>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet - Chorwacja i Węgry 2014

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pierwszy mecz jej wyszedl super, ale jak bedzie dalej?
http://handball.sportresult.com/hbem14w/PDF/07122014/W07/W07GP.pdf
W meczu z Rumunkami 5/11 45%.
http://handball.sportresult.com/hbem14w/PDF/09122014/W09/W09GP.pdf
Z Ukrainkami 14/34 41%.
To był już jej trzeci mecz i w każdym na ponad 40%, więc widać, ze jest w formie.
Jako ciekawostkę napiszę, że nie kojarzyłem jej przed Mistrzostwami i byłem w dziwnej sytuacji, gdy przez kilka minut zastanawiałem się, jak to możliwe, że lewoskrzydłowa Larviku Solberg stoi na bramce...
Co do procentowych szans.
W rozgrywkach klubowych jest o wiele łatwiej oszacować szanse danej drużyny. W tych Mistrzostwach wyczuwam zwiększenie wpływu zmiennej wynikającej z przystojów o błędów drużyn. Albo mi się wydaje, albo występuje tutaj często wiele chaosu w atakach pozycyjnych. Jednak jeśli miałbym podać liczbę, to dałbym Norweżkom jakieś 67%, jednak zaznaczam, że jest to szacowanie niedokładne.
Do Zuchman:
Pisałem moją ocenę po końcówce połowy, którą obejrzałem. A tam były niezłe podania do koła, gdzie Asia zdobyła bramkę i niezłe wejście Oli Zych. Patrząc w porównaniu do poprzednich meczów, to było to może nie bardzo dobre, ale dobre.
 
K 2

krompa

Użytkownik
Troche sie zle wyrazilem z tym pierwszym meczem. Oczywiscie grala juz koncowke meczu z Rumunia (po kontuzji Grimsbo) i caly mecz z Ukraina (to jednak slaby wykladnik, bo rywal niskiej klasy). Chodzilo mi o to, ze mecz z Dania to byl dla niej pierwszy pelny, powazny wystep i faktycznie spisala sie fantastycznie, z klasowym rywalem.
Ile % szans dajesz po tej analizie Norwezkom na zwyciestwo? Duzo powyzej 63% wynikajacych z kursu 1.60?
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Napisał @Maćko, znawca ????
Nasza Montexowa Drabik Jak na razie Nasze
bardzo dobrze.
Nie wiem czy trolujesz ludzi, ale nie wypisuj bzdur bo ktoś przeczyta i uwierzy &#39;znawcy&#39;... Chyba oglądasz zeszłoroczny mecz o brąz? :?
Gdzie ty widzisz dobrą grę Polek? Przez ponad połowę meczu nie potrafią zbudować dobrej akcji. Gra się nie klei dzisiaj, zawodniczki stoją zamiast nabiegać... dzisiaj grają tak jak w pierwszych dwóch meczach czyli źle. Na szczęście Dunki bardzo dużo strat i mamy remis.
-1.5 @1.7 na Dunki w przerwie zagrane. ✅
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Węgry-Dania
20-23 izzi
Dania DNB 1.88
✅✅✅
MarathonBet
Dania-0.5 2.05
✅✅✅
bet365

Rozumiem, że Madziarki to gospodynie, ale obok takiego kursu na
Dunki przejść obojętnie nie mogę. Wprawdzie podopieczne Jana Pytlicka
poległy z Norweżkami i zremisowały z Rumunkami, jednak prezentują
się na tym turnieju lepiej. Skandynawki weszły już na swoje tory i prezentują
dobrą dyspozycję. Tak było nawet w jednym meczu, który przegrały na tych
Mistrzostwach.
Bardzo dobrą robotę w bramce robi Sandra Toft, za to w polu skuteczne są
zarówno rozgrywające, jak i skrzydłowe. Dodatkowo przy dobrze
funkcjonującej defensywie Dunki potrafią doskonale wyprowadzać kontrataki,
które najczęściej przynoszą łatwe bramki, o które jest ciężko każdemu
zespołowi w ataku pozycyjnym.
U Węgierek, moim zdaniem, bramka wygląda gorzej. Mimo że bramkarki
dysponują podobnymi statystykami obron, to w moim odczuciu Toft daje
więcej swojej drużynie, niż Herr, Biro i Kiss razem Madziarkom. W atakach
pozycyjnych współgospodyń turnieju często brakuje pomysłu na zdobycie
drogi do bramki przeciwniczek. Miotanie Zsuzsany Tomori pomiędzy prawym,
a lewym rozegraniem nie przynosi korzyści, a wejścia Planety często kończą się
masą nietrafionych rzutów. W meczu z Rumunkami ekipę Węgier uratowało
wejście Toth, która z ogromną dozą szczęścia w końcówce trafiła dwa rzuty z
biodra, czym zapewniła swojej drużynie niezwykle cenne zwycięstwo. Grę
zawodniczek gospodyń można ocenić także po statystykach. Widać tutaj
ewidentnie, że podstawowe zawodniczki mogą się pochwalić średnią
skutecznością rzutową w granicach maksimum 50%.
Podsumowując, imo Dunki znajdują się na wznoszącej, łapią swój rytm,
coraz lepiej gra liderka Kristiansen, notuje wiele asyst i coraz więcej trafień.
Dodatkowo bardzo dobrze funkcjonują połówki rozegrań oraz skrzydła.
U Węgierek tego wszystkiego brakuje, o ile skrzydła nie wyglądają źle, to do rozegrań można już mieć pretensje. Bukmacherzy oceniają szansę w miarę
równo, jeszcze niedawno kursy na obie ekipy były identyczne, jednak od paru
godzin zmieniają się i kurs na Dunki spada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Dzisiaj są dosyc ciekawe spotkania nie mam troche czasu oraz umiejetnosci na analizy więc napisze po krótce.

Netherlands vs Montenegro

Moim zdaniem Holenderki popełniają chyba najmniej błędów ze wszystkich reprezentacji , Mało tracą bramek i dosyc duzo rzucają. Przeciwniczki z Czarnogóry mają solidną gre w obronie tracą jeszcze mniej bramek niz Wiatraczki ale tez mniej rzucają. W 3 meczach mają rzucone mniej o 10 bramek co jest dosyc duzą róznica.

Moj typ na dzis to Holandia +2.5 @1.75 ⛔
1/10 prawie

oraz
Niemcy vs Francja

tutaj spodziewam sie małego gwałtu , Francuzki sa duzo solidniejszą ekipa ich gra wygląda lepiej i w sumie na tym moge tylko polegac bo moja wiedza z piłki ręcznej jest zawstydzająco niewielka.
Moj typ to :
Francja - 4,5 @1.95 ⛔

dodatkowo zastanawiam sie nad overem bramkowym .Zakładając ,ze Francja zdaje sobie sprawę z tego ,ze ma niemal identyczny bilans bramkowy co Czarnogóra powinny starac sie rzucic jak najwiecej przy jak najmniejszej stracie , jednak wtedy wiadomo co sie dzieje z psychiką kobiet %-) licze ,ze bedą traciły , bo Niemki nie są byle jakimi zawodniczkami i napewno tez podejma walke ,zeby z podniesionym czołem odejsc z turnieju .

over 46,5 .
1/10
✅✅




Nie katujcie mnie za tą analize heheheheeh
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Szwecja-Słowacja
Szwecja -6,5 gola @ 1,63
Bet365
Te dwie drużyny grały w zeszłym roku dwukrotnie ze sobą co prawda były to spotkania towarzyskie ale dominacje w obu potyczkach Szwedek odzwierciedlają wyniki w jednym spotkaniu wygrały 9 bramkami a w drugim 10 bramkami.
Jest ostatni mecz w turnieju dla Słowaczek natomiast Szwedki w tym spotkaniu walczyć będą o pierwsze miejsce w grupie i również o zapewnienie sobie ominięcia w półfinale Norweżek. Jako, że obecnie w tabeli Szwecja ma równą liczbę punktów co Holandia zajmująca miejsce pierwsze a mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisem to Szwedki muszą brać pod uwagę ewentualność zwycięstwa Holenderek, a wtedy Szwedki potrzebują wysokiego zwycięstwa.
Koniec końców Szwedki by mieć swój los we własnych rękach muszą w pył roznieść Słowację, a poprzednie ich spotkania pokazują że potrafią to zrobić.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jest ostatni mecz w turnieju dla Słowaczek
A mecz z Niemkami?
Te dwie drużyny grały w zeszłym roku dwukrotnie ze sobą co prawda były to spotkania towarzyskie ale dominacje w obu potyczkach Szwedek odzwierciedlają wyniki w jednym spotkaniu wygrały 9 bramkami a w drugim 10 bramkami.
Słowacja przed Mistrzostwami i na tym turnieju to co innego. Jednak straciły już na mocy i teraz prezentują się już słabo. Jednak nie grałbym wysokiego handi po takim kursie.
Ogólnie nie widzę nic sensownego na dzisiejszy dzień Mistrzostw :/
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Hiszpania-Dania
29-22
Dania 1.80 bet365
---
Na Dunki stawiałem już w meczu przeciwko Węgierkom. Tam bukmacherzy
lekko przesadzili i dali kurs powyżej 2.00 na Skandynawki, z czego skorzystałem i
mam nadzieję, że wy też. Tutaj buki już bardziej się pilnują i z mocniejszymi
Hiszpankami dają nam kurs w granicy 1.80, dalej uważam to za ciekawą propozycję.

Dunki znajdują się na krzywej wznoszącej i widać to tak po wynikach, jak i samej grze. Zaczęły wreszcie grać swoje, czyli oprócz mocnej obrony i kontry nieźle zaczął
funkcjonować atak pozycyjny. Wreszcie dobrze ataki napędza liderka, środkowa
rozgrywająca Kristina Kristiansen. Dzięki temu pojawiają się pozycje rzutowe, które
Dunki coraz lepiej wykorzystują.
Dalej solidnie prezentuje się Sandra Toft. Utrzymuje swoją skuteczność na poziomie
40%, co bardzo ułatwia grę podopiecznym Jana Pytlicka. Oprócz samych obron bramkarka znana z występów w norweskim Larviku potrafi bardzo dobrze wyprowadzać kontrataki, mam na myśli długie wyrzuty, najczęściej do skrzydłowych.
Mimo podobnych statystyk, lecz odrobinę słabszych, uważam Hiszpanki za gorszą ekipę. Grę drużyny stara się ciągnąć genialna Carmen Martin, która utrzymuje niesamowitą skuteczność na poziomie 81%. Oprócz niej wyróżnia się trio rozgrywających Cabral, Pena oraz Mangue. Nie grają one jednak na jakimś niebotycznym poziomie, a co najważniejsze brakuje im wartościowych zmienniczek. Kołowa Chavez gra na skuteczności rzutowej 50%, co jak na jej pozycje jest bardzo przeciętnym wynikiem, a wręcz słabym.
Bramka hiszpańska, podobnie jak ma się to do gry zawodniczek w polu, jest słabsza
od tej duńskiej. Silvia Navarro broni średnio 35% rzutów rywalek.
Podsumowując. Uważam, że Dunki na ten moment są bardziej solidną drużyną i
mają więcej argumentów po swojej stronie. Ich forma rośnie, więc są szanse, że
Skandynawki zagrają jeszcze lepiej, ale tak na prawdę już ten poziom, który do tej
pory prezentują powinien im zagwarantować zwycięstwo i awans do półfinału.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam
Jak widzicie mecz norwegia węgry piłka ręczna kobiet 17.12.2014r
Przewiduję podobny mecz, jak ten z Polkami. Dodatkowo pewnie wyjdą rezerwowe, jednak nie skreślałbym Norweżek na starcie. Riegehluth na lewej połówce nie jest znacznie słabsza od Kristiansen, tak samo z lewym skrzydłem, gdzie są dwie praktycznie równorzędne Herrem i Solberg. W bramce Sando pokazała, że też może dać niezłą zmianę. Węgierki grają w tym turnieju słabo, myślę jednak, że na mecz, który może zadecydować o wyższej lokacie, bo w przypadku zwycięstwa gospodynie będą walczyły o 5. lokatę w turnieju, mogą się spiąć i wykorzystać brak pełnego zaangażowania Skandynawek.
 
M 0

mezo997

Użytkownik
Norweżki na 100% wyjdą rezerwowym składem, dadzą odpocząć i zregenerować siły swoim podstawowym zawodniczkom, muszą się przygotować na mecze finałowe. Powinno wejść jak w masło. - powodzenia ;)
Witam
Można gdzieś sprawdzić skład przed meczowy???
rozumie typujesz wygrana węgierek???
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Witam
Można gdzieś sprawdzić skład przed meczowy???
W tej chwili to pewnie tylko w głowie trenera,zresztą co za różnica w jakim wyjdą składzie,to nie piłka nożna, tu po 3 minutach możesz wymienić wszystkich na boisku.Poza tym,jeśli widziałeś mecz z Polską to wiesz,że to bardziej kwestia wrzucenia 2go biegu a nie składu personalnego,pierwsza połowa na luzie, w drugiej się spinamy i mamy wygraną,wiele drużyn piłki ręcznej tak gra.
Kursy na Węgry pikują, Norwegia gra w zasadzie o utrzymanie rytmu meczowego i tyle,kto wie czy nie będzie powtórki z meczu z Polską, może warto obstawić wynik HT,Norwegia wygrała na tych MŚ wszystkie mecze,ale pierwsze połowy przegrała z Polską i Danią, a z Hiszpanią był remis.
 
M 0

mezo997

Użytkownik
W tej chwili to pewnie tylko w głowie trenera,zresztą co za różnica w jakim wyjdą składzie,to nie piłka nożna, tu po 3 minutach możesz wymienić wszystkich na boisku.Poza tym,jeśli widziałeś mecz z Polską to wiesz,że to bardziej kwestia wrzucenia 2go biegu a nie składu personalnego,pierwsza połowa na luzie, w drugiej się spinamy i mamy wygraną,wiele drużyn piłki ręcznej tak gra.
Kursy na Węgry pikują, Norwegia gra w zasadzie o utrzymanie rytmu meczowego i tyle,kto wie czy nie będzie powtórki z meczu z Polską, może warto obstawić wynik HT,Norwegia wygrała na tych MŚ wszystkie mecze,ale pierwsze połowy przegrała z Polską i Danią, a z Hiszpanią był remis.
Norwegia możne odpuścić mecz z węgierkami...
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Jak widzicie mecz Polski z Rumunią? Zależy Rumunkom na walce o 5 miejsce? Widze, że dobrze grały te kobitki a Polki - padaka cztery razy w dupe i jedna wygrana.. Za 1.71 chyba warte gry..?
 
A 0

areczek

Użytkownik
Witam, jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Proponuje mecz SZWECJA-czarnogóra. Szwedki walcza o 1miejsce w grupie, w przypadku porazki moga nie liczyc sie w walce o medale. Warto spróbować pójść w strone Szwedek?
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Jak widzicie mecz Polski z Rumunią? Zależy Rumunkom na walce o 5 miejsce? Widze, że dobrze grały te kobitki a Polki - padaka cztery razy w dupe i jedna wygrana.. Za 1.71 chyba warte gry..?
To Rumunki nie walczą o medale? Przecież one mają bardzo dobre wyniki.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Widzę, że niektórym sprawia kłopoty logiczne myślenie i spojrzenie na jakąkolwiek tabelkę ME, a więc :
Polska - Rumunia ; Polki walczą o uniknięcie 11.msce, ażeby mieć łatwiejszą drogę na MŚ, Rumunki z szansami na zajęcie 3.msca w grupie, które da im prawo gry o 5.msce na ME, czyli awans na MŚ, ale żeby tak się stało muszą wygrać i liczyć na korzystne wyniki w innych meczach
Szwecja - Czarnogóra ; Szwedkom wystarczy remis do awansu, Czarnogórki remis może wystarczyć, ale nie musi. Lepszym zespołem są te 2.i to na nie stawiam licząc na kolejny db mecz K.Bulatović
Niemcy - Słowacja ; To samo co Polki, ale lepsze są Niemki i powinny wygrać, choć wczoraj też powinny, a tylko zremisowały...:;/:
Hiszpania - Dania ; mecz o półfinał, w lepszej sytuacji są Skandynawki i jednak poszedłbym w ich stronę...
Holandia - Francja ; mecz o minimum 3.msce w grupie, a może się okazać, że i o półfinał, w którym więcej szans daję doświadczonym Żabkom... ich defensywa może zabić wszystkich.
Węgry - Norwegia ; Dla Norweżek mecz o pietruszkę, Węgierki ciągle walczą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 0

mezo997

Użytkownik
Węgry - Norwegia ; Dla Norweżek mecz o pietruszkę, Węgierki ciągle walczą...[/quote]
Norweżki graja o pietruszkę ale na pewno nie od puszcza meczu węgierkom...
 
Do góry Bottom