>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marko Vujin over 4,5 bramki 1,50 Unibet ⛔
Krzysztof Lijewski over 2,5 bramki 2,20 Unibet ✅
Może zacznę od Serba. Vujin będzie dzisiaj jak nie tylko dzisiaj bo podczas całego turnieju motorem napędowym Serbów obok Ilica. Obaj na pewno będą grali dzisiaj i w całym turnieju dużo bo Serbowie mają kontuzje. Jednak w spotkaniach sparingowych Vujin spisywał się świetnie i dzisiaj powinien spokojnie Polakom rzucić 5 bramek. Parę karnych pewnie się znajdzie a do nich z reguły podchodzi Marko i z reguły je wykorzystuje. Jeśli chodzi o Krzysztofa to linia dość niska. Wiadomo rywale z wyższej pułki niż Ci w sparingach ale 3 bramki Lijewski powinien zdobyć tym bardziej, że pokazał iż w formie jest. Nie zaliczył tylko jednego dobrego spotkania więc jego zdobycze to nie przypadek.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Pilka ręczna, ME
Spotkanie: Serbia vs Polska
Typ: Polska ⛔⛔⛔ bez egzekutora karnych nie ma o czym gadać
Kurs: 2,3
Buk: William Hill
Stawka: 6,5/10

Analiza:
Mecz otwarcia dla obu reprezentacji. Polska ma na pieńku z Serbami, bo ostatni mecz był bardzo zacięty i Polakom udawało się go wygrać po dramatycznej końcówce. Na igrzyskach z kolei starcie obu reprezentacji zakończyło się remisem. Obserwując atmosferę i wyniki Polaków wydaje się, że są dobrze przygotowani. Bogdan Wenta twierdzi, że drużyna ma potencjał na 1 miejsce w grupie, a on wie co mówi. Jak dla mnie to będzie mecz z cyklu 50/50, ale liczę, że szalę na naszą korzyść przechyli ambicja. Na ostatnich 5 starć z Serbią Polska wygrała 3 razy, raz zremisowała i raz przegrała.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie:
Serbia - Polska
Typ:
HT/FT 2/2 ⛔ (1/1)
Kurs:
3,30
Bukmacher:
ComeOn
Analiza:

Zacznę od tego, że wczoraj fatalnie zacząłem typować te Mistrzostwa typem na Czechów za co sorry forumek. Czesi jako drużyna zagrali tragicznie i po prostu jako owa wspomniana jedność nie istnieli. Wynik odzwierciedla wszystko.

Ale jako, że po nocy zawsze wstaje dzień więc trzeba się zrehabilitować. I spróbuję uczynić to za pomocą naszej ekipy. O spotkaniu zostało już tu i w typach dnia trochę napisane i wszyscy wiedzą, że mecz ten to typowe 50% na 50%. Więc wiadome, że trzeba atakować większy kurs, mało tego ja uważam, że jak już pchać się w naszych to po całości i idę w takie coś.

Choć Vujin, Ilić, Nenadić czy Stanić to genialni gracze ja Jaszke, Jureckiego, Jurkiewicza czy Szmala nie uważam za gorszych. To ta sama półka i wszyscy Ci panowie potwierdzali to już w najlepszych rozgrywkach klubowych na świecie czyli ręcznej lidze mistrzów. Jacha to w ogóle mózg jakich mało i uważam, że jeśli tylko starczy mu sił po długim sezonie w Bundeslidze to tutaj na środku rozegrania mamy dużą przewagę. Z dystansu ciężko będzie upilnować Vujina i Ilica ale uważam, że równie ciężko Serbowie będą mieli z Jureckim, Lijewskim czy choćby Bieleckim.

Jeśli chodzi o destrukcje to rok temu wygraliśmy z Serbami tracąc wtedy 24 bramki bez Jurkiewicza a dzisiaj przecież on jest więc kolejny +. Nie muszę chyba dodawać jaki z niego walczak i ile daje z siebie w obronie, że już o genialnych przechwytach nie wspomnę. Zdrowy jest już Syprzak więc też jakąś alternatywą będzie ( na pewno lepszą niż cieniuteńki Grabarczyk - tak swoją drogą oby jak najmniej dzisiaj tego pana).

Jeśli chodzi o skrzydła i bramkę to dla mnie o wielkości jednych nad drugimi zadecyduje dyspozycja dnia. Nic więcej dodać nie mogę. Zasiadamy w fotelach i jazda nasi !!! Powodzenia !
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Marko Vujin over 4,5 bramki 1,50 Unibet
Krzysztof Lijewski over 2,5 bramki 2,20 Unibet
Może zacznę od Serba. Vujin będzie dzisiaj jak nie tylko dzisiaj bo podczas całego turnieju motorem napędowym Serbów obok Ilica. Obaj na pewno będą grali dzisiaj i w całym turnieju dużo bo Serbowie mają kontuzje. Jednak w spotkaniach sparingowych Vujin spisywał się świetnie i dzisiaj powinien spokojnie Polakom rzucić 5 bramek. Parę karnych pewnie się znajdzie a do nich z reguły podchodzi Marko i z reguły je wykorzystuje. Jeśli chodzi o Krzysztofa to linia dość niska. Wiadomo rywale z wyższej pułki niż Ci w sparingach ale 3 bramki Lijewski powinien zdobyć tym bardziej, że pokazał iż w formie jest. Nie zaliczył tylko jednego dobrego spotkania więc jego zdobycze to nie przypadek.
Uważałbym na oba typy. Przed rokiem obaj zagrali kiepski mecz no ale wiadomo nic 2 razy się nie zdarza ale jednak 1/4 Lijewskiego i 0/4 Vujina za ciekawie nie wygląda, zwłaszcza myślę o Marko bo @1.5 w żaden sposób nie zachęca do gry. W przypadku Krzyśka jeszcze chociaż o jakimś value możemy mowic ;)
Ja pobieram over 3.5 Bartka Jureckiego.
Przed rokiem absolutny bohater obok Orzechowskiego rzecz jasna plus fakt problemów zmiennika Syprzaka, zapowiada się sporo grania dla Szreka. Wiem, wiem, on też wraca po kontuzji ale @2.5 to value w ch... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Chorwacja(-6,5) - Białoruś 1 @ 1,79✅
Bet365

Szkoda, że tak późno, ale jak to mówią lepiej późno niż później ????
Dowiedzieliśmy się, że zabraknie gwiazdy Białoruskiego zespołu Sergieja Rutenki, główny rzucający tej ekipy, ale także człowiek, który dawał tej ekipie pod kątem psychicznym. Ostoja drużyny, typowy lider. Chorwaci więc będą mieli ułatwione zadanie i nie będę musieli się martwić i indywidualną obronę tego zawodnika. Chorwacja naszpikowana szczypiornistami z najwyższej półki i nie powinni mieć problemu z taką ekipą jak Białoruś. Gdyby grał Rutenka grałbym handi w drugą stronę, niestety nie gra, więc nawet przy swobodzie gry i lekkim lekceważeniu rywala bałkanowcy mogą spokojnie pokryć handi bez żadnej specjalnej spiny. Oba kluby zmierzyły się rok temu podczas mistrzostw świata, tam w play-offach Chorwaci nie nie dali szans naszym wschodnim sąsiadom wygrywając aż 33:24, więc liczę, że ten wynik się powtórzy.
Francja - Rosja(+6,5) 2 @ 1,52
Bet365

Pojedynek rywali biało-czerwonych nie szykuje się jakoś mega specjalnie. Wiadomo kto jest faworytem i kto ten mecz wygra, jednak moim zdaniem warto jest zagrać handicap w stronę Rosjan, którzy na pewno zmotywowani będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i powalczyć o wyjście z grupy, z której są stawiani od razu na przegranej pozycji. Rywal bardzo ciężki, Francja ma bardzo dobry skład, lecz coś w nich jest i dość spokojne zwykle zaczynają te wielkie turnieje. Na MŚ pierwszy mecz z Tunezją wygrali przewagą trzech goli, Brazylię pokonali pięcioma...Nie wspominam oczywiście o Czarnogórze i Argentynie bo to ekipy znacznie słabsze niż Rosja i nie ma co tu porównywać. Ciężko określić w jakiej formie jest drużyna Rosji, ale na dużych turniejach zwykle grają dość solidnie, na MŚ w ubiegłym roku dotarli do ćwierćfinału, gdzie minimalnie przegrali ze Słowenią i byli o krok od półfinałów. Francja także doszła do ćwierćfinału, jednak dla Francji to porażka...Mam nadzieję, że Rosjanie powalczą i pokryją dość sporą linię handicapu.
Serbia - Polska(+0,5) 2 @ 1,80⛔
Bet365

Na koniec moim zdaniem najciekawszy mecz dzisiejszego dnia Mistrzostw. Zdania są podzielone co do tego meczu, lecz myślę, że to Polacy są w lepszej formie i poradzą sobie z Serbami. Patrząc na mecze sparingowe w tym roku to Polska wypadła znacznie lepiej, po minimalnej porazce z Białorusinami pokonaliśmy wysoko Czechów i Węgrów, zwłaszcza chodzi o Magyarów, którzy nie są jedną z najsłabszych ekip. Natomiast Serbia rozegrała 4 mecze sparingowe z czego dwa wygrała. Pokonali Macedonię, więc to dobry rezultat, ale z Czarnogórą była za to formalność. Zaliczyli także remis i porażkę z Czechami. Wiadomo mecz meczowi nierówny, ale jakiś odnośnik to jest. Mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze były na styku, dwa ostatnie mecze to wygrana Polaków jednym golem, a wcześniej był remis stąd też moje lekkie zabezpieczenie minimalnych handicapem. Wracając do samej gry to mamy kim grać i ma kto rzucać bramki. Myślę, że dziś będzie sporo nerwów jak to zwykle w pierwszych meczach, ale jesteśmy lepsi, mamy lepszych zawodników no i trenera, który naprawdę daje sporo drużynie. POLSKA !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Chorwacja - Białoruś Białoruś under 24 1.75 Unibet
Nie zdziwię się, jeżeli Rutenka nagle wyzdrowieje i zagra w tym meczu, jednak gdy informacja o absencji Białorusina w tym meczu się potwierdzi uważam, że warto zainwestować w under drużyny gości.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja gram undera też. Chorwacja w obronie jest na poziomie baaaardzo wysokim. Ma to do siebie Białoruś, że potrafi powalczyć, i raczej do przerwy będzie to wynik oscylujący koło 11:11, niż 15:16. Dlatego też gram undera, bo uważam, że raz Białoruś powalczy, ale na niskim wyniku, bo Chorwacja raczej z początku złapie zatwardzenie w ataku. Białoruś czy z Rutenką (pewnie nie za dobrze dziś grającym) czy bez nie będzie miała argumentów.
Nie gra zbyt rozmaitego ataku, wg mnie skrzydła słabe, jak dojdą do pozycji, to Miro i tak 60% ze skrzydeł połapie, Rutenka będzie raczej słabo dziś grał. No fajny bet.
Białoruś under 24 @ 1.75 unibet (1.9 betsson) ✅
Lijewski to nasza jedyna lewa ręka na poziomie. Szyba i Orzech to nie ten poziom, zresztą Orzechowski będzie bardziej skrzydłowym. Lijewski wydaje mi się, że nabrał ogłady i nie będzie się podpalał. Z 6-7 rzutów odda, bo będzie grał z 45 minut. Stanić jest do pokonania, nie jest w najwyższej formie. Lijka gole widzę po jego firmowych zagraniach po długim rogu, gdzie bramkarz nie ma absolutnie żadnych szans. Jeden z trzech rzucających rozgrywających w tej kadrze, a który zagra najdłużej, bo Bielecki nie jest do gry na cały mecz, a Dzidzia po kontuzji. Według mnie Krzysiu Lijewski 3 bramki może tu spokojnie rzucić.
Lijewski over 2.5 @ 1.95 unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
W takim razie stawiam na Białorus +7,5 po kursie 1.75 w BetClicku. Po tym co pokazali w ostatnich meczach, np. wygrana z Polską uważam że wcale nie jest w tym meczu na straconej pozycji. Pewni siebie Chorwaci mogą nadziać się na indywidualne akcje Rutenki, który na ważnych turniejach gra bez kompleksów. Oczywiście Chorwacja pozostaje faworytem, ale ten handi na Białorusinów naprawde kusi
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Krótkie spostrzeżenia po I połowie.
Z taką grą w ataku możemy nie powąchać remisu. Serbowie nie grają nic nadzwyczajnego, są po prostu skuteczniejsi. Oby w szatni coś zaiskrzyło, więcej piłek na skrzydła i lepsze kontrataki. Nie ma też zdecydowanego lidera, co martwi Lijewski starał się zagrać odważniej i do 6 bramki jakoś szło. Przyszła ta nieszczęsna chybiona kontra i skończyły się pomysły na grę i pewność siebie została naruszona.
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Nawet mi nie żal Polaczków że przegrali z Serbami. Tyle zmarnowanych karnych i totalna niemoc w ataku... Szkoda mi tylko Szmala, bo mając takiego niesamowitego bramkarza w bramce powinnismy miazdzyć najlepszych
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Węgry - Islandia 2 1,83 Betsafe ⛔
Zacznę od tego, że Węgrzy nie mieli na początku łatwego przeciwnika ale to nie znaczy, że mogli zagrali jak zagrać. Zagrali po prostu słabo w obronie jak i w ataku. Csaszar jest w bardzo kiepskiej formie a tak na prawdę mocnym ogniwem Węgrów jest tylko Lekai i może Mocsai. Jeśli chodzi o Islandię to bardzo dobrze rozpoczęli turniej być może przez to, że grali z kiepską Norwegią. Ich mocną stroną jest obrona co przy obecnej formie ofensywnej Węgrów może być kluczowe do zwycięstwa. Sigurdsson bardzo dobrze radzi sobie w ofensywie jak do tego dodamy Palmarssona który na pewno zagra więcej niż przeciwko Norwegii to obraz jest jasny, że Islandia powinna wygrać drugi mecz na tym turnieju
Macedonia - Czechy 1 1,80 Unibet ⛔
Jedni grają i drudzy grają o być i nie być, z tym, że Macedonia ma przed sobą mecz z Austrią a Czesi z Duńczyki więc dla nich porażka oznacza praktycznie koniec turnieju, ba nawet remis będzie kiepski. Czesi wiadomo będą musieli uważać na Lanzarova, którego chyba oszczędzano w potyczce z Duńczykami. Bardzo dobra obrona i twarda po stronie Macedonii to również ich ogromny atut. Czesi przegrali wysoko z Austrią i ciężko szukać po ich stronie atutów. Mirkulovski czy Manaskov drugi raz tak słabego meczu nie zagrają więc Czeszów jutro czeka bardzo ciężkie zadanie i nawet wysoka skuteczność Jicha może tutaj im nie pomóc. Stawiam na Macedonię.
edit // dwa remisy :?
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mężczyźni, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Macedonia - Czechy
Typ: Macedonia (-1,5)
Kurs: 2,15
bwin
W Herning kwadrans po godzinie osiemnastej dojdzie do pojedynku w grupie C. Macedonia zmierzy się z Czechami. Będzie to już drugie spotkanie tych ekip. Zarówno jedni jak i drudzy przegrali swoje inauguracyjne mecze. Ja upatruje tu faworyta w zespole Macedonii. Czesi w pierwszym swym spotkaniu zupełnie rozczarowali. Zawiodła linia defensywna. Austriacy mieli bardzo dużo okazji strzeleckich. Jedynie kogo można by wyróżnić to Janek Sobol który czterokrotnie trafiał do siatki rywala i co ciekawe czterokrotnie oddał rzut. Teraz pora na Macedończyków. Podobnie jak ich dzisiejszy rywal także przegrali pierwsze spotkanie ale ich gra wyglądała dosyć dobrze na tle Duńczyków. Z faworytem do złotego medalu ulegli tylko ośmioma trafieniami. Na duży plus zasłużyła formacja obronna która grała twardo i nieustępliwie. Jak zwykle liderem zespołu był doświadczony trzydziestotrzyletni Kiril Lazarov który to rzucił siedem punktów a nie zagrał całych zawodów tylko trzydzieści siedem minut. Gracze z Bałkanów sprawiali wrażenie bardziej zgranego zespołu i daje im dzisiaj większe szanse odniesienia sukcesu wobec słabo grającej obrony rywala. Można pokusić się nawet o handicap.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Gudjon Valur Sigurdsson Over 6.5 @ 2.1 unibet
Lekko. GvS to najlepszy skrzydłowy świata, o czym nieraz piszę, oby trafił do Kielc po sezonie, bo niby taki temat był, chociaż Siwy pewnie przedłuży kontrakt. W niedzielę 9/11, znakomity mecz w jego wykonaniu, z karnych 2/3, Erevik ładnie raz go odbił, z gry 7/8(!) Troszeczkę martwi fakt, że grał calutki mecz, bo może oznaczać to, że dziś troszkę odpocznie, ale nie spodziewałbym się tego, gdy wynik będzie na styku. Węgrzy niestety z Hiszpanią sporo strat, podejrzewam, że dziś też 4-5 takich, że nadzieją się bezpośrednio na kontrę, co da nam 3 gole Sigurdssona. Atlason i Palmarsson uwielbiają z nim grać, więc kolejne bramki dla Gudjona zdecydowanie wpadną. 45 minut wg mnie wystarczy, żeby 4 gole z gry rzucić, do tego z 3 karne. Hiszpanie 5/5 z karnych z Węgrami, liczę, że dziś podobnie Islandia, która na kole ma niezłych mocarzy.
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Kurs 5.70 na Polske z Francją. Grajcie póki nie spada. Nasz bramkarz w formie, a w ataku gorzej niż w meczu z Serbami być nie może. Jeśli nasi zagrają ciut lepiej i to jeśli dopisze szczęście wygramy. Warto dodać że Serbia&gt;Francja
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Kurs 5.70 na Polske z Francją. Grajcie póki nie spada. Nasz bramkarz w formie, a w ataku gorzej niż w meczu z Serbami być nie może. Jeśli nasi zagrają ciut lepiej i to jeśli dopisze szczęście wygramy. Warto dodać że Serbia&gt;Francja
Chyba nie oglądałeś wczorajszych spotkań. Kurs na Francje to czysta lokata i zero ryzyka. Mimo ze jestem fanem naszych piłkarzy ręcznych od lat to nie widzę tutaj dla nich cienia szansy...Musiałby każdy z nich mieć dzien konia a i tak nie wiem czy to by wystarczyło..Francja wygra te mistrzostwa.
 
A 7

adas2013

Użytkownik
serbia&gt;francja, czyli według Ciebie Serbia jest lepszym zespołem? ciekawe spostrzeżenie, jeszcze bardziej ciekaw jestem argumentów...dla mnie grube handi w strone francji, polski zespół jest bardzo słaby psychicznie, nie ma przywódcy w postaci trenera, który w kluczowych momentach potrafi dać merytoryczna uwagę co do sposobu rozegrania akcji, oni juz w głowach mają przekonanie że przegrali najważniejszy mecz i nie wierzą w sukces na tej imprezie
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
serbia&gt;francja, czyli według Ciebie Serbia jest lepszym zespołem? ciekawe spostrzeżenie, jeszcze bardziej ciekaw jestem argumentów...dla mnie grube handi w strone francji, polski zespół jest bardzo słaby psychicznie, nie ma przywódcy w postaci trenera, który w kluczowych momentach potrafi dać merytoryczna uwagę co do sposobu rozegrania akcji, oni juz w głowach mają przekonanie że przegrali najważniejszy mecz i nie wierzą w sukces na tej imprezie
Co do Serbia&gt;Francja to takie właśnie jest moje zdanie. Może dwa lata temu było inaczej, ale teraz Serbowie obok Hiszpanii i Danii są dla mnie głównym kandydatem do zwycięstwa tych ME. Co do meczu Polaków, trener rzeczywiście nie potrafi zmotywować piłkarzy tak jak robił to Wenta, ale mamy jeszcze weteranów w postaci Jureckiego czy Szmala, którzy dobrze spisali się we wczorajszym meczu. Również Jurkiewicz grał na wysokim poziomie. Błędy popełniali głównie młodzi zawodnicy no i Lijewski/Jaszka któzy mieli mega słaby dzień. Wiele będzie zależało od tego jaką szóstkę wystawi w środe Biegler. Ciężko znaleźć mi inny mecz z takim kursem i szansą na zwycięstwo
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Riczard powiedz lepiej ile tego gówna wziąłeś przed napisaniem tych bredni ? Nie trzeba być nie wiadomo jakim znawcom aby dobrze ocenić szanse w tym meczu. Ja to zdarzenie mógłbym dorzucić do każdego innego zakładu. Niektórzy to chyba nadal żyją Naszym zespołem z 2007 roku. Value to będzie przy spotkaniu Polska-Rosja. Kurs na Rosjan powyżej 2.1 biorę z pocalowaniem ręki.
 
A 7

adas2013

Użytkownik
Nie chodzi o motywacje, bo ta zapewne jest, czasem nawet zbyt duża...chodzi mi o rolę trenera w czasie przerw meczowych, kiedy trzeba odpowiednio wpłynąć na zawodników, przekazać im parę konkretnych uwag co do sposobu rozegrania najbliższych akcji. To pomogą skupić myśli na grze, swojej roli w zespole itp...kto uprawiał sport na poziomie wyzszym niż czysto amatorki ten wie o co chodzi...wczoraj tego zabrakło. O wynikach tego typu meczów co wczorajszy decydują właśnie takie szczegóły i tego zabrakło. Ponadto tyle niewykorzystanych karnych...trener powienien wiedzieć kto ma chłodną głowę w takich momentach a kto nie...Jeśli chodzi o Szmala to można oczywiście liczyć na jego kolejny dobry występ i że wybroni kilka piłek które miały wpaść ale to nie pomoże, tu będzie zbyt doża różnica w ilości czystych pozycji do rzutu. Gracze typu Jurkiewicz sa ważni ale oni nie zadecydują. Moze i zrobi ze dwa przechwyty i da sporo w obronie ale w ataku daleko nam do francuzów...bardzo daleko..dla mnie linia 4,5 jak najbardziej do grania.
 
Do góry Bottom