>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2012

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Colorado Rockies u Cincinnati Reds
Cincinnati Reds over 8,5 hits @ 1.8
Bukmacher: Bet365
Trzecie spotkanie tej serii. W poprzednich 6:3 dla Rockies i 10:3 dla Reds. W obu spotkaniach gospodarze zaliczali przynajmniej 9 odbić (9 w przegranym i 12 w wygranym). Trzeba zaznaczyć, że Reds należą do ekip, u których słabo z ofensywą, średnio z sezonu odbijają tylko 8,11 razy na mecz. Zdobywają zaledwie 4,0runs/mecz. Jednak po drugiej stronie zespół Rockies. To zespół, który pozwala średnio na najwięcej odbićw meczu w całej lidze, bo aż 10,1o/mecz, średnio traci aż 5,5runs/mecz i to też jest najwięcej w lidze. Dodatkowo Rockies wystawiają weterana w lidze na pozycji rzucającego, 50-latka Jamie Moyer, LHP 2-4, 4.99 ERA. Ten gracz ma na koncie 695 gier w lidze, gra w niej od 1986, a 50 lat na pewno nie pomaga przy 70 czy 80 rzucie. W tym sezonie grał 48.2IP ale dał aż 68 razy odbić pałkarzom rywali. Widać więc, że Reds powinni też 9 odbić zaliczyć, przy zespole Rockies oraz przy tym pitcherze.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
BAL Orioles v. KC Royals⛔⛔⛔
Orioles -2,5 @ 3.26
Pinnacle

Rewelacjea sezonu gra ze średniakami, w tym sezonie
05/16/12 KC 3 - BAL 4
05/17/12 KC 3 - BAL 5
05/25/12 BAL 8 - KC 2
05/26/12 BAL 3 - KC 4
a więc 3-1 dla Baltimore, wczoraj porażka a ogólnie 29-18 to świetny bilans gospodarzy którzy liderują w American League East ale gonią ich Rays.
Brian Matusz (BAL) 4.86 ERA ostatnio 3 wygrane z dobrym bilansem 3.00 szału nie ma ale jest solidność co przy wsparciu ekipy powinno wystarczyć Luke Hochevar (KC) 6.61 ERA czyli raczej słabo.
Wydaje się, że warto zaryzykować tak wysoki HC bo następne mecze Orioles to kolejno Toronto, Tampa i Boston co pokaże na ile stać sensacyjnych liderów.
KC zagra z Cleveland, Oakland i Minnesotą więc trochę łatwiejsi rywale i szansa na zwycięstwa.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: WAS Nationals (G Gonzalez) @ ATL Braves (B Beachy) 28.05.2012 2:05
Typ: powyżej 10,5 Runs w meczu
Kurs: 4,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: podstawowa linia wystawiona jest bardzo nisko, bo na 6,5 co jest według mnie dość dziwne biorąc pod uwagę dwa pierwsze mecze tej serii. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 7-4 dla Nationals. W drugim meczu również górą był Waszyngton, tym razem wygrał 8:4. Aktualna forma Atlanty to jest jakiś dramat, bo przegrali oni sześć spotkań z rzędu, a przecież to jest drużyna, która może walczyć o najwyższe cele. W każdym razie w trzech ostatnich spotkaniach stracili aż 21 Runs, co daje 7 Runs na mecz. Forma Waszyngtonu jest bardzo dobra, bo mają oni pięć zwycięstw na sześć ostatnich spotkań. Dwa poprzednie mecze z Atlantą pokazały, że nie mają oni problemów ze zdobywaniem sporej ilości punktów z tą drużyną, która aktualnie jest w dołku. Podejrzewam, że to spotkanie może mieć podobny przebieg jak te dwa wcześniejsze i po takim kursie jak dla mnie warto spróbować tego overa.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Chicago Cubs v. San Diego Padres 11:7 ✅✅✅
Cubs @ 1,71

Tak na szybko bo za godzinę grają &quot;tragedia v. porażka&quot; Cubs 12 przegranych z rzędu jeszcze trochę i pobiją swój rekord (14).
Cubs LH Travis Wood (0-1, 3.86 ERA)
Padres RH Jeff Suppan (2-3, 4.21 ERA) gdzie w 3 ostatnich startach Suppan rzucał słabiej.
Cubs sporo meczów przegrali minimalnie, nie oczekuję nagłego powrotu formy/talentu/szczęścia no ale serię trzeba przełamać a zkim lepiej niż z Ojcami mającymi 5-16 na wyjeżdzie?
Ciekawa jest też linia 12,5? chyba czegoś tu nie łapię albo ten słynny wiatr na Wrigley&#39;s dzisiaj ma być super korzystny.
Jak często w moich typach bardziej stawiam na psychikę i &quot;weźmy się k...a ogarnijmy i wygrajmy w końcu jakiś mecz&quot; a nie na to czy leworęczny lubi praworęcznych itp. itd. a więc Go Cubs!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP
Chicago Cubs v. San Diego Padres
Cubs @ 1,71
Tak na szybko bo za godzinę grają &quot;tragedia v. porażka&quot; Cubs 12 przegranych z rzędu jeszcze trochę i pobiją swój rekord (14).
Cubs LH Travis Wood (0-1, 3.86 ERA)
Padres RH Jeff Suppan (2-3, 4.21 ERA) gdzie w 3 ostatnich startach Suppan rzucał słabiej.
Cubs sporo meczów przegrali minimalnie, nie oczekuję nagłego powrotu formy/talentu/szczęścia no ale serię trzeba przełamać a zkim lepiej niż z Ojcami mającymi 5-16 na wyjeżdzie?
Ciekawa jest też linia 12,5? chyba czegoś tu nie łapię albo ten słynny wiatr na Wrigley&#39;s dzisiaj ma być super korzystny.
Jak często w moich typach bardziej stawiam na psychikę i &quot;weźmy się k...a ogarnijmy i wygrajmy w końcu jakiś mecz&quot; a nie na to czy leworęczny lubi praworęcznych itp. itd. a więc Go Cubs!!!
Padres na nasze to raczej księżulkowie, a dokładniej zakonnicy :)
zresztą wystarczy popatrzeć na ich logo

czy maskotkę

powodzenia w typie, na razie idzie nieźle ????
G// Ja bym tak samo przetłumaczył - ojcowie , etc. I tak wiadomo o co chodzi
Gorsza zabawa z Mets jeśli chodzi o nazewnictwo.
Parę extra nazw [nie pisane przez mnie , więc wybaczcie za małe litery]

All-American - New York Yankees
Sea Captains - Seattle Mariners
Kings - Kansas City Royals
Tribe - Cleveland Indians
Ponies - Philadelphia Phillies
Baby Bears - Chicago Cubs
Blushers - Cincinatti Reds
Art Museum - New York Mets
Red Birds - St. Louis Cardinals
Siamese - Minnesota Twins
Sports - Oakland Ahletics
Cookies - Baltimore Orioles
Looters - Pittsburgh Pirates
Halos - Los Angeles Angels
Striped Cats - Detroit Tigers
Sad Letters - Toronto Blue Jays
Law Enforcers - Texas Rangers
Fire Hose - Boston Red Sox
Sunshine-Tampa Bay Rays
White House - Washington Nationals
Military Iinsects - San Francisco Giants
Trophy Fish - Florida Marlins
Beer Makers - Milwakee Brewers
Fathers - San Diego Padres
Draft Eluders - Los Angeles Dodgers
The Jetsons Dog - Houston Astros
Pale Hose- Chicago White Sox
Snowy Mountains - Colorado Rockies
Field Snakes - Arizona Diamondbacks
Land of the free - Atlanta Braves

a to Grzesio co wkleiłeś to nazwy potoczne :)
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
No fakt macie rację bazowałem na swojej znajomości hiszpańskiego a to logo świetne! Tymczasem wieje tam chyba tak że piłki nie dotykają a ona sama leci... podkręcą sobie chłopaki statsy tylko czy Cubsi ( a to też ma jakiś podtekst czy głębszy sens w tej nazwie? ) znowu przerypią i będą się po pleckach klepać &quot; no trochę napunktowaliśmy ale im szło lepiej&quot; tymczasem już 6:7 losers...

Pirates= looters (szabrownicy) zazwyczaj chyba losers ;) chociaż w tym sezonie to Cubs są losers.

Sprawdziłem skąd się wzięła ksywa San Francisco dobre ????
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Pittsburgh tak kiedyś żle nie grał.
Jak Bonds w 92 czy 93 odszedł do SFG to od tamtej pory dno.
Spore tradycje. Wagner , Mazeroski , Waner , Clemente.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
ATL Braves v. STL Cards 5:4 ✅✅✅
Braves @ 1.91
pinnacle


Seria 8 porażek Atlanty! No to naprawdę dużo i mimo tego,że dziś startuje Randall Delgado (2-5, 4.53 ERA) który od 7 spotkań nie wygrał i zdecydowanie w formie nie jest on ani jego ekipa to czas się przełamać. U gości Jake Westbrook (4-3, 3.37 ERA) jednak jego last 3 to ERA 7.20 , zapowiada się mocno stresujący mecz dla piczerów . W 2012 Atlanta wygrywa w serii z STL 3-1 i warto dziś zagrać na home team.

Dodatkowo &quot;młoda ekstraklasa&quot; w LA dziś się szykuje
LAD: Eovaldi (0-0, -.--)
MIL: Fiers (0-0, -.--)
grubo nie ????
Eovaldi wezwany z Double A! z Chattanooga Lookouts ,rocznik &#39;90 więc jescze młodyw 2011 już próbowali go w majors:34.2 inn. (1-2) ERA 3,63. może coś z tego będzie.
Rywal czyli Fiers &#39;85 więc jego 2 inningi na poziomie majors szału nie robią.
Także w tym sezonie w Triple A ( Nashville) bilans ERa 4.42
Ciekawie będzie może pośmigają a może się skończyć na 2 lub 3 innings i do szatni...
Po wczorajszej porażce biorę Dodgers -1,5 @ 2.70 pinnacle⛔⛔⛔
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Tigers @ RedSox
Tigers

Kursu nie podaje bo taka szybka analizka ma być, kto będzie chciał pograć to pogra (ale z tego co widzę to kurs nie powalający bo ok 1.6).

Verlander kontra Bard. Cy Young Award&#39;11 Winner vs RedSox Rockie of the Year&#39;09. Justin ERA 2.15, WHIP 0.81 oraz bilans 5W i 2L (na Fenway ma 2W i 1L z ERA 3.19 na pięć rozegranych gier w karierze). Daniel ERA 4.49 WHIP 1.59 oraz bilans 4W i 5L.

Obie drużyny w nie najgorszej sytuacji w swoich dywizjach bo różnica tylko pięciu wygranych gier mogłaby im dawać fotel lidera w tabeli. Tigers jak i RedSox cos ostatnio nierówno sobie poczynają (chociaż Boston to może się cieszyć że tylko tyle mają straty bo jak narazie to słabo im to idzie) i wystarczy zaskoczyć by znów wygrywać i poprawiać swą pozycję w tabeli. Wczoraj w pierwszym z czterech spotkan pomiędzy tymi ekipami wygrał Boston 7:4 jednak w piątym inningu kontuzji doznał jeden z kluczowych zawodników Czerwonych Skarpet Dustin Pedroia i jego występ dzisiaj jest wątpliwy. Więcej atutów przemawia dzisiaj za Tigers i ja to pogram z jakimś handi ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Minnesota Twins vs Oakland Athletic

Goście aktualnie są w bardzo ciężkiej sytuacji, bilans 0-7 w ostatnich siedmiu spotkaniach i na domiar złego ostatnie dwa mecze czyli pojedynki w serii z Twins przegrane odpowiednio w 8 i 9 innie. To chyba najlepiej oddaje jaki problem ma ta drużyna, bullpen zawodzi, pałka na słabym poziomie, a przecież Minnesota to jedna z najgorszych ekip ligi, co prawda goście do elity nie należą ale mimo wszystko jak na razie w tym sezonie spisują się co najmniej przyzwoicie. Dziś spotkanie numer 3 tej serii i do rotacji Twins powraca Liriano, który ostatnie kilkanaście dni spędził jako RP, co ciekawe gdy grał maksymalnie 1 inn wszystko wyglądało bardzo dobrze, ale już ostatni mecz z Tigers i rozegrane 2.2 IP przyniosły 4ER, także ciężko coś wnioskować jak ten człowiek będzie się dziś spisywał, ale to co pokazywał na początku sezonu, to że go odsunęli od rotacji daje do myślenia. W ekipie OAK zobaczymy dziś na SP Tyson&#39;a Ross&#39;a co prawda jego staty nie powalają, bilans 2-5 ERA 5.79 WHIP 1.83 ale Ross o dziwo potrafi rozgrywać bardzo dobre mecze i o dziwo zdarzają mu się one na wyjazdach. Biorąc pod uwagę to co działo się w ostatnich dwóch spotkaniach, myślę że warto dziś pobrać Oakland, widać że ta drużyna potrzebuje zwycięstwa i już dwukrotnie byli bardzo blisko, ale brakowało kropki nad i, ja tu będę upatrywał szansy dla Athletics w osobie Liriano, kompletnie mu nie ufam i wydaje mi się że to chyba najlepsze co mogło się trafić OAK w tym trzecim spotkaniu tej serii.
Oakland Atheltics / 2.06 Pinnacle ⛔
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
CWS @ Tampa
Tampa
1.75 @ Pinnacle

Dzisiaj typ na zakończenie serii ekipy z Chciago.
Rays w domu ma rewelacyjny bilans 17-9 i jest drugą ekipą w dywizji East z bilansem 29-21
Gdy narzucał Sale i Humber White Sox wygrało 2-1 i 7-2.
Dzisiaj miotaczami będą Alex Cobb [2-0 , 2.25] w ekipie Rays oraz Jose Quintana [1-0 , 1.54] w ekipie White Sox.
Typ przeciwko serii jak wspomniałem. Głównie White Sox ma wsparcie w ofensywie =&gt; AVG .328 , OBP .395 i 9 runów na mecz ostatnie 5 gier. Obecnie mają serie 7 zwycięstw i prowadzą w dywizji Central. Rays dla porównania AVG w ostatnim czasie w pobliżu tzw linii Mendozy czyli .200
Miotacze zagrali zbyt mała ilość inningów , ale w poprzednim sezonie oraz w tym bardzo chwalony jest młody miotacz Rays Alex Cobb. Rays mają młodą rotację i ma tam kto miotać. Wspominałem o tym we wstepie do ligi.
Quintana zagrał w domowym spotkaniu z Indians. Cobb w domu z Braves i na wyjeździe w Bostonie [5 IP , 3 H , 1 ER , 4 BB]. Rok temu poza wyskokiem z Oakland w domu prezentował się rewelacyjnie.
Wg strony minorleagueball.com Quintana zajmował 20 miejsce jeśli chodzi o młode talenty w organizacji CWS.
Jose Quintana, LHP, Grade C: Recently signed as minor league free agent out of Yankees system after fine year n High-A. Throws strikes with 89-91 MPH fastball, solid curve and change.
Ocene A zdobyło mało zawodników w całej lidze.
Cobb rozegrał 50 IP w ostatnim sezonie , więc nie można go sklasyfikować , ale w ekipie Rays były w TOP 10.
Ostatni sweep w domu to dwie serie rozpoczynające sezon 2011 z Baltimore i Angels [dwa mecze].
Mam nadzieje , że sobie dzisiaj poradzi chociażby z racji bardzo dobrego młodego talentu w ekipie Rays w postaci miotacza
ranking
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Jak na razie A&#39;s przegrali, Rays też są bliscy porażki trzeba ratować honor forum ???? ( też na nich grałem )
Wczoraj debiutant z Brewers lepszy od Młodziaka z Dodgers . Dzisiaj game 3 of 4 i wiele przemawia za LA:
-LAD: Kershaw (4-2, 1.97) w tym 0.78 w 3 ostatnich meczach
-MIL: Gallardo (3-4, 4.19), czyli na duży + Dodgersów
- 21-7 u siebie też z niczego się nie wzięło, mimo 2 minimalnych porażek a właściwie właśnie głównie dla tego warto dziś grać Dodgers
jedyne co może niepokoić to 1-4 z Brewers w tym sezonie .
Ale nawet experci covers.com stawiają tak jak ja więc spokojnie wygrają ;)
Dodgers (-1) @ 1.97 pinnacle⛔⛔⛔
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Dzisiaj 3 mecze i 3 szanse na &quot;wielkie pozamiatanie&quot; komu się uda?
Chad Billingsley (2-3, 3.88) będzie bronił honoru Dodgers ale po drugiej stronie Zack Greinke (5-2, 3.66) niby wyrównanie ale po stronie Milwaukee tegoroczny bilans
05/30/12 LA 3 - MIL 6
05/29/12 LA 1 - MIL 2
05/28/12 LA 2 - MIL 3
04/19/12 MIL 3 - LA 4
04/18/12 MIL 3 - LA 2
04/17/12 MIL 5 - LA 4
mecze jednak wyrównane i LA powinno się ogarnąć i nie pozwolić na sweep. Tu nie ma co dyskutować o kontuzji Kempa formie batterow, wynik ma się wytworzyć w szatni przed meczem dlatego biorę home team.
LA Dodgers v. MIL Brewers
LA (-1,5) @ 3.44 pinnacle



Tymczasem w Colorado o sweepie myślą Rockies, a o jego uniknięcie i przerwanie passy 5 przegranych walczą Astros
HOU: Norris (5-1, 3.34)
COL: Guthrie (2-3, 5.31)
i to powinna być największa szansa dla Astros bo Norris prezentuje się w ostatnich meczach znacznie lepiej od Guthrie&#39;go. Niby Houston słabiutko na wyjazdach tylko 6-18 ale coś mnie kusi im dzisiaj zaufać.
COL Rockies v. HOU Astros
Astros @ 2.02 expekt


BOS v. DET tu kusi DET ale Scherzer mnie nie przekonuje.Tyle.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Atlanta @ Washington
Washington @ 1.68
Washington -1.5 @ 2.53

:!: :!: ZWROT :!: :!:
Washington ML to bezpieczniejsza opcja na dzisiaj jednak jak handicap.
Starter Braves : Mike Minor [2-4 , 6.98]
Starter Nats : Stephen Strasburg [5-1 , 2.64]
Jak widzimy zdecydowanie lepszy w tym sezonie jest miotacz ekipy ze stolicy USA. I o wiele bardziej utalentowany. 5 dni temu obie ekipy grały jedno ze spotkań serii w Atlancie i starterem był Strasburg. Miał kłopot ze znalezieniem strike zone , narzucił 4 BB , ale co gorsze dla ekipy narzucił 5 IP z racji 95 piłek. Jest to efekt operacji i zeszłorocznej regeneracji. 95-105 piłek to dla niego maksymalny pułap w tym sezonie. Zazwyczaj jest z tego około 6 inningów. Te 4 BB to było maximum z tego sezonu. W domu bilans 2-1 , ERA 3.33 i WHIP 1.11. Cieniem kładzie się spotkanie z San Diego jakiś czas temu na domowym bilansie.
Minor , który narzuca lewą ręką oddał już w tym sezonie 13 HR , w tym 5 w ostatnich 11 inningach. W ostatnich 7 wizytach oddał 35 punktów. Jego problem polega też na tym , że 4 z ostatnich 5 HR zostało oddanych , gdy narzucał jego najlepszą piłkę tj. changeup. Co warto wspomnieć ostatnie 3 spotkania Minora to 0-2 , ekipa 0-3 i ERA 8.04 z WHIPem 1.66. Wspomniałem o spotkaniu 5 dni temu. Obydwaj miotali przeciwko sobie. Wynik 8-4 dla Nationals. Prawdę powiedziawszy o zwycięstwie zadecydowała zła gra bullpenu Braves
Czemu handicap jest opcją ? Z ostatnich 10 spotkań ani jedno nie było wygrane różnicą dokładnie run&#39;a. Ostatnie 10 spotkań Braves to 3 mecze różnicą run&#39;a. W Waszyngtonie tylko jeden mecz. Czyli jak widać hanciap to opcja , ale dlaczego tak wysoki kurs ? Nats w domu gra zachowawczo i sam osobiście nie raz sie sparzyłem na handi. Wynik w stylu 4-3 czy 3-2 możliwy. Ostatnie 5 spotkań w sezonie ofensywnie podobnie , pitching na korzyść Nats. Ostatnie 10 spotkań w sezonie to przewaga w obu kategoriach na korzyść Nats. Braves miało długą serie porażek co zbliżyło ich do granicy .500.
Mam wrażenie , że dzisiaj Nats wygra. To ich najlepszy sezon od przeprowadzki z Montrealu i mają realne szanse na Postseason.
Za Nats przemawia miotacz , domowy stadion , porządny bullpen oraz porządny pitching w tym sezonie. Za Braves ? Nieco bardziej doświadczona ofensywa
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Może temat nie do końca do tego, ale chcę się podzielić pewnymi spostrzeżeniami więc napiszę tu. Ostatnio kompletnie nie idzie mi typowanie MLB, może temu ze strasznie dużo niespodziewanych wyników albo po prostu jestem w tym daremny. Tak czy owak zacząłem prowadzić różne statystyki i przyglądać się głównie jak typują inni. Posłużyłem się głównie stroną http://www.covers.com/sports/mlb/mlb_main.aspx która na pewno jest wam już znana i jak pewnie zauważyliście są tam widoczne statystyki ilu ludzi co obstawia.




Wziąłem pod uwagę tylko 5 pierwszych meczy które miały największe procentowe poparcie. Kursy brane głównie z ww strony bądź z pinnacle (w pinnacle zazwyczaj były wyższe wiec warto to mieć na uwadze). Ale do rzeczy…zamiast grać tak jak większość czyli na faworytów to sprawdzałem co by było gdyby grać przeciwko nim. W 90% przypadku kursy wtedy są mocno ponad 2.0 a jeśli nie to ok. 1.90. I oto garść faktów: (dane dotyczą tylko maja 2012)

Gdyby grać każdy mecz płaską stawka np. 1j to w ciągu 31 dni, aż 21 kończyło się dodatnim bilansem a tylko 10 ujemnym. Tylko 1 raz się zdarzyło że wszystkie 5 meczy by nie weszło, ani razu nie zdarzyło się, że wszystkie by weszły. Reasumując wszystko: w ciągu miesiąca włożylibyśmy 153j (po 5 na każdy dzień oprócz 31maja bo były tylko 3 mecze) a łączna wygrana wyniosła by ok. 183,72j (jak już mówiłem zależy od złapanych kursów) a to daje nam w sumie ponad 30j zysku czyli ok 20% yield. To dość dużo jak dla mnie zwłaszcza że nawet nie musisz nic analizować tylko grać według „systemu”. Poniżej zamieszczam jeszcze jak wyglądała ta skuteczność w poszczególnych dniach maja.

O - typ z covers.com nie wszedł czyli moja wygrana
X – typ z covers.com wszedł czyli moja porażka

Co do kolorów powiem jeszcze za chwile.




Generalnie podsumowując można by rzec że tym sposobem da się osiągnąć ładny zysk, ale haczyk polega na tym że nigdy nie wiadomo który miesiąc, jaką przyniesie skuteczność. Np. dla porównania sprawdziłem także na szybko kwiecień i był on raczej na minusie. Także system zależy w sumie dużo od szczęścia, niemniej jednak warto wziąć to pod uwagę temu postanowiłem się podzielić moimi zgromadzonymi statystykami. Na pewno będę dalej to wszystko zapisywał i może na koniec sezonu znów podsumuje.

Ale!! Chce jeszcze zwrócić uwagę na inną rzecz. I tu wrócę do tych kolorów o których mówiłem wyżej. Na zielono i czerwono zaznaczyłem najdłuższe serie W – zwycięstw i L – porażek. Tym razem pod uwagę wziąłem tylko mecze z pozycji 1 i 2 czyli 2 najczęściej wybierane typy czyli mogłoby się wydawać ze pewniaki ale jak widać nic bardziej mylnego. Sprawdziłem także kwiecień i od początku sezonu ani na pozycji 1 ani na pozycji 2 nie było serii dłuższej niż 4L. Przy takiej regularności można to spróbować grać moją ulubioną progresją jeżeli stać nas na 5-6 poziomów. Kursy zawsze powyżej 2.0 więc akurat. Wiadomo że także może się zdarzyć dłuższa seria w każdej chwili no ale nie ma idealnego systemu który daje 100% pewności dlatego trzeba szukać co się da. Dla mnie osobiście obecnie jest to chyba lepsze rozwiązanie niż zwykłe szukanie dobrego typu bo ostatnio mi to w ogóle nie wychodzi. Postaram się odkopać mój stary temat z typami i przetestować tam te metodę z progresją więc możecie jak co śledzić moje poczynania. Chyba tyle chciałem napisać, Ameryki niczym nie odkryłem ale chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Jak coś jest niezrozumiałe to piszcie.
pozdro bzQ ????

P.S. sory ze troche rozwaliłem strone tym duzym screenem, jak ktos potrafi zrobic miniaturke to poprawcie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP
Cincinnati Reds @ Houston Astros


Astros ⛔

2.12

Pinnacle


Reds RH Mat Latos (4-2, 4.58 ERA) vs. Astros LH Wandy Rodriguez (4-4, 2.49 ERA)

Na zagranie tego typu w głównej mierze zdecydowałem się ze względu na pitcherów. Ten gości w tym sezonie przeciwko Astros notuje wskaźnik ERA 7.11 ! natomiast Wandy pozytywnie zaprezentował się na terenie przeciwnika przy ERA 3.0. Dodatkowo Latos jest fatalny w tym sezonie na wyjazdach ERA 5.4 ! gdzie pitcher gospodarzy na domowym stadionie ma średnią ERA 2.33, to są powiedzmy sobie szczerze spore różnice.

Dodatkowo gospodarze są w serii 7L, co przy ich dobrym domowym bilansie 16-11 powinno wreszcie ulec zmianie, tym bardziej, że Rodriguez w ostatnich swoich 6 domowych startach przeciwko Reds notował drużynową wygraną.

Statystyki oczywiście nie grają, aczkolwiek uważam, że Houston ma dzisiaj około 50% szansę na wygraną, co przy obecnym kursie jest dla mnie value stąd gram.

ranking​
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Texas - LA Angels


Pojedynek dwóch dobrych dróżyn zachodniej dywizji American League. Rangersi z korzystnym bilansem 31-21 prowadzą ale Angels złapali forme i ostatnio zanotowali świetną serie 8 zwyciestw z rzędu. Łącznie na ostatnich 10 meczy, 9 wygrali i powoli gonią w tabeli ich dzisiejszego rywala. Pierwszy mecz tej serii zakończyl się wczoraj zwycięstwem gospodarzy 4-2. Dzisiaj trudno wskazać faworyta. Większość czynników na korzyść Texasu ale żaden wynik mnie tu nie zdziwi. Ze względu na to że linia O/U nie jest zbyt wysoka postanowiłem skusić sie na typ over 7.5. O ile Anioły są raczej underową dróżyną to Rangersi w ostatnich meczach pokazali, że kiepsko u nich z defensywą. 2 dotkliwe porażki z niezbyt mocnymi Mariners 10-3 i 21-8!! Wczesniejsze mecze, mimo że wygrane (np sweep u siebie z Toronto) to były to wysokie overy. Czas przyjrzeć się wystawionym starterom. Tutaj lekka przewaga po stronie LA. C.J. Wilson który przeniósł sie w tym sezonie właśnie z Texasu do Los ANgeles rozgrywa narazie nienajgorszy sezon. Bilans wygranych meczy 6-4, ERA: 2,77, WHIP: 1.11. Runów nie dostaje zbyt wiele, 4 w tym sezonie to jest max., HR tez mało ale za to nie miota długo. Zdażało sie że po 3, 4 a nawet 0.1 IP był zmieniany. Po drugiej stronie w ekipie Rangersów japończyk Yu Darvish z dość podobnymi statystykami. BIlans 7-2! ERA: 3.25, WHIP: 1.25. Na wyjeździe 2 zwyciestwa i 2 porazki, ERA: 3.10. przy 29IP, 13runs.
Po starterach niby nie można sie spodziewać wysokiego overu, jadnak licze na ich gorszy dzien, pozatym na utrzymanie wysokich wyników Rangers. Linia nie wysoka więc mozna próbować atakować. Na ostatnie 10 meczy H2H sześć razy wynik przekraczał dzisiejsza granice.

Over 7.5 ⛔
2.06
pinnacle
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Colorado Rockies vs LA Dodgers
Coors Field w tym sezonie to bardzo overowy obiekt, wystarczy zobaczyć do statystyk i wyjdzie nam że spotkań z ilością run&#39;s 10+ było już 18 na 29 możliwych. Na pewno jest to fakt który dziś jest najistotniejszym argumentem przeciwko temu co zaproponuje. Nie da się ukryć iż ta &quot;overowa lawina&quot; w dużej mierze jest spowodowana słabym pitchingiem w Colorado, ale również bardzo dobrą postawą pałkarzy Rockies (obecnie 3 drużyna ligi pod względem zdobywanych run&#39;s) zaś sama specyfika stadionu pozwala na to by każdy słaby miotacz został mocno &quot;skarcony&quot;. Ja dziś uprę się na under 11, wydaje mi się że taka linia przy tych starterach może być na styk, jednak mimo wszystko uważam że Eovaldi SP LAD który zagra dopiero swoje drugie spotkanie w tym sezonie, będzie miał dziś sporą szansę na pierwsze zwycięstwo. Co za tym idzie wymagany jest przyzwoity występ z minimalną ilością run&#39;s, a to nie jest wykluczone po tym co zaprezentował w swym pierwszym meczu z Brewers, gdzie przez 7 IP zanotował 4H 2ER i 4 SO. Trochę gorzej sprawa się ma z Alex&#39;em White&#39;m który rozpocznie ze strony Colorado. White jak na razie statystykami nie rzuca na kolana, bilans 1-3 ERA 6.28 WHIP 1.50, ostatni jego mecz to pojedynek z Astros gdzie w ciągu 5 IP odnotował 6ER i 10H w tym 3HR. Mimo przeciętnego ostatniego występu White potrafi czasami zaskoczyć pozytywnie, co prawda nie jest to na tyle efektywne by wygrywać spotkania, ale po słabszym występie potrafi zagrać na nieco lepszym poziomie. Inna sprawa że jest to 3 spotkanie serii które zadecyduje kto wyjdzie z niej zwycięsko także liczę tu po cichu na lepszą grę defensywną obu ekip.
under 11.0 / 1.95 Pinnacle ✅
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Chicago Cubs u San Francisco Giants
Typ: How many strikeouts will Jeff Samardzija (Chc) record? over 4
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Pitcher gości po latach grania końcówek meczów, w tym sezonie został starterem. I co ważne gra bardzo dobrze. W 10 grach tego sezonu ma już na koncie 64 inningi gry i 65 strikoutów, a za ostatnie kilka gier jego ERA wynosi tylko niewiele ponad 2. W tych 10 meczach tylko raz miał mniej SO niż wyznaczona granica. W meczu z Miami 19 kwietnia zagrał zaledwie 3.2 inninga i oddająć 5 runs zaliczył też 3 SO, ale trener nie dał mu zagrać dłużej. Poza tym w jednym meczu 4 strikeouty oraz 8 gier z przynajmniej 5 strike&#39;ami. Jak wiemy ofensywa Giants nie należy do najlepszych więc Jeff Samardzija, RHP 5-3, 3.09 ERA spokojnie powinien uzbierać 5 strikeoutów. W sezonie 7 gier z przynajmniej 6 inningami na koncie, ale nawet grając 5 IP z Brewers miał 6SO.
 
jharding 28

jharding

Użytkownik
Seattle Mariners @ Los Angeles Angels
Mariners @ 2.29 ✅
Seattle: Vargas (6-4, 3.45 ERA)
Los Angeles: Santana (2-6, 4.78 ERA)
Dla Mariners to początek kolejnej serii wyjazdowej.
W dwóch poprzednich udało się wyrwać zwycięstwa, jedno z White Sox i dwa z Rangers.
Statystyki przemawiają za Angels - pięc ostatnich spotkań po ich stronie ale ja widzę tu małe value po stronie Mariners.
Do tego dochodzi Vargas, solidny pitcher po stronie gości startujący w zeszłym tygodniu w zwycięskim meczu w Texasie.
Pomijając wartość - Mariners są na trzecim miejscu w lidze jeśli chodzi o hits per game, Angels słabo się gra przeciwko leworęcznym i Ichiro Suzuki ma z reguły dobre mecze przeciwko Santanie.
ranking.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom