>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Białoruś
Typ: Poniżej 58.5 bramki
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Niemcy wystąpią w tym spotkaniu jakie faworyci czemu nie można się dziwić bo w swoich szeregach mają kilka ciekawych zawodników, chociaż Białoruś w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze, co może zwiastować ciekawy mecz. To co rzuciło mi sie w oczy na tych mistrzostwach to to że pierwsze spotkania są dość zachowawcze. Wczoraj rozegranych zostało 9 spotkań i gdyby we wszystkich wystawić linie 58.5 bramki to tylko 2 mecze zagrane na over i to praktycznie na styk. Osobiście uważam że jest to spowodawane wlasnie tym że żadna z drużyn nie chce pogrzebać swoich szans już w pierwszym meczu i mocno pracują w defensywie czego przykładem może być Holandia. Szukałem jakiejś sensownej Lini i wydaje mi się że w tym spotkaniu więcej bramek nie zobaczymy a być może jeszcze mniej ale to już spore ryzyko.
 
Ostatnia edycja:
A 397

adam1890

Użytkownik
J
Panowie czy kursy na Austria Polska jest adekwatny czy jednak jest value na Polskę?
Ja osobiście chyba pogram over 3.5 Webera lub Syprzaka 2.5. Kiedyś chyba ten Syprzak musi wziąść grę na swoje barki.... a Webera to na ostatnim turnieju z Bylikiem rzucali aż milo.
Bez Morawskiego może być ciężko... a oglądając turniej ostatni Polaków to aż oczy bolały patrząc na ich rozgrywanie akcji.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Jeszcze Mikita Vailupau powyżej 4.5 bym zagrał tylko kursy juz zbite po 1.6.... z 2-3 karne może rzuci reszta z akcji..... bo kto jak nie on ma ciągnąc ofensywe Białorusinów.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Polska - Austria
Powyżej 7,5 kar 2 minutowych
Forbet ma na to zdarzenie kurs 1.83 i ja to wziąłem. Spodziewam się szarpanej gry z obu stron, obfitującej w długie, mozolnie budowane akcje oraz dużą ilość fauli. Stawka rekreacyjna 200 zł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +506
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zawodnicy i członkowie sztabu reprezentacji Polski z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19:
Dawid Dawydzik – obrotowy (pozytywny wynik 11 stycznia)
Rafał Przybylski – prawy rozgrywający (11 stycznia)
Kacper Adamski – lewy rozgrywający (12 stycznia)
Piotr Chrapkowski – defensor (12 stycznia)
Jan Czuwara – lewoskrzydłowy (12 stycznia)
Adam Morawski – bramkarz (12 stycznia)
Damian Przytuła – lewy rozgrywający (12 stycznia)
Łukasz Wicha – trener przygotowania motorycznego (12 stycznia)
Paulina Adamska – statystyk (niejednoznaczny wynik 13 i 14 stycznia)
Bartłomiej Bis – obrotowy (niejednoznaczny wynik 13 i 14 stycznia)
Wojciech Jurasz – lekarz (niejednoznaczny wynik 13 i 14 stycznia)
Marcin Wichary – trener bramkarzy (niejednoznaczny wynik 13 i 14 stycznia)

Niby sporo tego, ale wydaje mi się, że znaczące braki to tylko Adam Morawski i Dawid Dawydzik. Choć Piotrek Chrapkowski też by się przydał w defensywie. Nietórzy twierdzą, że dużym brakiem jest Rafał Przybylski, ale ja mam wrażenie, że on gra dwa tępa wolniej od reszty rozgrywających i właściwie nic nie dawał na prawym rozegraniu.


A co sądzicie o Niemcach. Właśnie ukazał się skład i brakuje tam kilku znaczących nazwisk, a kurs jak na razie bez zmian. Mam wrażenie, że może to być mecz na styku. Białoruś kilka na prawdę znaczących nazwisk jak Karalek, Kulesh, Bokhan czy przede wszystkim Vailupau. U Niemców dalej sporo jakości, bo jest Kuhn, Hafner, Schiller czy Andi Wolf w bramce, ale nie jest to zespół, który mógłby dzisiaj rozbić wysoko Białoruś

Dodatkowo linia na gole Bokhana dziwnie niska. Oczywiście nie oglądam ligi Białorusi, więc nie wiem jak tam sobie radzi, ale zdarza się oglądać Ligę Mistrzów, a fakty są takie, że w barwach mocno przeciętnego jak na te rozgrywki zespołu (Motor Zaporoże) rzuca ponad 5 goli na mecz. Rzucił choćby 7 goli Vardarowi. Linia może być sugerowana tym, że jest w skłądzie Artiom Karalek, ale obrotowy Kielcgra praktycznie cały mecz w defensywie, więc bardzo dużo czasu w ataku będzie dostawać Bokhan. Co sadzicie eksperci od ręcznej? :)

Białoruś ha +5,5 @ 1,51
Białoruś ha +3,5 @ 2,02
Bokhan over 2,5 goli @ 1,85
Betfan
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Austria - Polska
Typ: Polska wygra
Kurs: @3.35 Superbet - Superkurs

Myślę że kurs na superbet jest dość ostro przesadzony i widzę w nim spore value, i to jest główny powód dlatego decyduję się na ten typ. Jak dla mnie w tym meczu szanse 60/40 dla Austri, czyli myślę że kurs na sts jest dośc dobrze wystawiony a jest to @2.45, więc jak widać jest to bardzo dużo róznica w kursach aż 0.90. Nie jest to żaden pewniak ale jak dla mnie kurs warty gry i to na tyle ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Wlasnie poszlo info, ze jedna z gwiazd Białorusi Artsem Karalek jest gotowy na mecz, miał nie zagrać i wiele bukow nie uwzględniło jego, wiec ja wezme under kogoś, na którego linia jest policzona źle ;)

No i chcialem napisac, ze Polska reprezentacja czeka na ten moment na wyniki testow.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Niemcy - Białoruś 33:29
Under 58,5


Bardzo wyrównana para. Niemcy, jak zawsze, z bardzo dobrą parą bramkarzy. Obrona niezła. W ataku niesolidni zawodnicy: Kuhn, Weber, Hafner. Niemcy mają często problemy z mocnymi fizycznie przeciwnikami. Białoruś jest mocna ofensywnie, ale tutaj przeciwnik wymagający. Nie ma już w składzie Barysa Poukhouskiego, więc mniej szybkich akcji i strat.

Portugalia - Islandia 24:28
Islandia-2,5


Para wyrównana, handicap wysoki, ostatnie mecze ze wskazaniem na Portugalię, ale zagrałem Islandię. Portugalia bez kilku ważnych graczy, gorsi bramkarze, mniejsza rotacja. Islandia w pełnym składzie. Jest Palmarsson, reszta na wysokim poziomie. Nie ma problemu z leworęcznymi rozgrywającymi. Zespół bardzo ofensywny i może tym zdominować przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +786
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Piłką ręczną nie interesuję się na co dzień, lecz większe imprezy reprezentacyjne takie jak Mistrzostwa Świata czy Europy śledzę i dziś moją uwagę przykuło jedno wydarzenie w meczu polski a mianowicie:

Syprzak over 2.5 bramki (1.86) w PZBuk

Uważam, że linia jest bardzo niska a nasz zawodnik w tym meczu jest w stanie ją pokryć i ja dziś właśnie ten typ atakuję.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Siemanko! Popatrzyłem na kadrę Austrii i dużo rzuca skrzydłowy Frimmel. Nasi z kłopotami, więc szybkie skrzydło na pewno da się we znaki. Ja tam próbuję ;)
TYP:Frimmel powyżej 3,5 bramki
Bukmacher: Betfan
KURS:1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 956

stroz890

Użytkownik
Skusiłem się zagrać tą Austrię i patrząc na to co działo się w 1 połowie to chyba to był dość duży błąd. Polacy grają na dobrej skuteczności i wygląda to nieźle. Nie wydaje mi się że aż tak mocno wysiądą w drugiej połówce.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Ja również zastanawiam się po swojej analizie którą pisałem, że można było obstawić to spotkanie inaczej niż na Polaków.
Austria dosłownie w niczym nie była lepsza od Polski.
Bukmacherzy również nie zareagowali absolutnie w porę aby obniżyć kurs.
Chciałem grać na live za grubo biorąc pod uwagę osłabienia i oglądając przez pierwsze 5-10 minut grę Polaków, ale patrząc, że zagramy w full składzie nie miałem jakichkolwiek wątpliwości.
Przecież dla mnie uczciwy kurs w tym meczu to 1.30-1.40 na Polaków.
Nadal nie wiem co jest w tej drużynie Austriackiej, że jest tak faworyzowana i BYŁA w tym meczu.
Kurs powinien powrócić do 1.65 jaki był tydzień temu przed wydaniem werdyktu z zakażeniami a został taki jaki był.
Przez te 3 lata Austriacy też byli faworyzowani ni z gruszki ni z pietruszki i hurtowo na MŚ przegrywali mecz za meczem - jedyne ich osiągnięcia to wyszarpany cudem remis z Białorusią (Białoruś wygrywała w 52' 27:23 - ale Białorusini to są mega specjalistami o czym przekonali się z Polakami w 55' gdzie prowadzili 5 bramkami aby przegrać, w dodatku nieuznano bramki Białorusi w ostatniej sekundzie na zwycięstwo) i wygrana z Holandią w okresie, gdzie nie była takim objawieniem jakim jest teraz.
A i podziękowania dla Hiroo za informacje o Superbecie. 2.90 kurs to value roku. Za 400zł wpadło 1020zł.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Ukraina, Ukraina handi +11.5 goli, @1.57

Francja nie zachwyciła w pierwszym meczu i idealnie wpasowała się w trend ospałych faworytów. Tym razem przeciwnik łatwiejszy, ale też dwukrotnei większy handicap bramek. Nie ma wcale reguł, że Francja musi zachwycić w drugim meczu, być może te ME będa dla nich rozczarowaniem i skonczy się tylko na kalkulacji. Ukraina to nie jest ekipa, którą byłoby stać na wygranie tego meczu, ale są w stanie napsuć krwi Francuzom, którzy nie dojechali na ten turniej. Kursy na gości spadają, a próg wydaje się być bardzo bezpieczny.
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Niektóre tutaj analizy to jest takie pisanie głupot.. Ja nie mam czasu za bardzo na pisanie analiz na dniach a szkoda bo coś tam wchodzi ale gdybym sie nie znał i stawiał to co tutaj ludzie piszą.. Jak Białoruś niby ma być ciągnięta przez Valiupau? to jest skrzydłowy, skrzydłowy jest uzaleznoiony od grania rozgrywajacych.. Jeśli rozegranie bedzie dobrze grał i obsługiwało skrzydła to rozumiem.. ale jesli rozegranie bedzie tragniczne to skrzydłowi nic nie zrobią.. jedynie kontry skrzydłowych ale gdzie w meczu z Niemcami? Bardziej to następne mecze będą dla Valipau lepsze.. wiem wiem rzucił 7 bramek ale 5 z nich to rzuty karne..
Tak samo argument, że Lucas Steins moze 3 bramki z kontr rzucić.. serio srodkowy rozgrywajacy? po za tym wątpie, że on grał w Defensywie(nie ogladałem tego meczu to nie wiem), ale moim zdaniem on tylko atak.. wiem typ wszedł bo sam dałem go over ale analizy tego typu to jest wprowadzanie ludzi w błąd..

Na dziś polecam Ivana Cupica over 4.5 1.75 fortuna.. Karne rzuca, Serbia niby z Ukraina nie miała problemów ale Chorwacja to jest wyższa liga, tym bardziej ze Serbia osłabiona,a z tego co mi wiadomo to Cindrić dzis wraca, nie wiem jak Duvnjak..
Czysto tez Chorwacje mozna pograć fajny kurs 1.7 a ekipke mają dobrą..
Następny mecz to Czarnogóra poniżej 25.5 bramek Betfan.. to co maceodnia grała w 1szym meczu w defie.. myślałem ze nie wytrwaaja z taka aktywnoscia do konca meczu a tu szok.. przegrali dwoma ale ze Słowenia...Jak zagrają jak w 1 szym meczu to mysle ze czarnogóra ciezko bedzie miała dojsc do 22bramek nawet..

Szwecja moim zdaniem dziś łatwo rozprawi sie z Hiszpania a kurs okolice 1.5... Hiszpania przebudowana w niektórych pozycjach.. Srodek rozegrania najbardziej tam ucierpiał choć za 2-3 lata to zaprocentuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja bym tak do końca Hiszpanii nie skreślał. Pierwszy mecz nienajlepszy, być może wynikający z zlekceważenia przeciwnika i braku koncentracji. Hiszpanie zawsze nie najlepiej zaczynają turnieje. Żeby daleko nie szukać igrzyska olimpijskie zaczęli od minimalnej wygranej z Niemcami i to na dużym farcie. Mistrzostwa świata w zeszłym roku od remisu z Brazylią i jednobramkowego zwycięstwa z Polską. Jeśli miałbym grać po kursie około 1,5 to wolę coś takiego.

Hiszpania z handi +3,5 kurs 1,52 Totalbet. lub
Hiszpania z handi +1,5 kurs 2,2 Totalbet. Na razie zarabianie na ME idzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +569
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom