>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Postseason 2008

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
MLB.TV , TBS i FOX ????
Na MLB.TV Musisz wybulić , ja kupowałem , ale na zasadniczy sezon. Ale i tak transmisje/mecze są w nocy.
Obydwie serie skończą sie moim zdaniem w okolicach 6-tego meczu , nie zdziwie sie jak obydwie serie będa trwały po 7 meczy.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Moje typki na ALCS i NLCS
Tampa wygra w 7 meczach [:p]
Phillies wygra w 6 meczach
---
Red Sox 2007
Dodgers 1988
Phillies 1980
Tampa nigdy
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Przed meczami w PO uważałem, że WS wygraja Phillies... teraz myślę, że ogromne szanse mają LAD. Tak czy inaczej uważam, że wygra drużyna z NL ;)
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
No to się szykuje jazda, prawdopodobni starterzy:
- Philadelphia
Phillies
Cole Hamels – Game 1; Brett Myers – Game 2; Jamie Moyer – Game 3;
- L.A. Dodgers
Derek Lowe – Game 1; Chad Billingsley – Game 2; Hiroki Kuroda – Game 3
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Los Angeles Dodgers at Philadelphia Phillies
(R) Derek Lowe (15-11, 3.24 ERA) vs. (L) Cole Hamels (15-10, 2.98 ERA)
No i się zaczyna: obaj Lowe jak i Hamels w bezpośrednich starciach w swoich zespołach mają prawie że identyczny dorobek,
Młody Cole w tym sezonie grał już 2 razy przeciwko LAD i dwa razy jego występ trzeba zaliczyć do udanych bo uzyskał ERA 2,57 (1-0),
Za to weteran Derek ma już 11 spotkań przeciwko Phillies z ERA 3,02, ale licząc tylko ostatnie 6 spotkań tego sezonu zaliczył ERA 2,58 (4-0), co niestety jest lepszym wynikiem bo przy większej ilości spotkań.
Na korzyść Phillies przemawia lepszy bilans bezpośrednich spotkań:
na 26 spotkań rozegranych u siebie 20 namacali na swoją korzyść, zdobycz punktowa liczona przeciwko LAD 27 do 5 na 4 ostatnie spotkania.
I ja biorę tak: Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies for Game 1.741✅ (2-3)
i za trochę mniejsze pieniądze: Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies (-1,5) for Game 2.660⛔ no niestety brakło
i jescze tak dla przyjemności:
Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies (-0.5) for 1st Half 2.070⛔
No chłopaki wy napewno będziecie jechali za LAD, ale ja biorę coś takiego i myślę, że awans również wywalczy Philadelphia.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Powtórka z rozrywki:
Los Angeles Dodgers at Philadelphia Phillies - wynik (5-8 )
(R) Chad Billingsley (17-10, 3.08 ERA) vs. (R)Brett Myers (11-13, 4.48 )
Ja biorę dziś znowu Phillies:
Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies for Game 1.971✅
i chyba dziś już nie szaleję z hc, ale również postawię (oczywiście za mniejsze pieniądze) Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies(-1,5) for Game 2.980✅
i typek na ilość Run&#39;s
Los Angeles Dodgers/Philadelphia Phillies (U 8 )for Game 2.03⛔
Wydaje się, że atut własnego klepiska bardzo służy Philadelphi.
Myers (8-5) ma zajebiaszcze ERA 2.98, wyrobione podczas 15 startów w obecnym sezonie, kiedy rozpoczynał grę na własnym stadionie!
I uwaga w tym jest 5-0 zwycięstwo przeciwko Billingsley&#39;owi i LAD 25 sierpnia, (zaliczył wtedy podczas 9 trafień, 3 spacerki w ciągu 7 wygranych inningów.
I żeby nie było słodko 14 sierpnia również przeciwko LAD, pozwolił na 3 runy w 7 inningach i przegrał 3-1. Licząc tylko 12 spotkań (11 jako starter) przeciwko LAD ma ERA 2.61.
Billingsley też wychodzi całkiem, całkiem wspomnianego 25 sierpnia to on pozwolił co prawda na zdobycie punktów przez Phillies, ale to nie była jego wina, poprostu brakło wsparcia od reszty zespołu.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Boston Red Sox at Tampa Bay Rays - wynik (2-0)
(R) Daisuke Matsuzaka (0-0, 5.40) vs. (R) James Shields (1-0, 4.26)
I tu raczej wszystko wiadomo o rozpoczynających
Matsuzaka 14 startów wyjazdowych: 9-0 z ERA 2.56, przeciwko Tampie 7 startów i wynik 2-5.
Shields 18 startów u siebie: 10-2 z ERA 2.67.
I tu raczej wszystko zależy od reszty zespołu. Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays for Game 1.813⛔
i na dokładkę:
Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays (-1.5) for Game 2.780⛔
i u/o:
Boston Red Sox/Tampa Bay Rays (O 8 )for Game 1.990⛔
i to jest moja propozycja.
Oj coś dzisiaj pałkarze Phillies mają dobry dzień, i underk poszedł się bzykać.
Myers zalicza dobry dzień, a Billingsley niestety wymiękł, i jak zwykle Manny Ramirez ratuje LAD
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Boston Red Sox at Tampa Bay Rays
(R) Josh Beckett (0-0, 7.20) vs. (L) Scott Kazmir (1-0, 3.38 )
Jeśli dzis ze Scottem Kazmirem Tampa nie wygra, no to już nic z tego nie będzie,
Ostatnia szansa.
Wczoraj Matsuzaka zaliczył bardzo dobry dzień. Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays(-1) for Game 2.300 wynik (8-9) zwrot
EDIT:
No i nie zdążyłam nic napisać, spotkanie zakończyło się zgodnie z przewidywaniami, nawet over wszedł.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Philadelphia Phillies at Los Angeles Dodgers
(L) Jamie Moyer (0-1) vs. (R) Hiroki Kuroda (1-0)
I tu zaczynają się schody dla Phillies, ponieważ od 5 spotkań nie wygrali jeszcze z LAD na ich terenie. Jamie Moyer LHP (16-7, 3.71 ERA) na występach gościnnych, przez ostatnie lata ,przeciwko Dodgers niestety nie imponuje ERA 6.83 (1-3), chociaż nie jest tak znowu żle, ogólnie na wszystkich tegorocznych 18 wyjazdach ma zaliczone (10-4) z ERA 2,98.
45 letni lewo-ręczny Jamie lata świetności już ma trochę za sobą, ale wszyscy pamiętaja Playofy z 2001 roku kiedy to startując z Seattle Mariners podczas siedmiu inning&#39;ów oddał na cztery odbicia 2 runy. Wtedy to był gwiazdą rozgrywek uzyskując ERA 2.67 w meczach postseason. w tym sezonie nie miał okazji grać przeciwko Dodgers&#39;om. Ale na obecne Playoffs ma dobry wynik 3-1 z ERA 2.17
Można powiedzieć, że Philadelphia stawia dziś raczej na doświadczenie i mocne nerwy.
Hiroki Kuroda RHP (9-10, 3.73 ERA) w 15 startach na własnym stadionie uzyskuje ERA 3.43 i w 10 startach wraz z zespołem odnosi zwycięstwo. Tylko na 2 starty przeciwko Phili oddaje jeden run i uzyskuje ERA 1.38. Między innymi zaliczone 7 ining&#39;s bez spacerków i na dwa uderzenia 1 run - właśnie przeciwko Philadelphi 14 sierpnia tego roku.
Mój podstawowy typ raczej:
Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers (-1) for Game 1.935
w razie spokojnej 1 run&#39;owej wygranej będzie zwrot.
i nie byłabym sobą i muszę postawić jescze egzotycznie:
Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers (-1.5) for Game 2.410
i ponieważ bardzo często w spotkaniach PP i LAD padały overy i często było to w niedzielę:
Philadelphia Phillies/Los Angeles Dodgers (O 8 ) for Game 2.050
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers (-1) for Game 1.935✅
w razie spokojnej 1 run&#39;owej wygranej będzie zwrot.
i nie byłabym sobą i muszę postawić jescze egzotycznie:
Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers (-1.5) for Game 2.410✅
i ponieważ bardzo często w spotkaniach PP i LAD padały overy i często było to w niedzielę:
Philadelphia Phillies/Los Angeles Dodgers (O 8 ) for Game 2.050✅
Philadelphia Phillies at Los Angeles Dodgers wynik: 2-7
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Moyer sie nie popisał wczroaj , a LAD przypomniało sobie jak sie gra na własnym boisku.
Howard też sobie przypomniał jak sie piłki odbija , czy sie odrodzi ?? Bo AVG w okolicach .167 [1 H na 6 AB] nie wróży mu nic ciekawego - chyba , że nareszcie uderzy HR
Dziś dwa mecze - drugi na Dodger Stadium i pierwszy na Fenway Park.
Boston powinnien wygrać spokojnie - Lester w domu miażdzy + vs. Tama Bay za ten sezon - 3-0 z 0.90 ERA.
W drugim meczu możliwy over
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays at. Boston Red Sox
(r) Matt Garza (11-9, 3.70 ERA) vs. (l) Jon Lester (16-6, 3.21 ERA)
Boston na swoim stadionie jest prawie nie do ruszenia. W 15 spotkaniach Playoffs z ostatnich lat 12 razy wychodzili zwycięsko . Na 39 ostatnich rozgrywek z Tampa Bay 32 razy złoili im dupsko.
I z Mattem Garzą nie powinni mieć kłopotu , nie znalazłam meczy w których byłby starterem przeciwko Bostonowi na wyjeździe, chociaż zaliczył 1 start na własnym kopczyku i Tampa wygrała 3-1.
W wyjazdowych spotkaniach ma 4-6 na 15 startów z ERA 4.53. We wszystkich spotkaniach w których barł udział przeciwko Bostonowi wyszło 32 2/3 ininnga -dorobił się 3-1 z ERA 3.86.
Natomist Lester &quot;gwiazda&quot; zespołu bardzo często starty kończy z czystym kontem, n.p. na 2 spotkania z Angels i 14 inningów puścił 1 rozstrzygniętego runa. Na 7 ostatnich startów 6 spotkań zakończyło się victorią, w tym 3 tegoroczne starty przeciwko Tampie (zakończone wynikiem 7-3, 7-1, 3-0), Ogólnie na 7 startów kontra Rays ma 4-0 z ERA 3.38, I na 3 starty na własnym klepisku przeciwko Tampie ERA 0.90 (o &quot;dzizas&quot;).
Nie widzę innej możliwości i jak to napisał Grzesio &quot;miazga&quot; się dziś szykuje.
Chociaż to są Playoffs i wszystko możliwe i jakiś pałkarz będzie miał swój dzień.
I ja stawiam:
Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox (-1.5) for Game 2.110⛔ wynik (9-1)
dodatkowo biorąc pod uwagę małą skłonność do oddawania runów przez Lestera, i to że w poniedziałki nie chce sie biegać stawiam:
Tampa Bay Rays/Boston Red Sox (U 8.5) for Game 1.917⛔
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Philadelphia Phillies at Los Angeles Dodgers
(R) Joe Blanton (1-0) vs. (R) Derek Lowe (1-1)
Na dzień dzisiejszy Phillies mają na koncie 6 spotkań wyjazdowych przegranych,
natomiast Dodgers 11 spotkań w domu wygranych.
Mam nadzieję, że każde znich odpowiednio powiększy swój dorobek i nie bedzie zerowania liczników. Derek Lowe (14-11, 3.24) weteran wystawiany przez LAD w ostatnim meczu przeciwko Phillies nie popisał się grą , kiedy to Chase Utley zaliczył 2-run homer, myślę że był to znowu wypadek przy pracy bo w pozostałych spotkaniach przeciwko Philadelphi ma całkiem fajny dorobek; 4-1 z dwoma obronami i ERA 3.02.
Joe Blanton (5-0, 3.99) trudno coś napisać bo nie zaliczył w tym sezonie występów jako starter przeciwko Dodgersom i trudno prównać jego grę. Ze wszystkich 2 występów przeciwko LAD m.in. 24 sierpnia kiedy Phillies u siebie wygrało 5-2, oddał w 6 inningach : sześc udzerzeń i stracił 1 runa. Ogólnie ERA przeciwko LAD 3.32 (1-0) w 16 zsumowanych inningach.
I tu też raczej Dodgersi nie powinni mieć problemów:
Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers (-1.5) for Game 2.20⛔ (7-5)
trudno coś powiedzieć o ilości runów
Dodgersi lubią u siebie wysoko wygrywać,
Phillies znowu na wyjeździe lubią niskie wyniki .
Za niewielkie piniądze zaryzykuję overek bo liczeę na Ramireza, że da trochę chłopakom pobiegać.
Philadelphia Phillies/Los Angeles Dodgers (O 8 ) for Game 2.070✅
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
No i była miazga, ale to Tampa dokonała egzekucji na Bostonie.
Bardzo dobry występ zaliczył Garza, nie dał poodbijać. Rozpoczął Upton razem z Iwamurą i Bartletem uwalili na wejście 4 Runy, na koniec Pena zaliczył piękne odbicie poza sektor, W szybkim tempie wyeliminowany Longoria (biedny nie poodbijał sobie), nawt &quot;Big Papi&quot; nie zdołał odbić.
I się dokonało.
Także Philies/LAD wyzerowało jednak sobie liczniki. LAD przegrało 12 spotkanie po 11 wygranych.
Nie wiem co się działo bo jeszcze nie oglądałam meczu.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays at Boston Red Sox
(R) Andy Sonnanstine (1-0) vs. (R) Tim Wakefield (0-0)
Kurde po wczorajszych atrakcjach, nie wiadomo co tu skrobnąć, myślałam że Tampa wygra ale dopiero właśnie w meczu dzisiejszej nocy. Trener wiedzial co robi wystawiając Garzę.
Idąc za ciosem Tampa z Sonnenstine&#39;m powinna to łyknąć, w 2-ch występach, które zaliczył przeciwko Boston, Rays wygrało (2-1 w domu, 4-2 na wyjeździe) (1-0, ERA 3.18 ).
Dodatkowa dobra wiadomość dwaj baterzy, którzy odbijali mu zawsze najwięcej piłek, dziś nie wystąpią: Mike Lowell (6-for-14), Jason Varitek (5-for-10, four RBIs).
Natomiast Tim Wakefield (0-2) z ERA 5.87 na ostatnie 3 starty na wyjeżdzie przeciwko Tampie i 1 start u siebie w tym sezonie, Boston zaliczył 4 przegrane. Wszyscy opisują go jako beznadziejnego startera, ale w sumie Wakefield z 19-5 i 3.32 ERA ma 3 obrony w 41 występach (31 jako starter) przeciwko Rays - poprostu ostatnio mu nie szło - może znowu wszyscy liczą na przełamanie (vide Garza).
Ja tam liczę, że Soxi jeszcze się nie otrząsną po wczorajszym, chociaż mogę się mylić. Chodzą słuchy, że Ortis może dziś namieszać
Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox for Game 2.30
i niespecjalnie wierząc:
Tampa Bay Rays (-1.5) vs Boston Red Sox for Game 2.890
ponieważ przy grze Andy&#39;ego wpada mało runów i z tym się wiąże mój drugi typ:
Tampa Bay Rays/Boston Red Sox (U 8.5) for Game 2.210
ale mogę się mylić bo ostatnio chłopcy trochę odbijają
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox for Game 2.30✅

Tampa Bay Rays (-1.5) vs Boston Red Sox for Game 2.890✅

Tampa Bay Rays/Boston Red Sox (U 8.5) for Game 2.210⛔
ale mogę się mylić bo ostatnio chłopcy trochę odbijają
no i poodbijali - Tampa-Boston 13-4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom