>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja tutaj daje duże szanse Polakom na wygranie dzisiejszego meczu. Wczoraj nasza kadra rozpoczęła nerwowo, wiadomo pierwszy mecz, brak doświadczenia niektórych zawodników na takiej imprezie. Drugi set już bardzo dobrze, w trzeci prawda - prezentami nas obdarował Rouzier, ale trzeba pochwalić naszych, że potrafili wyjść z opresji swoim dobrym zagraniem -blokiem. Czwarty set, to w końcu widać było te rozładowane emocje i gra na jaką ich stać - dobry serwis, taktyka na bloku i szybka gra w ataku. Pierwsze koty za płoty, dzisiaj już takiej tremy być nie powinnno, wszystko powinno wrócić na właściwe tory. A Niemcy? Mają szczęście, że wczoraj wygrali. Dla mnie zespół klasowy, kiedy prowadzi kilkoma punktami ze słabszym rywalem powinien spokojnie wygrać seta, a tutaj podopieczni Lozano praktycznie w każdym secie prowadzą grę, królują na siatce aby w jednym czy dwóch ustawieniach wszystko stracić. Turcja oczywiście zagrała swoją żywiołową siatkówkę, z dużym ryzykiem na zagrywce i tyle. W ekipie niemieckiej nie było widać żadnej taktyki, dużo nieporozumień z rogrywającym. Odnośnie kibiców, to buczenie na trybunach może robić wrażenie na reprezentacji pokroju Estonii a nie na tych z wyższej półki, tam grają zawodnicy mający x meczów w LM czy też w kadrze np. na terenie Brazylii czy Japonii z 13 tysiącami kibiców. Bardziej obawiałem się sędziowania, na szczęście arbitrem był doświadczony sędzia, którzy popełnił kilka błędów ale ogólnie nie było aż tak źle. Niemcy od 3. seta wyglądali, jakby grali już ostatnią fazę turnieju i w nogach mają 7 spotkań, nie mieli siły, byli ociężali, nie wiem jakie obciążenia treningowa zaaplikował im Lozano, ale najlepiej nie wyglądali.
Polska - Niemcy typ: 1 @ 1,3✅


W spotkaniu Słowacja - Słowenia, widzę jednego faworyta i są to oczywiście Słowacy. Reprezentacje tych państw spotkały się niedawno podczas eliminacji do MŚ, tam wygrali właśnie Słowacy, jednak trzeba mieć na uwadze, że w tym spotkaniu za dużej motywacji do gry nie mieli, wcześniej przegrali dwa mecze i nie mieli szans na awas, dlatego ich gra nie była pełna polotu. Tutaj oczywiście pełna mobilizacja, z racji, że jak wspomniałem na mundial nie jadą, to ta impreza jest dla nich najważniejsza i chcą tutaj pokazać się z jak najlepszej strony. W planach maja bezpośrednią walkę o 1/2 i realne szanse na to są, bo jest to zespół z dużym potencjałem i na pewno stać ich na wygranie z Hiszpanią czy Niemcami. Ale jeśli mają walczyć z tymi teoretycznie lepszymi, to muszą odprawić taki zespół jak Słowenia. W szeregach słowackej kadry będziemy oglądać ten sam zespół, co w Polsce. Na rozegraniu z pewnością zagra dobrze znany Masny, w ataku powinnien brylować Nemec. Słowenia już jedno spotkanie ma za sobą, przegrali 0-3 z Hiszpanią i tam zagrali to co potrafią, trochę szybkiej siatkówki i na tym koniec. Im raczej pozostanie walka o drugą rudnę mistrzost z Grecją.
Słowacja - Słowenia typ:1 @ 1,33✅

Najciekawsze spotkanie dzisiaj, obok meczu Polska - Niemcy, Włochy grają z Bułgarami. Bułgarzy swój pierwszy mecz mają za sobą, wygrali jakże ważne spotkanie z Serbami. Naprawdę gra bułgarskiej drużyny wygląda bardzo dobrze, atak rozłożony na wszystkich zawodników, w odróżnieniu od Serbów, gdzie więszość piłek do Miljkovica. A Włosi? Dalej trzon stanowią zawodnicy ze starej gwardii, mało jest zawodników takich jak np. Martino. I raczej nie ma co się spodziewać w niedalekiej przyszłości wielkich zmian, gdyż mając w planach MŚ rozgrywne w Italii, to potrzebują teraz stabilizacji kadry a nie wielkich zmian. Włochów mogliśmy zobaczyć ostatnio w Memoriale Wagnera, tam zagrali dość dobrze, przegrali tylko z naszą kadrą A, potem rozegrali 5 spotkań z Niemcami i wszystkie wygrali, zrobiło to wrażenie ale po wczorajszych popisach niemieckich siatkarzy jakoś to wrażenie spada. Bułgarzy widać chcą odegrać ważną rolę na tej imprezie, po dobrych akcjach cieszą się jak nigdy, to mogą być ich mistrzostwa.
Bułgaria - Włochy typ:1 @ 1,8✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeżeli chodzi o typy, które podałem to zdania nie zmieniam. Do tego dzisaij zauważylem ciekawy typ Holandia -1,5seta @ 1,42 w expekt. W ogóle to exp ma najwyższe kursy z tego co zauważyłem. Na Polaków można juz spotkac nawet kurs 1,25 a exp daje 1,35, jeżeli chodzi o handi -1,5 na Naszych to np Betsafe daje @1,50 a expekt @1,68 ! No, ale to już decyzja każdego z osobna gdzie zagra;)
Napisałem jeszcze do supportu Expekt by dodali do swojej oferty linie 135,5pkt na mecz Serbów bo zamierzam u nich zagrac. Tak więc czekam na to.

:siata:Holandia - Estonia

Oranje wczoraj nieoczekiwanie(?) pokonali FInów. Ja się w sumie lekko takiego rezultatu spodziewałem typując tak w konkursie nawet. Estończycy zaskoczyli Rosjan wygrywając pierwszego seta jednak potem zostali zdeklasowani w poszczególnych partiach. Oranje powinni uwierzyc w siebie po zwycięstwie w dniu wczorajszym. Wkońcu Holendrzy popełnili mniej błędów od przeciwnika w potyczce z FInami. Kay van Dijk, Horstink, Kooistra, Trommel, Bontje to spora różnica pomiędzy Estończykami. Wzrost także powinien byc atutem Pomarańczowych.
Estończycy warto przyjrzec się jak zdobywali wczoraj punkty. Sami zdobyli raptem 45! W wygranym secie to Rosjanie oddali im 11pkt, a więc niemal polowa! Ten zespół nie sądze by byl zagrożeniem dla Oranje. Sądze że typowanie handi -1,5 seta jest uzasadnione i warte gry ;)

Typ : Holandia -1,5 seta @ 1,42 expekt

A więc podsumowując moje analizy w dniu dzisiejszym uważam że warto grac :

Polska @ 1,35 expekt
Polska -1,5seta @ 1,68 expekt
Holandia -1,5seta @ 1,42 expekt
Serbia - Czechy over 135,5pkt @ 1,72 Unibet
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Świetny kurs w expekt, w millenium 1.25 na Holandia - Estonia z hc ...

Grecja (+1,5) - Hiszpania 2 1.45 - Hiszpanie wczoraj zagrali niemal bezbłędnie, chwile rozluźnienia przy dużej przewadze zdarzają się najlepszym, jednak w przeciwieństwo do Finów, Hiszpanie dowieźli ją do końca. Grecy mają dobrą ligę, na silnym europejskim poziomie, tylko co z tego skoro głównie sprowadza się tam zagranicznych graczy ???? O Grekach od dłuższego czasu nic nie wiadomo, Hiszpanie po kiepskim okresie w sierpniu, jednak coś grają. Bracia Falasca rozumieją się bardzo dobrze, środek pracuje w Hiszpanii wyśmienicie, przyjęcie trochę do poprawy - ale tutaj zawsze i w każdym zespole można wymagać więcej. Zagrywka Greków nie powinna sprawić dużego kłopotu Hiszpanom. Obstawiam, że Grecy wyniosą max jednego seta, głównie przez rozluźnienie przy stanie 2:0.

Polska - Niemcy (+1,5) - 1 1.5 - Niemcy zagrali katastrofalnie wczoraj, sędziowie nie robili wielu pomyłek, a mimo to ledwo sobie poradzili z Turasami. Rozgrywający niemiecki nie istnieje na boisku, bezmyślnie oddaje piłkę na boki. Coś jak Grbic wczoraj, tylko, że on oddawał w Ivana cały mecz. Sam Schops nie poradzi sobie z naszą drużyną. Natomiast my wiemy, że rozegraliśmy dobre spotkanie, pokonaliśmy silną Francję 3:1, mimo tego, że Bazin pokazał się z bardzo dobrej strony. Na każdej pozycji dominujemy nad Niemcami, jedynie atakujący mają podobny poziom, z lekkim wskazaniem na Schops&#39;a... Jeśli guma będzie uruchamiał środek dosyć często, to Niemcy się pogubią i będzie gładkie 3:0, bo do myślących graczy nie należą. Jeśli zaczniemy pajacować jak to czasem ma miejsce, to możemy się przejechać. Czuję po raz kolejny wynik 3:1 dla Polski, przegrana jednego seta jest zawsze wliczana u mnie, bo mamy często chimeryczne zagrania i pomysły.

No i już poza tematem, ciekaw jestem co sądzicie o MŚKadetów i meczu Brazylia - Francja o miejsca 9-12 ????
Jeśli chodzi o m. in. rozgrywki MŚ kadetów, to na pisanie analiz i opinii zaprasza tutaj
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Total Points Handicap Polska -8,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Po pierwszym kapitalnym spotkaniu Polska rozgrywa dzi s kolejny mecz w ramach Mistrzostw Europy. Na przeciwko naszych Orłów wybiegnie reprezentacja Niemiec prowadzona przez naszego byłego szkoleniowca Raula Lozano. W pierwszym spotkaniu ME Polska bez większych problemów ograła bardzo mocną Francję 3-1, natomiast Niemcy szczęśliwie pokonali bardzo słabych Turków 3-2. Nikt nie może mieć wątpliwości, że to właśnie podopieczni Daniela Castellaniego są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Niemcy swoim wczorajszym meczem udowodnili, że w pojedynku z naszą ekipą nie będą wstanie nawiązać żadnej walki z Polską. Świetnie rozgrywający Paweł Zagumny, pewni w ataku Jarosz, Kurek i Bąkiewicz, bardzo dobrze dysponowani środkowi Daniel Pliński i Marcin Możdżonek, którzy zarówno atakami ze środka jak i skutecznymi blokami zdobywają bardzo dużo punktów dla biało-czerwonych. Nie zawodzi również przyjęcie z naszym libero Piotrem Gackiem na czele, który już we wczorajszym spotkaniu popisał się kilkoma bardzo efektownymi obronami. To wszystko doprowadza mnie do wniosku, że Polska zwycięży dziś zdecydowanie, a handicap -8,5 w łącznym rozrachunku małych punkcików wejdzie bez żadnego problemu.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
narazie codziennie trafiam 5/6 spotkan wiec podam swoje przemyślenia na jutro:
jedynym typem jaki jutro chyba zagram to włosi -1.5s po kursie 1.42, italia po porażce 0:3 z Bułgaria musi wspiać się na wyżyny i zagrać pełni zmotywowana ponieważ z porażka z czechami to praktycznie koniec marzen o wyjściu z grupy. Czesi są w niej najsłabi i czuje że Włosi mimo dzisiejszej porażki wygrają to 3:1, a moze nawet i 3:0 jak nasi sąsiedzi nie stawią im większego oporu.
W meczu Rosji z Holandia typuje na Sborną chociaż nie gram tego bo kurs bardzo kiepski. Rosja nie gra najlepiej ale z meczu na mecz moze sie rozkrecic. Holendrow widzialem tylko w meczu z Estonią i mają długie przestoje jak chocby dzis w pierwszym secie. Wynik moze byc naprawde rozny, ale na korzyść Sbornej
Co do Polski to krótko. Awans mamy pewny i ciekawe czy podejdziemy do tego spotkania w pełni skoncentrowani. Jako że Turcy to gospodarze mogą zrobić coś więcej niż wyjść po 0:3 na parkiet, dlatego jesli cos bym mial wybrac na te spotkanie to turcja +2.5 po 1.72
W pozostałych spotkaniach licze na francuzów, nie podabala mi sie zbytnio gra niemcow. Po bloku Polakow ktory zdolali podbic rozrzucali pilke na ten sam blok itp over 160.5 padnie tu raczej napewno ale kurs na to opcje za niski. Wynik moze byc rozny i nie zdziwie sie jak zobaczymy tie-breka
Nie zaskoczy mnie tez wygrana Finlandii 3:0, mimo ze Estonia gra calkiem dobrze to troche im brakuje i pomijajac piersze sety z Rosją i Holandia oraz ostatni z Holandia nic wielkiego az tak nie pokazali dlatego warto sprobowac -2.5 na finow jak ktos lubi ryzykowac a dla mniej odważnych -1.5
co do Słowaków i Grecjii sam nie wiem co moze sie tu wydarzyc, wygrana jednej z ekip da jej awans i mozemy byc swiadkami dlugiego i wyrownanego boju i kto wie czy tu rowniez nie zobaczymy tie breka
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Awans mamy pewny i ciekawe czy podejdziemy do tego spotkania w pełni skoncentrowani.
Nawet nie ma mowy o tym aby nasza reprezentacja podeszła nieskoncentrowana. Przecież nie liczy się sam awans ale komplet wygranych, bo wyniki z drużynami, które awansują liczą się w drugiej rundzie. Turcja szanse na awans ma, więc Castellani będzie ryzykował, że jeśli przegramy i Turcja awansuje, to zostanie nam zaliczona już na starcie drugiej rundy porażka? Na pewno nie, bo wtedy będzie trzeba wygrać wszystkie 3 mecze w dalszej fazie.
Ja patrząc na pierwsze dwa mecze naszej drużyny mam wrażenie, że jeszcze nie gramy tego, co możemy grać. Co mnie zaskoczyło, dużo niedociągnięć mamy w rozegraniu, Paweł Zagumny popełnia czasami błędy techniczne, wrzuca naszych atakujących w siatkę, to musi poprawić. Dzisiaj też występ Gruszki na plus, ale należy pamiętać, kto zwalił dwa ostatnie ataki w 3. secie? Piotrek, na pewno to nie jest zawodnik, do którego Zagumny może w ciemno posyłać piłki w najważniejszych momentach. Odnośnie meczu z Turkami, tutaj recepta jest jedna. Gospodarze mają duże problemy z przyjęciem, zwłaszcza flotów, więc dobra taktyka w serwisie plus nasz bardzo dobry blok współgrający z obrną powinien załatwić sprawę. Musimy od początku grać swoje i tyle. W Turcji należy uważać na Emre i Tanika. Ogólnie zespół turecki gra żywiołowo, z pełnym ryzykiem a my musimy grać spokojnie i taktycznie swoje. Siatkarsko jesteśmy lepsi i tutaj nie ma wątpliwości. Myślę że jak nie będzie 3-0, to maksymalnie stracimy jednego seta.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Polska @ 1,35 expekt✅3:1
Polska -1,5seta @ 1,68 expekt✅
Holandia -1,5seta @ 1,42 expekt✅3:1
Serbia - Czechy over 135,5pkt @ 1,72 Unibet
✅136pkt
Do tego jeszcze doszedł typ na Słowacje, ktory podałem jedynie w swoim temacie na kuponie. Tak więc ME jak na chwilę obecną idą dośc dobrze, kursy może nie są jakieś fenomenalne ale każdy ma przeciez swój sposób na ogrywanie buków, a mnie skutecznośc 7/8 zadowala w pełni;) Do tego jeszcze Polska idzie po ... ;) Więc jest super! Kurek rozwinął się w przeciągu paru miesięcy , że w chwili obecnej urasta do gracza wielkiego formatu. Miałem pewne obawy przed jego grą na tym turnieju, ale po tym co pokazuje na chwile obecną jestem pełen podziwu. Tak sobie myślę że na rezerwie Skry tyle czasu się marnował i zapewne w nowym sezonie znowu czeka go ławka że mi się szkoda robi. Ten gracz musi grac ! W najbliższych latach to przyszlosc naszej siatkówki więc musi miec szanse rozwoju.
jedynym typem jaki jutro chyba zagram to włosi -1.5s po kursie 1.42, italia po porażce 0:3 z Bułgaria musi wspiać się na wyżyny i zagrać pełni zmotywowana ponieważ z porażka z czechami to praktycznie koniec marzen o wyjściu z grupy. Czesi są w niej najsłabi i czuje że Włosi mimo dzisiejszej porażki wygrają to 3:1, a moze nawet i 3:0 jak nasi sąsiedzi nie stawią im większego oporu.
Z tym akurat że WŁosi gładko pokonają Czechów się zgodzic nie mogę. Dzisiaj Czesi pozostawili po sobie dobre wrażenie, oczywiście poza 3 setem bo tam to drżałem czy pokryją linie over:p ale dwa pierwsze sety bardzo bardzo pozytywne wrażenie mimo porażek. Co się rzucało w oczy to mocna zagrywka w ich wykonaniu. Tichacek, Konecny, Stokr oni w tym elemencie na pewno postraszą Italie. Czeska drużyna nie zagrała tak słabo, momentami akcje były bardzo zacięte i góre brało jednak doświadczenie Serbów. Ale z Włochami jakieś tam szanse maja, bo Włosi sami sie gubią, mieli jak na tacy dwa pierwsze sety z Bulgarami a przegrali je na własne życzenie... Na takim poziomie tak grac nie mozna. Sądzilem że jednak Italy coś sobą lepszego zaprezentują ale się zawiodłem. Sam Lasko i sporadycznie Savani nic dobrego nie wróżą. Vermiglio środkiem to zagrał może z 10 razy ( i jak tak teraz licze po ilości wykonanych ataków trzech środkowych to naliczyłem 11 ataków, więc nie wiele się pomyliłem). Dodatkowo kontuzja Andrei Sali, który miał problemy ze stawem skokowym nie wiem na ile to groźne, ale osłabienie jest.
Nie skreślam Włochów oczywiście ze zwycięstwa w tym meczu jednak typowanie handicapu na ich wygraną raczej bym nie ośmielił się. Bardziej bym poszukał coś dodatniego w stronie Czechów i jak tak patrze w oferte to widzi mi się +2,5seta po kursie @1,72 uważam za bardzo ciekawe rozwiązanie bo w dzisiejszym meczu przeciwko Serbom naprawde było blisko ugrania seta.

Typ : Czechy +2,5 seta @ 1,72 Unibet⛔0:3


I jeszcze tak apropo Serbów to dzisaij Grbic zupełnie inaczej rozłożyl atak. Dużo gry środkiem, ale martwic może uraz pachwiny Stankovica przed kolejnymi meczami w tym bardzo waznym starciem z Włochami w niedziele.

Inne swoje przemyślenia byc może podam jutro do południa, a teraz czekam na Wasze propozycje z typami ;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dla Włochów jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo jutro nie wchodzi w grę, ponieważ zagrają z najsłabszym rywalem grupowym a później czeka ich mecz z Serbią, gdzie o zwycięstwo nie będzie łatwo, dlatego Włosi na pewno wyjdą nie zwykle zmotywowani i nie ważne w jakim stylu, ale to spotkanie muszą wygraćw. Czesi trzeba przyznać zaprezentowali się dzisiaj przyzwoicie i prowadzili dzisiaj w pierwszych dwóch setach wyrównaną walkę z Serbią to jednak w decydujących momentach to Serbowie grali skuteczniej. Czechów stać jedynie na seta, więcej myślę, że nie daję im szans.
Jak dla mnie bardzo ciekawym typem jest handicap +2.5 na Estonię po kursie 1.80. Estończycy mimo, że przegrali swoje dwa pierwsze mecze to pokazali się z bardzo dobrej strony i widać, że zasłużenie znaleźli się na tej imprezie. W pierwszym meczu urwali seta Rosjanom, którzy są od nich zdecydowanie lepsi. Wczoraj prowadzili bardzo wyrównaną walkę z Holandią, również wygrywając z nimi seta i na pewno nie był to łatwy spacerek dla &quot;Pomarańczowych&quot;. Jutro Estończycy grają z Finlandią i myślę, że będziemy świadkami również wyrównanego spotkania, gdyż oba zespoły prezentują podobny styl. Finlandia wiadomo przystępuje do tego meczu w roli faworyta jednak Estończycy pokazali dzisiaj, że walczą do końca i na pewno będą chcieli jutro pokazać się z jak najlepszej strony w ich prawdopodobnie ostatnim meczu i oczekuję, że na gładkim 3:0 dla Finów się nie skończy i pobieram handi +2.5 po fajnym kursie.
Odnośnie jutrzejszego meczu Polaków to tutaj nie ma nad czym się zastanawiać, czy Polacy zagrają z takim zaangażowaniem jak choćby w dwóch pierwszych meczach, bo sprawa jest jasna. Każde zwycięstwo w tym turnieju jest niezwykle ważne i nie ma tutaj meczy ważnych i mało ważnych. Turcja hegemonem nie jest, ale co warto zaznaczyć to jak wiemy grają u siebie i mają za sobą całą halę niezwykle żywiołowych kibiców oraz jak mogliśmy się przekonać również sędziów.. Jedynie czego się obawiam to lekkiego zmęczenia w szeregach naszych siatkarzy, w końcu grali dwa dosyć wymagające wysiłku mecze. Tureccy siatkarze w pierwszym meczu ulegli nieznacznie Niemcom 3:2 ale oni odpoczywali 1 dzień, dlatego na pewno będą fizycznie wypoczęci. Na papierze jesteśmy zdecydowanie lepszą drużyną i w moim odczuciu ten mecz będzie bez historii. Polacy na pewno będą chcieli zakończyć to jak najmniejszym wysiłkiem fizycznym i jak najszybciej dlatego myślę, że będzie tutaj szybkie 3:0 dla naszych.

Czechy - Włochy (-1.5) 2 1.42 Unibet
Finlandia - Estonia (+1.5) 2 1.80 Unibet
Turcja - Polska poniżej 160,5 pkt 2.10 Unibet
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
nie chodziło mi o jakieś odpuszczenie, a bardziej o lekkie rozluźnienie. Wiadomo zagramy najsilniejszym składem i nie ma mowy o odpuszczeniu, ale to Turcy grają niejako o życie bo oczekiwania ich kibicow napewno sa nieco zawyżone. Mamy awans ale dziś też trzeba wygrac bo tak jak mówi Radek te punkty sa potrzebne ale nie zdziwie się jak Turcy wywalczą choćby seta. Ten mecz z pozory łatwy może okazać się najtrudniejszy ale zobaczymy
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
na dzisiaj ciekawy mecz sie zapowida Francja- Niemcy
Ciekawe są kursy i wedlug mnie zawyżone na Francuzów ok. 1.70. Moim zdaniem to mecz o drugie miejsce w grupie. Porównując ekipy to Francuzi są zdecydowanie lepsi i mają lidera w postaci Antigi. Porównujac mecze z Polakami to lepiej wypadli Francuzi. Oczywistym jest ze Lozano potrafi zmotywowac kazda druzyne. Stawiam dzisiaj na Żabojadów ???? . Niemcy to solidna druzyna ale nie ma w skladzie indywidualności. Jak gra sie sypie to cala co widac bylo wczoraj w meczu z nami, chodzi mi o 3 set 25-14. Dwie te druzyny grały ze soba 2 razy ostatni raz w 2007 roku i Niemcy wygrali 3-0 na ME, a rok wczesniej w LŚ 3-1. Od tamtego czasu sie troszke zmieniło. Co o tym sadzicie?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dzisiaj odbędzie się ważny mecz w naszej grupie, Francja - Niemcy. Ważny dlatego, że kto go wygra to zachowa realne szanse walki o 1/2. Bo raczej drużyna, która zanotuje drugą porażkę nie ma szans. Obie ekipy już przegrały mecz z Polską. Przed turniejem media straszyły przed Niemcami, jak tam ekipa pod okiem Lozano się wzmocniła. Z dużej chmury mały deszcz, Niemcy bez rewelacji, męczarnia z Turkami, szczęśliwie wygrana i porażka zdecydowana z Polakami i też dlatego, że zdarzył się naszym jeden przestój w meczu i Piotrek Gruszka wywalił dwie ważne piłki w aut, ot wygrali seta. Reszta spotkania, to już dominacja naszej ekipy. Po stronie niemieckiej nie widziałem żadnych atutów, jedynie Shops ciągnął atak, reszta słabo, aż się dziwiłem Andrea, że po tylu czapach chce mu się jeszcze grać ???? . Na ławce też Lozano nie ma dużego pola manewru, Bakumovski to jakaś pomyłka a Grozer, przecież nie poprawi gry Shopsa. Zagrywki Niemcy właściwie nie mają, można policzyć na palcach jednej ręki jakieś trudne i mocne serwisy wspomnianego już Shopsa i tyle, reszta to właściwie floty, które popłochu nie sieją. Francuzi jednak zagrywkę i mocną i techniczną mają bardzo dobrą, o serwsie Antigi nie trzeba nawet pisać, Samica potrafi w ostatniej chwili zmienić kierunek, do tego mocny serwis Bazina. Wspomniany rozgrywający - Bazin, mówi się że to najsłabszy punkt tego zespołu, jednak w tym meczu raczej nie będzie tego widać, Steuerwald na pewno nie jest lepszy. Myślę że jak Francuzi ponękają Niemców zmienną zagrywką, kiwkami i dobrze utrzymają taktykę na bloku a dodatkowo Rouzier skupi się i nie będzie w końcówkach setów wywalał piłek po autach, to ten mecz wygrają spokojnie.
Francja - Niemcy typ: 1 @ 1,72✅
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Turcja - Polska
Typ: Totals punkty Under 135,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Po dwóch bardzo łatwych zwycięstwach nasza reprezentacja rozegra dziś kolejne spotkanie w ramch Mistrzostw Europy siatkarzy. Rywalem podopieczym Daniela Castellaniego będzie zdecydowanie najsłabsza w naszej grupie drużyna, a mianowicie reprezentacja Turcji. Po wygranej 3-1 nad Francją oraz zwycięstwie w takim samym stosunku z Niemcami nasz kadra jest ogromnym faworytem meczu z Turcją. Turcy w swoim jak do tej pory jedynm spotkaniu ulegli przeciętnym Niemcom 3-2. Mówią, że gospodarzom pomagają ściany, a przede wszystkim liczni zgromadzeni kibice, lecz wobec braku umiejętności tureckich zawodników i różnicy kilku klas jaka dzieli Turków do naszej drużyny nie może to mieć żadnego wpływu. Polska gra jak do tej pory chyba najładniejszą siatkówkę na ME i jest jednym z głównych faworytó do złota. Zwycięstwo nad Turcją da naszej reprezentacji przewagę w dalszej fazie rozgrywek bo zwycięstwa z pierwszej rundy są brane pod uwagę również w następnej rundzie i znacznie przybliżą Polskę do awansu do półfinałów. Piętą achillesową Turków jest przyjęcie, z którym mieli spore problemy w meczu z Niemcami. Braki w tym elemencie siatkarskiej sztuki udało im się jeszcze po części ukryć dobrą grą w obronie i ataku, lecz przy wyśmienicie serwujących biało-czerwonych mogą być z tym w sobotę znacznie większe kłopoty. Dla Polaków z kolei słabsza dyspozycja Turków w przyjęciu powinna być niczym woda na młyn, gdyż naszą najskuteczniejszą bronią na tego typu problemy rywali jest szczelnie postawiony blok. Dlatego nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak zwycięstwo naszych Orłów w stosunku 3-0, a co za tym idzie - prawdopodobnie poniżej 135,5 punkta w meczu. Polacy wygrywają sety zdecydowanie dlatego liczę, że mój typ ma duże szanse powodzenia.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Słowacja - Grecja (+1,5) typ: 2 2:3 ✅ ????
kurs: 1,55
expekt

Analiza:
Moim zdaniem po tym co wczoraj w meczu z Hiszpanami pokazali Grecy to oni wyrastają tutaj na faworyta tego spotkania i całej grupy. Kurs u bukmacherów traktuję jak prezent, a co Wy o tym myślicie? Zastanawiam się też nad czystą 2 na Greków.
Słowacja - Grecja typ: 2 2:3 ✅ ????
kurs: 2,00
expekt
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Świetne kolejne zawody w wykonaniu polskich siatkarzy- nic tylko bić brawo. Wizualnie wyglądało to jeszcze lepiej niż piątek pomimo że środkowi nie atakowali już takiej ilości piłek. Kolejny raz profesorskie prowadzenie gry przez Zagumnego który co prawda kilka błędów się nie ustrzegł, jednak kolejny raz potwierdził że wcale nie musi grac 1 tempa by raz za razem gubić niemieckich środkowych. To jest po prostu klasa sama wsobie. Nie szło ze środka no to trzeba skrzydłami- a że genialny dzisiaj Kurek wspomagany bardzo dobrze przez Gruchę mieli dzisiaj swój dzień to grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

Przewrotnie powiem warto było przegrać 3 seta choćby tylko dla seta czwartego. Może to nieprofesjonalne ale widze w tej całej sytuacji duże pozytywy. Pierwszym jest bez wątpienia szeroka, wyrównana ławka o której w 4 secie mieliśmy się okazje przekonać, nie po raz pierwszy, na własne oczy- nie idzie jednemu- w tym wypadku Bąkiewiczowi, wchodzi jego nominalny zmiennik- Ruciak i wprowadza ogromny spokój do gry Polaków. Drugim na pewno jest kwestia już czysto psychologiczna. Można było się obawiać o kondycję psychiczną chłopaków po 3 partii- jestem wręcz przekonany że gdyby udało się wygrać tego seta na przewagi znalazłoby się troche osób które stwierdziłyby że porażka w tym 3 secie byłaby równoznaczna z porażką w całym meczu- i tu mnie cieszy że do tego 4 seta doszło. Wątpliwości o kondycję psychiczną Polaków zostały rozwiane. Personalnie genialny mecz Kurka- ten zawodnik wyrasta na gwiazdę tych mistrzostw. Oby tak dalej aczkolwiek zdaje sobie sprawę że jakiś kryzysowy moment może się pojawić.
Co do oceny gry Polaków na tle innych reprezentacji zwłaszcza z 2 połówki to powiem tak- miałem okazje śledzić do tej pory prawie wszystkie mecze tych ME i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że obok Bułgarów gramy jak do tej pory najładniejszą i najskuteczniejszą siatkówkę na tym turnieju. Pracy do wykonana jeszcze bardzo dużo, natomiast już po cichu można liczyć że coś konkretnego się z tego urodzi.

Z innych wczorjaszych spotkań Bułgarzy tak jak przypuszczałem wypunktowali bezbarwnych w tym sezonie Włochów u których ewidentni brakuje chemii w zespole. Dodatkowo brak Fei&#39;a widoczny gołym okiem- z całym szacunkiem dla Łasko czy Gavotto ale to zdecydowanie nie ta półka co utytułowany atakujący Sisleya.
W innym meczu Serbowie jednak nie dali się rozhulać za bardzo Czechom choć ci troche pokpili sprawę w 2 secie w którym mieli piłkę setową w górze. Trochę szkoda bo over 160,5 był jak najbardziej w zasięgu.
3 wynik godny odnotowania to na pewno niespodziewanie gładkie zwycięstwo Greków nad wciąż aktualnym mistrzami Europy. Dla mnie nie jest to akurat jakieś wielkie zaskoczenie(może ewentualnie rozmiar tej porażki) gdyż o kiepskiej formie Hiszpanów mieliśmy się okazję przekonać podczas memoriału Wagnera gdy przegrali wszystko łącznie z naszą kadrą B. Wczoraj zagrali nie wiele lepiej niż w Łodzi a że Grecy od czasu do czasu potrafią zaskoczyć to też nie mieli kłopotów z odniesieniem pewnego zwycięstwa.

Jeśli chodzi o dzisiejsze meczu to muszę przyznać że takich pewniaków z kursem w granicach 1,7-2,0 jak wczoraj czy piątek nie widać. Jeśli już miałbym coś polecić to następujące typy:

Rosja(-2,5)-Holandia (2,5) typ:1 @ 1,80
Uważam że Rosjanie po średnim stracie z Estonią dzisiaj wyjdą skoncentrowani maksymalnie od początku i raczej pewnie ograją dość nierówno grających Holendrów. Ponadto znaczenie może mieć również lekkie zmęczenie Holendrów którzy mają w nogach już 9 setów.

Czechy(+2,5)-Włochy typ:1 @ 1,60.
Tu podobnie jak wczoraj uważam że Czesi są w stanie urwać seta rywalowi z którym teoretycznie nie mają szans. Tym bardziej że Włosi na chwilę obecną to chyba jednak słabsza ekipa od Serbów.

Słowacja-Grecja typ: under188,5 @ 1,72
Typowanie tutaj zwycięzcy uważam za totalną loterie. Mało danych o Grekach Słowacy też potrafią falować formą.Można natomiast pokusić się o under punktowy tym bardziej gdy ta granica punktów jest ustawiona wysoko jak w tym wypadku. Warunkiem oczywiście brak 5-setówki- w każdym innym wypadku prawdopodobieństwo powodzenia tego typu jest całkiem spore.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Grecy rozegrali tylko jeden mecz i ciężko coś powiedzieć o ich formie. Po zwycięstwie Hiszpanów nad Słowenią też można bylo odnieść wrażenie o ich powrocie do formy. Oglądałem wczoraj cały mecz Greków, dobrze grali, na początku Hiszpanie pozwolili im sie rozwinąć, a później nie było szans ich powstrzymać. Trzeba powiedzieć, że Hiszpanie grali słabiutko. Wcześniej wygrali 3:0 ze Słowenią, podobno po dobrej grze, ale mecz z Grekami całkowicei im się nie udał, tracili seriami punkty. Hiszpanom jak słabo wychodzi zagrywka to całkiem nie mają gry. Wczoraj mnóstwo zepsuli zagrywek, pod koniec drugiego seta chyba 7 kolejnych zagrywek było nieudanych. Słowacy to nie jest kiepski zespół, w lidze europejskiej zajęli 4. miejsce a Grecy nawet nie wyszli z grupy. Po wczorajszej porażce Hiszpanów obie drużyny musiały uwierzyć w szansę na wygranie grupy. Według mnie ciężki mecz do typowania i każdy wynik jest możliwy.

Polska gra dobrze, Kurek cały czas trzyma dobrą dyspozycję, ale nie wiem czy utrzyma się ona do końca turnieju, podobnie według mnie jest z Bułgarią. Takie zespoły jak Serbia, Rosja nigdy w turnieju nie grają od początku dobrej siatkówki, ale jak przychodzą ważne mecze potrafią się zmobilizować.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Spotkanie: Turcja - Polska
Typ: Polska [handicap punktowy 11,5:0] ✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
krótko i na temat: ostatni mecz grupowy dla Polaków. wcześniej pokonaliśmy zdecydowanie Francuzów i Niemców, obie ekipy po 3:1. w tamtych meczach licząc małe punkty zbieraliśmy ponad 10 więcej od przeciwnika. jesteśmy najsilniejsi w grupie. gospodarze, czyli Turkowie, grali póki co tylko z Niemcami. lekko zaskoczyli urywając ekipie Lozano aż 2 sety. jednak wynikało to z przeciętnej gry naszych zachodnich sąsiadów. trzeba też wspomnieć o przychylnych decyzjach sędziego. cóż, jesteśmy faworytem tego meczu. klasą siatkarską przewyższamy Turków kilkakrotnie. i żeby oszczędzać siły- powinniśmy wygrać szybko i przyjemnie, 3:0. jestem spokojna o ten handicap punktowy. myślę, że został ustalony na korzystnej dla nas linii ;-) zdecydowanie lepszy typ, niż handicap setowy. na -1,5 mamy tylko @ 1,34! zatem gram na punkty i liczę, że podopieczni Castellaniego znokautują rywali.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jutro kolejny mecz z serii &quot;o wszystko&quot;, Serbia - Włochy. Owszem raczej obie reprezentacje zagrają w drugiej fazie turnieju, jednak każda aspiruje do walki o medale, a patrząc, że obie maja już porażkę z Bułgarią na koncie, to tutaj muszą wygrać. W tej konfrontacji powinni wygrać podopieczni Kolakovica. Znamy Serbów oni nigdy się nie poddają a w najważniejszych, krytycznych momentach są w stanie zmobilizować się na tyle, aby osiągnąć swój cel. U Włochów też mobilizacja będzie, ale jednak na dzisiaj, siatkarsko są gorsi. Nie ma u nich takich wyróżniających się, mocnych punktów, wszyscy grają dobrze, tylko dobrze. Włoska reprezentacja zawsze była naszpikowana gwiazdami, teraz tych gwiazd nie ma i często w ważnych momentach zawodzą, np. w meczu z Bułgarami, niby wszystko przebiegało w okolicy remisu, jednak przy stanie 22-22, Kaziyski serwuje dwa asy a np. Łasko zagrywa w siatkę. Przed turniejem sądziłem, że z tej połówki Włosi awansować do 1/2 nie zdołają i tego się trzymam nadal. Dzisiaj Włosi zagrali słabe spotkanie, mieli szczęście, że Czesi zagrali jeszcze gorzej, mecz ten to chyba najsłabszy pojedynek tych mistrzostw. Serbowie po przegranej z Bułgarami wyciągneli wnioski, Grbić już więcej posyła piłek do innych niż tylko do Miljkovica. Oczywiście jutro znowu Ivan będzie głównym ogniwem ataku tej drużyny, ale jeśli dołączą do niego w jakimś stopniu inni zawodnicy, ot Serbowie wygrają z Włochami.
Serbia - Włochy typ:1 @ 1,5✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Typ na Serbów popieram w 100%. Szczerze to takiego kursu mniej więcej się spodzeiwałem i nawet się zastanawiam czy nie zaryzykowac handicapu -1,5seta bo nie sądze by Serbowie zgotowali sobie emocje w postaci tie breaku. 3-0 góra 3-1 to wynik jaki powinien byc po ostatniej rozegranej piłce na tablicy wyników w Stambule.
Tak jak mówisz Włosi nie pokazali narazie nic dobrego od siebie. Owszem Lasko atakuje dobrze i jest w miare pewny jednak brakuje innych który by pociągneli gre w Squadra Azzurri. Dzisiejszy mecz przeciwko Czechom to był popis błędów z jednej jak i z drugiej strony. Sami Włosi oddali 21pkt rywalowi, który sam zdobył 37pkt to świadczy o słabości tego zespołu. Cernic dobry w przyjęciu, coś tam obije o blok zapewne ale to nie jest ten potencjał w ataku. Nie ma się co myślę rozwodzic nad analizą w tym meczu. Serbowie ten mecz poprostu wygrają ;) Ciekaw jestem czy czasem Exp nie wystawi wyższego kursu na ich wygraną bo jak tak się przyglądam ich ofercie na ME to przeważnie kursy mają bardziej zachęcające. Tak więc czekam do jutra z zagraniem tego.

Typ : Serbia win @ 1,50 Unibet ✅3:eek:ne:cool:

Co do innych jutrzejszych gier to na dokładke raczej można dołożyc zwycięstwo Francuzów po malutkim kursie , ale pokazali oni dzisiaj się z dobrej strony na tle Niemców. Tak więc wydaje się że puszcze jutro dubla Serbia + Francja ale to jeszcze poczekamy na kursy w exp ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Z meczem Serbów zgadzam się z poprzednikami

Zdarzenie: Serbia - Włochy(-1,5/+1,5seta)✅(3:1)
Typ: 1
Kurs: 2,0
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Unibet


Jeśli Serbowie chcą walczyć o medale muszą ten mecz wygrać. Wczoraj Serbowie mieli dzień odpoczynku, mogli spokojnie obejrzeć grę dzisiejszych przeciwników i przygotować się na nich. Włosi niczym nie zachwycają, gra Łasko, Gavotto, ale w porównaniu z Serbami wypadają słabo. Włosi awansują z 3. miejsca i według mnie to dla nich wystarczy. Serbowie jak zawsze celują w najwyższe pozycje a do tego muszą mieć 2 punkty na starcie drugiej rundy. Według mnie ciężko będzie Włochom wygrać 2 sety, mogą nawiązac walkę, ale według mnie mecz rozstrzygnie się na korzyść Serbów w maksimum 4 a bardzo możliwe, że i w 3 setach

Zdarzenie: Słowacja - Hiszpania⛔(2:3)
Typ: 1
Kurs: 2,4
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Unibet


Tutaj zdecydowanie gram pod kurs, który przed meczem powiniem dużo spaść. Hiszpania w słabej formie, wygrali łatwo 3:0 ze Słowenią, ale tutaj dużo silniejszy zespół. To co zaprezentowali Hiszpanie na turnieju Wagnera oraz w meczu z Grecją to nie może być przypadek. Według mnie większe szansę mają tutaj Słowacy.

W pozostałych meczach: Słowenia - Grecja, Rosja - Finlandia, Czechy - Bułgarią powinna być jakaś niespodzianka. Finlandię na pewno stać na powalczenie z Rosją, a w innych meczach zespoły lepsze nie grają o nic i mogą odpuścić trochę walkę.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Słowacja (+1,5) - Hiszpania 2:3 ✅
typ: 1
kurs: 1,7
jetbull

Serbia - Włochy 3:1 ✅
typ: 1
kurs: 1,5
jetbull


AKO: 2,55 ✅✅ ????

Ja na dzisiaj proponuje taki kuponik. O serbi wiele zostało już napisane wyżej i zgadzam się z poprzednikami i sądzę że po porażce z Bułgarami muszą wygrać z Włochami aby zachować szanse na awans bo wynik tego meczu będzie brany pod uwage w drugiej rundzie.

Słowacy natomiast to zespół bardzo solidny, który wczoraj przegrał na własne życzenie z Grekami bo przegrali wygranego seta na 2:0 i dali się Grecji rozkręci, a wtedy ciężko jest ich powstrzymać. Myślę jednak że w ekipie Hiszpańskiej coś na tych mistrzostwach nie gra, mają jakieś problemy wewnątrz. Myśle że hp +1,5 na Słowaków jest dość dobrym typem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom