>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MLB Postseason 2008

Status
Zamknięty.
toxic 0

toxic

Użytkownik
No fakt ale to nie do końca tak z tym Beckettem ;) To w końcu PO a chłopak ma jaja. Zresztą Saunders mimo świetnych statystyk przeciwko Bostonowi w swoich spotkaniach aż tak dobrze nie wyglądał. Owszem mało punktów oddawał ale bardzo czesto Boston marnował wiele punktów przez słabe AVG gdy na bazach było pełno. Tym razem świetnie graja Bay i Drew więc może czas poprawić ta niechlubna statystyke?. Ja własnie na to liczę bo LAA niczego ciekawego w poprzednich dwóch meczach nie pokazało.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Elo,
Ja tam spróbóję pomacać Phillis dzisiaj, nie wiem jak Wy ale Ja biorę coś takiego:

Philadelphia Phillies (-1.5) vs Milwaukee Brewers for Game 2.490
i drugi typ
Philadelphia Phillies (-0.5) vs Milwaukee Brewers for 1st Half 2.170

i tak obserwując, że coś w tych rozgrywkach pada mało runów za drobne:
Philadelphia Phillies/Milwaukee Brewers (U 8.5) for Game 2.190
W roli głównej ( przynajmniej rozpoczynają) :
J. Blanton kontra J. Suppan
nie ma już zbyt dużo czasu, żeby pisać staty, myślę że każdy je zna bardzo dobrze.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Cholera mam mieszane uczucia co do drugiego meczu:
Tampa Bay Rays vs Chicago White Sox
Matt Garza (11-9, 3.70) v John Danks (12-9, 3.32)
obydwaj jeszcze nie grali play offs, obaj w miarę solidni i oddają mało punktów, chociaż troszeczkę staty idą za Danksem.
Wszystkie typy raczej za mała stawkę:
Tampa Bay Rays/Chicago White Sox (U 8 ) for Game 2.03
Tampa Bay Rays (-0.5) vs Chicago White Sox for 1st Half 2.550
i symbolicznie:
Tampa Bay Rays vs Chicago White Sox (-1) for Game 2.100
Coś mi tak chodzi po głowie, że Tampa może tego nie wygrać (lepiej zeby wygrali)
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Philadelphia Phillies (-1.5) vs Milwaukee Brewers for Game 2.490✅
Philadelphia Phillies (-0.5) vs Milwaukee Brewers for 1st Half 2.170✅

Philadelphia Phillies/Milwaukee Brewers (U 8.5) for Game 2.190✅
O dzieki Ci Panie za takie wieczory !
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Korzystając z opóźnienia w meczu Tampy z CWS (leje jak z kibelka) - ostatnia późnonocna pozycja:
Los Angeles Angels at Boston Red Sox

(L) Joe Saunders (17-7, 3.41) vs. (R) Josh Beckett (12-10, 4.03 ERA)
Statystyki całkowicie pogrążają Boston;
5 ostatnich startów pomiędzy zespołami na stadionie Soxów zakończyło się porażką,
i między innymi Saunders grając 4 krotnie przyczynił się do zwycięstwa z ERA 2,89 a w swojej karierze grał 6 razy i niestety 6 krotnie odnósł zwycięstwo. Obaj spotkali się w ostatnim meczu sezonu zasadniczego i LAA wygrało 9-2
Dlatego spróbóję znowu coś takiego: LAA Angels vs Boston Red Sox for Game 2.490
i za mniejszą kaskę:
LAA Angels/Boston Red Sox (O 9) for Game 2.110
bo gdy gra Saunders bardzo często padają overy
Jestem ciekawa czy Soxi są w stanie wygrać 3 mecz z rzędu, jeśli dobrze pamiętam to ostatnio raczej im się nie udawało.
I to by było na tyle na dzisiejszy wieczór w moim odczuciu.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Wynik Tampa-Sox 3-5
Tampa Bay Rays/Chicago White Sox (U 8 ) for Game 2.03 zwrot
Tampa Bay Rays (-0.5) vs Chicago White Sox for 1st Half 2.550⛔
Tampa Bay Rays vs Chicago White Sox (-1) for Game 2.100✅
Wynik LAA -Red Sox 5-4
LAA Angels vs Boston Red Sox for Game 2.490✅
LAA Angels/Boston Red Sox (O 9) for Game 2.110 zwrot
No i prawie zgodnie z planem :-D
I Bostonowi nadal nie udało się wygrać trzy razy z rzędu.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Należy pamiętać że kontuzjowny był.
Po drugie obydwoje dali po 2 HR i 4 ER - ale Saunders uciekł szybciej z gniazda .
Ale i tak Boston dał dupy w 12 innie
Dziś rzuca Lester w Red Soxach , a w TB-CWS wg mnie bedzie 2-2 po nocce
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Beckett pokazał, że nie ma jaj 9 H i 2 HR po 5 zmianach.
Pisząc takie brednie sam sprawiasz, ze inni postrzegaja Cie jako dzieciaka.
Nie rzucilbys nawet jednej pilki porzadnie, a smiesz wydawac takie opinie, bo wtopiles 10zl.
Kazdy pitcher ma dobre i slabe wystepy, musisz jeszcze dluga sledzic ta lige, zeby zrozumiec pewne zaleznosci.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Ej chłopaki, czy jest o co się kłucić - &quot;kto dalej sika&quot; niestety jak ktoś z nas umiał by rzucać, odbijać, przechwytywać jak chociażby średniak ligowy, to połowa z nas mialaby podpisane milionowe kontrakty i sikała by z góry na wszystkich, ale tak nie jest i tu podajemy nasze prognozy natemat MLB ewentualnie uwagi. A obrażać się możecie w piaskownicy na PW.
BigPapi jak jesteś takim znawca to podziel się swoimi typami.

A to są moje przemyślenia:
Tampa Bay at Chicago White Sox
Andy Sonnanstine (13-9, 4.38 ERA) - Gavin Floyd (17-8, 3.84 ERA)
Mogloby się wydawać, że Tampa raczej nie powinna mieć szans przeciwko Soxom dzisiaj, przeciwko nim przemawia niekorzystny bilans sezonu na 9 spotkań wyjazdowych udało im się wygrać tylko 2 razy (ale bardzo wysoko 12-5, 13-1)
Jeśli chodzi o pitcherów Floyd startował 4 razy i choć za bardzo nie błyszczał to zaliczył 3 krotnie wygraną z zespołem. Na plus można mu jeszcze zaliczyć bardzo dobrze rozegrany mecz z Detroit i może dlatego został wybrany na startera.
Andy Sonnanstine co prawda nie był starterem przeciwko Soxom, ale udalo mu się zaliczyć jedno spotkanie gdzie ekipa Tampy wygrała, Andy uzyskał ERA 3,00.
Trudno coś więcej powiedzieć o obydwu bo raczej są średnimi zawodnikami chociaż Andy zajmuje o 30 miejsc wyżej lokatę na liście pitcherów CBS Players i ma raiting o 50 % lepszy od Gavina. Myślę,że dziś się powtórzy akcja z pierwszego meczu gdzie Tampa będzie chciała eliminować pałkarzy. I mimo, że historia wskazuje na CHWS to ja w pierwszym typie zaryzykuję:
Tampa Bay Rays (+0) vs Chicago White Sox for 1st Half 2.070
a drugi typ za mniejsze pieniądze:
Tampa Bay Rays vs Chicago White Sox for Game 2.20
jeśli zaś chodzi o ilość punktów, to jak pokazuje historia może być over,
ale w Postseason jest dużo underów, ale ja myślę że dziś chłopcy sobie pobiegają.
Tampa Bay Rays/Chicago White Sox (O 9) for Game 2.03
ten mecz nie jest moim głównym typem na dziś (widać to po chaotycznej analizie), ale za jakąś kasę gram.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Co Wy tacy nerwowi ???? Zagrał jak zagrał. Nie ma co mówic, że nie ma jaj w końcu nagrodę MVP nie dostaje się za byle co... a to, że miał tyle kontuzji na pewno miało ogromny wpływ na jego dyspozycję. To przecież tylko sport.
Generalnie jest to temat o PostSeason a nie o ludziach...
Co do spotkań na dzisiaj to CHW wczoraj zagrali nieźle aczkolwiek bez rewelacji. Dzisiaj może być różnie. Generalnie obie drużyny prezentuja podobna formę. Jeżeli Sonnanstine zagra na miarę mozliwości, Soxi nie będą mieli za dużo okazji do punktowania, jeżeli bedzie inaczej. Moga wygrać.
W drugim spotkaniu juz sam nie wiem. Za kasę postawiłem na Boston w typach dnia na LAA ???? I niestety uważam, że ten drugi typ był lepszy. Może to i będzie powtórka pierwszego meczu ale nie musi. Tamto spotkanie było przeciez wyrównane i Lackey w cale źle nie rzucał. Raczej należy za tamta porażke winić ofensywę LAA. Wczoraj pokazali, że potrafia odbijać i jeżeli tak będzie i dzisiaj, może zrobić się 2:2.
Pozdrawiam
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Moim głównym typem na dzisiejszą noc jest spotkanie:
LAA Angels at Boston Red Sox
John Lackey (12-5, 3.75) v. Jon Lester (16-6, 3.21)
Myślę, że ostatnie spotkanie było wypadkiem przy pracy (Mike Napoli chybał miał swój dzień) i Sox dzisiaj Angels odprawią z kwitkiem. W pierwszym spotkaniu Lackey raczej się nie liczył i oddał 2 Runy na cztery uderzenia w 6 iningach. I obecnie licząc ostatnie spotkania jego ERA rozbujała się do 5,38. Chociaż ma czasami przebłyski, kiedy w lipcu do 9 iningu zaliczył no-hitter i mecz zakończył się podwójnym hitterem z rezultatem 6-2 dla LAA.
Soxi zaś delegują Lestera, dobrego wujka zespołu, na 17 startów Lestera Boston wygrało 15 razy, Lester dorobił się ERA 2,49 (11-1).
I myślę, że Boston dziś ogra LAA,
LAA Angels vs Boston Red Sox (-1.5) for Game 2.640
(może być ciężko z tą różnicą 2 runów, ale raz się żyje) LAA Angels vs Boston Red Sox (-0.5) for 1st Half 2.040
i licze że tu też pobiegają
LAA Angels/Boston Red Sox (O 8.5) for Game 2.080
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Niby racja ale wczoraj Boston grał bardzo słabo i to, że przegrał w 12 inningu to tylko szczęście. LAA odbijało, że aż miło w odróżnieniu do game 1. Jak się skończy... zobaczymy ????
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Wynik: 6:2
Tampa Bay Rays (+0) vs Chicago White Sox for 1st Half 2.070✅
Tampa Bay Rays vs Chicago White Sox for Game 2.20✅
Tampa Bay Rays/Chicago White Sox (O 9) for Game 2.03⛔ (no i niechciało się im biegać)
Wynik: 2:3
LAA Angels vs Boston Red Sox (-1.5) for Game 2.640⛔
(kto się wystraszył kursu i póścił bez hc to zaliczył) LAA Angels vs Boston Red Sox (-0.5) for 1st Half 2.040✅
LAA Angels/Boston Red Sox (O 8.5) for Game 2.080⛔
i tu też nie pobiegali - narazie prawie wszystkie spotkania underowe
No i znowu prawie
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
No to trzeba będzie kupić duuuuużo chipsów i duuuuuuużo piwa i siadamy przed porządnym telewizorkiem, bo szykuje się dłuuuugie oglądanie.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Pisząc takie brednie sam sprawiasz, ze inni postrzegaja Cie jako dzieciaka.
Nie rzucilbys nawet jednej pilki porzadnie, a smiesz wydawac takie opinie, bo wtopiles 10zl.
Kazdy pitcher ma dobre i slabe wystepy, musisz jeszcze dluga sledzic ta lige, zeby zrozumiec pewne zaleznosci.
Dzięki za opinie na mój temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom