>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2012

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
San Diego Padres vs LA Dodgers

Propozycja: LA Dodgers ✅ 3:5
Początek sezonu, pierwsze spotkania, więc póki co spokojnie przyglądamy się i wyciągamy wnioski, oczywiście jeśli ktoś chce już mierzyć się z typowaniem to droga wolna, ale myślę że tydzień, dwa to minimum aby odczekać i zobaczyć jak to będzie wyglądało. Na dziś proponuje jedyny mecz który odbędzie się w nocy, na Petco Park. Dodgers dziś wystawiają swojego najlepszego pitchera czyli Clayton&#39;a Kershaw&#39;a, w zeszłym sezonie Clayton osiągnął bilans 21-5 przy wskaźniku ERA 2.28 dzięki temu był najlepszym miotaczem ligi pod względem oddanych run&#39;s, w zwycięstwach lepszy od niego okazał się jedynie Verlander, a na równi był Kennedy z Arizony. To co mnie skłania do zaproponowania wam dziś tego typu to fakt że Kershaw bardzo dobrze radzi sobie z drużyną Padres, w zeszłym sezonie jego bilans to 3-0 z czego dwie wygrane właśnie w Petco Park, co więcej biorąc staty z 3 ostatnich lat, Kershaw na 4 pojedynki w San Diego przegrał tylko raz, przy trzech zwycięstwach z których jedno zakończył complete game ;) To tak na dobry początek zabawy :razz:
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
onos 28

onos

Użytkownik
Cincinatti Reds - Miami Marlins
Cincinatti 1.76
+++ 4:0

ewentualnie over 7.5 po kursie 2.0 ale to juz loteria
Co do meczu to krotka analiza bo uciekam na silke. Ogladalem wczorajszy mecz do konca 7 inninga pomiedzy Marlins a Cardinals i musze stwierdzic iz nie widzialem tych checi ze strony Marlins. Nie widzialem tego czegos co ma druzyna ktora chce zwyciezac. Odpusczali glupie pilki, Johnson rzucal aby rzucac, trener sie wkrfial i tyle. Dlatego juz wczoraj strasznie zaciekawil mnie ten niski kurs na Marlins i czym byl on spowodowany. Jak widac niczym, buki sie przejechaly a ja wyciagnalem pewne wnioski. Dzisiaj rzuca dla Marlins Buerhle ktory jak mu pilka lezy to potrafi sam wygrac mecz ale dzisiaj uwazam ze to nie bedzie jego dzien. Cincinatti ma bardzo fajna ofensywe wedlug mnie i Votto, Phillips, Rolen czy Bruce zrobia dzisiaj swoje i nabija sporo pnktow. Z drugiej strony rowniez fajny sklad ale wczorajszy mecz pokazal iz narazie jeszce jest to druzyna w ktorej pokladane sa zbyt duze nadzieje i gracze se po prostu z tym jeszcze nie radza. Co do pitchera Redsow to sie nie wypowiem bo srednio za nim przepadam ale statsy mowia swoje. Licze dzisiaj na dobre spotkanie z duza iloscia runow. Jak naarazie wszystkie pozostale mecze slabo z overami wiec Cincinatti do roboty i cisniemy leszczy z Miami ????????????
Nie zapominajmy tez ze to dopiero otwarcie sezonu wiec spokojnie i bez szalenstw, bo wszystko jest tu mozliwe :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
onos 28

onos

Użytkownik
St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers 1.80
⛔ ⛔ ⛔ 11:2 Cardinals zmiazdzyli Brewers. Za duze nadzieje pokladalem w ta druzyne. Pitching beznadziejny a palkarze jeszcze gorsi.
Krotko i na temat. Milwaukee jest typowa druzyna swojego boiska. Otwarcie sezonu wiec beda walczyli i sadze ze mimo iz nikt nie wrozy im wiele to napewno o Postseason powalcza. Sila ofensywna w postaci min. Weeks, Braun czy Ramirez. Wiadomo ze strata Fieldera to duzy cios lecz widzielismy jak wczesniej zagrali ich dzisiejsi przeciwicy bez najwiekszej gwiazdy Pujolsa przeciwko Miami. Dzisiaj typ na Milwaukee nie jest podparty jakimis waznymi argumentami a bardziej przeczuciem. Wlasne boisko na otwarcie sezonu, brak wiekszych kontuzji w skladzie Milwaukee czego juz nie mozemy powiedziec o St Louis oraz nienawisc jaka panuje pomiedzy tymi dwoma ekipami. Spodziewam sie dobrego widowiska i minimalnej wygranej chlopakow z Milwaukee.
W mojej ocenie taki typ w stylu 6/10 wiec tak jak i wczoraj, radze grac zachowawczo. Nie daje tego meczu na Ranking poniewaz bede mial wiecej czasu na analize meczy ktore odbeda sie w nocy. A teraz rozgrzewka w postaci meczu Texas - ChicagoWS a nastepnie jazda jazda Milwaukeeeee! Oby na plus ✅✅✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tampa Bay Rays vs NY Yankees

Propozycja: under 7.0 ⛔
Sabathia i Shields to dwaj panowie którzy dziś zainaugurują sezon swoich drużyn. Szybko i zwięźle na podstawie ostatniego sezonu, obaj starterzy potrafią sobie radzić z rywalem, w przypadku Sabathi jego bilans vs TBR to 1-2 i ERA 2.51, na Tropicana Field CC grał raz i co prawda przegrał ale oddając jedynie 2 run&#39;y. Shields vs NYY 2-3 i ERA 2.33 u siebie w zeszłym sezonie ERA 2.36 i 124 SO. Napisałem że CC jak i J.S. radzą sobie z rywalami oczywiście w domyślę ograniczenia osiąganych run&#39;s przez odpowiednio Tampę jak i NY. Początek sezonu, jak widać po wczorajszych grach undery mają rację bytu więc można lekko spróbować, tym bardziej że SP obiecujący ;)
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
LA Angels - Kansas City Royals @ 5:0
@Angels -1,5
✅
Nie ma się co oszukiwać kto jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Anioł z Weaver&#39;em i Pujolsem na czele wydają się ekipą z grupy podwyższonego ryzyka ???? W zeszłym sezonie miotacz Aniołów na starcie miał bilans 6-0 i zapowiada się, że ten sezon zacznie również od zwycięstwa. Po drugiej stronie w głównej roli Chen, który nic ciekawego nie prezentuje. Podporą Royals będzie niewątpliwie gwiazda drużyny Eric Hosmer, ale to chyba tyle co można powiedzieć w obliczu ekipy Aniołów. Dodając do Pujolsa, Kendricka i Aybara powinniśmy mieć popis ekipy gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu, nie wyobrażam sobie debiutu Alberta w drużynie z Kalifornii zakończonej porażką, zdecydowanie stawiam na LAA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
SD Padres ( Richard ) v. LA Dodgers ( Harang ) 1 @ 1.85 ✅8:4✅

Tu nie ma co kombinować trzeba grać. Sweep 0-4 na początek sezonu ? Chyba się zmobilizują żeby nie było wstydu, w Spring Training SD 20-15 więc forma chyba nie jest najgorsza z Dodgersami (15-15) wygrali w treningach 2 razy w lidze na razie 0-3 i czas na wygraną.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Oakland Athletic vs Kansas City Royals

Propozycja: Kansas City⛔ 1:0
Dziś taka propozycja głównie z uwagi na to że SP Royals zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie podczas Spring Training, oczywiście mam świadomość tego że nie jest to granie na 100% itp. jednak czasami statystyki z tych sesji treningowych były potwierdzane przez niektórych graczy podczas sezonu regularnego. Dlatego też wydaje mi się że Luis Mendoza może być dziś dość trudny rywalem dla gospodarzy. Mendoza podczas treningów, osiągnął bilans 4-0 przy ERA 0.47 który ugrał przez 19 IP. Mendoza jest już w lidze 5 lat, zaczynał od Texasu i teraz obecnie 3 sezon będzie reprezentował Royals, możliwe iż ten sezon będzie dla niego przełomowy ponieważ w poprzednich niczym wielkim się nie wyróżniał, teraz zaczął obiecująco więc można obdarzyć go względnym zaufaniem. Co więcej Royals są po bardzo dobrej serii z Angels, wywieźli z ich terenu dwa cenne zwycięstwa które nie podlegały raczej dyskusji, widać że dobrze w sezon wszedł Eric Hosmer który już zdążył odnotować 2 HR, ogółem można napisać że Royals po pierwszym pojedynku z LAA gdzie byli bezbronni wobec świetnego Weaver&#39;a w drugim spotkaniu pokazali że mają spory potencjał ofensywny potwierdzony meczem numer 3. Jestem bardzo ciekawy jak dziś ofensywa KC poradzi sobie z Tommy Milone, który przed sezonem trafił do Oakland w ramach wymiany z WSH. Milone jest drugoroczniakiem i jak na razie ma na swoim koncie 5 rozpoczętych spotkań w roli startera. W spring session uzyskał ERA na poziomie 4.91 także może to być dobry prognostyk dla ofensywy Royals.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Cincinatti Reds - St.Louis Cardinals 1 :3
@Cardinals ✅ ✅ ✅

Co to napisać już wczorajszej nocy obstawiałem na ekipę gości. Są po prostu drużyną przynajmniej na ten moment lepszą. W dniu dzisiejszym w Cincinatti rozpocznie Mike Leake po drugiej stronie natomiast Kyle Loshe i już tutaj widzę przewagę gości, gdyż po prostu uważam Loshe&#39;a za lepszego miotacza. Leake w sparingach wiosennych trochę porzucał, ale bez rewalacji, Loshe ma już za sobą pojedynek z nieprzeciętnym Miami i tam przez 7 inningów tylko jeden dla ekipy z Florydy. W lepszej formie są również batterzy ekipy St.Louis widać, że po odejściu lidera Alberta Pujolsa nikt się nie zraża, a wręcz przeciwnie wszyscy są zachwyceni formą Freese, Beltrana, a nawet Hollidaya, dodajmy Molinę i mamy świetną paczkę. Wydaje mi się, że Leake nie będzie w stanie powstrzymać rozpędzonego St.Louis.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
LA Dodgers vs Pittsburgh Pirates

Propozycja: LAD (-1,5)⛔ (2.11 Pinnacle)
W tym sezonie zamierzam konsekwentnie grać na LAD na własnym stadionie gdy SP będzie Kershaw. Jego pierwszy występ trwał tylko 3 inny z uwagi na to że zmagał się bodajże z bólami żołądka, ale mimo wszystko wypadł bardzo dobrze, pozwolił na 2 odbicia, a sam uzyskał 3 so. Dziś LA podejmą Piratów którzy dość niespodziewanie zdołali wygrać 2 z 3 spotkań z Phillies. Ich SP będzie Kevin Correia, który na Dodger stadium radzi sobie całkiem dobrze, jego bilans to 2-1 i ERA 2.55 (staty z ostatnich 3 lat). Na pewno nie można lekceważyć Pitts, ale Kershaw u siebie raczej nie przegrywa w zeszłym sezonie odnotował tylko jedną porażkę w potyczce z Cardinals, co przy 12 zwycięstwach i wskaźniku ERA poniżej 2 jest naprawdę bardzo dobrym wyczynem. Co więcej LAD dobrze weszli w sezon zaczynając od 3-1 na wyjeździe w San Diego, a więc na ciężkim terenie pokazali się z bardzo dobrej strony, przede wszystkim w ofensywie. Myślę że dziś bez większych problemów powinni ograć Pirates.
 
4tech 9

4tech

Użytkownik
San Diego-Arizona
over 6,5
1.8
bet-at-home
Analiza będzie krótka ale treściwa ????
Obie drużyny rozegrały w meczach przedsezonowych między sobą 3 mecze i za każdym razem padał wynik overowy:
25/03/12 San Diego Padres 4 - 3 Arizona Diamondbacks
14/03/12 Arizona Diamondbacks 0 - 8 San Diego Padres
11/03/12 San Diego Padres 7 - 8 Arizona Diamondbacks
W drużynie San Diego mecz rozpocznie zawodnik Volquez, który już zdążył rozegrać jeden mecz w tym sezonie z Dodgersami a mecz zakończył się wynikiem 3-5.
W poprzednich dwóch sezonach mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się zazwyczaj wynikami powyżej dzisiejszej linii 6.5. Mecze przed sezonowe pokazały także że obie drużyny lubią zdobywać punkty.
Moim zdaniem dzisiejszy mecz zakończy się zdobyciem około 10 pkt.
Polecam zagrać over
Pozdrawiam
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Minnesota Twins - LA Angels
@Angels ⛔

Twins zaczęli sezon 0-4, seria w Baltimore zakończona 0-3 i z LAA na start bęcki 1-5, nie ma za bardzo czym postraszyć, dziś wystąpi w miarę rozgarnięty Pavano , ale sam miotacz meczu nie wygra, ba w porównaniu z Weaverem i tak wypada blado. Anioły mają zbyt duży potencjał, żeby przegrywać z tak słabymi ekipami nawet na wyjazdach. Dziś na domiar złego dla Bliźniąt rozpocznie wspomniany wyżej Jered Weaver. Minnesota w każdym ze swoich dotychczasowych meczów stosowała inne ustawienie, co może obrazować jak trudna sytuacja panuje w zespole i ciężko osiągnąć coś pozytywnego. Wyczytałem jeszcze gdzieś, że Pavano rzuca coraz wolniejsze piłki, co w obliczu kolejnego spotkania, skłania mnie w stronę ekipy zdecydowanie lepszej z ogromnym potencjałem. Bo tylko 20 wybić w 4 grach Bliźniąt i 6 punktów daje średnią na mecz... nie trudno policzyć.
Colorado Rockies - San Francisco Giants
@Giants ⛔

Giganci do dzisiejszego spotkania desygnują swojego najlepszego miotacza Tima Lincecum, co w obliczu pojedynku z Rockies drugim zresztą jest dobrym prognostykiem. Obydwie ofensywy nie należą do czołówki ligi, a już we wczorajszym spotkaniu Skały były bezradne przegrywając 0-7. Po drugiej stronie Jeremy Guthrie, czyli nic szczególnego, co prawda w tym sezonie wygrał już spotkanie, no ale z z kim ? ze słabiutkim Houston dając w tym dwa home runy. Tim zaliczył porażkę z Diamondbacks i drugiej porażki z rzędu na starcie sezonu nikt nie przewiduje, wczorajszy występ Giants, powinien zbudować drużynę i ze swoim liderem powinni pójść za ciosem. Sanchez, Cabrera, Posey, Sandoval, przeciwko Cuddyer&#39;owi czy Hernandezowi wypadają lepiej. Nie ma się co oszukiwać faworytem dzisiejszego spotkania są Giganci, i jaka by ta ich ofensywa nie była dziś powinni wygrać.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
MLB
Do MLB warto przystepowac z typowaniem po kilku pierwszych kolejkach, by dac wszystkim zespolom wejsc w regularna gre o punkty. Wydaje sie, ze można rozpocząc typowanie i granie na serio!
Typ:
New York Yankees vs Los Angeles Angels
Typ Over 9.5
Kurs 2.03
PinnacleSports
19.05h
Po pierwsze, rzucajacy, czyli pitcherzy. Hughes w Yankees, 1 mecz i przegrana z Rays 3-0. Era 3.2, gracz z wysokimi wynikami koncowymi Yankees, potrafi grac spotkanie na malej liczbie bledow, ale rzadko udaje się mu. Wilson u Angels, gral przez ostatni czas w Texasie, gracz wlasnego boiska, wyjazdowe gry i delegacje nie sa jego mocna strona, przeciwko Yankees powinno to byc az nazbyt widoczne. Wygral 1 spotkanie z Twins. Sila druzyny po stronie Yankees, wszyscy wartosciowi bez kontuzji, Cano i Teixeira, Granderson i Swisher, Rodriquez i Jeter. Angels z Pujolsem w skladzie i Abreu. Ekipy spotykaja sie nieczesto, wyniki maja solidnie wysokie. Stac ich na przynajmniej 10 runów.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
New York Yankees vs Los Angeles Angels
Typ Over 9.5
Kurs 2.03
PinnacleSports
19.05h
Po pierwsze, rzucajacy, czyli pitcherzy. Hughes w Yankees, 1 mecz i przegrana z Rays 3-0. Era 3.2, gracz z wysokimi wynikami koncowymi Yankees, potrafi grac spotkanie na malej liczbie bledow, ale rzadko udaje się mu. Wilson u Angels, gral przez ostatni czas w Texasie, gracz wlasnego boiska, wyjazdowe gry i delegacje nie sa jego mocna strona, przeciwko Yankees powinno to byc az nazbyt widoczne. Wygral 1 spotkanie z Twins. Sila druzyny po stronie Yankees, wszyscy wartosciowi bez kontuzji, Cano i Teixeira, Granderson i Swisher, Rodriquez i Jeter. Angels z Pujolsem w skladzie i Abreu. Ekipy spotykaja sie nieczesto, wyniki maja solidnie wysokie. Stac ich na przynajmniej 10 runów.
Wilson w 2011:
Home: ERA 3.69 - Op. AVG .246 - WHIP 1.231
Away: ERA 2.31 - Op. AVG .219 - WHIP 1.149
Wilson w 2010:
Home: ERA 3.70 - Op. AVG .228 - WHIP 1.259
Away: ERA 2.91 - Op. AVG .201 - WHIP 1.227
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Wilson w 2011:
Home: ERA 3.69 - Op. AVG .246 - WHIP 1.231
Away: ERA 2.31 - Op. AVG .219 - WHIP 1.149
Wilson w 2010:
Home: ERA 3.70 - Op. AVG .228 - WHIP 1.259
Away: ERA 2.91 - Op. AVG .201 - WHIP 1.227
Racja, tylko, że w kotekście oglądania spotkań z nim wypracowalem sobie takie podejscie do jego gry u przeciwnika. Liczby nie zawsze oddaja skale zajetych baz i problemow pitchera, takie jest moje zdanie. A przy Yankees i ich zapedom w uderzeniach i runach, jestem sklonny podtrzymac zdanie o Wilsonie ???? Mecz roztstrzygnie. ????
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Toronto Blue Jays v. Baltimore Orioles 1 (-1,5)@ 2.25 bwin


5:7 , 4:6 i... dzisiaj wypada wygrać kanadyjczykom bo sweep z Orioles chwały nie przynosi . W Spring Training Blue Jays ograli rywala 4:1 , 6:3 , 9:3 , więc potrafią z nimi grać. Drabek (TOR) może nie jest wybitnym pitcherem ale na razie w tym sezonie radzi sobie przyzwoicie jego vis a vis Brian Matusz nie zaczął sezonu najlepiej a statystyki z poprzednich lat są dość słabe MLB totals ERA 5.58. Pitchers to nie wszystko ale na bank motywacja i chęci po stronie gospodarzy. Kurs 2.25 na handicap warty ryzyka więc wybieram Toronto.
Dodatkowo dzisiaj sporo ciekawego typowania:

KC Royals v. CLE Indians 1 @ 2.06 expekt
wypadało by gospodarzom uniknąć sweep z Indianami jedyny znak zapytania to forma Ubaldo Jimeneza ale to nie jest jego sezon życia w Colorado 2010.

CWS v. DET Tigers 2 @ 1.97 pinnacle
i ponownie anti sweep play

ciekawy jestem czy Phillies dadzą się &quot;puknąć&quot; Metsom może im to pomoże i zaczną coś grac!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
San Francisco vs Philadelphia Phillies

Typ: Philadelphia Phillies ✅ 2:5
Tim Lincecum vs Roy Halladay, na pierwszy rzut oka pojedynek zapowiada się przednio. Jednak czy rzeczywiście tak będzie, mam spore wątpliwości. Wątpliwości biorą się z postawy pitchera gospodarzy, który jak na siebie fatalnie rozpoczął sezon oddając w dwóch spotkaniach 11 run&#39;s, nie wiem czy przyczyną jest to że oba występy były na wyjazdach czy też jakieś inne sprawy, lecz gdy spojrzymy na Roy&#39;a widać że ten człowiek problemów ze swoją formą nie ma, ba nawet potrafi zacząć z naprawdę wysokiego progu. Dwa spotkania i Doc oddaje tylko jeden run z Miami, pozwalając na zaledwie 7 odbić podczas 15 innów, takie statystyki naprawdę robią wrażenie. Jeśli chodzi o małe minusy tego typu to fakt że Roy przez ostatnie trzy sezony raz grał z SFG i w tym spotkaniu dość mocno dała mu się we znaki ofensywa Giants, co do Tim&#39;a to on przeciwko Phillies wypada bardzo dobrze ponieważ jego bilans ostatnich 3 lat to 3-1 i ERA 1.22
Także na dobrą sprawę to jedyne argumenty na korzyść Gigantów, mimo wszystko myślę że nawet jeśli Tim dziś zagra lepiej to i tak nie będzie to na pewno występ na miarę tych które do tej pory rozgrywał przeciwko Phillies.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Yankees vs Minnesota Twins

Typ: NYY over 5.0 (Pinnacle 1.97) ✅ 8:3
Mocno zdziwił mnie wynik spotkania rozgrywanego dzisiejszej nocy, śledziłem poczynania obu ekip do ok 4 innu i nic nie zapowiadało tak znacznego zwycięstwa Twins. Co więcej pierwszy inn dał myśl że może się to bardzo źle skończyć dla Pavano. Jednak duży szacunek dla niego ponieważ grając 7 innów, pomijając pierwszy, w pozostałych pozwolił Yankesom na tylko 3 odbicia. Kolejna noc przynosi nam SP ze strony NYY w postaci Sabathi, natomiast z drugiej strony Liriano. Obaj bardzo przeciętnie weszli w sezon, oddając zbliżoną ilość runów. W przypadku CC to powtarzalny proces ponieważ on zazwyczaj rozkręca się ze spotkania na spotkanie, a dziś po raz pierwszy przed własną publiką przyjdzie mu miotać przeciwko ekipie która mu po prostu &quot;leży&quot;, w zeszłym sezonie Twins podczas 14 innów, gdy miotał Sabathia ugrali jedynie 4 runy, także na pewno nie wróży im to dzisiaj niczego dobrego. Jeśli chodzi o Liriano to jego ostatni występ na Yankee Stadium zakończony został po 5 innach i oddaniu 4 runów przy 4 odbiciach, co warto odnotować na początku zeszłego sezonu Liriano odniósł swoje pierwsze zwycięstwo nad NYY, jednak spotkanie miało miejsce w Minnesocie, także względem dnia dzisiejszego może mieć to małe znaczenie. Wracając do Sabathi to z pośród graczy Twins którzy w nocy znaleźli się w linii ofensywnej warto wyłowić takie nazwiska jak Valencia i Casilla którzy bardzo dobrze prezentują się przeciwko SP NYY, odbijając ze średnią ponad .500
Z pośród wszystkich dostępnych zakładów, zdecyduję się tu na over drużynowy ponieważ Sabathia pomimo słabego początku znowu ma dobry run support, podobnie ma się sprawa z Liriano, jednak biorąc pod uwagę miejsce oraz to że Minnesota słabo radzi sobie z CC to wolę mimo wszystko zaufać gospodarzom, którzy powinni zmieścić się w okolicach 5 runów, nie znam jeszcze linii, ale myślę że wyższej niż 4,5 nie będzie ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NYY vs Minnesota Twins
NYY (-2)
NYY over 4.5

Nie będę ukrywał że dziś można spróbować podobnego rozwiązania jak wczoraj ponieważ w szeregach gości jako SP wystąpi Jason Marquis, dla którego będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie. Patrząc na jego statystyki, które uzyskał przez 11 sezonów można śmiało stwierdzić że jest to bardzo przeciętny starter, który na dodatek złego dla siebie ma dość wysokie średnie odbić jeśli chodzi o zawodników NYY będących w lineup. Nie będę tu się doszukiwał nie wiadomo czego, ale myślę że Yankesi z Kurodą na SP są w mojej ocenie dzisiaj bardzo dobrym rozwiązaniem. Oczywiście kurs na zwycięstwo marny, ale hendi jaki i total już do przyjęcia a biorąc pod uwagę fakt iż jak na razie ofensywa przy Kurodzie spisuje się dość dobrze, można śmiało grać.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
KC Royals v. TOR Blue Jays
Royals @ 2,15 bwin

Widzę ,że nie tylko ja liczę na przełamanie Royals.
Awantaż KC to szansa na przełamanie bo 0-8 w tym 0-7 u siebie nie jest często spotykane i nie będą chcieli pobić rekordu 0-10 organizacji, większość spotkań przegrana minimalnie 1 runem, czyli gra jest ale brakuje &#39;czegoś&#39; .
Luis Mendoza (KC) nie błyszczy ERA 2012 =5.59 2 przegrane przeciwko TOR 4.85 ;i 1-1. Oby się dzisiaj postarał w tych 5 inningach ( bo więcej raczej nie rzuca) a bullpen da radę w reszcie.
Drew Hutchison (TOR) to absolutny debiutant w Major League mający 21 lat top prospect kanadyjczyków. Nawet w Minorsach (New Hampshire) tylko 46 games ale z b. dobrym ERA 2,49 i bilansem 18-9.
Spali się czy się nie spali? Who knows? Jak w zeszłym sezonie debiutował Strasburg to nie śmigał najlepiej zobaczymy co pokaże Hutchison.
Ogólnie Royals walczą o 1 wygraną na Kauffman Stadium, a Jays o dobry start swojej młodej gwiazdy (przyszłej oczywiście).
2.15 na gospodarzy jest warte zabawy.



Inne typy na dziś po krótce
BOS v. NYY 1
wczoraj Jankesi popsuli święto 100 lecia Fenway Park do tego Boston ma L4 at home co nie przystoi Soxom.

DET v. TEX 1
no bo ile można wygrywać texasie? 8 z rzędu to bardzo dużo. Są w świetnej formie ale Detroit też. Stawiam na gospodarzy w game 1 a jak nie to w game 2. zobaczymy

PIT v. STL under 8
Correia i Westbrook dobrze rzucają, linia wysoka. Warto.


LAA v. BAL away +3 runs
Gdyby Orioles nie byli w stanie zdobyć 3 runów z Angelsami nie mieli by lepszego od nich bilansu 8-6 więc po kursie 2.02 w betsson warto spróbować.

Betsson wprowadził alternative lines (0:2,5) ✅ dla nich.

Dobra starczy let&#39;s drink mates!


Tak wiem nie komentować i nie śmiecić bla bla ...
Mucho gracias senor Porcello 0:8 w 1.inningu!!! to może game2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom