>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MLB Postseason 2008

Status
Zamknięty.
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Philadelphia Phillies at Los Angeles Dodgers,
(L) Cole Hamels (2-0) vs. (R) Chad Billingsley (1-1) Cole Hamels (16-10, 2.97 ERA) starter z pierwszego meczu postseason, gdzie na 7 inningów oddał 2 runy na 6 uderzeń, 2 spacerki, 8 strików. Wracając do jego kariery : w sumie spotkał sie przeciwko LAD trzy razy w swojej karierze, i wszystkie spotkania w tym sezonie, ciekawe bo we wszystkich punkował identycznie (2 runy na 7 innings) 2 krotnie wygrana (2-0, ERA 2.50), ale raz przegrana 4-3 na Dodger Stadium.
Chad Billingsley (17-11, 3.35) ma zaliczony bardzo dobry występ 2 pździernika przeciwko Cubs gdzie na 6 2/3 inninga oddał 5 udzerzeń i 1 runa, znowu w drugim meczu Playoffs przeciwko Phillies na 2 2/3 inninga oddał wszystkie przegrane 8 runnów w 8 uderzeniach i 3 spacerki. LAD przegrało ten mecz jak pamiętamy 8-5 (ale musiał zaliczyć &quot;kopy&quot; w szatni). Billingsley 3 krotnie stawał przeciwko Philadephi (2 razy w regularnym sezonie) dorobił się 1-1 z ERA 4.01. Całościowo w wystepach na swoich &quot;szmatach&quot; ma dorobek 10-4 z ERA 2.95 (17 spotkań w tym 16 jako starter).
Albo Billingsley się zrehabilituje albo będzie znowu bania i tu liczę na dobrą pracę ekipy z Hamelsem na czele.
Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers for Game 1.855
Philadelphia Phillies (-1.5) vs Los Angeles Dodgers for Game 2.450
i jeśli chodzi o ilość puktów to znowu rozdroże: LAD podczas występów Billingsley&#39;a na 6 ostatnich spotkań padały overy. A podczas ostatnich 4 wyczynów Hamels&#39;a padało mało punktów. I bądź mądry !. ale biorąc pod uwagę wyczyny ogólne zespołów to na Dodgers Stadium bardzo często są overy, i także w występach przeciwko leworęcznym sześć do zera dla overów.
Philadelphia Phillies/Los Angeles Dodgers (O 7.5) for Game 2.110
ale tak ostrożnie, mam nadzieję że Victorino i Utley pomogą :spokodfhgfh:
Jak dziś Phila wygra no to już posprzątane.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

Philadelphia Phillies at Los Angeles Dodgers, wynik 5-1

Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers for Game 1.855 ✅
Philadelphia Phillies (-1.5) vs Los Angeles Dodgers for Game 2.450✅
Philadelphia Phillies/Los Angeles Dodgers (O 7.5) for Game 2.110⛔
No i zgodnie z planem, chociaż pobiegać nie pobiegali za dużo
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays at Boston Red Sox
(L) Scott Kazmir (1-0) vs. (R) Daisuke Matsuzaka (1-0) Scott Kazmir (12-8, 3.49 ERA) wystąpił w 2 meczu Playoffs i jak wiemy lekko mu nie siadło, na 4 1/3 inninga pozwolił na 6 uderzeń i stracił 5 runów , chociaż Tampa wtedy wygrała 9-8 to nie była to jego zasługa. Ale nie jest tak znowu źle, na 10 sptkań w których brał udział Scot Tampa wygrała 8, w 13 spotkaniach wyjazdowych ma średnio mało imponujący bilans 4-6 z ERA 4,10, i licząc wszystkie spotkania w których brał udział przeciwko Red Sox, a było ich 21 dorobił się ERA 3,62 przy bilansie 6-7.
Daisuke Matsuzaka (18-3, 2.90 ERA)
wystąpił w 1 meczu i na 7 inningów nie pozwolił nikomu na odbicie i jakąkolwiek zdobycz punktową, mecz zakończył sie wygraną Soxów 2-0. Na 13 ostatnich startów z Matsuzaką, Boston wygrało 11, w tym czasie Daisuke pozwolił na uzyskanie 3 runów.
W 2 ostatnich meczach Playoffs uzyskał 1-0 z ERA 2.45. Na 8 startów przeciwko Tampie ma 2-3 z ERA 3,75. I chyba coś ciężko mu idzie przeciwko Rays, bo ze wszystkich 16 tegorocznych startów ma wynik 9-3 z ERA 3,34 i te 3 to jest przeciwko nim. Mam nadzieje, że dziś dołoży z przodu.
Aż nie chce mi się wieżyć, żeby Boston przegrało 3 mecz pod rząd u siebie (niezły wstyd) i to w postseason.
Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox for Game 1.671
ponieważ kurs jest śmieszny to taki bardziej ryzykowny typ: Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox (-1.5) for Game 2.410
I ponieważ Boston na ostatnie 5 gier zaliczył 4 -krotnie over, a Tampa na ostatnie 10 ma 7 overów, i dodatkowo na ostatnie 5 startów Matsuzaki 4 -krotnie padły wysokie wyniki (oprócz ostatniego spotkania)
to ja się skuszę: Tampa Bay Rays/Boston Red Sox (O 9) for Game 2.130
bardzo wysoki próg, ale co tam,
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Oj Boston pokazal ze sa królami powrotów:-D Tylko 3-0 z Yankees , 3-1 z Clevaland to nie bylo to co dzisiejszej nocy, tam przegrywali serie ale dzis przegrywali seriie i byli poza meczem, 0-7 w 7 zmianie, do 7 zmiany tylko 2 H zaliczone.Nastepnie zebrali sie w sobie i odmienilli losy meczu, Brawo Boston, Ortiz pokazal klase, nie mial formy ale w kluczowym momencie pokazal swoje niesamowite zdolnosci, szkoda troche Granta Balfoura(ktorego darze ogromna sympatią) ktory w serii z CWS pokazal ze jest swietnym miotaczem , na Fenway troszke nie wytrzymal presji , oddane 4 pkt zadecydowaly o wygranej Bostonu, gdyby Grant przetrzymal ten inning to Tampa spokojnie by dowiozla wygrana, jednak ktos musial popelnic blad. Podejrzewam ze ta porazka moze niekorzystnie odbic sie na psychice mlodych graczy Tampy, trzeba zauwazyc ze w swoich zwyciestwach bazowali oni na slabej formie palkarzy Bostonu oraz swojej szalonej\doskonalej ofensywie. Watpie aby ta forma byla az tak dobra po powrocie na swoj stadion , mysle ze teraz do glosy dojdzie Ortiz i jego koledzy, Boston to starzy rutyniarze i mimo ze mam kupon na zwyciestwo serii przez Rays, teraz mam co do tego watpliwosci, aczkolwiek Beckett i jego forma to wielka niewiadoma i moze byc roznie. Reasumujac , gdybym 1 sezon siedzial w mlb to bym sie zdziwil, aczkolwiek Boston , w dodatku na Fenway to tak magiczna druzyna za nie zdzwilo mnie to ze zdolali wyciagnac tak niekorzystny wynik , jednak tak szalonego zwrotu jesli chodzi o styl gry nie widzialem dawno, poczatkowo (gdy byl Kazmir) odbijali bez wiary , pozniej jak opetani wybijali wszystko co lecialo w ich kierunku . Szacunek dla Bostonu za walke i pozostaje nam tylko czekac na decydujace (mam nadzieje ze do niego dojdzie) 7 spotkanie:-D
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays at Boston Red Sox wynik 7-8
Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox for Game 1.671✅
Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox (-1.5) for Game 2.410⛔
Tampa Bay Rays/Boston Red Sox (O 9) for Game 2.130✅
Jeszcze nie oglądałam, ale po statach widzę, że Tampa do 6 inninga chyba się za bardzo cieszyła, ale Bostończycy chyba spięli pośladki i Ortiz i Drew fajnie nawalili i wyciągnęli wynik.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ja też grałem w tym meczu over ale nie 9 a 10 i skoro nie oglądałaś to mogę powiedzieć, że Boston nie zasłużył na to zwycięstwo. Tym razem wygrali dzięki słabym miotaczom Tampy, którzy kończyli spotkanie. Gdy Kazmir był na lpacu gry nic nei mogli zdziałać. Przyznam że rozegrał na prawdę dobre spotkanie mimo iż ja za nim nie przepadam. Dla mnie w tej serii zdecydowanie powinni wygrać gracze Tampy... Pena, Upton, Longoria po prostu czarują. Byłaby to wielka strata dla finału gdyby to Boston odwrócił tą serię. A niestety patrząc statystycznie tak może właśnie być :/
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Boston Red Sox at Tampa Bay Rays wynik 4-2
(R) Josh Beckett (0-0) vs. (R) James Shields (1-1)
Dziś Tampa rozgrywa spotkanie na swoim podwórku, a tu jak wiemy niewielu było mocnych. Na ostatnie 10 spotkań u siebie z Soxami, Tampa wygrała 8, te 2 przegrane Tampy, a wygrane zaliczyło na swoją korzyść Red Sox tylko dzięki grze Matsuzaki.
Ostatnia przegrana Rays padła tylko cudem. Dziś Boston wystawia: Josha Becketta (12-10, 4.41 ERA) jak widać nie jest to jakaś rewelacja, ale to tylko całokształt i na ostatnie 5 spotkań przeciwko Tampie ma bardzo dobry wynik:
2-1 z ERA 2.06, wtym jest 0-1 z ERA 1.20 w dwóch wyjazdowych spotkaniach właśnie na Tropicana Field, gdzie rozegrał 9 1/3 ininga i tu może być problem. Ogólnie na 10 startów przeciwko Tampie ma przyzwoity bilans 5-3 z ERA 3.11, i 1-3 z ERA 1.93 na spotkaniach wyjazdowych. Ostatni występ przeciwko Rays w zeszłym tygodniu nie był imponujący na 4 1/3 ininga rozegrane, pozwolił na 9 uderzeń grdzie padło 8 runów.
James Shields (15-9, 3.54) wystąpił w pierwszym meczu playoffs i oddał tylko 2 runy na 7 1/3 inninga, (stracone z winy własnych kumpli) na 2 starty w postseason (oba w domu) ma 1-1 z ERA 3.29. W bilansie ogólnym na własnych śmieciach ma zaliczone 10-3 z ERA 2.66 na 19 startów z których Tampa wygrała 15. I żeby nie było kolorowo na ostatnie 9 startów przeciwko praworęcznym z Bostonu, Shields ma niezbyt imponujacy bilans 2-4 z ERA 5.23, ale znowu licząc tylko 3 ostatnie starty w tym sezonie w domu przeciwko Sox, ma zaliczone 2-1 z ERA 1.59.
I ponieważ Tampa Bay Rays na Tropicana Field są zajebiaszczy i Matsuzaka nie jest dziś starterem, i nie lubię Boston Red Sox stawiam na:
Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays for Game 1.725⛔
Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays (-1.5) for Game 2.470⛔
i że będzie dziś piękne widowisko (mam nadzieję) i chłopcy zostana pogonieni przez baterów:
Boston Red Sox/Tampa Bay Rays (O 9) for Game 2.050⛔
:spokodfhgfh:
 
H 0

hidrozoo

Użytkownik
cieszy mnie przegrana rozkaproszonych dzieciakow. jak widac gra sie do konca. i po raz kolejny widac ze nie nalezy stawiac na tych co sie lubi tylko na tych co potrafia grac. gdybym ja mial tak sugerowac sie lubieniem ciagle bylbym pod kreska ;)

pozdr.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Boston Red Sox at Tampa Bay Rays wynik 1-3
(L) Jon Lester (1-1) vs. (R) Matt Garza (1-1)
No i doczekaliśmy się 7-go spotkania. Dziś stają do walki &quot;tytani miotacze&quot;, obydwaj przodują w jak najmniejszej ilości oddanych punktów.
Jon Lester (16-6, 3.21) w poniedziałkowym 3 meczu na 5 2/3 inninga pozwolił na 8 odbić i uzyskanie 5 runów, Tampa wygrała wtedy 9-1. Ale to była ciemna strona, a teraz jasna: oprócz właśnie tego wypadku Soxi podczas jego startów przeciwko Rays wygrali wszystkie pozosytałe 7 spotkań (wynik Jona 4-1 z ERA 3,74) na 17 strtów wyjazdowych ma dorobek 6-5 z ERA 3,81. Trzeba nadmienić, że bardzo leży mu gra w niedzielę. Matt Garza (11-9, 3.70) na siedem startów przeciwko Boston ma zaliczone 4-1 z ERA 3,49, między innymi grę w spotkaniu poniedziałkowym gdzie na 6 inningów pozwolił na 6 odbić gdzie stracił 1 runa. Podczas jego startów Tampa wygrała 3 krotnie na Tropicana Park i raz przegrała spotkanie wyjazdowe. Na siedem startów na własnym stadionie uzyskał 7-3 z ERA 2.89.
Najtrudniejsze spotkanie do wytypowania:
Obydwaj starterzy są naprawdę dobrzy i pomijając wpadkę Lestera w 3 grze razem z Garzą będą toczyli wyrównaną walkę. Na szalę Rays można położyć grę na własnym stadionie gdzie w tym sezonie grają wyśmienicie i Garzę grajacego u siebie.
Znowu Boston ogromne doświadczenie i znakomity skład pozostałych którzy potrafią odbijać (Pedroia, Elsbury, Drew) no i Lestera, który jak będzie w transie będzie niepokonany.
Oj będzie ciężko, ale ja tak delikatnie sobie wybiorę: Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays for Game 2.170 ✅
i raczej niewiadoma:
Boston Red Sox/Tampa Bay Rays (U 8,5) for Game 2.070✅

a co z tego będzie to się okaże wieczoerm (w nocy)
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
W bah wystawili cos takiego Tampa Bay Rays - Philadelphia Phillies (under/over 1.9) po kursie 1.85 , ciekawe czy wyplaca ?:-D
Dzisiaj juz jest 7.5 ????
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik



Philadelphia Phillies at Tampa Bay Rays

(L) Cole Hamels (0-0) vs. (L) Scott Kazmir (0-0)
Jak już pisałam Tampa gra u siebie i wiadomo jak przedstawia się bilans. Rays będzie chciała wykorzystać tą właśnie przewagę już na wejściu.

Cole Hamels (14-10 ,3.09 ERA) za starty liczone tylko w Playoffs ma całkiem niezgorszy wynik: 3-0 z ERA 1.23 łącznie z występem kiedy pokonali 5-1 LA Dodgers kiedy to zaliczył na 7 zmian oddał 1 run na 5 udzerzeń i zaliczył MVP w NLCS. W ostatnich 6 spotkaniach oddał 2 runy, a na ostatnie 13 spotkań oddał tylko 12 runów (czyli wychodzi średnio poniżej 1 runa na spotkanie).

Scot Kazmir (12-8, 3.49 ERA) Na trzy ostatnie starty Playoffs dorobił się 1-0 z 4,02 ERA, a licząc ostatnie 16 startów w domu (9-2 z 3.30 ERA) aż 14 zakończyło się na korzyść Tampy.
Dziś wieczorem będzie decydować reszta ekipy
I pierwsza moja propozycja:
Philadelphia Phillies vs Tampa Bay Rays for Game 2.01⛔ (3-2)
i nie było by gry, ale tak za drobne:
Philadelphia Phillies vs Tampa Bay Rays (-1.5) for Game 2.900 ⛔
i tu raczej wielka niewiadoma, bardziej zależy od pałkarzy (i chłopaków z Tampy, czy znowu bedą szukać baz :-D ) Philadelphia Phillies/Tampa Bay Rays (U 7) for Game 2.070 ✅
Arena dzisiejszych zmagań:

 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Philadelphia Phillies at Tampa Bay Rays wynik 2-4
(R) Brett Myers (0-0) vs. (R) James Shields (0-0)
Brett Myers RHP (10-13, 4.65 ERA) na wyjeżdzie niezbyt imponujący bilans 0-6 z ERA 7.91 , nie miał okazji startować przeciwko Tampie. Najlepszy wynik w startach w postseason uzyskał w meczu z Dodgers na pieć zmian oddał 5 runów podczas 6 uderzeń. W meczach na wyjazdach nie ma znowu tak całkiem złego bilansu z 14 rozegranych Phillies wygrało 10.

James Shields RHP (14-8, 3.56 ERA) Miał okazję startowac przeciwko Philadelphi na wyjeździe, było to w 2006 roku, na 6 zmian oddał 3 runy, Tampa wygrała wtedy 10-4. Na 27 ostatnich startów z Tampą na własnych śmieciach, wygral z Rays 20 spotkań, bilans -10-4 z ERA 2.74. Zaliczył również 2 starty w playoffs z Red Sox gdzie na 13 iningów pozwolił na 15 odbić z których wyszło 6 runów, ale 5 zaliczono jako rozstrzygnięte, uzyskał wtedy ERA 4.15. Ogólnie na 3 starty w Playoffs uzyskał 1-2 z ERA 3,72.
I dalej to samo Tampa musi wykorzystać atut własnych śmieci:
Philadelphia Phillies vs Tampa Bay Rays for Game✅ 1.633
i dodatkowo liczę na dowalenie do pieca:
Philadelphia Phillies vs Tampa Bay Rays (-2) for Game 2.730 zwrot
i znowu konsekwentnie na under:
Philadelphia Phillies/Tampa Bay Rays (U 7) for Game 2.580✅ :jezora:
obniżony próg, bo liczę na wynik tak 4-1 , 3-0,

A co z tego będzie to zweryfikuje klepisko.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays at Philadelphia Phillies wynik 4-5
(R) Matt Garza (0-0) vs. (L) Jamie Moyer (0-0)
Matt Garza RHP (11-9, ERA 3.70) nie mial okazji występować jako starter przeciwko Phillies. Po niezbyt udanym początku Playoffs w pamiętnym meczu z CWSox gdzie Philadelphia wtopiła 3-5. Od tamtego czasu zaliczył dwa bardzo dobre występy przeciwko Bostonowi, gdzie na obydwa spotkania wyautował 14 baterów i na 13 zmian oddał tylko 2 runy. Na wyjeździe trudno porównać ale w stosunku do innych zepołów ma bilans 4-6 z ERA 4.53.

Jamie Moyer LHP (16-7, ERA 3.71)
nie może mówić o udanym początku startów w Playoffs, obydwa spotkania w których brał udział zakończyły się klęską na 5 1/3 zmiany oddał 8 runów , w grach na własnych śmieciach dorobił się bilansu 6-4 z ERA 4.61. Na jego korzyść przemawia bardzo dobry bilans występów przeciwko Tampie, na 15 spotkań w których brał udział 8 zaliczył na win, a 4 lost z ERA 2,85. Ma zaliczony bardzo dobry występ przeciwko LA gdzie udało się mu wyautować 11 baterów.
Dziś na stadionie Phillies kontynuacja zmagań. Jeśli Tampa wystawiła na liście do tego spotkania Garzę to znaczy że bardzo poważnie podeszła do pierwszego spotkania wyjazdowego. Jeśli uda im się wygrać to spotkanie to już będą mieli bardzo dużą zaliczkę na dalsze spotkania. Trochę zabawę może pokrzyżować pogoda ponieważ jest bardzo duże prawdopodobieństwo opadów. Wracając do rozgrywek, to oba zespoły należą do drużyn które na swoim placu zabaw nie popuszczają Philadephia na ostatnie 6 spotkań u siebie wygrała 5. Dzisiaj liczę na podtrzymanie dobrej passy Matta Garzy, a Jamie Moyer jeśli sie nie pozbiera to może być jednostronne widowisko. Raczej liczę na bardziej wyrównaną grę.
Ale ja dziś idę znowu za: Tampa Bay Rays vs Philadelphia Phillies for Game 1.855⛔
i za drobne trzeba dorzucić jeszcze:
Tampa Bay Rays (-1.5) vs Philadelphia Phillies for Game 2.390⛔
nie wiem jak będzie z tym typem bo zależy od rozwoju sytuacji, mam nadzieję, że chłopaki w sobote zbyt sobie nie pobiegają:
Tampa Bay Rays/Philadelphia Phillies (U 9) for Game 2.03 zwrot
i czekamy na rozwój wypadków ????
a gramy dzisiaj tutaj:
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Rozkład startów i wystawieni starterzy na następne spotkania
GAME:
4 Phi 10/26, 8:29 p.m. TB: Sonnanstine Phi: Blanton
5 Phi 10/27, 8:29 p.m. TB: Kazmir Phi: Hamels
6 TB 10/29, 8:35 p.m. Phi: Myers TB: Shields
7 TB 10/30, 8:29 p.m. Phi: Moyer TB: Garza
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays at Philadelphia Phillies
(R) Andy Sonnanstine (0-0) vs. (R) Joe Blanton (0-0)
Andy Sonnanstine (15-9, 4.32 ERA) Dzisiaj ma okazję startować po raz pierwszy w karierze przeciwko Philadephi. Bilans w spotkaniach wyjazdowych 8-5 z ERA 4.25. W meczach przeciwko Bostonowi w playoffs
zaliczył w miarę 2 przyzwoite występy na 7 1/3 inniga pozwolił na 6 odbić i stracił 4 runy, rozliczone mu to zostało jako 2-0 z ERA 3,46.
Joe Blanton (9-12, 4.69 ERA) zaliczył dobry wytęp przeciwko Dodgersom kiedy to Phillies wygrali spotkanie, pozwolił wtedy na 7 odbić i zdobycie 3 runów. Na 15 startów z zespołem 11 zakończyło sie wygraną, na własnym stadionie zaliczone 2-0 z ERA 3,55. Startował przeciwko TAmpie 8 razy, bilans niezbyt powalający 2-3 z ERA 6.05.
Jeśłi Tampa chce jeszcze coś znaczyć w rozgrywkach musi wygrać dzisiejsze spotkanie , inaczej będzie bardzo trudno. Nadal bilans obu zespołów w spotkaniach na swoim podwórku jest imponujący. Wierzę, że Tampa dziś wygra i poprawi swój bilans wyjazdowy. We wczorajszym spotkaniu Garza trochę za bardzo odpuścił , dodatkowo jeszcze Phillies dość szczęśliwie rozstrzygneli 9 zmianę na swoją korzyść.
Mój dzisiejszy typ: Tampa Bay Rays vs Philadelphia Phillies for Game 1.926
i
Tampa Bay Rays/Philadelphia Phillies (U 9) for Game 2.06
wieczorek na dzisiejszej arenie:


 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays at Philadelphia Phillies wynik 2-10
Tampa Bay Rays vs Philadelphia Phillies for Game 1.926⛔
i
Tampa Bay Rays/Philadelphia Phillies (U 9) for Game 2.06⛔
A coś mi mówiło żęby postawić na Philadelphię, no ale mądry człowiek po fakcie. I Tampa niestety już poległa . niewierze w cuda, żeby mogła wygrać pod rząd 3 spotkania. Więc Philadelphia wygra WS całkowicie zasłużenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom