardinals -&gt; St. Louis wygra [1.82] Pinnacle
Ponawiam na dzisiaj typ na St. Louis mimo że wczoraj przegrali 0:3. Zaskoczył mnie zwłaszcza zerowy wynik ofensywy, no i te liczby ... : AVG - .125 , OPS - .364. Ogólnie ich średnia sezonowa jest dwukrotnie większa (Runs for = 4.94) więc dziś spodziewam się wyrównania tego do góry zwłaszcza że dzisiejsza obsada miotaczy będzie sprzyjać raczej większej ilośc HITS (wczoraj tylko 3 po stronie STL). Gdyby dziś do gry wkraczał jakiś czołowy pitcher z dobrymi liczbami typu Garza lub Wood to pewnie bym się wstrzmał, ale Villanueva dziś pęknie po zaskakująco dobrym występie Jacksona wczoraj.
dziś kurs jest po 1.84 w bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Miami Marlins - Washington Nationals
Typ: Miami Marlins ML ✅ 2:1 F/10
1.81 @ Marathon

Jose Fernandez vs Dan Haren
Dziś drugie starcie obu ekip w tej serii. W meczu rozgrywanym dzisiejszej nocy Nathan Eovaldi zlimitował offens Nationals pozwalając im na tylko 3 runs. Z koleji Strasburg się skompromitował dając 7 runów Marlins w zaledwie 2 innach.
Miami u siebie bilans 20-26 i 4-6 w ostatnich 10 meczach.
Z koleji Nationals na wyjazdach są 20-28 i 5-5 w ostatnich 10.
Na dzisiejszą grę w zespole Miami przewidziany jako pitcher jest RHP Jose Fernandez z bilansem 5-5 , 2.83 ERA i 1.07 WHIP w tym sezonie.
O ile ogólne staty za ten sezon nie powalają to jego domowe liczby muszą budzić szacunek:
  • w 49.0 IP ma bilans 3-0 [team ma 6-2] , 1.47 ERA , 0.94 WHIP , .241 OBP.

Z koleji w ekipie Nationals miotał dziś będzie RHP Dan Haren. Jego bilans z tego sezonu to 4-10 , 6.00 ERA i 1.47 WHIP. W tym sezonie już raz miał okazję grać na Marlins Ballpark i nie skończyło się to dla niego zbyt dobrze [porażka 8:2 - zmieniony w 4 inningu po tym jak dał Marlins 7 H , 7 R , 1 HR i popełniając 3 ER].
Wyjazdy w jego wykonaniu to już kompletna kompromitacja:
  • w 51.2 IP ma bilans 1-7 [team ma 1-8] , 5.57 ERA , 1.43 WHIP , .330 OBP a żeby tego było mało to oddał jeszcze na wyjazdach aż 11 HR! , pozwolił na 63 H i 36 R i popełnił aż 32 ER. Staty zatrważające...

Na deser zaserwuje kilka faktów z Covers.com:
  • Nationals are 0-6 in Harens last 6 road starts.
  • Nationals are 0-9 in Harens last 9 starts.
  • Nationals are 0-8 in Harens last 8 starts vs. a team with a losing record.
  • Marlins are 5-2 in Fernandezs last 7 starts.
  • Marlins are 5-2 in Fernandezs last 7 starts on grass.
  • Marlins are 4-0 in Fernandezs last 4 home starts.
  • Nationals are 2-9 in their last 11 games with Wendelstedt behind home plate.

Nie widzę dziś innej możliwości jak pewny win gospodarzy być może nawet z handi, którzy na własnym terenie wyglądają o niebo lepiej niż na wyjazdach. Jedyne co może martwić to bullpen bo ten jest na korzyść Nationals, jednak Haren rzadko kiedy gra dłużej niż 5 innów w przeciwieństwie do Fernandeza, który powinnien dograć co najmniej do 7 inna. A poza tym Marlins mają Cischka który jako closer jest nie oceniony i moim zdaniem powinnien grać w lepszej organizacji aniżeli Marlins nie mniej jednak...Let&#39;s Go Marlins!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Większych zastrzeżeń co do typu Challangera nie mam.
Tylko , że to Miami...
Czy ich ofensywę będzie stać na Back-2-Back wins.
Warto po takim kursie i po tym , że Fernandez na pewno będzie dobrym wyborem jeśli chodzi o nagrodę NL Rookie of The Year.
Wiadomo jaką ekipą jest Miami i nagroda pewnie pójdzie do LA i dostanie ją Kubańczyk Puig [lub Koreańczyk Ryu - ale jemu daje małe szanse - za mało Koreańczyków w MLB]
Puig raczej wydaję się takim 2-3 sezonowym gwiazdorem , Fernandeza z lepszą ekipą i run support stać na dłuższą karierę w Majors , szczególnie , że to rocznik 1992 tylko.
Kubańczyk Puig ma 22 lata , ale faktycznie może mieć nieco więcej ????
Znane są sytuacje , że do USA przyjeżdzają zawodnicy z Karaibów &quot;młodsi&quot; i czasami nawet o innym imieniu i nazwisku [Fausto Carmona aka Roberto Hernandez]
Dzisiaj ciekawi mnie zakład na Chciago Cubs @ 2.00 ✅ - kurs dobry - miotacz też ostatnim czasy. Rywale to nieco wyższa półka.
Porównując Garze z Lynnem za ostatnie gry to Garza wygląda o wiele lepiej. Przeważnie jak gra w domu to limituje nieco STL offense
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Arizona vs Milwaukee

Postaram się szybko i treściwie. Sprawa prosta faworyt upatrywany w drużynie gospodarzy po nędznych kursach jest według mnie sporym niedocenieniem ekipy Brewers. Patrząc na dyspozycję obu SP w ostatnich dniach, aż nie chce się wierzyć że to Kennedy jest faworytem dla buków, ale dobra nasza, Wily Peralta czyli SP gości w dwóch ostatnich grach zanotował takie oto liczby: 14.1 IP 6H 0ER 6BB i 11SO. Dla porównania Kennedy 12.2 IP 15H 7ER 5BB i 10SO tak więc od razu widać że starter Arizony w wybitnej formie nie jest natomiast Wily notuje chyba najlepszy okres gry w MLB ponieważ przed wyzej wymienionymi w liczbach meczami, a były to dwa spotkania, przegrał co prawda z Cubs i tam miał o wiele gorsze liczby jednak przed Cubs rozegrał 7 innów przeciwko Braves i zakończyło się to na 0 ER, a więc te ostatnie mecze nie są dziełem przypadku i forma reprezentanta Dominikany jest co najmniej dobra :razz:
Teraz kilka słów o SP D&#39;Backs, występy w domu to z pewnością żaden argument za Kennedim, 37 IP i 23ER, ERA powyżej 5 sporo rozdanych walk&#39;s i WHIP na poziomie 1.55 Poza tym Ian już w tym sezonie narzucał vs Brewers i to spotkanie zakończyło się dla niego po 6 innach, gdy zdołał rozdać 4 run&#39;y, na jego szczęście mecz został wygrany przez Ari w stosunku 8:7 ale warte uwagi jest to że był to dopiero 2 mecz sezonu, a można powiedzieć że początek sezonu w wykonaniu Ian&#39;a był w miarę przystępny.
Moje propozycję na ten mecz:
Milwaukee Brewers (+1,5) / 1.70 Marathonbet 6/10 ✅
Milwaukee Brewers over 3.5 / 1.89 Marathonbet 6/10 ✅
Milwaukee Brewers win / 2.45 William Hill 5/10 ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chicago White Sox vs Atlanta Braves
Na początku warto wspomnieć że jesteśmy po przerwie na All Star Game, a więc może być różnie i pierwsze spotkania po tej przerwie niekoniecznie muszą pójść zgodnie z planem, bo pamiętamy że w MLB są dwa okresy, czyli przed przerwą i po przerwie spowodowanej All Star.
Dziś spotkanie w &quot;Czikago&quot; i pojedynek White Sox z Braves, czyli na pierwszy rzut oka nic szczególnego, bo i starterzy wcale nie z najwyższej półki jeśli chodzi o ten sezon. Po stronie White Sox mamy Danks&#39;a natomiast w ATL dziś Hudson, moja propozycja to under 8.5 i mam pewne pozytywy jak i negatywy odnośnie tego betu. Zacznę od pozytywnych, czyli John Danks i jego gra w domu: 28.1 IP 7ER 2BB 22SO WHIP 0.78 i ERA na poziomie 2.22 a więc można powiedzieć że jeśli od Danks&#39;a chodzi to lepszego rozwiązania na domowe potyczki dla Chicago nie ma. Co więcej w żadnym z meczy rozgrywanych w domu gdy narzucał John nie padł over 7.0
Danks vs batterie ATL to średnia .178 ale przy 45 próbach tylko więc jest to mało miarodajna średnia, acz 13 SO jest pozytywnym sygnałem.
Teraz Hudson i jego wyczyny w tym sezonie, ogółem Pan Tim solidnie obniżył loty i jego występy są bardzo ale to bardzo trudne do przewidzenia, jedno co z tego wszystkiego może napawać optymizmem to to że Hudson w tym miesiącu notuje całkiem dobre występy i podczas 14 IP ograniczył się do rozdania zaledwie 4 run&#39;s. Na minus na pewno średnia przeciwko baterom White Sox .333 przy 96 AB daje na pewno solidniejszy obraz tego co można się spodziewać w tym spotkaniu.
Podsumowując jeśli obaj SP utrzymają &quot;w miarę&quot; dyspozycję z ostatnich dni w przypadku Danks&#39;a w domu, a Hudson ogółem to myślę że under nie będzie zagrożony, co więcej kurs powyżej 2 w tym wypadku jest mocno przesadzony i nie widzę większego sensu grania Braves po 1.70 czy nawet niżej.
Propozycje:
Under 9.0 / 1.87 Marathonbet :!: To lubię :!: ⛔
Chicago White Sox win / 2.12 Marathonbet
⛔
Chicago White Sox (+1,5) / 1.70 Marathonbet
⛔
Atlanta Braves under 4.0 / 2.06 Marathonbet
⛔
MLB KONKURS
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Red Sox - Yankees
Red Sox wygrali z Yankesami dwie tegoroczne serie i są dla mnie faworytem do wygrania trzeciej serii. Co prawda Boston nie ma dobrych wspomnień ze spotkań z Yankesami w Bostonie, historia historią bo skład batterów Yankees znacznie rózni się od tego, który &quot;kosił&quot; Red Soxów. Co do pitcherów to trudno zaufać któremukolwiek, ale pamiętam ostatni występ Pettita przeciwko Braves o ile dobrze pamiętam, w każdym razie ostatni występ Andyego na Bronxie i wynik był znacznie lepszy niż występ. Ogólnie mówiąc Petitka dwa ostatnie miesiące ma średnie, żeby nie powiedzieć słabe ERA blisko 5, WHIP 1.5. Pettite wygrał w tym roku z Red Sox, więc czas na rewanż, tym bardziej że ofensywa Soxów najlepsza chyba w całej MLB na półmetku. RED SOX -2 @ 2.60

Cubs - Rockies
Co ma wspólnego Coors Field z Jeff Samardzija?....Odpowiedź jest prosta - nic. To pierwszy występ Jeffa na Coors Field i to dla mnie auto fade. Jeff ostatnio średnio, stracił gdzieś ostrość, albo może to ja mam problemy z ostrością widzenia :p. Tak czy siak, dodajać do tego fakt powrotu Tulo do składu Rockies i staty DeLaRosy raczej spokojnie skłaniam się ku Rockies. Rockies z Tulo i Rockies bez Tulo to dwa różne światy. Mam nadzieję, że w tym meczu jeszcze nic sobie nie zrobi ???? . Rockies -2 @ 2.75

KONKURS MLB
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Arizona @ San Francisco
Miley kontra Cain. W spotkaniu gram over 9, powiększony, bo wystawiona linia to 7 runów. Ani jeden ani drugi pitcher nie należą do godnych zaufania. Miley, przeciętnej klasy pitcher co najwyżej, jeszcze nie tak dawno w jakimś spotkaniu, chyba przeciwko Dodgers w Arizonie, wystawiony był jako faworyt, co było kompletną kpiną, bo Wade jest zarówno beatable jak i hitable, dlatego spodziewam się, że Giants mimo problemów z ofensywą nie będą mieć problemów w zdobywaniu runów. Cain niby dobra marka, ale w tym sezonie na poziomie trabanta. Czasami mam wrażenie, że narzuca poniżej 80, bo obijają go niemiłosiernie. Jest nadzieja że po przerwie all starowej Cain zaskoczy i wróci na poziom do którego przyzwyczaił, ale jak to mówią &quot;nadzieja matką głupich&quot;. To nie jest sezon Caina. Do tego HP DiMuro i niestabilne emocjonalnie bullpeny. Wierzę, że nawet powiększony over wejdzie. OVER 9.
Konkurs MLB
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dodgers-Nationals under 6 @ 2.20
W zasadzie nie ma tutaj co pisać. Top pitcherzy obu drużyn. Leworęczny Kershaw w tym sezonie zdecydowanie lepiej narzuca na wyjazdach, Zimmerman z kolei u siebie wymiata niemiłosiernie,notujac bilans 11-0, w zwiazku z tym nie spodziewam się wielu runów. Nie przewiduję, żeby którakolwiek drużyna przekroczyła próg 3 runów, dlatego dobra opcja jest również gra under TT na Dodgers z linia 3.5. Spodziewam się underowego meczu czyli zachowania tendencji tej serii, jako że ofensywa Nats jest kompletnie rozregulowana i anemiczna. UNDER 6.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Royals - Baltimore
Baltimore @1.85 ✅
bet365
Royals bardzo niemrawo w ofensywie , cały czas problemy ze złapaniem rytmu , kompletnie brakuje mocy , slugging pct 29 miejsce w MLB (.373). Do tego 2 miejsce od końca jeśli chodzi o HR (67) dla porównania z 134 liderujących w tej klasyfikacji Orioles. Jest kilku fajnych pałkarzy Hosmer , Gordon i przede wszystkim Billy Butler ale kompletnie nie potrafią przełożyć tego na zdobywanie punktów .
Dzisiaj starterem Royals jest Wade Davis , ostatnie mecze to passa kompromitacji : 8 ER vs Yankees , 6 ER w 1 inningu przeciwko Twins . Davis ma fatalny avg (.321) porównując np Feldmana który też miewa wpadki ale jego avg jest na poziomie 241 .
Feldman ma problemy z ustabilizowaniem formy ale stać bo na solidny start typu 6-7 IP i 2-3 ER co pokazywał w tym sezonie kilka razy .
Ostatnie 2 mecze to słaby mecz w Teksasie gdzie w 5.1 IP oddał 7 ER . W następnym meczu się poprawił i zaliczył zwycięstwo przeciwko Toronto oddając 3 runy w 7.1 IP .
Davis jest po prostu bardzo średnim miotaczem , do tego dochodzi bardzo słaba forma i beznadziejne wyniki przeciwko pałkarzom Orioles : Wieters 8 / 23 (.348) Davis, while Hardy 8 / 22 (.364). Davis na 4 AB zaliczył jednego HR .
Liczę na solidny start Feldmana , 3-4 ER jak odda to będę spokojny o wygraną bo Davis na prawdę na tą chwilę ma spore problemy . Do tego rozpędzeni Orioles którzy ostatnie 4 mecze wygrywają praktycznie nie wybijając HR , za to zaliczają sporo hits i mają dobrą skuteczność z RISP .
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom