>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dzisiaj pierwszy dzień ME Siatkarzy, a oferta meczowa na dzień dzisiejszy wydaje się być w kilku przypadkach bardzo kusząca i coraz bardziej pewna.
Slowenia-Austria(Gr.A):
Typ: 1 @1,17 Millenium ✅
Słoweńcy są tutaj zdecydowanym faworytem tego spotkania, pomimo że Austriacy grają u siebie, bowiem potencjał zawodniczy zdecydowanie nie jest na korzyść gospodarzy. Do tego forma, jaką Austria prezentowała w sparingach z Polską B, też nie była zachwycająca.
Serbia-Turcja(Gr.A)
Typ: 1 @1,13 Millenium
ilosc pkt. w meczu
: poniżej 160,5 @1,80 Millenium
Jeżeli Słoweńcy są faworytem, to cóż można powiedzieć o Serbach? To są faworyci całej tej grupy, którą powinni przejść bez porażki, nawet mimo braku genialnego kreatora gry Grbićia, a z bombardierem Milijkovićiem, który jest w stanie zdobywać nawet po 30 pkt. na mecz, można nawet pokusić się o handicap na punkty w meczu (nawet wyrównane 3 sety 25-23 załatwiają sprawę, bo nie spodziewam się po Turkach ugrania czegokolwiek)
Rosja-Estonia(Gr.B)
ilosc pkt. w meczu
: poniżej 130,5 @1,80 Millenium ✅
Estonia to istny kopciuszek na mapie siatkarskiej Europy i jest to dopiero ich drugi występ na Euro (2 lata temu w Turcji byli debiutantami). I właśnie dwa lata temu w starciu z gigantem ze wschodu zdołali ugrać seta, ale dzisiejsza Rosja Wladimira Alekny to zupełnie inny zespół, którego charakterystyką jest przede wszystkim, bez zmian, miażdżąca siła zagrywki, ale co się zmieniło w porównaniu z ekipą z sprzed dwóch lat? Mianowicie psychika tych zawodników i zdecydowanie odmłodzona kadra, która niczym walec drogowy może przejść ten turniej niczym nasza ekipa dwa lata temu.
Portugalia-Czechy(Gr.B)
Typ: 2 @1,27 Millenium✅
Czesi pokazują już od dawna, że poziom ich gry ciągle wzrasta, a forma zaprezentowana na Memoriale Wagnera tylko to potwierdza. Pod okiem Jana Svobody w końcu zaczęto dostrzegać kolektyw tych zawodników, którzy przecież porozjeżdżali się po świecie do dobrych lig (Francja, Niemcy, a nawet Włochy), jednak zawsze nie potrafili tego potwierdzić w reprezentacji. Już zeszłoroczne MŚ we Włoszech udowodniły, że z Czechami trzeba zacząć się liczyć, a rozgrywający Tichacek i grający z nim po przekątnej Stokr to główni aktorzy tej drużyny.
Francja-Finlandia(Gr.C)
Typ: 1 @1,50 Millenium ✅
Trójkolorowi bardzo dobrze prezentowali się w sparingach z naszą kadrą, tuż przed Memoriałem Wagnera, jednak kluczem do sukcesu będzie równa gra Antonina Rouziera, którego brak jest istnym przekleństwem dla Francuzów. Finlandia oczywiście nie stoi na straconej pozycji, głównie za sprawą Mikko Esko, uchodzącego za jednego z najlepszych kreatorów gry na świecie, jednak by Esko mógł czarować na siatce, będzie potrzebne dobre przyjęcie, czego Finowie mogą mu nie zagwarantować.
Belgia-Wlochy(Gr.C)
ilosc pkt. w meczu
: poniżej 160,5 @1,80 Millenium⛔
Włosi, podobnie jak Rosjanie, fazę grupową Ligii Światowej przeszli jak burza, trochę gorzej wypadli w turnieju finałowym, jednak przed Euro znów błyszczą, zwłaszcza Savani oraz Michał Łasko. Nie da się nie zauważyć, że zmiana pokoleniowa wyszła tej kadrze na dobre, a głodny sukcesu Mauro Berutto zrobi wszystko, żeby powrócić do wielkich lat Włoskiej reprezentacji. Najlepiej będzie zacząć od mocnego akcentu właśnie z Belgią, którzy mają w swoich szeregach kilku ciekawych graczy, na czele z rozgrywającym, Frankiem Depestele, który potrafi grać czasem wbrew wszelkim normom, jednak podobnie jak w ekipie Suomi - będzie potrzebował solidnego przyjęcia pod siatkę, a potencjał z kolei zagrywki Włochów może im to skutecznie utrudnić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 17K

tadzin

Użytkownik
Polacy nawet nie kiwną palcem w tym meczu , po tym co prezentowaliśmy w sparingach to w tym meczu mamy mikroskopijne szanse na końcowy sukces , wystarczy spojrzeć na pozycję atakującego w obu drużynach i już widać że Polacy mają marne szanse na ugranie czegokolwiem w tym spotkaniu.
Chciałbym Wam przypomnieć historie z ligi światowej, Polacy po bardzo kiepskiej grze nie mieli nawet prawa wyjść z grupy, ale jednak z dużą ilością szczęścia i lepszej gry udało im się zająć 3 miejsce ! Mam zasadę, żeby nigdy nie obstawiać mecze Polaków, bo gdy nie mają szans i nikt w nich nie wierzy to wygrywają, a gdy wszyscy są pewni ich wygranej to zaprzepaszczają okazje...i kupony :p Dlatego uważałbym z tym betem. Pozdrawiam
Na jakiej podstawie wszyscy piszecie takie herezje to ja nie wiem. Gdybyśmy grali z kimś mocnym tj. Włochami, Rosją itp itd to bym się zgodził my zaś gramy z Niemcami, którzy w LŚ grali naprawdę słabo. Sparingi z Brazylią i ich wyniki tak mnie interesują że wcale, mogli sobie nawet wygrywać w sparingach z Brazylią do 10 a i tak nie będzie to przelicznik ich formy. Prawda jest taka że na temat formy Niemców mozna patrzeć jedynie z perspektywy tegorocznej LŚ, a tam grali słabo, Schoeps tez niczego ciekawego nie pokazał, widać dużą różnicę między jego grą w tym roku a tym co prezentował Grozer na MŚ czy LŚ.
Nie mamy ataku, a czy Niemcy mają przyjęcie ? Tak naprawdę mają jednego raptem w miarę stabilnego przyjmującego Kromma, a reszta jest wymieniana wedle uznania. Chowają się przy Kurku i Kubiaku/Ruciaka bardzo mocno. Środek też mimo wszystko my mamy lepszy, rozegranie wg mnie z przewagą Niemców(a raczej z naszym upośledzeniem a nie ich przewagą).
Wszyscy rzucili się na Niemców bez powodu. Nie grali jakiś świetnych sparingów z nei wiadomo jakimi przeciwnikami, w LŚ też nie prezentowali nic ciekawego.
Do grania na Niemców jedyną solidną podstawą było to że Polacy grają źle. Teraz kursy przechyliły się kompletnie w drugą stronę i nie ma żadnych solidnych podstaw że grać na nich bo takim niziutkim kursie.

Nie mówię że Niemcy przegrają gdyż w tej chwili nie mam pojęcia kto wygra/przegra.

opłacalny nieopłacalny, byle trafny! :wink:, wg mnie poleciał kurs również ze względu na to, że Bartmana nie będzie. Pamiętajmy, że jeszcze jest świetny Jochan Schoeps, który z powodzeniem może zastąpić Grozera....Zdecydowałem się jednak zagrać, jak to się mówi humor się poprawi jak nasi wygrają co jest ważniejsze od pieniędzy, czego im życzę, do boju Polacy!!!
Ja tam wolę zagrać to samo zdarzenie po @5 i wygrać niż to samo zdarzenie po @1.4 i wygrać.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Schoeps wg mnie gra dobrze i jest lepszym atakujacym niz Jarosz czy Gruszka ktory wiecznie nas ratował nie będzie.... nie to jednak decyduje, decyduje gra zespołowa, a póki co to ja naszych nie widzę po ostatnich meczach. Druzyna potrzebuje tez lidera, ale nie tylko Kurka bo samym Kurkiem nic nie zdziałamy. nie mozna sie zaslaniac tym, ze fizycznie nasi pracowali, to są sciemy.... Czesi jakos sobie radzili swietnie i nas zlali az milo. nie mowiac o Wlochach czy Rosjanach. Sam Anastassi mówi, że ta drużyna ma problemy techniczne, które nie będzie łatwo wyeliminować. Nie czarujmy się, Kubiak czy Ruciak to nie są wirtuozi... I kluczowa pozycja Żygadły, Łukasz to jest wystawiacz a nie rozgrywacz a tego często brakuje....Chciałbym się mylić, ale stawiam tutaj na Niemców. Nasi na memoriale grali jak grali i z taką grą raczej nie mamy czego szukać na MŚ. Mam nadzieje ze to sie zmieni dzisiaj i zagramy naprawdę dobry mecz czego Polakom życzę. Poza tym w siatce decyduje najczęściej zagrywka i przyjęcie.... Winiar często trzymał przyjęcie, czy zrobi to Kurek na którego Niemcy dzisiaj będa zagrywać z pewnością? Kto mu pomoze w ataku? Z Jaroszem to nigdy nic nie wiadomo, pozno sie rozkreca bardzo czesto i bardzo czesto sie pali w waznych momentach. Kubiak/Ruciak?? Życzę Polakom jak najlepiej, ale dzisiaj może być bardzo różnie, Niemcy to nie jest gigant siatkówki, Bułgarzy w dobrej formie są dużo groźniejsi, ale po raz kolejny się pytam dlaczego w Memoriale zagraliśmy tak słabo (nie mówię już o wynikach tylko naszej grze.....???).
I jeszcze jedno powiem, co mnie drażni:
Nasze gwiazdy zamiast charować i grać dla reprezentacji to mają wszystko gdzieś. Wymówki, żale.... a na Skrze na treningu są bo płacą, a że parę rzeczy już wygrali to kadra już niepotrzebna.... Wiadomo, że tam trzeba zasuwać i się nie chce.... Co ma powiedzieć Kurek, którego się tak eksploatuje? Co ma powiedzieć Giba i inni Brazylijczycy? Co ma powiedzieć Kazijski czy Grbic, Milijkovic? Mogliby dużo wyżej głowy nosić, ale reprezentacji nigdy nie odmówili.....
Dlatego życzę chłopakom, żeby bez nich wygrywali, a tamci niech patrzą i żałują.... Nie wiem czy jeszcze Wlazłego bym chciał w reprezentacji oglądać....
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą w 99%, teraz tylko napisz mi jedno zdanie o aktualnej formie Niemców, bo to że Polacy przędą słabo jest dość wiadome.
Takiego zdania prawie nikt nie może napisać bo to co się u Niemców dzieje jest jedną wielką niewiadomą, chyba że ktoś mnie oświeci to będę wdzięczny ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Fakt, nie wiadomo, można analizować LŚ. Nie wypadli tam tak słabo, ograli Bułgarów dwa razy, z Rosją wiadomo popłyneli, z Japonią sobie poradzili. Cóż solidny zespół bym powiedział. Lozano ich przygotuje, jestem pewny. Ze sparingów to tam nie można za bardzo wniosków wyciągać. W praniu wyjdzie. Ale myślę, że poniżej poziomu pewnego nie zejdą. Natomiast u nas to tak na dwoje babka wróżyła ze wskazaniem raczej na dół....
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
W LŚ było tak:
BUL - GER 2 - 3
BUL - GER 3 - 2
BUL - JPN 3 - 1
BUL - JPN 3 - 0
GER - JPN 3 - 2
GER - JPN 2 - 3
GER - BUL 3 - 2
GER - BUL 1 - 3
BUL - JPN 3 - 0
BUL - JPN 3 - 2
GER - JPN 3 - 1
GER - JPN 3 - 0
Meczy z Rosją nie biorę pod uwagę bo w połowie rozgrywek mieli pewny awans i cudowali ze składem i na koniec się podkladali. Mecze na serie wszystkie wygrane przez nich 3-0 (za wyjątkiem drugiego meczu vs Japonia gdzie było 3-1).
Niemcy grali bez Grozera, zaś Bułgarzy bez &quot;Kazijskiego&quot; a mam na mysli ze gral on slabiutko, calkowicie bez formy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Kibice siatkówki na pewno zacierają ręce na myśl o tym spotkaniu.

Niemcy pod wodzą Trenera Raula Lozano stale robią postępy. Mają solidny zespół, który jest w stanie nawiązać walkę z najlepszymi zespołami. Na pozycji atakującego Niemcy mają dwóch bardzo dobrych, równorzędnych zawodników. Georg Grozer jest w składzie na ME, ale przez dłuższy czas nie trenował. Jochen Schops to zawodnik ograny i doświadczony. Bardzo mocnym punktem powinien być Robert Kromm, który w ataku potrafi bardzo wiele. Świetne warunki fizyczne trochę mu jednak przeszkadzają w przyjęciu zagrywki. Ciężko powiedzieć kto wystapi na przyjęciu obok Kromma. Trener Lozano będzie miał problem, bo w składzie są Popp, Kaliberda, Andrae, Schwarz i każdy z nich ma szansę na grę w wyjściowym składzie. Szkoda, że na turnieju zabraknie Simona Tischera, który nie zdążył się wyleczyć. W takim wypadku podstawowym rozgrywającym na pewno będzie Patrick Steuerwald, który od nowego sezonu będzie zawodnikiem Politechnikii Warszawskiej. Imponująco może wyglądać środek u Niemców. Bohme mierzy 211 cm, a Gunthor 207 cm. Chociaż trzeba pamiętać o doświadczonym Hubnerze, który również jest w składzie. Nie mógłbym nie wspomnieć o libero Ferdinandzie Tille. Młody i bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik. Mam nadzieję, że to właśnie Tille będzie podstawowym libero, a nie Markus Steuerwald.

Polacy w tym turnieju będą bronić tytułu zdobytego dwa lata temu w Turcji. Nie podoba mi się to, że Trener Anastasi tak naprawdę nie dał większych szans Sebastianowi Świderskiemu i wpuszczał go na parkiet tylko na pojedyncze akcje. Wydaje mi się, że szanse w sparingach mogli również otrzymać Karol Kłos i Paweł Zatorski, którzy na turniej w Austrii i Czechach pojechali. Gra Polaków w ataku będzie się opierała przede wszystkim na skuteczności Bartka Kurka. Bartek zrobił spore postępy i teraz naprawdę jest najważniejszym ogniwem w reprezentacji. Brakuje w zespole atakującego, który byłby pewnym punktem. Kuba Jarosz jest chimeryczny i według mnie często nie wytrzymuje końcówek. Piotrek Gruszka wiecznie nie będzie nas ratował. Raczej nie powinien zawieść Krzysiek Ignaczak, który w Lidze Światowej prezentował się rewelacyjnie. Obawiam się o Łukasza Żygadło, który jest raczej wystawiającym, a nie rozgrywającym. Według mnie gra czytelnie i może trzeba było dawać więcej szans Fabianowi Drzyzdze w sparingach. Jeżeli miałbym wybrać zawodnika, który może zaskoczyć na tych Mistrzostwach to będzie to Michał Kubiak.

Spodziewam się wyrównanego spotkania, ale ze wskazaniem na Niemców. Podopieczni Trenera Lozano zazwyczaj prezentują solidną siatkówkę i Polakom może być dzisiaj bardzo ciężko. Sam Bartosz Kurek może dzisiaj nie wystarczyć. Niemcy mają dwóch świetnych atakujących i bardzo skutecznego w ataku Roberta Kromma. Wydaje mi się, że górą w tym spotkaniu będą Niemcy.

Typy:
Niemcy @ 1.72 Expekt ⛔
Niemcy (Match Points Handicap -2.5 pkt) @ 1.75 Tobet ⛔
 
hama 11

hama

Użytkownik
Teraz żal że nie uwierzyłem w Naszych ????
Kurcze całkiem solidnie to wyglądało. Pierwszy set szok... dawno nie widziałem tak poukładanej naszej reprezentacji w każdym elemencie, nawet na poprzednich ME ????
Zobaczymy jakie kursy na jutro na Bułgarię (która notabene zagrała bardzo słabo dzisiaj, przegrywając z bardzo przeciętnym rywalem w 5 setach). Powyżej 1.5 na Polskę będzie można brać śmiało moim zdaniem.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
już po emocjach, wielkie brawa dla Polaków, znakomicie zagrał Michał Kubiak a Niemcy spalili się w pierwszych dwóch setach.... Później juz byli bardzo groźni, ale daliśmy radę jednym słowem. :browar565::browar565: Cieszy zwyciestwo za 3 pkt, bo jestem przekonany ze Niemcy tu jeszcze powalcza w tej grupie zarowno ze Slowakami jak i z Bulgarami z ktorymi wygrali dwa razy w LŚ. Taką Polskę na pewno chcemy oglądać..
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Bravo Polacy! Bardzo dobry mecz, oby tak dalej! Na prawdę panowie trochę wiary w naszych, już nie raz udowodnili, że stać ich na bardzo wiele a większość skreśla ich bo dali ciała podczas Memoriału Wagnera...:|
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Przyznaje ja nie wierzyłam, ale live ratuje co poniektórych ;) czekam na jutrzejszy kurs, postawie na naszych, Bułgarzy słabiutko dziś. Czechom się udało, Serbii raczej też :p Największa niespodzianka to właśnie przegrana Bułgarów, dobrze że sobie ich odpuściłam.
 
J 1

just11

Użytkownik
Dla mnie też przegrana Bułgarów to spora niespodzianka. Wypowiem pewną herezje za którą wcześniej byłbym ukamienowany. Po słabych sparingach Bułgarów przypomniał mi się beznadziejny występ ich młodzieżówki na MŚ i zrodziło się takie podejrzenie, teraz graniczące z pewnością, że w cyklu przygotowań Bułgarskich ekip coś w tym roku zawiodło i są bez formy. Całego ich meczu nie oglądałem ale TB i owszem i policzyłem sobie dostali od Słoweńców 5 pkt w prezencie (zapisałem sobie 6 ale nie chce przesadzić) mieli 2 piłki meczowe do równowagi potem jeszcze jedną i przegrali. Bomba. Grali według mnie poprawnie jakichś rażących błędów nie widziałem ale to wszystko było na &quot;jałowym biegu&quot; bez energii i zadziorności takie bez smaku. Jutro spróbuję delikatnie na Polaków chyba wrócili. Wypowiem opinie znajomego trenera od siatkówki właśnie, który zagadnięty o ten mecz powiedział mniej więcej tak. &quot;Polacy wygrają z Niemcami nawet tym składem dlatego że Lozano nie poukładał zgranego zespołu&quot; - a ja głupi nie wierzyłem fachowcowi. To właśnie dzisiaj było widać zwłaszcza w końcówce 4 seta.
Na jutro Polacy ale delikatnie
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Bravo Polacy! Bardzo dobry mecz, oby tak dalej! Na prawdę panowie trochę wiary w naszych, już nie raz udowodnili, że stać ich na bardzo wiele a większość skreśla ich bo dali ciała podczas Memoriału Wagnera...????
hehe, z taką grą to nikt ich nie skreśla ;). Ja jestem nauczony poprzednimi doświadczeniami, że nie wierzę w formę na gębę, bo ktoś tak mówi albo mu się wydaje, że jest w formie. Dzisiaj Polacy pokazali na boisku, że są w formie.
Statystyki (wierzyć mi się nie chce, a jednak, kto był najskuteczniejszym zawodnikiem meczu? nie, nie Bartek Kurek ???? ). Brawa dla Michała Kubiaka.
michał kubiak 16 pkt
bartosz kurek 15 pkt
nowakowski piotr 11 pkt
mozdzonek marcin 10 pkt
Cieszy bardzo dobra postawa srodkowych, ciezar bardzo ladnie rozlozony, Kurek nie musiał sie dzisiaj męczyć.
W przyjęciu Igła słabo wypadł, Kurek lepiej z Kubiakiem przyjmowali:
75 % pozytywnego Kurek
56% Kubiak
43% Ignaczak
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Dla mnie też przegrana Bułgarów to spora niespodzianka. Wypowiem pewną herezje za którą wcześniej byłbym ukamienowany. Po słabych sparingach Bułgarów przypomniał mi się beznadziejny występ ich młodzieżówki na MŚ i zrodziło się takie podejrzenie, teraz graniczące z pewnością, że w cyklu przygotowań Bułgarskich ekip coś w tym roku zawiodło i są bez formy. Całego ich meczu nie oglądałem ale TB i owszem i policzyłem sobie dostali od Słoweńców 5 pkt w prezencie (zapisałem sobie 6 ale nie chce przesadzić) mieli 2 piłki meczowe do równowagi potem jeszcze jedną i przegrali.
Bułgaria słabiutko spisywała się nie tylko w sparingach ale i w całej Lidze Światowej, a mecz grali nie ze Słoweńcami a Słowacją.
Mecz wybitnie pokazał, że &quot;ładne nazwiska&quot; same nie wygrają meczu nawet z drużynami teoretycznie słabszymi. Od kiedy Stojczew przejął reprezentację Bułgarii ta spisuję sie katastrofalnie słabo, dość mocno podważa to jego wkład w dobre wyniki Trentino Volley (w moich oczach przynajmniej), które ma tak kapitalnych graczy że nawet laik poprowadziłby ich do zwycięstwa.
Z Silvano Prandim reprezentacja Bułgarii grała zdecydowanie lepiej, teraz to jest próba gry samymi gwiazdami, reszta drużyny nie pokazuje niczego ciekawego.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
just11: Słaby występ młodzieżówki bułgarskiej był spowodowany ogromnymi problemami zdrowotnymi: w trakcie przygotowań kontuzjowani byli najważniejsi gracze, Penchev grał w World League, dzień przed pierwszym meczem kontuzji doznał pierwszy rozgrywający, w trakcie pierwszego meczu przeciwko USA kontuzji doznał jeszcze jeden gracz.

Bułgarzy dzisiaj przegrali, ale dwa sety ze stanu Słowacja - Bułgaria 23:24, 5. set ze stanu 12:14. Jutro według mnie Polska nie będzie dużym faworytem. Jak to dzisiaj czytałem, w tej grupie każdy z każdym może wygrać.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
oglądałem mecz Bułgarów ze Słowakami i uważam, że nie docenia się Słowacji. Bułgaria naprawdę grała całkiem dobry volley w pierwszych dwóch setach, ale Słowacy zrobili ogromny postęp pod wodzą Emanuele Zaniniego, przede wszystkim grają jako team. Zacznijmy od tego, że niedawno po raz drugi wygrali Ligę Europejską. Przypominam tylko ich mecz dwa lata temu z nami, gdzie ledwo żeśmy po tie breaku wygrali 3-2. Patrząc po nazwiskach to Nemec i Divis robią im punkty. Jednak są bardzo dobrze poukładani taktycznie, cierpliwie potrafią powtarzać akcje, dobrze w obronie, potrafią szybko przesuwać blok i ta zespołowość często wystarcza. Co z tego że Bułgaria ma nazwiska, kiedy gdy ktoś stawia im opór to drużyna często mentalnie nie potrafi walczyć i to był zawsze problem Bułgarów. Jak idzie gra, jak każdy daje z siebie wszystko to jest okej. Trudniej gdy napotykają na swojej drodze team, który parę razy podbije ich ataki i wyprowadzi kontre. Poza tym Zhekow nie jest atutem tej drużyny, mało grają środkiem, Bułgarzy często grają uproszczoną siatkówkę w oparciu o skrzydła. Co jeśli Kazijski ma słabszy dzień albo Sokołow? Zaczynają się problemy... Jutro wszystko się może zdarzyć, mecz meczowi nierówny, szczególnie jak się gra dzień po dniu i należy o tym pamiętać. Czy Bułgaria wyciągnie wnioski?
 
J 1

just11

Użytkownik
Przecież napisałem że wygłaszam herezje:-( I wcale nie widze Polaków jako żelaznych faworytów tego spotkania - &quot;Polacy wygrają z Niemcami nawet tym składem dlatego że Lozano nie poukładał zgranego zespołu&quot; - a ja głupi nie wierzyłem fachowcowi. - Wręcz przeciwnie grają turniej gdzie siły trzeba umiejętnie rozłożyć. Słowacja jest w zasięgu naszej reprezentacji bezapelacyjnie i wygrana z nią za trzy punkty najprawdopodobniej będzie oznaczała 1 miejsce w grupie a urwanie Bułgarom 1 oczka da niesamowity komfort. Dlatego przez delikatne granie rozumiem albo czysty vin za 2/10 albo lepiej Polska +1,5 wg uznania.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Na razie sucha analiza jutrzejszych spotkań, gdy pojawią się jakieś kursy, to dopiszę je + ewentualne propozycje inne niż typy 1 lub 2
Portugalia - Rosja
Typ: 2
Rosjanie po rozgromieniu Estonii będą chcieli kontynuować swój marsz po złoto ME i jutro z Portugalią powinni to uczynić, choć ekipa z Półwysku Iberyjskiego na pewno tanio skóry nie sprzeda, bo już gospodarzom napsuła sporo krwi, bijąc się z nimi w tie-breaku, a nawet potrafili prowadzić 2:1 z Czeską ekipą.
Belgia - Francja
Typ: 2

W dzisiejszym meczu z Włochami Belgowie postawili Italii całkiem trudne warunki, tocząc dość wyrównane 3 sety, dopiero w czwartej partii oddali troszkę pola. Francuzi natomiast zgodnie z planem pokonali ekipę Castellaniego 3:1 i jutro możemy spodziewać się kolejnego zwycięstwa ze strony Trójkolorowych.
Niemcy - Słowacja
Typ: 2
Nieobliczalna Słowacja, która coraz śmielej poczyna sobie na arenie Europejskiej, będzie miała szansę sprawić kolejną niespodziankę, tym razem w starciu z ekipą Raula Lozano, który dziś poniósł sromotną porażkę z Polską. Buńczuczne zapowiedzi przedturniejowe chyba powoli zaczynają pryskać jak bańka mydlana, a jeżeli Divis, Sopko i Nemec utrzymają skuteczność ze spotkania z Bułgarią, to Niemcy z bałkańską ekipą mogą grać w poniedziałek o &quot;pietruszkę&quot;.
Słowenia - Serbia
Typ: 2
Starcie faworytów do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca. Po dzisiejszych spotkaniach bez większej historii (3:0 Słowenii z Austrią i 3:0 Serbii z Turcją), powinniśmy obejrzeć conajmniej 4 sety zaciętej walki z lekką przewagą Serbów.
Czechy - Estonia
Typ: 1
Faworyt jest jeden i są nim zdecydowanie Czesi. Jednak Estonia po porażce z Rosją, którą może przegrać aktualnie każdy, na pewno będą chcieli jakoś ugryźć Czechów, ale nie sądzę, by ta sztuka im się udała.
Włochy - Finlandia
Typ: 1
Po dość ciężkiej przeprawie z Belgią Włosi będą chcieli udowodnić, że nie straszny im żaden rywal. Jednak ponownie staje na ich drodze rywal, który gdy tylko sobie &quot;przyjmie&quot; piłkę w okolice 2 metra, to jest szalenie groźny, wszystko za sprawą Mikko Esko, który gra astronomicznie szybko do skrzydeł.
Polska - Bułgaria
Typ: 1
Po dzisiejszym występie z Niemcami, którym nasze Orły zamknęły usta wszelkim niedowiarkom, to Polska przystąpi do tego meczu jako faworyt. Bo z Bułgarią na turniejach potrafimy grać (MŚ 2006, ME 2009), jedyna wpadka to MŚ 2010, gdzie nasi byli kompletnie bez formy, tutaj jest jednak inaczej i jutro to po raz kolejny udowodnimy, bo swoich się nie skreśla!
Austria - Turcja
Pojedynek dwóch outsiderów grupy A. Pojedynek bardzo trudny do typowania, wszak obydwa teamy prezentują dość wyrównany poziom, lekko można przychylać się ku Austrii, jako że grają u siebie. Pięciosetówka nie byłaby dla mnie wielkim zaskoczeniem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak ja uwielbiam polskie nastroje ???? Jeszcze dzisiaj o 17:30 nikt nie dawał naszym praktycznie żadnych szans (ja również :p), niektórzy tylko przebąkiwali o value. A teraz, po jednym meczu nagle wielu widzi pewny medal i rozbicie jutro Bułgarów. Spokojnie, wrzućcie na luz. Bułgarzy grają jutro o wszystko, są niebezpieczni nawet, gdy są teoretycznie bez szans i bez formy (finał LŚ z Włochami). Według mnie nie ma się co podniecać po jednym meczu, jutro może się okazać, że nasi zagrają jak na Memoriale, Bułgarzy będą mieli rozpisanego Kubiaka, nie będzie przyjęcia i gładko przegramy. Oczywiście kibicuję naszym, ale tego meczu nie ma co stawiać. Już bardziej opłaca się na Niemców - Słowacy chyba już wygrali na tym turnieju to co mieli wygrać, według mnie nie ugrają już nawet punktu.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Widzę offtop w modzie i konkretnych argumentów zero, ja na Polaków postawiłem i widać było warto, a czy opłacało się będzie na nich stawiać w nastepnych meczach to dopiero od kursów będzie zależeć.
Bułgarzy będą mieli rozpisanego Kubiaka, nie będzie przyjęcia i gładko przegramy. Oczywiście kibicuję naszym, ale tego meczu nie ma co stawiać. Już bardziej opłaca się na Niemców - Słowacy chyba już wygrali na tym turnieju to co mieli wygrać, według mnie nie ugrają już nawet punktu.
Kolego prosiłbym jak już piszesz że opłaca się grać na tego czy tamtego o jakąś argumentację. Zdanie w stylu &quot;według mnie nie ugrają już nawet punktu&quot; jest oparte o nic. Słowacy zagrali kapitalny mecz trzeba przyznać co będzie dalej nie wiem, jednak tak łatwo nie skreślałbym Niemców. Grozer potrafi poderwać do walki kolegów co dzisiaj było widać i gdyby nie kosmiczna wręcz ilość błędów w zagrywce mecz mógłby się potoczyć nieco inaczej. 23 błędy w zagrywce w 4 setowym meczu to stanowczo za dużo (Polacy 13) a dodając również błędy w ataku (9) to wychodzi nam że Niemcy oddali nam grubo seta błędami własnymi (suma 32). Wątpię aby kolejny mecz zagrali na tak ogromnej ilości błędów.
U nas z kolei wszystko wygląda pięknie poza oczywiście pozycją atakującego, Gruszka 5/18 w tym 2 błędy i 2 bloki..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom