>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 19-31 stycznia 2010

Status
Zamknięty.
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Norwegia vs Dania
(Razem) Powyżej 54.5 1.85

Polska vs Czechy
(Razem) Powyżej 57.0 1.71

Polska vs Czechy
(Handicap) Polska -1.0 1.37

bukmacher bet365

Norwegia rzuca dużo ... Dania jeszcze więcej
Norwegia vs. Austria Z - 30:27
Norwegia vs. Ukraina Z - 31:29
Norwegia vs. Rosja Z - 28:24
Chorwacja vs. Norwegia P - 25:23

Rosja vs. Dania Z - 28:34
Dania vs. Islandia P - 22:27
Serbia vs. Dania Z - 23:28
Dania vs. Austria Z - 33:29

Wystarczy porównać Spotkanie z Rosją . Polski statów nie będę wklejał.
Myślę że drużyny &quot;rozruszały się&quot;. To są ważne spotkania i takie over nie powinno robić problemu.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Pol-fra 1 3,56
Nasi na luzie, francuzi pod presją. Po takim kursie można spróbować. Owszem mogą chłopaki odpuscic ale wyeliminować francuzów to byłoby coś.
Cze-nie 1 2,29
Czesi to poukładana drużyna, a niemcy ostatni mecz eksperymetowali teraz może być podobnie
Aus-ros 1 1,8
Rosjanom grać się już niechce, w meczu z islandią było widać. Austriacy do końca ambitnie powalczą
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
W bet-at-home na Polske w meczu Polska-Francja jest nawet 3,9. Czy ten kurs nie wydaje wam sie dziwny? Chyba sie skusze... Swoja droga to postawilem przed turniejem na mistrza na Polakow 100pln, ciekawe czy siadzie... ????
Też postawiłen na naszych przed turniej ale skromnie, tylko 20zl po kursie 17. Coraz bliżej ????
Na bwin nawet kurs 4 jest na polaków. Zapewne buki sądzą że ten mecz ewidentnie odpuścimy, czy sie nie przejadą? Ja osobiscie spodziewałem się kursów rzędu fra 1,5-1,6 pol 2,5-2,6. Ciekawe do zagrania też jest
Pol-fra over 52,5
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Słowenia - Hiszpania typ: Hiszpania kurs: 1,20 zł
w tym meczu Hiszpanie maja jeszcze szanse na wyjscie z grupy , pod warunkiem ze Polska wygra z Francja , a oni wygraja ze Słowenią , uważam ze nie będą nic kombinować ( tymbardziej że nasz mecz jest później) i wygrają to spotkanie , a potem bedą czekać na nasz mecz z Francuzami .
Norwegia - Islandia typ: Islandia kurs:1,45 zł
Islandia wygra to gra w półfinałach , analiza jest prosta , zrobią wszystko aby się tam znaleźć i z Norwegami wygrają .
interesująco zapowiada się nasz mecz z Francuzami , bo to zależy czy Wenta będzie przeliczał , ile ten mecz może ustawić dalej , a myśle że napewno to przeanalizuje , bo możemy wyeliminować Francuzów i mieć ich już z głowy w tym turnieju , a poza tym wychodząc z pierwszego miejsca możemy trafić na zespół z drugiego miejsca , czyli przy założeniu że Chorwacja wygra z Danią , możemy ominąć Chorwacje , a trafić na np. Islandie . Pytanie czy bedziemy grali na maksa ? Francja nie prezentuje się tak jak choćby rok temu w Chorwacji , gdzie grali świetnie , teraz zdażają im się przestoje w grze , kiedy to tracą pare bramek ( choćby mecz z hiszpanią ) . co o tym myślicie ?
interesują mnie też wasze opinie na temat Dania - Chorwacja , ja bym obstawiam na Chorwacje , ale to tak bardziej z wyczucia niż z jakiś konkretnych argumentów .
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Norwegia - Islandia typ: Islandia kurs:1,45 zł

Islandia wygra to gra w półfinałach , analiza jest prosta , zrobią wszystko aby się tam znaleźć i z Norwegami wygrają .
Mam nadzieję, że bierzesz pod uwagę fakt, iż Norwegia jeszcze ma szanse na awans. Niby czysto matematyczne by nie powiedzieć iluzoryczne ale jednak ma...A znając ich charakter to jedno jest pewne. Z całą pewnością nie poddadzą się do chwili aż będzie tliła się iskierka nadziei. W dodatku te ekipy grają mecz jako pierwsze jutro w grupie I więc nie będą znały rozstrzygnięcia spotkania Chorwatów i Duńczyków od którego tak wiele przecież zależy. Zatem ja bym nie był takim optymistą, tzn. oczywiście Islandia może wygrać i jest faworytem ale nie możemy zapominać o tym że Norwegowie też mają o co grać. Jeśli bowiem Chorwaci pokonają Dunów to przy ich ewentualnym triumfie nad graczami z wyspy gejzerów wszystkie 3 drużyny (Dania, Norwegia i Islandia) zrównają się punktami – będą mieć ich po 6 i zaczniemy wówczas sporządzać dodatkową tabelkę dla tych 3 drużyn właśnie zawierającą bezpośrednie ich mecze (poprawcie mnie jak się mylę:razz ???? .

Trudno nie zgodzić się z typem na Austriaków, którzy w przeciwieństwie do swoich rywali mają o co walczyć. Przed własną publicznością grają z dodatkową motywacją i będą chcieli pokazać, że przegrana wczoraj z Chorwacją to zasługa w głównej mierze arbitrów. Co tu dużo pisać zresztą, Austria będzie jeszcze walczyć a Rosja już raczej chce jak najszybciej nieudane w swoim wykonaniu mistrzostwa opuścić.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Norwegia potrzebuje małego cudu, muszą być spełnione 2 warunki
1-swój mecz muszą wygrać min 4 golami
2-chorwaci muszą ograć duńczyków, co będzie jeszcze o tyle trudne że wygrana norwegów zapewnia im 1/2 i mogą wtedy odpuścić mecz
No ale w tym sporcie akurat cuda się zdarzają, wiemy coś o tym ????
Nor-isl
Dla mnie trudny mecz do typowania ale kurs na norwegów duży i może właśnie na nich postawie.
 
darek87poz 12

darek87poz

Użytkownik
Polska-Francja 1 @5.20 Tobet

Dla mnie faworytem tego meczu będą Francuzi, lecz kus na Tobet jakiś chyba promocyjny ustawili ???? . Francja cały ten turniej rozgrywa bardzo przeciętnie, ostatni mecz zagrali jedynie na poziomie do jakiego przyzwyczaili nas wczeniej.

Posprawdzałem szybko inne buki, kurs na Polaków różni sie o jakieś od 0,5 do 1,4!!!
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Trener reprezentacji Chorwacji piłkarzy ręcznych Lino Cervar ogłosił, że zrezygnuje z tej funkcji po zakończeniu mistrzostw Europy w Austrii.
Cervar wyjaśnił, że powodem jego decyzji jest &quot;nienawiść, zazdrość, niezrozumienie i brak zaufania&quot; wobec niego ze strony samych zawodników. Jego kontrakt z chorwacką federacją miał wygasnąć w połowie roku.
Lino Cervar prowadził z wielkimi sukcesami drużynę narodową Chorwacji przez siedem lat. Pod jego wodzą Chorwaci wywalczyli złoty medal olimpijski w Atenach (2004), mistrzostwo świata w 2003 roku oraz srebrne medale mistrzostw Europy (2008) i świata (2005, 2009). Są też bliscy awansu do półfinału w trwającym w Austrii czempionacie Starego Kontynentu.

Źródło: Onet.pl
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Polska-Francja 1 @5.20 Tobet

Dla mnie faworytem tego meczu będą Francuzi, lecz kus na Tobet jakiś chyba promocyjny ustawili ???? . Francja cały ten turniej rozgrywa bardzo przeciętnie, ostatni mecz zagrali jedynie na poziomie do jakiego przyzwyczaili nas wczeniej.

Posprawdzałem szybko inne buki, kurs na Polaków różni sie o jakieś od 0,5 do 1,4!!!
Rozrzut jest dużo większy bo w totomixie(totolotku jak kto woli) kursy wyglądają tak
Pol-2,80/ fra-1,50
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Przepraszam , ale co z tego że są takie kursy?Za porażkę przecież nie płacą... Po wczorajszym meczu z Czechami , mam mocne postanowienie nie stawiania już na Polskę w tym turnieju. (dodam - wygrałem ;) ) Bo równie dobrze każdy z pozostałych meczy możemy wygrać, ale nie będzie niespodzianką porażka. Więc wolę się zająć kibicowaniem , życząc Polsce powodzenia , ale już bez ryzykowania kasy.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
A ja się wkurzyłem bo w bukach internetowych nie mam kasy, a w Totomixie kurs na Polskę &quot;normalny&quot; tj. 2,80. Nie skorzystam więc z tych monstrualnych kursów po 5,20 na Betssonie czy Tobecie. W naziemnych wiem że TipSport ustawił 3,99 na Polaków co jeszcze można by było zagrać, ale nie będe zasuwał na drugi koniec miasta. Jakby było &lt;5 to może i bym się przejechał... W każdym razie takie kursy to istny prezent, zwłaszcza że Francja nie gra jak Francja, i napewno jest w naszym zasięgu.
 
W 0

wiedzmin

Użytkownik
nie wiem na co wy jutro liczycie w meczu polska - francja, po pierwsze mamy juz pewny awans i jestem pewien ze zagraja Ci ktorzy do tej pory mniej grali, aby nie ryzykowac kontuzji tych bardziej podstawowych i poza tym niektorzy musza odpoczac a na kogo trafimy z tamtej grupy to chyba wszystko jedno bo grupa strasznie wyrownana i z kazdym jestesmy w stanie wygrac z tamtej grupy nawet z chorwacja ktora nie gra nic specjanego, po drugie francuzi musza ten mecz wygrac aby awansowac do polfinalu a z meczu na mecz graja coraz lepiej, po trzecie jesli francuzi wygraja i awaonsuja do polfinalow z nami to mamy automatyczny awans do MŚ w 2011 bo awansuja 3 najlepsze druzyny i obronca tytulu czyli Francja, dlatego zamiast kombinowac i grac na polske to lepiej lapcie w naziemnych kurs na francje bo jest okolo 1.50 !
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
wiedzmin, z takim trenerem jak Bogdan Wenta wątpię żeby drużyna odpuściła jakikolwiek mecz, i poza tym francja też ma pewny awans z grupy i u nich może być takie samo odpuszczenie meczu jak i u nas, tym bardziej że oni widza jak silna jest polska ????
 
lebex 0

lebex

Użytkownik
Jak dla mnie Polska-Francja NO BET. Mecz może mieć 2 scenariusze. Jeden taki, że cieszymy się awansem i wystawiamy tych którzy do tej pory grali niewiele czyli po prostu odpuszczamy. Drugi scenariusz, że trener wystawi nominalny skład i walczymy tak jak zapowiadają w wszelakich wywiadach. Ciężko stwierdzić. Chociaż kursy rzędu 5,2 są bardzo kuszące ;)

Niemcy-Czechy x2. Czesi po porażce z nami są lekko podrażnieni. Myślę, że Jicha i spółka będą chcieli odegrać się za mecz z Polakami w spotkaniu z Niemcami. Dlaczego podpórka? Niemcy grają w kratkę.✅

Norwegia-Islandia 2. Islandczycy są na gazie, nie będą chcieli kalkulować. Żeby zapewnić sobie awans zrobią wszystko aby zwyciężyć. Mimo, że Wikingowie mają jeszcze jakieś szanse to myślę że w tym spotkaniu nie będą mieli wiele do powiedzenia. Delikatnie mówiąc, końcówka w meczu z Danią w ich wykonaniu była słaba.✅

Słowenia-Hiszpania 2. Hiszpanie liczą na awans. Muszą jednak patrzeć na wynik meczu Polska-Francja. Mimo wszystko potrzebne jest im zwycięstwo ze Słoweńcami, których wg mnie nie stać na pokonanie Hiszpanów.✅

Łącząc te trzy zdarzenia w jeden kupon otrzymujemy niezły tripelek z kursem ponad 3 ;)
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
jak dla mnie dzis:
Żabojady ok. 1.4 - nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo francji. choc chodzi mi po głowie od jakichs paru minut wynik remisowy- jednakze nie chce mi sie wierzyc ze francuzi beda grali na styk bo wiadomo jak takie mecze sie koncza. francuzi i chorwaci to druzyny z ktorymi &quot;nie potrafimy &quot; grać. za wiele od ostatnich spotkan w obu ekipach sie nie zmieniło - dzis powinno byc podobnie. jak ktos juz napisał wczesniej Wenta zapewne da pograc tym którzy grali mniej - choc jak dla mnie to żaden argument na plus francuzów- mamy wyrównaną 16-ke i tyle.typ 3-5 bramek na korzysc zabojadów

Słowenia - Spain overek 61.5 - ok 1.8 - jak dla mnie chyba najlepszy typ dzisiejszego dnia. dlaczego? jesli w meczu z francuzami padło chyba jesli sie nie myle 65 bramek to tu linia 61,5 bez problemu powinna zostac pokryta. francuzi długo rozgrywaja piłke i w ich spotkaniach zwykle nie padało wiecej niz 55 bramek. po drugie trenerem słowenców jest serdarusic - były trener kilonii która strzelała w swoich meczach duzo ale to bardzo duzo bramek. serdarusic preferuje szybką grę - kto ogladał słowenców wie o czym mówie ???? (sam Wenta mowil w jednym z wywiadów zeby nie wdawac sie w grę słowenców bo źle na tym wyjdziemy - ultraofensywni nastawieni polacy nie sa a jednak 60 bramek w meczu polska-słowenia padło). nie wiem czy nie skusze sie na linie nawet moze powyzej 64.5 czy 65.5
Islandia - ok1.4 - tu sie waham- islandczycy graja naprawde swietnie - chyba najtwardsza obrona na tych mistrzostwach no i mocna druga linia - jedyny minus to bramkarz. jednak to mecz ze skandynawami - a tu moze byc roznie. powinni wygrac i nie oggladac sie na innych.prawdę mówiąc to islandczycy zrobili na mnie na tych mistrzostwach najlepsze wrażenie. gdyby nie brak koncentracji w ostatnich minutach spotkan z ich udziałem mieliby same zwyciestwa na tych mistrzostwach. za islandczykami przemawia jeszcze faktze norwegowie strasznie sie sfrajerzyli w meczu z dunczykami a taka porazka moze zostawic ślad w głowach handbalowców z norwegii - i poprostu moga ten mecz przegrać &quot;w głowach&quot;
jesli miałbym wybierac z kim chciałbym aby polacy zagrali w półfinale to najlepiej dunczycy później chorwacji a na końcu islandczycy .
pierwszy i drugi typ - gram napewno co do islandczyków - waham sie jeszcze,.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom