>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja MLB 2023 PLAY-OFF - czat dyskusyjny

Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
dzięki ! w sumie pisane pod typ ale mysle podobnie jak autor.

jaroslav_ jaroslav_ - ależ ja jestem nieogar dopiero teraz zobaczylem ze mozna bylo nawet typowac bez analiz :/

Wlasnie nie warto czytac irtyko irtyko , i lepiej miec wiedze bo potem sa takie kwiatki ktorzy czytaja i mowia tak , zgadzam sie , ja bardziej zgodze sie z grzesio grzesio

sasa.png

We wrzesniu rozegral 6 meczy , wiekszosc tych przeciwnikow we wrzesniu byla slaba ofensywnie , jedynie San diego cos gralo
Co ciekawe trzy mecze rozegral na wyjezdzie z ofensywami ponizej TOP 15, ogolnie powiedzial bym slabymi , dwa mecze przegrane na wyjezdzie plus odziwo wygrana z Arizona ale patrz ERA wszedzie kosmiczna... , wszystkie mecze jakie rozegral to nie byly TOP ofensywy, jak patrzymy na wrzesien bo rozumiem ze odwolujemy sie do wrzesnia.

sssssss.png

Jak gra na wyjedzie rzuca JAVER 5,42 ERA plus 1,80 HR/9 a autor wspomnial jak Javier rzuca przeciwko leworecznym palkarza ? bo ma .276 plus dzisiaj 6 leworecznych palkarzy wystawia Minnesota na niego czy autor wspomnial o tym?

On we rzesniu z nikim dobrym sie nie spotkal malo tego potrafil przegrac w Kansas czy Seattle, , slabo rzuca na wyjezdzie, Jedynie mozna powiedziec ze jego wysoka ERA jest efektem pechowej gry obrony bo rzeczywiscie jego FIP czy xFIP jest nizej ale bardzo falowal w tych ostatnich 6 meczy.

Oczywiscie pomijam TYP/zaklad , mowimy o samej analizie i pogladach w tej analize zawartej

Ja tego Covers nie czytam , bardziej uzywam dla sprawdzenia jaki jest sentyment
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dobrze ze nie postawiłem ani grosza na ten mecz , śmiech totalny , Minnesota już załatwiona w pierwszym inningu , kwestia jak ten będzie rzucał z Houston
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja temu Gray nie ufalem ale nie sadzilem ze tak sie spali, moja szanse jeszcze bo tamten tez nic nie rzuca ale start 0-4 to dostajesz na start w czapke i jest juz zalamka dla graczy a wogole dla miotacza
 
Baqu 837K

Baqu

Forum VIP
A pisałem na priv, ze Astros to Astros i ciężko dzisiaj będzie Twins :D
prt scr inaczej sie nie liczy !

Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel - przecież nikt tutaj Ci nie karze sie z nikim zgadzac, masz swoj rozum, swoje dane :) Moim zdaniem - co napisałem w swojej analizie w ogole nie bierzecie pod uwagę ze to Playoffs a nie sezon zasadniczy. Moze tak jak mówisz irtyko irtyko nie miał 100% racji, ale ty również moim zdaniem i to czy Houston wygra czy przegra nie bedzie mialo tutaj znaczenia, jakby było 0:4 obecnie napisałbym to samo. Wynik i przebieg meczu wszystko zweryfikuje.
 
Baqu 837K

Baqu

Forum VIP
by the way czemu podajecie w typach z analizami cos czego nie gracie ? warto może to dodac ze typ wirtualny jeszcze ktos poparzy na rank ilosc postow zagra i przegra kase.
 
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
by the way czemu podajecie w typach z analizami cos czego nie gracie ? warto może to dodac ze typ wirtualny jeszcze ktos poparzy na rank ilosc postow zagra i przegra kase.
To typy konkursowe, wiec trzeba brać pod uwagę fakt, ze nie wszystkie są realnie grane :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +381
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Twins to chyba będzie mogło liczyć na punkty, jak zejdzie Javier a ten ma tylko 58 narzutów.
IMHO z 2-3 inningi jeszcze może mi uwalać zakład na obiegi Twins
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
To typy konkursowe, wiec trzeba brać pod uwagę fakt, ze nie wszystkie są realnie grane :)
Tak oczywiście typy pod konkurs haha. Tylko publikując bet dołączasz analizę, gdzie opierasz się o statystyki, swoje DOŚWIADCZENIE, przemyślenia i przeczucia. Śledząc dział MLB z analizami, to mam odczucie, że to jakiś konkurs kto bardziej skompromituje się analizą. I ten konkurs tylko pokazuje wartość nadaną rangę eksperta, czy znawcę tego działu. Zwykli gracze, którzy sponsorują bukmacherów. A co gorsza mają przekonanie o swojej wielkości i racji, że wrzucają bet za bet ciągnąc za sobą osoby które im zaufają. Niestety nie mam dobrej opinii o tutejszych znawcach/ekspertach, a oparte jest to po przeczytaniu ponad setki analiz i efektów gry.
 
Baqu 837K

Baqu

Forum VIP
A co gorsza mają przekonanie o swojej wielkości i racji, że wrzucają bet za bet ciągnąc za sobą osoby które im zaufają.
Akurat tutaj kompletnie nie mogę się zgodzić. Uważam zgoła odmiennie i plusem forum jest to że nikt się nie wywyższa i uważa za guru, a jeżeli uważasz kogoś za słabego typera to przecież graj zawsze przeciwko. Jak jest taki słaby zaraz będziesz mógł kupić nowy dom z wygranych czego ci życzę.

Javier już ostatni inning i do zmiany bo zaraz wyzionie ducha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +511
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Ależ Twins dzisiaj słabo wyglądają w ofensywie. W porównaniu do poprzednich spotkań PO to cień drużyny. Chyba pierwszy inning dał się we znaki mentalnie.
 
Baqu 837K

Baqu

Forum VIP
Ależ Twins dzisiaj słabo wyglądają w ofensywie. W porównaniu do poprzednich spotkań PO to cień drużyny. Chyba pierwszy inning dał się we znaki mentalnie.
Javier to niezły wariacik. Najpierw rozdaje bazy na prawo i lewo a później Keplera! eliminuje w trzech narzutach.
Screenshot_2023-10-10-22-58-39-335_com.android.chrome.jpg
Teraz Lewis poleciał w czterech. Mimo wszystko Panu już bardzo dziękujemy
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Mecz sie tak potoczy ze TEXAS robi punkty a Houston bedzie wybijalo pilki w lapy defensywy Texasu jak to mialo miejsce przed chwila, caly ten Houston nie ma miotaczy, tam moze jest 1,5 miotacza na caly zespol , reszta nic specjalnego, wystarczy ze ofensywa nie funkcjonuje i koniec

TEXAS jeden miotacz lub poltora, bullpen do banii a mimo to wygrali juz 6 meczy ofensywa, (TEXAS i HOUSTON porownywalne ofensywe, a miotacze nic specjalnego przy najmniej na tym etapie rozgrywek.)

Arizona slaba ofensywa, ktora jest w gazie, ciekawe jak dlugo, tak samo miotacze nic specjalnego, jeden miotacz dobry , reszta tyle o ile.

Dla mnie PHILLADELPHIA jest faworytem do wygrania MLB , maja ofensywe , tak samo porownywalna z Texasem i Houston, i Phila ma najlepszych Miotaczy oraz solidny bullpen, jezeli ogarna Arizone a powinni to beda faworytem z Texasem czy nawet z Houston, Kurs 3 na Phille spoko, w mojej opinii sa najsilniejsi na ten moment .
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Koniec byl taki jakiego mozna bylo sie spodziewac w przypadku Houston, jak dali sobie wbic tyle run-ow w pierwszym inningu.

Zobaczymy Phille co zrobi, zaklad ryzykowny z mojej strony ale to moze sie wydarzyc czemu nie :)
 
Do góry Bottom