>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 19-31 stycznia 2010

Status
Zamknięty.
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Polska H(-1,5)
Kurs: 2,10
Buk: be365
Analiza:
Już dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Pierwszym rywalem Polaków w turnieju będzie reprezentacja Niemiec. Faworytem tego spotkania są nasi rodacy, którzy przyjechali na austracki turniej w swoim najmocniejszym składzie. Poziom obu zespołów można by określić jako wyrównany, gdyby nie fakt, że w kadrze Niemiec zabraknie trzech podstawowych zawodników jakimi są z pewnością Hens, Preiss czy Klein. Jednak nawet w swoim najmocniejszym składzie Niemcy na ostatnich dwóch wielkich turniejach nie zachwycili. Na Igrzyskach Olimpijskich w 2008 zajęli dopiero 9 miejsce. Nasza kadra była tam piąta. Natomiast na Mistrzostwach Świata w Chorwacji w 2009 roku zajęli piątą pozycję. Polacy stanęli tam na najniższym stopniu podium. Jestem pewien, że Polacy prowadzeni przez Karola Bieleckiego i Marcina Lijewskiego wygrają z Niemcami w bardzo dobrym stylu i tym samym rozpoczną swój marsz po medal Mistrzostw Europy.
 
S 0

strogonoff

Użytkownik
To nie piłka nożna wiec &quot; czy pokonamy Niemcow wkońcu?&quot; nie na miejscu. NA ostatnie 3 potyczki z nimi wygralismy dwie:smile:
hmm....a kiedy to wygraliśmy z nimi ostatnie dwa mecze bo nigdzie tego nie mogę znaleźć?

Widząc oficjalne wyniki to wygraliśmy jeden mecz z Niemcami na 5 rozegranych

Germany Poland 30:23 22.01.2009
Germany Poland 29:24 04.02.2007
Germany Poland 25:27 22.01.2007
Germany Poland 32:24 02.02.2006
Germany Poland 41:32 23.01.2004

Ja osobiście odpuszcze sobie ten mecz chociaż korci mnie aby postawić na under 55.5 bramki (27-25)✅ w tym meczu lub Polaków.Na dzisiaj pewno postawię

Chorwacja-Norwegia 1 - 1.38 25-23✅
Hiszpania-Czechy powyżej 58.5 bramek - 1.88 37-25 ✅
i ewentualnie
Węgry-Francja poniżej ponizej 25.5 goli w I połowie 1.95 -hmm rozrzucali się 16-16 ⛔

Kursy Expekt
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja myślę z kolei, że Szwedzi są bardzo dobrą drużyną. Ale w motywacji może im przeszkadzać to, że następne MŚ są rozgrywane w ich kraju.
Oto moja analiza z TD:
Polska-Niemcy
Typ: Połowa/koniec: 1/1
Kurs: 2,5
Buk: Betsafe

Składy:
Polska Szmal- Tłuczyński Bartosz Jurecki ,Kuchczyński- Bielecki Jaszka K. Lijewski
Niemcy Bitter- Jansen Theuerkauf Sprenger- Kaufmann Kraus Glandorf

U Niemców razi brak Hensa, Preissa, Kehrmanna i Kleina. Glandorf też jest kontuzjowany i wcale niekoniecznie musi zagrać.
Polacy bez Wleklaka, Tkaczyka. W pierwszym składzie brak podstawowych dotąd Marcina Lijewskiego i Mariusza Jurasika. Ale gdy zajdzie taka potrzeba, zagrają.
Wyniki sparingów: Niemcy Austria 30:29, Islandia 28:32 i 29:33, Brazylia 34:22
Polska Austria 32:26, Węgry 31:24, Chorwacja 21:25

Widać więc, że Polacy przy lepszych przeciwnikach zaprezentowali się lepiej, a Niemcy zagrali w tych 4 sparingach bardzo słabo- widziałem 3 z tych 4 i nie przekonali mnie oni do siebie.

Ostatni mecz Polska- Niemcy to MŚ 2009, Niemcy byli górą 30:23, teraz jestem pewien, że będzie odwrotnie, a przyczyni się do tego trener Wenta i każdy z osobna zawodnik

Do tego proponuję Islandię i Chorwacje -2,5. Daje to kapitalne AKO: 7,1
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
http://www.ehf-euro.com/Singe-News.511.0.html?&amp;tx_ttnews[tt_news]=2809&amp;cHash=c886968e5c]Składy poszczególnych reprezentacji narodowych[/url]​

(Należy wybrać grupę i pojawi się tabela z zespołami i ich składem na turniej)​

Zdarzenie: Rosja - Ukraina
Typ: 1


Rosja może wielkich osiągnięć w ostatnim czasie nie ma, ale to drużyna zawsze groźna. Zespół w większości oparty na drużynie Chechowskich Medvedi plus kilku graczy z innych rosyjskich zespołów oraz Konstantin Igropulo z Barcelony. W składzie brakuje Egora Evdokimova z Ciudad Realu. Ukraina zespół na pewno słabszy, oparty na zawodnikach ukraińskiego Zaporoża, na turnieju wystąpi bez swojego najbardziej znanego gracza Sergiya Shelmenko z Czechowskich Medvedi. Przed turniejem Ukraina wystąpiła na turnieju na Słowacji i nic wielkiego tam nie pokazała a rywalizowała z zespołami, które nie zakwalifikowały się na ME oraz Egiptem. Rosja natomiast w grudniu grała na turnieju w Polsce. W decydującym meczu pokonując Polaków. Przed samymi mistrzostwami grali mecze towarzyskie ze słabszymi rywalami: Białorusią i Japonią. Według mnie Rosja powinna spokojnie poradzić sobie z Ukrainą.

Zdarzenie: Austria - Dania
Typ: 2


Dania to zdecydowany faworyt. W jej składzie brakuje kilku ważnych zawodników: Jespera Jensena, Joachim Boldsena, Lasse Boesena, ale są oni godnie zastąpieni przez innych. Austria gospodarz, ale nie powinna odegrać większej roli na turnieju.

Zdarzenie: Francja - Węgry
Typ: 1


Francja to faworyt całej imprezy. Skład naprawdę mocny: szczególnie Omeyer, Karabatić, Narcisse. W ostatnich latach wygrali dwie największe imprezy. W fazie przygotowawczej notowali różne wyniki: wyrównane mecze z Serbią, ale tutaj grali bez największych gwiazd. Na turnieju w Paryżu w poważniej traktowanym meczu pokonali Islandię 35:25 i to zwycięstwo robi już wrażenie. Węgry zespół w miarę niezły, ale nie powinien zagrozić Francuzom. Węgrzy na turnieju bez Laszlo Nagy&#39;ego. Według mnie pewne zwycięstwo Francuzów.

Zdarzenie: Hiszpania - Czechy

Hiszpania to na pewno drużyna, która może sprawić niespodziankę. Czechy zespół słabszy, z gwiazdą w osobie Filipa Jichy z Kielu, ale zespół pokazał na turnieju w Polsce, że i bez niego potrafi nieźle zagrać.

Zdarzenie: Niemcy - Polska

Niemcy na turnieju mocno osłabione. Brak w składzie: Pascala Hensa, Sebastiana Preissa. Nie wiadomo czy zagra Holger Glandorf. Polska natomiast bez Wleklaka i Tkaczyka. Trzeba powiedzieć, że teraz faworytem jest Polska, ale ja powstrzymam się z typowaniem tego meczu.

Zdarzenie: Chorwacja - Norwegia

Według mnie bardzo ciekawe spotkanie. Chorwacja odmłodziła skład. Są najważniejsi Balic, Duvnjak, Lackovic i Vori, ale brakuje kilku zawodników, którzy odpowiadali za obronę. Norwegia zespół z bardzo dobrymi zawodnikami, może przysporzyć wiele problemów Chorwatom.

Zdarzenie: Islandia - Serbia
Typ: 1


Islandia w mocnym składzie. Ostatnio grała w turniejach towarzyskich z ciężkimi rywalami i nieźle się zaprezentowała. Zwycięstwa z Niemcami, Hiszpanią. Serbia zespół, którzy może sprawić niespodziankę, ale na turnieju gra bez lidera Marko Vuijna z MKB Veszprem. W składzie jest kilku bardzo dobrych zawodników, ale myślę, że Islandia powinna poradzić sobie z przeciwnikiem.

Zdarzenie: Szwecja - Słowenia

Faworytem jest Szwecja, ale poczekałbym na następne mecze tych drużyn.


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Przeglądając ofertę Ladbrokes w oko wpadły mi dwa naprawdę dobre zakłady:
Chorwacja - Norwegia; Igor Vori over 3,5 bramki @ 1,83
Nie wiem skąd linia tylko 3,5 skoro Igor to jeden z najlepszych kołowych świata, do tego kluczowy zawodnik swojej reprezentacji i bardzo wiele dograń idzie do niego. W HSV w tym sezonie trzyma bardzo dobrą formę, do tego jego świetne warunki fizyczne sprawiają, że naprawdę cieżko go zatrzymać. A Norwegia nie ma aż takiego mocnego środka, żeby powstrzymać Voriego przed rzuceniem przynajmniej 4 bramek.
Drugi zakład to już z meczu Polska - Niemcy.
Niemcy - Polska; Michael Kraus over 4,5 bramki @ 1,90
Kraus to motor napędowy Lemgo oraz reprezentacji Niemiec. Właściwie, pod nieobecność Hensa, Niemcy są uzależnieni od niego i Glandorfa. Czyli dwójki zawodników z Lemgo. Kraus już jakiś czas temu przejął rolę pierwszego rozgrywającego po Baurze. Gra praktycznie tylko w ataku, w obronie zastępowany jest kimś innym. Od niego wychodzą niemal wszystkie pomysły, do tego jest bardzo przebojowy, kreatywny i ma bardzo dobry rzut z 9 metra. To trochę taki Niemiecki Karabatic, gdzie Francuz to oczywiście lepszy zawodnik, ale i również gra bardziej jako lewa połówka. Jak już mówiłem, do niego będzie należało rozegranie a on naprawdę lubi popchać sie do przodu, nawet jak ma lepiej ustawionego kolegę. 4,5 bramki to normalna dla niego linia, ale wcale nie taka niska, kiedy bierze sie pod uwagę, że obok niego bedzie grał jeszcze Kaufmann, który ma atomowe wybicie i rzut na miarę Bieleckiego. Ta trójka jest bardzo niebezpieczna, ale jeszcze nie w najwyższej formie. Wenta bedzie wiedział co zrobić z nimi.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
hmm....a kiedy to wygraliśmy z nimi ostatnie dwa mecze bo nigdzie tego nie mogę znaleźć?

Widząc oficjalne wyniki to wygraliśmy jeden mecz z Niemcami na 5 rozegranych

Germany Poland 30:23 22.01.2009
Germany Poland 29:24 04.02.2007
Germany Poland 25:27 22.01.2007
Germany Poland 32:24 02.02.2006
Germany Poland 41:32 23.01.2004

Ja osobiście odpuszcze sobie ten mecz chociaż korci mnie aby postawić na under 55.5 bramki w tym meczu lub Polaków.Na dzisiaj pewno postawię

Chorwacja-Norwegia 1 - 1.38
Hiszpania-Czechy powyżej 58.5 bramek - 1.88
i ewentualnie
Węgry-Francja poniżej ponizej 25.5 goli w I połowie 1.95

Kursy Expekt
27/10-07 Supercup Niemcy vs. Polska 28:32
04/02-07 MŚ, Mężczyźni Niemcy vs. Polska 29:24
22/01-07 MŚ Mężczyzn, Grupa C Niemcy vs. Polska 25:27

jak widac te spotkania policzylem
Co by nie było statystyki nie graja i zapewniam chocby pol skladu nie bylo u nas czy u Niemców to mecz i tak bedzie twardy i grany do samego konca. Zaskoczony bym byl jak jakies 2-3 min przed koncem bedzie juz raczej roztrzygniecie. Chociaz fajnie by bylo im dokopac ale zadowole sie kazdym zwyciestwem:cool::grin:
 
matju92 0

matju92

Użytkownik
Szwecja-Słowenia
Typ:1 (-2,5)
Kurs:1,9
Betsafe
Analiza:

O godz. 20:30 w ostatnim meczu pierwszego dnia ME zmierzą się ze sobą Szwedzi ze Słowenią. Jak widzimy po kursach wystawionych przez bukmacherów faworytem są &quot;gospodarze&quot; i trudno się z tym nie zgodzić. Szwecja jest bardzo dobrym zespołem grający na prawde bardzo dobry handball. Słowenia moim zdaniem dużo gorszy zespół choć w pojedynku h2h padł jeden remis i jedno zwycięstwo Słowenii. Szwedzi w tym turnieju na pewno beda chcieli pokazac ze stac ich na wiele , ja typuje ich do awansu z naszej grupy i na dzisiejszy mecz stawiam ich zwycięstwo min. 3 bramkami.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ja sobie zagrałem dla zabawy za 10 złotych długoterminowca, że ME wygra Chorwacja po kursie 6,50. Chorwaci mieli świetną ekipę na poprzednich MŚ, a teraz dwa lata później ta drużyna jest jeszcze lepsza. Kurs bardzo wysoki więc...
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Spotkanie: Szwecja (-4.0) - Słowenia (4.0)
typ: 1
kurs: 2.97
Bet365
Już dziś inaugracja IX Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Tym razem impreza odbędzie się w Austrii. W &#39;polskiej&#39; grupie C oprócz naszych rodaków znalazły się jeszcze drużyny ze Słowenii, Szwecji oraz Niemiec. Szwedzi prowazdeni przez dwójkę trenerów, byłych reprezentantów tego kraju - Staffana Olssona oraz Ola Lindgrena są faworytem w dzisiejszym spotakniu z reprezentacją Słowenii. Niewątpliwie największa gwiazdą Szwecji jest Kim Andersson, grający obecnie w niemieckim THW Kiel, czyli w Barcelonie piłki ręcznej. Został wybrany najlepszym prwaym rozgrywającym Mistrzostw Europy, rozgrywanych w Norwegii 2 lata temu. Tam też szwedzka drużyna zajęła dobre 5 miejsce. Obok Anderssona najbardziej znanym zawodnikiem w drużynie szwedzkiej jest Dalibor Doder grający w lidze hiszpańskiej. Ten niski ajk na gracza piłki ręcznej (178cm) rozgrywający potrafi zagrać naprawdę wspaniale. Zdecydowanie najlepszym graczem zespołu Słowenii jest Vid Kavtinick. Gra on na prawym skrzydle w francuskim klubie Montpellier, możliwe jednak, że zagra on na prawym rozegraniu, gdyz tam trener Słoweńców ma wielkie kłopoty(kontuzje Alesa Pajovica, Miladina Kozlina, Renato Vugrineca). Brak w drużynie Słoweńców dobrego bramkarza.
Reasumujac uwazam, ze druzyna szwedzkajest o wiele lepsza od slowenskiej. Gracze tacy jak Andersson potrafia sami wygrać mecz. Do tego dochodzi dobry bramkarz - Johan Sjöstrand i zwycięstwo conajmniej 5 bramkami wygląda naprawdę zachęcająco.
 
G 0

gacekk6

Użytkownik
Pilka reczna ME
Data i godzina: 2010-01-19 18:30
Spotkanie: Niemcy - Polska -2.5
Typ: 2
Kurs: 2.60
Buk:bet365
Mistrzostwa czas zacząć !
&quot;Polska ma potencjał, by pokonać każdą drużynę. Może być niespodzianką całych zawodów. Już w przeszłości udowodnili, że potrafią grać z teoretycznie silniejszymi zespołami. Z nimi trzeba się liczyć, a zagrozić mogą im jedynie Szwedzi i to z nimi powalczą o pierwsze miejsce w grupie&quot; - napisał austriacki portal &quot;Laola&quot;.
Moim zdaniem padnie dziś wynik z pewnym zwycięstwem Polski. Jeżeli chcemy się liczyć w turnieju musimy wygrać ten mecz. Następni przeciwnicy to min. ciężka Szwecja i ten mecz po prostu jest do wygrania. Nie byłbym tego taki pewien gdybyśmy nie grali przeciwko Niemcom. Grając przeciw temu narodowi w Polakach zawsze wytwarza się dodatkowa energia, której w sumie się nie dziwię. To tak samo jak siatkarze gdy grają z Rosjanami. Moim zdaniem ten mecz wygramy na pewno, po prostu nie ma innej opcji. Lijewski, Bielecki to podobno liderzy reprezentacji, a na żadnej pozycji nie mamy zawodników mniejszej kalsy niż oni. Moim zdaniem pewne zwycięstwo biało-czerwonych typuję 3-4 bramki zapasu.
Najważniejszymi informacjami jak na razie są braki w obu zespołach. U naszych sąsiadów nie zagrają Pascal Hens, Preiss (najlepszy niemiecki kołowy) , oraz Glandorf. Do tego Bitter dopiero dochodzi do siebie po operacji łokcia. I sam stwierdził że to nie ten skład co chociażby na MŚ w Niemczech. I teraz to Polska jest faworytem nawet do 1 miejsca w grupie. W naszym zespole brak G.Tkaczyka (kontuzja) po za tym są wszyscy.
&quot;Wszyscy mówią że Polskę stać na medal&quot;
Ja się z tym zgadzam w 100%
Wystarczy spojrzeć na skład :
Szmal, Jaszka, Bielecki, K.Lijewski, Jurasik , B.Jurecki, Tłuczyński. Jeśli miał bym wskazać najsłabsze ogniwo to bym tego nie zrobił bo po prostu takiego nie ma. Do tego dochodzi Bogdan Wenta wybrany trenerem roku. Od pewnego czasu prowadzi Vive która wystarczy zobaczyć w tabele co zrobiła z rywalami.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Osobiście powstrzymuję się od typowania pierwszego meczu naszych reprezentantów, natomiast będę trzymał kciuki podwójnie bo z kim jak z kim ale z Niemcami musimy wygrać ????
Pierwszy mecz jak zawsze jest wielką niewiadomą i towarzyszy temu ogromne emocje, presja itd. dlatego i pod tym względem wynik tego spotkania jest ciężki do wytypowania.
Poziom prezentowany przez obie reprezentacje jest wyrównany, chociaż reprezentacja Niemiecka w ostatnim czasie obniżyła loty
Ważne, aby Polacy wygrali ten mecz bo na takich turniejach nie ma miejsca na porażki a i zwycięstwo sprawi, że Polacy poczują się pewniej i lepiej wejdą w turniej.
POLSKA BIAŁO-CZERWONI! ;)
 
B 94

bart7890

Użytkownik

Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
#84 Szwecja (-2,5) - Słowenia
Typ: 1 @2,10
Muszę przyznać, że kurs bardzo przyciągnął mnie do zagrania tego spotkania. Szwecja stawiana jest nawet jako jedna z drużyn, która może wygrać ten turniej i ja również jestem tego zdania. Słowenia zdecydowanie bez żadnych argumentów, nic nie przemawia, aby mieli tutaj sprawić niespodziankę. Na prawdę nie wiem dlaczego taki wysoki kurs na Szwecję. W kwalifikacjach Słoweńcy wygrali 6 spotkań i 2 przegrali. Dwie porażki z ekipą Niemiec, ale te 6 zwycięstw odniesionych z Białorusią, Izraelem i Bułgarią, więc nie mieli za przeciwników jakichś wybitnych drużyn. Szwedzi wygrali swoją grupę kwalifikacyjną będąc w tabeli przed naszą Polską reprezentacją. Jeszcze jedna sprawa dlaczego Szwedzi muszę wygrać ten mecz? Ponieważ mają ciężką grupę, w której spotkają się jeszcze z Polską i Niemcami.

ako: 2,10
stawka: 10 zł
wygrana: 21,00 zł
zysk/strata: ?​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm bardzo ładny mecz Naszych reprezentantów. Brakowało mi tylko gry skrzydłami. Trochę w końcówce pozwolili sobie wbić kilka bramek, ale mecz od końca pierwszej połowy całkowicie pod Naszą kontrolą. Jeżlei miałbym kogoś wyróżnić to: Bartłomiej Jaszka - bardzo dobry początek, pewne strzały i bardzo mądre rozgrywanie, Karol Bielecki - bardzo ważne bramki w końcówce pierwszej połowy, Tomasz Rosiński - piękna końcówka, kilka ładnych i ważnych bramek, dobre dogrania do partnerów, Sławomir Szmal - Nasza ostoja, Ojciec zwycięstwa, kapitalna postawa w bramce, FENOMENALNY występ !!!

Tomek Rosiński to będzie Odkrycie w Naszej Reprezentacji. Bardzo dobry wybór Trenera Wenty ( ma go na codzień u siebie w Kielcach, więc wie na co stać tego chłopaka )

Co do Reprezentacji Niemiec to zagrali przeciętnie. Jedynymi osobami, które należy wyróżnić to: Bitter - również tak jak Nasz Sławek kapitalna postawa w bramce, mnóstwo obronionych piłek, Jansen - pewnie wykonywane rzuty karne w ważnych momentach, Kaufmann - widać, że ma ogromny potencjał, dobry wyskok i bardzo mocne uderzenie

Jeszcze co do meczu Francja - Węgry.

Napewno remis Mistrzów Olimpijskich i Mistrzów Świata jest niespodzianką. Ale trzeba pochwalić Węgrów za kapitalną grę. Gdyby mieli troche mniej wykluczeń sądze, że mogliby ten mecz wygrać. Francuzi powinni się cieszyć, że zdołali wyrównać. Przegrywali już w końcówce 3 bramkami ( nie pamiętam czy doszło do 4 bramek ). Nierozumiem zachowania Francuzów, którzy mieli piłkę po błędzie kroków Węgrów i zamiast pędzić na bramke rywali ( mieli 10-11 sekund ) powoli, niespiesząc się stracili szanse na zwycięstwo.

Chciłbym się jeszcze dowiedzieć coś na temat meczu Szwedów z Słoweńcami. Nie miałem gdzie obejrzeć, tylko zerkałem na wynik. Co się stało, że Szwedzi nie wygrali tego spotkania ? Prowadzenie Skandynawów dochodziło do 6 bramek ( 13-7 ).
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Szwedzi stanęli po prostu. Z tego co pamiętam, na początku połowy prowadzili 15:8. Trener Ola Lindgren pokazał, że daleko mu do klasy Noki Serdarusicia. No i Słoweńcy są doświadczeni jak mało kto- np. Kavticnik, Skof.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Redwitz bez obejrzenia statystyk oglądając spotkanie też myślałem, że Szmal miał fenomenalny wystep jednakże poziom 37 % to nie znów rewelacja :) w końcówce jednak wszystko wpadało....nawet Bitter bronił z 39% skutecznością jednakże nic nie można ująć z talentu Sławka...co do samego spotkania gra błędów w której górą byli Polacy...plusem zdecydowanym dobra gra obronna to jak sie ustawiali mistrzostwo...minusem skuteczność w ataku..mecz mimo wszystko przeciętny szczerze mówiąc...
Co do jutrzejszego spotkania na gorąco widzę pewny value po stronie Szwedów...grają mecz o wszystko...po drugie są mocni w obronie szcześciosobowej czyli rzut z drugiej linii nie będzie prosty....po trzecie Redwitz dobrze zauważyłeś skrzydła u Polaków nie istniały!....kolejno w przewadze zagraliśmy słabo a od 45 min kondycyjnie nie wyglądało to dobrze...widzę już kurs 3.00 na Szwedów bwin przesada ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Cienko widze naszą repre. Pierwsza połowa była wyśmienita, szczególnie jej końcówka w wykonaniu Bieleckiego ???? podajze 3 bramki w 2 minuty. Choć co nieco do tej czesci mozna miec uwagi. O ile w obronie nasi zawodnicy spisywali się bardzo dobrze to a ataku już było nieco gorzej. Dopier na początku drugiej połowy Polska zaczęła grać swoje, ale niestety nie trwało to długo. Niepokojące jest to że polacy w drugiej czesci przez dłuższy okres nie potrafili pokonać bramkarze Niemieckiej drużyny. Na szczęście pod koniec spotkania znów przypomnieli sobie jak sie strzela bo powiem szczerze ze dreszczyk była jak Niemcy doskoczyli na 2 pkt. ale na szczescie utrzymaliśmy to.

Zobaczymy jak to bedzie w dalszych fazach turnieju. Dzisiejsze spotkania pokazały że narazie postawą naszej ekipy nie powinniśmy się obawiam i miejmy nadzieje ze nasza ekipa z biegiem czasu zacznie sie rozkrecac. ????


Co do kursów na Bwin. Ja bym nie nazwał tego zawyzeniem. Patrząc na postawę Szwedów w dzisiejszym spotkaniu (głównie w końcówce) kursy wydają sie być optymalne. Stawka meczu jest identyczna tak samo dla Nas jak i dla Nich ????


Edit: powinienem napisać &quot;wczorajszym&quot; ale nie bedzie jak jest :razz:
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwin
Analiza: Kolejny dzień Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Po ważnej wygranej z Niemcami, Polaków czeka kolejny, trochę łatwiejszy, choć dość nieprzyjemny rywal - Szwecja. Moją analizę bede opierał na tych samych argumentach co wczoraj - świetna atmosfera w naszej drużynie, i charyzma trenera Wenty. To główne atuty Polskiej drużyny. Po meczu z Niemcami mogę dopisać także dobrą grę w obronie, i oczywiście chyba najlepszego bramkarza świata, Sławomira Szmala. Jeśli udało się z Niemcami, to czemu miałoby się nie udać z mimo wszystko słabszą drużyną Szwedzką? Zwłaszcza że na pewno morale w drużynie biało-czerwonych są na wysokim poziomie. Transmisja meczu o 20:20 w Polsacie.
Pozdrawiam.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Slowenia- Nemcy
Typ- Lars Kaufmann zdobedzie wiecej niz 5,5 bramki
Kurs- 2,1
Buk- Tobet

W dniu wczorajszym Kaufmann oddal az 15 rzutow, trafil jedynie 7, co dobrze swiadczy o Slawku Szmalu. Gorazd Skof nie broni tak dobrze jak on rzutow z dystansu, co pokazywal w lidze mistrzow. Kaufmann jest postacia pierwszoplanowa w druzynie niemieckiej, pod nieobecnosc Preissa i Hensa.
W sparingach z Islandia zdobyl odpowiednio 6 i 7 bramek. Brazylijczykom zdolal rzucic jedynie 3 bramki, co nie bylo rewelacyjnym wynikiem. Bylo to jednak spowodowane tym, ze wasaty treneiro testowal dwoch kandydatow do gry na jego pozycji- lewej polowce rozegrania.
Licze ze Kaufmann znow bedzie musial sie pchac przez srodek i przynajmniej 6 jego prob znajdzie swoje miejsce w bramce.

Ponadto zastanawiam się nad Niemcy under 29,5 i Polska- Szwecja Under 26,5 w I połowie.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Analiza: Kolejny dzień Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Po ważnej wygranej z Niemcami, Polaków czeka kolejny, trochę łatwiejszy, choć dość nieprzyjemny rywal - Szwecja. Moją analizę bede opierał na tych samych argumentach co wczoraj - świetna atmosfera w naszej drużynie, i charyzma trenera Wenty. To główne atuty Polskiej drużyny. Po meczu z Niemcami mogę dopisać także dobrą grę w obronie, i oczywiście chyba najlepszego bramkarza świata, Sławomira Szmala. Jeśli udało się z Niemcami, to czemu miałoby się nie udać z mimo wszystko słabszą drużyną Szwedzką?.
Bo nie :-(
Szwecja gra moim zdaniem o życie. Myślę, że tylko wygrana z Polską może dać im medal. Szwedzi grają bardzo szybko, a to zaskakuje naszą obronę dosyć często...Jeśli Polacy nie wezmą się za granie skrzydłami, będzie źle. Szwedzi na pewno nie odpuszczą i łatwego zwycięstwa Polaków spodziewać się nie można.
Szwecja +2,5
Kurs: 1,83
Ladbrokes
 
S 0

strogonoff

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję dwa typy:

Słowenia-Niemcy 2 kurs 1.65 ⛔ 34-34
Czechy-Francja połowa czasu handicap (+2.5,-2.5) 2 kurs 1.60 wynik 10-16✅
i ewentualnie
Polska-Szwecja drużyna gospodarzy poniżej/powyżej 27.5 bramki 1 1.80
równo 27 bramek ✅
Kursy Expekt

Uważam,że typ wygrana Niemców jest pewien niemal w 100% gdyż nie wyobrażam sobie aby Niemcy zakończyli swoją przygodę z Mistrzostwami na fazie grupowej bądź też liczyli na wygraną Polski z Szwecją i w ostatnim meczu ich wygraną ze Szwecją co wówczas przy 3 ewentulanych miejscach dało by im awans z grupy. Mało jest to prawdopodobne.Reprezentacja Niemiec przyjechała na turniej osłabiona lecz to co widziałem w szczególności w II połowie meczu z Polską nie wygląda to tak źle, chyba że to Polacy zagrali slabą polowę. Jak do tej pory mecze Niemców ze Słoweńcami kończyły się zwyciętstwami Niemiec i liczę na to, że po dzisiajszym meczu sytuacja w H2H nie zmieni się.

Również liczę na przebudzenie się Francuzów, którzy już w I częsci meczu powinni zdobyć przewagę i spokojnie kontrolować mecz nie popełniając błędów z wczorajszego meczu z Węgrami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom