>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hiszpania(-1) - Islandia 3-drogowo 1.50 Unibet ✅
Wydaje mi się, że Hiszpanie nie zlekceważą rywala jak to było w drugiej połowie meczu z Norwegią. Po dotychczasowych meczach widać, że piłkarze z półwyspu Iberyjskiego chcą tą pierwszą fazę przejść jak najmniejszym nakładem sił i tylko fragmentami pokazują swą prawdziwą moc. Islandia ostatni mecz na remis. Dobry mecz rozegrał Palmarsson zdobywając 8 bramek. Swoje też dołożył Sigurdsson. Jednak to nie wystarczyło na Węgrów, którzy nie grali jakoś przebojowo. Mieli sporo strat, których nie wykorzystywała Islandia.
Dzisiejszy mecz ma duży wpływ na układ tabeli. Kto wygra, ten wychodzi z pierwszego miejsca i w kolejnej fazie ma łatwiejszą drogę do finału. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że w przypadku wygranej Hiszpanii w tym meczu mogą oni poważnie myśleć o półfinale. W kolejnej rundzie wpadną na łatwiejsze zespoły niż w pierwszej grupie (nie licząc Danii).
Moim zdaniem Hiszpanie będą chcieli z kompletem punktów wyjść dalej, gdzie będą mieli już dużo prościej. Nauka z poprzedniego meczu spowoduje koncentracje do 60 minuty. Drużyna Islandii znana jest z dużych wyników bo nie bronią najlepiej. Wiele zależy jak zagrają w ataku. Wyeliminowanie z gry Palmarssona, który kieruje grą bardzo ułatwi drogę do zwycięstwa.
W drugim meczu tej grupy spróbowałbym w stronę Norwegii. Zwycięstwo daje im awans. Węgrzy choć w ostatnim meczu punkt wyszarpali mnie nie przekonują. Brak tam człowieka, który pociągnie zespół do zwycięstwa. Norwegia w meczu z mistrzami świata pokazała, że walczą ambitnie nawet z najlepszymi.
Norwegia 2.55 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Macedonia - Austria 22:21

Typ: Macedonia handicap +2,5
Kurs: 1.50


Macedonia dzisiaj powinna sprawić lanie szczypiornistom z Austrii. Przyznając dodatkowe 2 bramki dla Macedończyków można być raczej spokojnym o ich końcowy wynik. Pierwszy mecz z gospodarzami turnieju zakończył się tak jak powinien się zakończyć.. czyli zwycięstwem Duńczyków. Potem niefortunny mecz z Czechami i remis 24:24. Macedonia jest więc dalej w grze. Austria wprawdzie pokonała Czechy 30:20, ale to był mecz otwarcia dla obydwu ekip i Czechy nie weszły jeszcze w turniej. Kiril Lazarov, Filip Mirkulovski ciągną grę zespołu Macedonii od początku turnieju. Niezłe zmiany dają Manaskov, oraz Pecakovski. Generealnie z tego co zauważyłem podopieczni Ivicy Obrvanicia bardzo dobrze czują się w grze w przewadze i potrafią szybko zdobyć kilku punktowe prowadzenie. To bardzo duży atut Macedonii. W przeciwieństwie do Reprezentacji Polski, która nie potrafi zupełnie grać w przewadze. Myślę że Austria nieco przestraszy się dzisiaj zmotywowanych i zadziornych Macedończyków i odda pole. Kluczowa wydaje się być 1 połowa a nie druga. Zespół, który zyska przewagę optyczną powinien dowieść zwycięstwo do końca. Martwi mnie tylko postawa bramkarza Macedonii Ristovskiego, który od początku turnieju jakoś nie prezentuje wyborowej formy. Ale żeby stworzyć zagrożenie trzeba przejść przez ten ciasny mur falangi Macedońskiej, a z tym może dzisiaj być trudno Austrii.
Kiril Lazarov - ulubieniec kibiców, ten najlepszy, ten który sprawia że Macedonia staje się potęgą..
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Mam pytanie do &quot;znawców&quot; tematu. Pierwsze. Czemu kursy na Macedonię są tak wysokie, z tego co patrze to dla obu ekip zarówno Austrii jak i Macedonii jest to mecz o punkty w następnej fazie przy zalożeniu że Dania wygra z Czechami. Z tego co ja się orientuje, Macedonia potrafi zagrać naprawdę nieźle i mają Lazarova a Austria co ma ? Pytam serio bo wydaję mi się ,że Austria nie brała udziału ostatnio w poważniejszych imprezach. Dlatego nie rozumiem skąd takie kursy. Drugie. Kurs na Islandię w miare wysoki będzie to mecz ważny dla obu ekip. Myślicie ,że Hiszpanie zagrają jak z Węgrami czy jak z Norwegami ? Bo jeżeli opcja numer 2 to over +4,5 wydaje się dobrą opcją. Trzecie. Mecz Norwegów i Węgrów podobna sytuacja albo wyjdą Norwegowie z 0 dorobkiem punktowym albo Węgrowie z 1 punktem. Kto waszym zdaniem realnie ma większe szanse na wygraną. Bo mi się widza Norwegowie. Ale ja się tam nie znam, stąd pytanie do ludzi ogarniających temat. Pozdrawiam
Znawcą nie jestem ale przedstawię swój punkt widzenia a propo tego co napisałeś.
Kursy na Austrię zapewne spowodowane są tym, że radzą oni sobie w tym turnieju bardzo dobrze (póki co lepiej niż Macedonia). Jeśli chodzi o mecz Hiszpanów to handicap na Islandię nie jest głupim pomysłem bo nie są to przecież pionki a solidna ekipa a tego jak Hiszpanie podejdą do tego meczu nikt nie wie. Madziarom zaś do awansu wystarczy remis, Norwegowie muszą wygrać.
Ja osobiście postawiłem dubel Macedonia + Węgry bo dla mnie są to po prostu ekipy lepsze.
Pozdro ;)
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Leca kursy na Austrie bo Austria wygra ten mecz. Austria to solidna ekipa z wyrownanym skladem. W meczu z Czechami zdecydowane pewne zwyciestwo w pelni zasluzone. Z Dania dosc wyrownane spotkanie ale porazka. Macedonia mnie jakos nie przekonuje, a Lazarov nie jest w formie. Ostatnio obie ekipy spotkaly sie w 2012 roku w eliminacjach do mistrzostw swiata i wtedy Austria ulegla Macedonii w dwumeczu u siebie wygrala 3 golami ale na wyjezdzie przegrala 5 bramkami i odpadla. STS ma oferte na tem mecz jako HIT DNIA i stawka 1.80 biore z pocalowaniem reki.
Macedonia - Austria 1.80 STS
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Palmarsson over 4,5 bramki 2,00 Unibet ✅
Dzisiaj bardzo ciężkie zadanie przed Islandią która zagra z Hiszpanią. Hiszpania powinna stawić poważny opór ale nie grają tak jak przyzwyczaili wszystkich. Z Norwegią wygrana po mękach, co prawda w tamtym spotkaniu Norwegia zagrała bardzo dobrze, jednak fakt jest faktem. Palmarsson w pierwszym meczu trochę poniżej poziomu jednak już przedwczoraj brał na swoje barki zdobywanie bramek i zdobył ich 8. Linia dość dobrze ustawiona bo pewnie nieznacznie ją przekroczy lub nie. Ja uważam, że dzisiaj rzuci minimum 5 bramek.
Gulyas under 2,5 bramki 1,85 Unibet ✅
Węgrzy po kiepskim początku Mistrzostaw z Islandią zagrali na prawdę dobrze i mieli nawet szansę na zwycięstwo. W mojej ocenie gdyby nie tak duża ilość kar to by wygrali bo prowadzili przez większość spotkania. Węgrzy mają swoje strzelby i na pewno do nich nie należy Gulyas. Do tej pory w dwóch spotkaniach rzucił po 2 bramki. Oddaj stosunkowo mało rzutów i gra na skuteczności 50-100%. Tak jak powiedziałem oddaje mało rzutów i dzisiaj pewnie inni będą to robili bo punkty bardzo potrzebne są Węgrom. Stawiam na under u gracza Węgrów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Serbia - Francja(-1) 3-drogowo 1,46 Unibet ✅
Mecz podobny do wczorajszego Hiszpania - Islandia. Francja jeszcze nie ma pewnego awansu z pierwszego miejsca. Ewentualna porażka z Serbią spowoduje, że Trójkolorowi nie awansuje z kompletem punktów do kolejnej rundy, co może w znaczny sposób utrudnić drogę do fazy medalowej. Mistrzowie Olimpijscy mają w zespole Nikole Kratabaticia, który złapał świetną formę na Mistrzostwach. Na nim opiera się cała gra. Potrafi on świetnie asystować jak i sam wykończyć akcję. W meczu z Polakami grał cały mecz nękając raz po raz Szmala. Do tego dobre skrzydła oraz koło, powodują, że na dzień dzisiejszy Francja jest o klasę lepszym rywalem od Serbów.
Serbowie po szczęśliwej wygranej z Polską i porażką z Rosjanami dziś, może się okazać (jeśli Polska wygra z Rosją), zagrają o pozostanie w turnieju. Największe gwiazdy w reprezentacji Serbii zawodzą. Słabo gra Vujin, Ilić także nie błyszczy. Widać było to w meczu z Rosjanami gdzie mieli kłopoty z rzutami. Także pojawiało się wiele błędów, które wykorzystali nasi sąsiedzi ze wschodu.
Szczerze, to nie widzę tu innego wyniku jak przekonujące zwycięstwo Francuzów. Serbowie wiedzą, jak ważny może być ten mecz dla nich. Wątpie by postawili się tak jak Polacy i powalczyli z Mistrzami Olimpijskimi.
Polska(-1.5) - Rosja 1,95 Unibet ✅
Przed wyżej opisanym meczem zagrają nasi piłkarze ręczni z Rosjanami. Mecz o pozostanie w turnieju dla Polski może okazać się awansem do kolejnej rundy z drugiego miejsca. Choć zawodnicy powtarzają, że kalkulowania nie będzie to myślę, że każdy z nich chciałby awansować razem z Francją oraz Rosją. Tylko taki skład pozwoli walczyć nam w kolejnej fazie. Awans z zerowym dorobkiem to moim zdaniem tylko dodatkowe trzy mecze bardziej sparingowe niż pucharowe.
Wszystko na temat kalkulowania kto awansuje jest opisane tu: &lt;&lt;KLIK&gt;&gt; Wynika z tego, że Polacy powinni wygrać najlepiej małą różnicą aby &quot;pomóc&quot; wyjść także naszym dzisiejszym przeciwnikom. Polska na tych mistrzostwach gra lepiej niż nasz dzisiejszy rywal. I wcale to nie ocena po ostatnim meczu. Jeśli nasi zagrali by tak jak z Francją to o wynik możemy być spokojni.
Rosjanie na dobrym poziomie zagrali z Serbami. Ważnym zawodnikiem Sbornej jest Igropulo, który dobrze kieruje grą podczas przewagi zawodników w polu. Rosjanie mają jednak kłopoty w obronie podczas dynamicznej gry przeciwnika. Znakomicie było to widać w meczu z Francją. Serbia potrafiła tylko momentami grać szybko piłką i to przynosiło rezultaty.
Polacy jak do tej pory grają dobrą, agresywną obroną. Jeśli dołożą do tego szybką grę w ataku i dobrą skuteczność, wygrają. Biało czerwoni wiedzą, że mecz trzeba wygrać 2-3 bramkami i z pewnością będą do tego dążyć. Granie na jednego gola przewagi może okazać się wielką klapą, podczas nieprzewidzianej straty w końcówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 19

jajo

Użytkownik
No właśnie jak muszą wygrać 1 lub 2 bramkami, to jaki ma sens granie -1,5? Jeśli zakładasz, że Polacy są wyraźnie lepsi, to lepiej zagrać jakieś handi HT, bo w końcówce może się odbyć kontrolowany pościg Rosjan.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No właśnie jak muszą wygrać 1 lub 2 bramkami, to jaki ma sens granie -1,5? Jeśli zakładasz, że Polacy są wyraźnie lepsi, to lepiej zagrać jakieś handi HT, bo w końcówce może się odbyć kontrolowany pościg Rosjan.
Polacy ten mecz to muszą wygrać. A różnica bramek jest tylko możliwością, przy której Polsce będzie łatwiej walczyć o awans do strefy medalowej. Jeśli końcówka będzie wyglądać tak jak ty to mówisz &quot;kontrolowany pościg&quot; to z pewnością Polacy będą chcieli uniknąć gola różnicy by przez jakiś błąd nie doszło do remisu. Ponadto to tylko założenie, bo jeśli wierzyć naszemu zespołowi ciągle powtarza się stwierdzenie, że nie będą kalkulować.
 
M 0

mhmmm

Użytkownik
Witam ! co sadzicie o meczu Chorwacja - Szwecja ?? nie jestem jakims specem od ręcznej dlatego pytam czy jest sens grania na Chorwacje lub na +2,5 Szwedzi ? i czy sa w tym meczu jakies kalkulacje?
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nikcevic under 3,5 bramki 1,50 Unibet ⛔
W meczu z nami kiepska skuteczność Serba bo tylko na poziomie 25 % i jedna bramka. Przedwczoraj z Rosjanami już lepszy mecz po rzucił 4 bramki. Jednak dzisiaj rywal z najwyższej półki więc będzie bardzo ciężko skrzydłowemu Serbii i bramki. Uważam, że dzisiaj większy ciężar zdobywania bramek weżmie na siebie Ilic czy Vujin. Tak a pro po kiedyś Ilic zaskoczyć musi bo na razie na tym turnieju gra poniżej swojego poziomu.
Jakobsson under 3,5 bramki 1,80 Unibet ✅
I jeszcze raz under Szweda. Przed wczoraj słaby mecz skuteczność na poziomie 0% i 0/6 z gry. Dzisiaj koledzy mogą już tak na niego nie grać bo po średnim pierwszym meczu w drugi nie pokazał nic w ataku. Szwedzi dzisiaj grają o zwycięstwo w grupie więc pewnie jednym z głównym ich egzekutorów będzie Ekdahl Du Rietz być może wspomagany Nilssonem. Gram under po raz kolejny jeśli o niego chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Serbia - France 28:31
Typ: 2
Kurs: 1.33


Tutaj powinien wygrać zespół lepszy. A bez wątpienia jest nim Francja. Widziałem ich mecz z Rosją, oraz mecz z Polakami. Ten drugi zagrali nieco na luzie i to się zemściło. Nasi szczypiorniści poczuli że mogą wygrać i zagrali dobry mecz. Na tym się skończyło. Bo wynik każdy z was zna. Ale wracając do pierwszego spotkania z Rosją, to już najwyższa światowa półka... Francuzi bardzo dobrze ułożyli sobie mecz i zagrali na prawdę świetne zawody. Kumpel z pracy (fan piłki ręcznej od wielu wielu lat) zapytany wczoraj przeze mnie - kto wygra ME - bez wątpienia wskazał na Francję. Ekipa trójkolorowych na przestrzeni ostatnich 12 spotkań międzynarodowych przegrała zaledwie 2 razy.. dla dokładności 2 razy z Danią. Porównując Serbię.. przegrali pięciokrotnie i raz remisując. Dla Serbów mecz z Rosją miał być kluczem do awansu. Rosjanie natomiast chcieli wywalczyć komplet punktów, aby zachować nadzieję na wyjście z grupy C. Tak więc Serbowie skomplikowali sobie sprawę na maxa przegrywając ten mecz. Wykluczenie z gry Serbów - Nikcevića oraz Nenadića będzie kluczowe. Jeżeli tych dwóch kolesi zatrzyma obrona Francji może być wysoki wynik.. Liczę dzisiaj na dobrą postawę Karabatića i jego piekielne uderzenia z 2 linii.. :cool:
Pozostały nam 4 scenariusze dla Polaków:
* Polska pokonuje Rosję, a Serbia nie przegrywa z Francją - awansuje bez punktów.
* Polska pokonuje Rosję jedną bramką, Serbia ulega Francji - awansuje z dwoma punktami.
* Polska pokonuje Rosję dwoma bramkami, Serbia ulega Francji - awansuje z dwoma punktami.
* Polska pokonuje Rosją trzema i więcej bramkami - awansuje bez punktów (bez względu na wynik spotkania Serbia - Francja).
Żądło Francji jest w wyborowej formie.. Luc Kangny Abalo , skacze jak nikt inny, balans ciała niesamowity.. to on szarpie ataki Francji..

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Wiem ,że tak prymitywnie ale co dzisiaj tripelek Polska+Chorwacja+Francja ako całkiem ładne bo 2,78 ✅✅
a zaczniemy tak

Polska musi wygrać żeby awansować to każdy wie i chyba nikogo to nie dziwi, Polacy grają lepiej są od wielu lat na wyższym poziomie niż Rosjanie, którzy przyjechali tu w osłabionym składzie i już sporym zaskoczeniem było pokonanie Serbów którzy w tym turnieju spisują się delikatnie mówiąc przeciętnie. Must win game dla Polaków i myślę ,że jak zagrają jak z Francją to spokojnie ojadą Rosję tak jak będą chcieli

Francja, jeżeli chcą myśleć o półfinale poważnie to powinni wygrać to spotkanie bo kolejni rywale nie będą wcale łatwymi przeciwnikami a 4 punkty się przydadzą , zespół Serbów jest zdecydowanie w zasięgu Francuzów a raczej jest zdecydowanie lepszy i inny wynik niż zwycięstwo trójkolorowych byłoby sporą sensacją.

Chorwacja Szwecja mecz o 4 punkty Chorwacja moim zdaniem ma duży potencjał i dotrze przynajmniej do półfinału , Szwecja ? Odbudowuje się po kolejnych klapach w ostatnich latach ale umówmy się ,że pokonanie Czarnogóry czy Białorusi nie odzwierciedla potencjału drużyny Szwecji czy też Chorwacji, bo nie obrażając nikogo ale dla Chorwatów i Szwedów te dwa zespoły to kelnerzy. Ale patrząc na sparingi z mocniejszymi rywalami to Chorwaci przegrali z Francją i Danią czyli również ekipami zaliczanymi obok Hiszpani do grona faworytów natomiast Szwecja lost 2 x z Hiszpanami z Brazylią z Niemcami którzy nawet na ten turniej się nie dostali no i z Polakami. Moim zdaniem Chorwacja nie pozostawi tu szans Szwecji bo nie jest to mecz o pietruszke tylko o lepszy start do nastepnej fazy rozgrywek.

Dlatego też wydaję mi się że takie ako ma sens bukmacher którego proponuje to bet365 . Pozdrawiam i proszę o konstruktywną krytykę bo na handballu znam się średnio.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Polska vs Rosja / X @ 10
Ja dzisiaj zagram na remis w tym meczu i choc to malo prawdopodobny wynik w meczu pilki recznej to mysle, ze przy takim ustawieniu tabeli i prawdopodobnych zalozeniach taktycznych remis moze tutaj wpasc.
Po pierwsze remis daje Rosji awans do kolejnej rundy z 2 pkt za zwyciestwo z Serbia wiec Ruskie z pewnoscia nie beda kombinowac i zagraja o X2 bo w innym przypadku albo odpadaja z gry albo przechodza dalej z 0pkt na koncie i ich szanse na dalsze sukcesy beda zdecydowanie mniejsze.
Po drugie Polacy tez - podswiadomie badz nie - beda zapewne balansowac na granicy tych 1-2 punktow przewagi ktore najlepiej im pasuja w generalnym rozrachunku. Nie chce mi sie wierzyc, ze Polacy wygraja duza przewaga bramkowa po to by samemu odebrac sobie szanse na 2 pkt w nastepnej rundzie i praktycznie szanse na jakikolwiek sukces.
Kolejna sprawa to, to, ze tak na serio w tym meczu nie ma wielkiego faworyta i mecze z Ruskimi byly zawsze na styku wiec remis jest mozliwy. Polacy moim zdaniem nie prezentuja jakiejs wybitnej formy i sa w zasiegu Ruskich ktorzy tak jak powiedzialem maja te cale wyliczenia z bramkami w d*** bo im wystarczy wygrac badz zremisowac by awansowac dalej z 2 pkt.
Mysle, ze za 10 zlotych mozna sobie spokojnie walnac kupon z remisem na ten mecz.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Tylko mi się wydaje że &quot;ruskie&quot; nie bardzo mają atuty i jedyny rywal poważny którego pokonali od bardzo dawna to..Serbia ostatnio, która też już nie ta sama co kiedyś
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Francja + Chorwacja @ 2 unibet ✅
Jedziemy bardzo mocno w to. Francuzi zagrali z Polakami na naprawdę dobrym poziomie. O tym się nie mówi, ale naprawdę rywal był na poziomie bardzo godnym. Francuzi na Serbów to dobra broń, bo Serbowie grają 6-0, więc Karabatić przeciwko &quot;swoim&quot; może się rozhulać. Stanić nie przywiózł najlepszej formy, taka interwencja jak po rzucie Lijka może jednak dodać mu mocy i może pobronić dobrze. Dumoulin i Gerard powinni sobie poradzić w bramce na solidnym poziomie. Abalo, Nyokas i Guigou słabiutko zagrali z nami, ale dziś pewnie sobie proadzą. Super koło w ataku - Anić, Sorhaindo (chociaż nie wiem co z Cedriciem), obrona OK, ale nie jakaś mega. Serbowie wiadomo, myślę, że będą wiedzieli, że muszą zdobyć punkty więc powalczą. Ale zabraknie argumentów, bo Matić przywiózł tu po prostu co najwyżej nieeezły zespół, w przeciętnej formie.
Szwedzi okej, 4 punkty i solidna gra w dwóch meczach. Chorwaci przeciętna gra, ale teraz gramy już mecz drugiej fazy. Chorwacja ma tę łatwość, potrafi kontrolować mecz, jak się rywal rozochoci to JEB mu 3-4 gole i jest po wszystkim. Mirko Alilović bronił na strasznej wyj... z Czarnogórą, stąd aż ( ???? ) 22 gole stracone. Nie widzę jednak problemu dla Chorwacji, Szwedzi z dobrą obroną, ale tak mierne w ataku ekipy jak Czarnogóra i tak ograniczone jak Rutenka sam na siedmiu zawodników nie mogą stanowić świadectwa i nie mają nawet podjazdu do Chorwacji, z której strony zagrożenie płynie z każdej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Unibet
Polska- Rosja 2 2,80⛔, Polska(-1,5)-Rosja 2 1,72⛔
Polska- Rosja(+4,5) 2 1,28✅
Oglądałem oba mecze Rosji i Polski i nie rozumiem trochę tego optymizmu, a już na pewno kalkulowanie co jak wygramy 3, a co jak jednym. Wg mnie Rosjanie zagrali dobre spotkanie z Serbami, bardzo dojrzale, w kluczowych momentach nie spalali się tylko śmiało robili swoje. W meczu z Francją trafili poprostu na kapitalnie dysponowanych Trójkolorowych, którzy wg mnie będą się tutaj liczyli. I niech was nie zmyli to że Nasi walczyli jak równy z równy z Francją, bo Francuzi zagrali słabo, troszkę na luzie. Wg mnie Rosja ma nad nami przewagę szczególnie w drugiej linii: Gorbok, Atman, Shelmenko i Igropulo są w dobrej formie, na dodatek doświadczeni. U nas nieobliczalny Jaszka, Bielecki bez komentarza, Jurecki gra ogony, niedoświadczony Chrapkowski i nierówny Lijewski. Ktoś wyżej napisał, że dla Polski to jest mecz must win. Dla Rosji jest to mecz takiej samej wagi. Jak dla mnie win Rosji.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
My na pewno niestety jakoś się popiszemy, w Bogdanowa porzucamy, pogubimy trochę piłek, powyrzucają niektórzy. Ruscy w ataku okej, 55 goli w dwóch meczach to niezły wynik. Stanić zagrał fatalnie, Milić to wg mnie pomyłka, stąd chyyba tylko 25% bramkarzy z Serbii w środę. Dziś nie wierzę, by Szmal zagrał poniżej przyzwoitości, te 35% powinien ogarnąć, a jak nie to może Biegler zobaczy i wprowadzi Wyszomirskiego. Mecz ma ogromną stawkę, stąd nie wierzę w jakieś tam runy typu 4:4 w 5 minut, wydaje mi się, że zbyt szybko nasi rzucali momentami z Francją, stąd będzie lekka zmiana w tym aspekcie i będziemy próbowali grać do pewnej piłki, Ruscy ani nasi nie jadą też zbyt ostro z kontrą.
Polska - Rosja
Under 54.5 @ 1.88 marathon
✅
Jakobsson Under 3.5 @ 1.72 unibet ✅
3/12 w 78 minut mistrzostw. Raczej nie będzie już grywał zbyt dużo w ataku dziś. W obronie jest ok, przechwyty, agresywna gra, kary, stąd zwrotu za bet nie będzie. Z 6 rzutów, jeden tylko trafiony przeciwko... Białorusi! A pamiętajmy, że 30 goli rzuciła Szwecja. Dziś jak rzuci 23, to świat i ludzie. Co za tym idzie, to Jakobsson nie porzuca. Weźmy pod uwagę, że jednak trenerzy dadzą mu pograć w ataku, to będzie miał naprzeciw siebie pewnie Duvnjaka, który broni dobrze. Może Gojuna, ciężko powiedzieć na 100%. No nie porzuca sobie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Chorwacja - Szwecja
Chorwacja @ 1,45
✅
Oba zespoły stać na zwycięstwo, ale nie trudno zgadnąć, że to aspirujący do złota Chorwaci będą faworytami. W swoim pierwszych meczach na mistrzostwach podopieczni Slavko Goluzy wręcz zdemolowali swoich rywali nie dając żadnych złudzeń kto jest największym rywalem Francji do zdobycia Mistrzostwa Europy. Cupic,Duvnjak,Vori to jest niesamowita siła w ataku Chorwacji i na pewno dzisiaj pokażą swoją moc. Szwecja tez posiada dobry skład ale dla Chorwatów są dużo za krótcy. Według mnie ten mecz nie moze zakonczyc sie innym wynikiem niż zwycięstwo Chorwacji. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom